Hoofdmenu openen

Veldrijden in het seizoen 2017-2018

sportseizoen van een veldrijdencompetitie

Het veldritseizoen 2017-2018 begon op 5 augustus 2017 met de Australische kampioenschappen veldrijden en eindigt op 25 februari 2018 met de Internationale Sluitingsprijs in Oostmalle, België.

Veldrijden in het seizoen 2017-2018
Datum 5 augustus 2017 t/m
25 februari 2018
Eindklassementen
Regenboogtrui WK Vlag van België Wout van Aert
Europeese kampioenstrui EK Vlag van Nederland Mathieu van der Poel
Belgische kampioenstrui BK Vlag van België Wout van Aert
Nederlandse kampioenstrui NK Vlag van Nederland Mathieu van der Poel
Wereldbeker Vlag van Nederland Mathieu van der Poel
Superprestige Vlag van Nederland Mathieu van der Poel
DVV Trofee Vlag van Nederland Mathieu van der Poel
Andere jaren
Vorige editie 2016-2017
Volgende editie 2018-2019
Portaal  Portaalicoon   Wielersport
Veldrijden in het seizoen 2017-2018
(Elite vrouwen)
Datum 5 augustus 2017 t/m
25 februari 2018
Eindklassementen
Regenboogtrui WK Vlag van België Sanne Cant
Europeese kampioenstrui EK Vlag van België Sanne Cant
Belgische kampioenstrui BK Vlag van België Sanne Cant
Nederlandse kampioenstrui NK Vlag van Nederland Lucinda Brand
Wereldbeker Vlag van België Sanne Cant
Superprestige Vlag van België Sanne Cant
IJsboerke Trophy Vlag van Verenigde Staten Katherine Compton
Andere jaren
Vorige editie 2016-2017
Volgende editie 2018-2019
Portaal  Portaalicoon   Wielersport

Inhoud

UCI rankingBewerken

De UCI ranking wordt opgemaakt aan de hand van de resultaten van het afgelopen jaar. Bij elke nieuwe ranking worden de punten behaald sinds de vorige ranking erbij geteld en de punten die zijn behaald tot dezelfde datum het jaar ervoor eraf gehaald. Het aantal punten dat gewonnen kan worden bij elke wedstrijd is afhankelijk van de wedstrijdcategorie. De startvolgorde in alle wedstrijden is afhankelijk van deze ranking: hoe hoger op de ranking, hoe verder vooraan de renner mag starten.

De beste vijftig renners en rensters in de ranking zijn startgerechtigd in de wereldbeker. Alle landen die minder dan acht startgerechtigde renners hebben, mogen hun team aanvullen tot acht renners.

PuntenverdelingBewerken

Categorie Omschrijving 1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e
CM Wereldkampioenschap (Championnats du Monde) 400 360 320 280 240 200 190 180 170 160
CDM Wereldbeker (Coupe du Monde) 200 160 140 120 110 100 90 80 70 60
CC Continentaal kampioenschap (Championnats Continental) 100 60 40 30 25 20 17 15 12 10
CN Nationaal kampioenschap (Championnat National) 100 60 40 30 25 20 15 10 5 3
C1 Wedstrijdcategorie 1 80 60 40 30 25 20 17 15 12 10
C2 Wedstrijdcategorie 2 40 30 20 15 10 8 6 4 2 1

KalenderBewerken

De wereldbeker wordt weergegeven in vetgedrukte tekst, de belangrijkste regelmatigheidscriteriums in cursief gedrukte tekst. Voor de wedstrijdcategorieën, zie UCI-wedstrijdcategorieën.

AugustusBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
5   Australische kampioenschappen veldrijden, Adelaide CN   Chris Jongewaard   Peta Mullens
26   Cyclo-cross National Series Round 5, Victoria C2   Chris Jongewaard   Peta Mullens
27   Cyclo-cross National Series Round 6, Victoria C2   Garry Millburn   Samantha Runnels

SeptemberBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
3   QianSen Trophy Cyclocross - Fengtai Station, Peking C1   Yorben Van Tichelt   Joyce Vanderbeken
6   QianSen Trophy Cyclocross - Yanqing Station, Peking C1   Yorben Van Tichelt   Joyce Vanderbeken
9   Rochester Cyclo-cross #1, Rochester C1   Stephen Hyde   Ellen Noble
10   Grote Prijs Stad Eeklo (Brico Cross) C2   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
10   Rochester Cyclo-cross #2, Rochester C1   Kerry Werner   Kaitlin Keough
15   Jingle Cross #1, Iowa City C1   Laurens Sweeck   Kaitlin Keough
16   Jingle Cross #2, Iowa City C2   Gianni Vermeersch   Sunny Gilbert
17   Supercross Baden (EKZ CrossTour), Baden C1   Klaas Vantornout   Annemarie Worst
17   Jingle Cross #3 (Wereldbeker), Iowa City CDM   Mathieu van der Poel   Kateřina Nash
20   Cross Vegas, Las Vegas C1   Laurens Sweeck   Kateřina Nash
22   Trek CXC Cup, Waterloo C2   Mathieu van der Poel   Katherine Compton
24   Radcross Illnau, Illnau-Effretikon C2   David van der Poel   Marlène Morel-Petitgirard
24   Waterloo (Wereldbeker), Waterloo CDM   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
28   Slaný (TOI TOI Cup), Slaný C1   Philipp Walsleben   Pavla Havlíková
29   KMC Cross Fest #1, Thompson C1   Tobin Ortenblad   Kaitlin Keough
30   Grote Prijs Neerpelt (Soudal Classics), Neerpelt C2   Laurens Sweeck   Ellen Van Loy
30   GP Poprad, Poprad C2   Marek Konwa   Janka Števková
30   West Sacramento Cyclocross GP, Sacramento C2   Anthony Clark   Kateřina Nash

OktoberBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1   Cyclocross Gieten (Superprestige), Gieten C1   Mathieu van der Poel   Maud Kaptheijns
1   Cyclocross Bern (EKZ CrossTour), Bern C2   Marcel Wildhaber   Jolanda Neff
1   KMC Cross Fest #2, Thompson C1   Tobin Ortenblad   Emma White
1   West Sacramento Cyclocross GP #2, Sacramento C2   Lance Haidet   Kateřina Nash
7   Berencross (Brico Cross), Meulebeke C2   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
7   Cyclocross Jabkenice (TOI TOI Cup), Jabkenice C2   Tomáš Paprstka   Pavla Havlíková
7   Charm City Cross #1, Baltimore C2   Tobin Ortenblad   Kaitlin Keough
8   Kronborg Cyclocross, Helsingør C2   David Eriksson   Caroline Bohé
8   Cyclocross Rakova, Rakova C2   Tomáš Paprstka   Janka Keseg Stevokva
8   Cyclocross Derby (National Trophy), Derby C2   Ian Field   Beth Crumpton
8   Cyclo-Cross International de la Solidarité de Lutterbach, Lutterbach C2   David van der Poel   Lucie Chainel-Lefèvre
8   GP Mario De Clercq (DVV/IJsboerke, Ronse C1   Lars van der Haar   Katherine Compton
8   Charm City Cross #2, Baltimore C1   Stephen Hyde   Kaitlin Keough
9   Ibaraki Cyclo-cross Toride round, Nakauchi C1   Hikaru Kosaka   Miyoko Karami
14   Cyclocross Hlinsko (TOI TOI Cup), Hlinsko C2   Tomáš Paprstka   Pavla Havlíková
14   Polderscross (Brico Cross), Kruibeke C2   Mathieu van der Poel   Katherine Compton
14   Nationale kampioenschappen Estland, Rapla CN   Martin Loo   Mari-Liis Mõttus
14   GP of Gloucester #1, Gloucester C2   Tobin Ortenblad   Emma White
14   US Open of Cyclocross #1, Boulder City C2   James Driscoll   Erin Huck
15   Cyclocross Besançon (Coupe de France), Besançon C1   Steve Chainel   Lucie Chainel-Lefèvre
15   Cyclocross Zonhoven (Superprestige), Zonhoven C1   Mathieu van der Poel   Maud Kaptheijns
15   Cyclocross Aigle (EKZ CrossTour), Aigle C2   Marcel Wildhaber   Helen Wyman
15   US Open of Cyclocross #2, Boulder City C2   Garry Millburn   Courtenay McFadden
15   GP of Gloucester #2, Gloucester C2   Tobin Ortenbland   Ellen Noble
19   Kermiscross, Ardooie C2   Wout van Aert   Katherine Compton
21   Niels Albert CX (Superprestige), Boom C1   Wout van Aert   Maud Kaptheijns
21   Cyclocross International Podbrezová, Podbrezová C2   Tomáš Paprstka   Janka Števková
21   The Silver Goose #1, Midland C2   Jack Kisseberth   Ruby West
21   DCCX #1, Washington DC C2   Werner Kelly   Arley Kemmerer
22   Duinencross (Wereldbeker), Koksijde CDM   Mathieu van der Poel   Maud Kaptheijns
22   Cyclo-cross de Balan Ardennes, Balan C2   Braam Merlier   Jade Wiel
22   Stockholm Cyclo Cross, Stockholm C2   Martin Eriksson   Ida Jansson
22   Tage des Querfeldeinsports (Day of Cyclocross), Ternitz C2   Martin Haring   Magdalena Mišoňová
22   DCCX #2, Washington DC C2   Werner Kelly   Carla Williams
22   The Silver Goose #2, Midland C2   Jack Kisseberth   Ruby West
24   Nacht van Woerden, Woerden C2   Lars van der Haar   Helen Wyman
28   GP Dolná Krupa, Dolná Krupa C2   Martin Haring   Janka Keseg Stevkova
28   Ziklo Kross Laudio, Llodio C2   Felipe Orts   Aida Nuño Palacio
28   Grote Prijs van Brabant, 's-Hertogenbosch C1   Mathieu van der Poel   Maud Kaptheijns
28   Cyclocross Holé Vrchy (TOI TOI Cup), Holé Vrchy C2   Tomáš Paprstka   Pavla Havlíková
28   Cincinnati Cross @ Devou Park, Covington C1   Stephen Hyde   Kaitlin Keough
28   HPCX #1, Jamesburg C2   Jack Kisseberth   Samantha Runnels
28   Nationale kampioenschappen Canada, Sherbrooke CN   Michael van den Ham   Christel Ferrier-Bruneau
29   TOHOKU CX Project, Inawashiro-cho C2   Hikaru Kosaka   Eri Yonamine
29   Grand-Prix de la Commune de Contern, Contern C2   Daan Soete   Helen Wyman
29   Cyclocross Abergavenny (National Trophy), Abergavenny C1   Tom Pidcock   Bethany Crumpton
29   GP Trnava, Trnava C2   Martin Haring   Nadja Heigl
29   Trofeo Ayuntamiento de Muskiz, Muskiz C2 Afgelast
29   Radcross Illnau (EKZ CrossTour), Illnau-Effretikon C1   Marcel Meisen   Lucie Chainel-Lefèvre
29   Cyclocross Ruddervoorde (Superprestige), Ruddervoorde C1   Mathieu van der Poel   Maud Kaptheijns
29   Nationale kampioenschappen Finland, Nokia CN   Sasu Halme   Susanna Laurila
29   Harbin Park International, Cincinnati C2   Stephen Hyde   Ellen Noble
29   HPCX #2, Jamesburg C2   Scott Smith   Samantha Runnels

NovemberBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1   Koppenbergcross (DVV/IJsboerke), Oudenaarde C1   Mathieu van der Poel   Helen Wyman
1   Gran Premio Mamma E Papa Guerciotti AM, Milaan C2   Marcel Meisen   Eva Lechner
3   Starlight-cross, Hibino Mihama-ku Chiba-city C2   Kohei Maeda   Eri Yonamine
4   The Derby City Cup, Louisville C1   Stephen Hyde   Katherine Compton
5   XXIV Cyclo-cross de Karrantza, Karrantza C2   Vincent Baestaens   Lucía González Blanco
5   Europese kampioenschappen, Tábor CC   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
5   Panamerikaanse kampioenschappen, Louisville CC   Stephen Hyde   Katherine Compton
11   Cyclocross Uničov (TOI TOI Cup), Uničov C2   Daan Soete   Pavla Havlíková
11   Jaarmarktcross Niel (SOUDAL), Niel C2   Toon Aerts   Nikki Brammeier
11   The Northampton International #1, Northampton C2   Curtis White   Emma White
12   Cyclocross Asper-Gavere (Superprestige), Gavere C1   Wout van Aert   Ellen Van Loy
12   Val d'Ille Intermarché Cyclo-cross Tour, La Mézière (Coupe de France), C2   Francis Mourey   Lucie Chainel-Lefèvre
12   Nationale kampioenschappen Noorwegen, Arendal CN   Tobias Halland Johannessen   Elisabeth Sveum
12   Flückiger Cross Madiswil, Madiswil C2   Lars Forster   Eva Lechner
12   Cyclocross Shrewsbury (National Trophy), Shrewsbury C2   Ian Field   Harriet Harnden
12   Elorrioko Ziklokrosa Basqueland, Ellorio C2   Felipe Orts   Helen Wyman
12   GP Kosice, Kosice C2   Martin Haring   Barbara Benko
12   Cyntery Hurtland, Tulsa C2   Cody Kaiser   Caroline Mani
12   The Northampton International #2, Northampton C2   Curtis White   Emma White
18   Supercross #1, Suffern C2   Kerry Werner   Christel Ferrier-Bruneau
18   Major Taylor 'Cross Cup #1, Indianapolis C2   Gage Hecht   Sunny Gilbert
18   CXLA Weekend #1, Los Angeles C2   Tobin Ortenblad   Caroline Mani
19   KANSAI Cyclo Cross MAKINO Round, Takashima C2   Hikaru Kosaka   Eri Yonamine
19   GP Lambach, Stadl-Paura C2   Thijs van Amerongen   Sara Casasola
19   Wereldbeker Bogense (Wereldbeker), Bogense CDM   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
19   Supercross #2, Suffern C2   Curtis White   Christel Ferrier-Bruneau
19   Major Taylor 'Cross Cup #2, Indianapolis C2   Michael van den Ham   Sunny Gilbert
19   CXLA Weekend #2, Los Angeles C2   Tobin Ortenblad   Caroline Mani
25   Rapha Supercross #1, Minamimaki C2   Emil Hekele   Samantha Runnels
25   Wereldbeker Zeven (Wereldbeker), Zeven CDM   Wout van Aert   Sanne Cant
26   Rapha Supercross #2, Minamimaki C2   Chris Jongewaard   April McDonough
26   Flandriencross (DVV/IJsboerke), Hamme C1   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
26   Cyclocross Gravesend (National Trophy), Gravesend C2   Braam Merlier   Ffion James
26   International Cyclocross Selle SMP, Brugherio C2   Gioele Bertolini   Eva Lechner

DecemberBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
2   Nationale Kampioenschappen Slovenië, Šenčur CN   Luka Mezgec
2   Cyclocross Milovice (TOI TOI Cup), Milovice C2   Marek Konwa   Pavla Havlíková
2   Cyclo-cross International de Nyon, Nyon C2   Clément Venturini   Jasmin Egger
2   GP van Hasselt (SOUDAL), Hasselt C1   Corné van Kessel   Loes Sels
2   Ruts N Guts #1, Broken Arrow C1   Tobin Ortenblad   Crystal Anthony
2   NBX Gran Prix of Cross #1, Warwick C2   Jeremy Powers   Ruby West
3   Utsunomiya cyclo cross series, Utsunomiya C2   Felipe Orts   Samantha Runnels
3   Cross Jablines (Coupe de France), Jablines C1   Fabien Canal   Christine Majerus
3   Trofeo San Andres de Ciclo-cross, Ametzaga de Zuia C2 Afgelast
3   Zilvermeercross, Mol C2   David van der Poel   Lucinda Brand
3   Cyclocross International Sion-Valais, Sion C2   Clément Venturini   Jasmin Egger
3   Nationale kampioenschappen Slowakije, Bánovce nad Bebravou CN   Martin Haring   Janka Keseg Števková
3   Ruts N Guts #2, Broken Arrow C2   Tobin Ortenblad   Caroline Mani
3   NBX Gran Prix of Cross #2, Warwick C2   Justin Lindine   Ruby West
6   Ciclocros Joan Soler, Manlleu C2   Felipe Orts   Helen Wyman
8   Gran Premi Les Franqueses del Valles, Les Franqueses del Vallès C2   Ismael Esteban Aguero   Magdalena Duran Garcia
8   Ciclocross del Ponte, Treviso C2   Gioele Bertolini   Eva Lechner
9   Cyclocross Kolín (TOI TOI Cup), Kolín C1   David van der Poel   Nikola Nosková
9   Gran Premio Luzinis, Gorizia C2   Gioele Bertolini   Francesca Baroni
9   Cyclocross Essen (DVV/IJsboerke), Essen C1   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
9   North Carolina Grand Prix - Race #1, Hendersonville C2   Kerry Werner   Ruby West
9   Resolution Cross Cup - Race #1, Garland C2   Tobin Ortenblad   Courtenay McFadden
10   Nationale kampioenschappen Japan, Minamimaki CN   Hikaru Kosaka   Miko Imai
10   Druivencross, Overijse C1   Mathieu van der Poel   Pauline Ferrand-Prévot
10   Cyclocross Bradford (National Trophy), Bradford C2   Braam Merlier   Ffion James
10   XL Ziklo Kross Igorre, Igorre C2   Wietse Bosmans   Elle Anderson
10   Cyclocross Eschenbach (EKZ CrossTour), Eschenbach C1   Marcel Meisen   Eva Lechner
10   North Carolina Grand Prix - Race #2, Hendersonville C2   Kerry Werner   Ruby West
10   Resolution Cross Cup - Race #2, Garland C2   Tobin Ortenblad   Crystal Anthony
16   Scheldecross (DVV/IJsboerke), Antwerpen C1   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
17   Cyclo-Cross Internacional Ciudad de Valencia, Valencia C2   Felipe Orts   Lucia Gonzalez Blanco
17   Citadelcross (Wereldbeker), Namen CDM   Wout van Aert   Evie Richards
23   Waaslandcross (SOUDAL), Sint-Niklaas C2   Wout van Aert   Lucinda Brand
26   Internationales Radquer Dagmersellen, Dagmersellen C2   Lars Förster   Sina Frei
26   GP Eric De Vlaeminck (Wereldbeker), Heusden-Zolder CDM   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
28   Azencross (DVV/IJsboerke), Loenhout C1   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
29   Silvestercyclocross (Brico Cross), Bredene C2   Wout van Aert   Alice Maria Arzuffi
30   Cross Flamanville (Coupe de France), Flamanville C1   Clément Venturini   Christine Majerus
30   Cyclocross Diegem (Superprestige), Diegem C1   Mathieu van der Poel   Sanne Cant

JanuariBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1   GP Sven Nys (DVV/IJsboerke), Baal C1   Mathieu van der Poel   Katherine Compton
1   GP Hotel Threeland, Pétange C2   Marcel Meisen   Christine Majerus
2   Supercross Meilen (EKZ CrossTour), Meilen C1   Quinten Hermans   Jolanda Neff
6   Abadinoko Udala Saria Ziklokrosa, Abadino C2   Felipe Orts
6   Cyclo Cross Huijbergen, Huijbergen C2   Twan van den Brand   Inge van der Heijden
6   Nationale kampioenschappen Italië, Rome CN   Luca Braidot   Eva Lechner
7   Nationale kampioenschappen Oostenrijk, Sankt Pölten CN   Gregor Raggl   Nadja Heigl
7   Cyclocross Leuven (SOUDAL), Leuven C1   Corné van Kessel   Loes Sels
7   Cyclocross Ipswich (National Trophy), Ipswich C2   Braam Merlier   Bethany Crumpton
7   Cyclo-cross International du Mingant, Lanarvily C2 Afgelast
13-14 Diverse nationale kampioenschappen CN Diverse Diverse
15   Weversmisdagcross, Otegem C2   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
20   Kasteelcross, Zonnebeke C2   Wietse Bosmans   Thalita de Jong
21   Ciclocrosse Internacional de Valongo, Valongo C2   Loïc Szewe   Aida Nuño Palacio
21   Gran Premio di Ciclocross Città di Vittorio Veneto, Vittorio Veneto C2   Cristian Cominelli   Sara Casasola
21   Grand Prix Möbel Alvisse, Leudelange C2   Dieter Vanthourenhout   Thalita de Jong
21   Cyclocross Nommay (Wereldbeker), Nommay CDM   Mathieu van der Poel   Katherine Compton
27   International Cyclocross Rucphen, Rucphen C2   David van der Poel   Loes Sels
28   GP Adrie van der Poel (Wereldbeker), Hoogerheide CDM   Mathieu van der Poel   Sanne Cant

FebruariBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
3-4   Wereldkampioenschappen veldrijden, Valkenburg CM   Wout van Aert   Sanne Cant
7   Parkcross (Brico Cross), Maldegem C2   Laurens Sweeck   Marianne Vos
10   Krawatencross (DVV/IJsboerke), Lille C1   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
11   Vlaamse Aardbeiencross (Superprestige), Hoogstraten C1   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
17   Noordzeecross (Superprestige), Middelkerke C1   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
18   Vestingcross (Brico Cross), Hulst C2   Mathieu van der Poel   Laura Verdonschot
21   SOUDAL Classics Masters - Waregem C1   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
24   Kleicross, Lebbeke C2   Michael Vanthourenhout   Sanne Cant
25   Internationale Sluitingsprijs, Oostmalle C1   Mathieu van der Poel   Loes Sels

KampioenenBewerken

Land Datum Winnaar mannen[1] Winnaar vrouwen[1]
  Wereldkampioen (  Valkenburg) 3-4 februari 2018   Wout van Aert   Sanne Cant
  Europees Kampioen (  Tábor) 4-5 november 2017   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
Pan-Amerikaans Kampioen (  Louisville) 5 november 2017   Stephen Hyde   Katherine Compton
  Australië 5 augustus 2017 Chris Jongewaard Peta Mullens
  België 13-14 januari 2018 Wout van Aert Sanne Cant
  Canada 28 oktober 2017 Michael van den Ham Christel Ferrier-Bruneau
  Chili
  Denemarken 13-14 januari 2018 Sebastian Carstensen Malene Degn
  Duitsland 13-14 januari 2018 Marcel Meisen Elisabeth Brandau
  Estland 14 oktober 2017 Martin Loo Mari-Liis Mõttus
  Finland 29 oktober 2017 Sasu Halme Susanna Laurila
  Frankrijk 13-14 januari 2018 Steve Chainel Pauline Ferrand-Prévot
  Groot-Brittannië 13-14 januari 2018 Grant Ferguson Helen Wyman
  Hongarije 14 januari 2018 Zsolt Búr Barbara Benko
  Ierland 14 januari 2018 Darnell Moore Lara Gillespie
  IJsland
  Italië 6-7 januari 2018 Luca Braidot Eva Lechner
  Japan 9-10 december 2017 Hikaru Kosaka Miko Imai
  Kroatië 14 januari 2018 Matija Meštrić Maja Perinović
  Luxemburg 14 januari 2018 Sören Nissen Christine Majerus
  Nederland 13-14 januari 2018 Mathieu van der Poel Lucinda Brand
  Noorwegen 12 november 2017 Tobias Halland Johannessen Elisabeth Sveum
  Oostenrijk 7 januari 2018 Gregor Raggl Nadja Heigl
  Polen 13-14 januari 2018 Marek Konwa Marta Turobos
  Portugal 14 januari 2018 Mário Costa Sandra Santos
  Slovenië 2 december 2017 Luka Mezgec
  Slowakije 3 december 2017 Martin Haring Janka Keseg Števková
  Spanje 13-14 januari 2018 Ismael Esteban Aguado Aida Nuño Palacio
  Tsjechië 13 januari 2018 Michael Boroš Pavla Havlíková
  Verenigde Staten 14 januari 2018 Stephen Hyde Katherine Compton
  Zweden 13-14 januari 2018 Martin Eriksson Åsa-Maria Erlandsson
  Zwitserland 13-14 januari 2018 Lars Förster Jasmin Egger