Veldrijden in het seizoen 2019-2020

Het veldritseizoen 2019-2020 begon op 17 augustus 2019 met de Melbourne Grand Prix of Cyclo-Cross en eindigt op 23 februari 2020 met de Internationale Sluitingsprijs in Oostmalle, België.

Veldrijden in het seizoen 2019-2020
Datum 17 augustus 2019 t/m
23 februari 2020
Eindklassementen
Regenboogtrui WK Vlag van Nederland Mathieu van der Poel
Europeese kampioenstrui EK Vlag van Nederland Mathieu van der Poel
Belgische kampioenstrui BK Vlag van België Laurens Sweeck
Nederlandse kampioenstrui NK Vlag van Nederland Mathieu van der Poel
Wereldbeker Vlag van België Toon Aerts
Superprestige Vlag van België Laurens Sweeck
DVV Trofee Vlag van België Eli Iserbyt
Navigatie
2018-2019     2020-2021
Portaal  Portaalicoon   Wielersport
Veldrijden in het seizoen 2019-2020
(Elite vrouwen)
Datum 17 augustus 2019 t/m
23 februari 2020
Eindklassementen
Regenboogtrui WK Vlag van Nederland Ceylin del Carmen Alvarado
Europeese kampioenstrui EK Vlag van Nederland Yara Kastelijn
Belgische kampioenstrui BK Vlag van België Sanne Cant
Nederlandse kampioenstrui NK Vlag van Nederland Ceylin del Carmen Alvarado
Wereldbeker Vlag van Nederland Annemarie Worst
Superprestige Vlag van Nederland Ceylin del Carmen Alvarado
Sack Zelfbouw Trophy Vlag van Nederland Ceylin del Carmen Alvarado
Navigatie
2018-2019     2020-2021
Portaal  Portaalicoon   Wielersport

UCI rankingBewerken

De UCI ranking wordt opgemaakt aan de hand van de resultaten van het afgelopen jaar. Bij elke nieuwe ranking worden de punten behaald sinds de vorige ranking erbij geteld en de punten die zijn behaald tot dezelfde datum het jaar ervoor eraf gehaald. Het aantal punten dat gewonnen kan worden bij elke wedstrijd is afhankelijk van de wedstrijdcategorie. De startvolgorde in alle wedstrijden is afhankelijk van deze ranking: hoe hoger op de ranking, hoe verder vooraan de renner mag starten.

De beste vijftig renners en rensters in de ranking zijn startgerechtigd in de wereldbeker. Alle landen die minder dan acht startgerechtigde renners hebben, mogen hun team aanvullen tot acht renners.

PuntenverdelingBewerken

Categorie Omschrijving 1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e
CM Wereldkampioenschap (Championnats du Monde) 400 360 320 280 240 200 190 180 170 160
CDM Wereldbeker (Coupe du Monde) 200 160 140 120 110 100 90 80 70 60
CC Continentaal kampioenschap (Championnats Continental) 100 60 40 30 25 20 17 15 12 10
CN Nationaal kampioenschap (Championnat National) 100 60 40 30 25 20 15 10 5 3
C1 Wedstrijdcategorie 1 80 60 40 30 25 20 17 15 12 10
C2 Wedstrijdcategorie 2 40 30 20 15 10 8 6 4 2 1

KalenderBewerken

KlassementscrossenBewerken

Van de crossen van de drie grote klassementen (Wereldbeker, de Superprestige en DVV/Sack Zelfbouw) zullen er nooit twee op dezelfde dag verreden worden. Meestal zijn de crossen verspreid over weekenden, maar het komt voor dat een week(end) meerdere klassementscrossen bevat. De meeste top-crossers rijden in alle onderstaande klassementscrossen mee, waardoor het in sommige periodes/weekenden ("dubbele weekenden") extra druk kan zijn, vooral rondom de kerst en nieuwjaar.

Week Datum Cross 1 (Datum) (Cross 2)
37 14 september (za)   Jingle Cross (Wereldbeker)
38 22 september (zo)   Wereldbeker Waterloo (Wereldbeker)
39
40
41 13 oktober (zo)   Cyclocross Gieten (Superprestige)
42 19 oktober (za)   Niels Albert CX (Superprestige) 20 oktober (zo)   Cyclocross Bern (Wereldbeker)
43 27 oktober (zo)   Cyclocross Asper-Gavere (Superprestige)
44 1 november (vr)   Koppenbergcross (DVV/Sack Zelfbouw) 3 november (zo)   Cyclocross Ruddervoorde (Superprestige)
45 Week(end) gereserveerd voor continentale kampioenschappen (9 en 10 november)
46 16 november (za)   Cyclocross Tábor (Wereldbeker) 17 november (zo)   Flandriencross (DVV/Sack Zelfbouw)
47 24 november (zo)   Duinencross (Wereldbeker)
48 30 november (za)   Urban Cross (DVV/Sack Zelfbouw)
49 8 december (zo)   Cyclocross Zonhoven (Superprestige)
50 14 december (za)   GP Mario De Clercq (DVV/Sack Zelfbouw)
51 22 december (zo)   Citadelcross (Wereldbeker)
52 26 december (do)   GP Eric De Vlaeminck (Wereldbeker) 27 december (vr)   Azencross (DVV/Sack Zelfbouw)
29 december (zo)   Cyclocross Diegem (Superprestige)
1 1 januari (wo)   GP Sven Nys (DVV/Sack Zelfbouw) 5 januari (zo)   Brussels Universities Cyclocross (DVV/Sack Zelfbouw)
2 Week(end) gereserveerd voor nationale kampioenschappen (11 en 12 januari)
3 19 januari (zo)   Cyclocross Nommay (Wereldbeker)
4 26 januari (zo)   GP Adrie van der Poel (Wereldbeker)
5 Week(end) gereserveerd voor wereldkampioenschappen (1 en 2 februari)
6 8 februari (za)   Krawatencross (DVV/Sack Zelfbouw) 9 februari (zo)   Vlaamse Aardbeiencross (Superprestige)
7 15 februari (za)   Noordzeecross (Superprestige)

Kalender per maandBewerken

De wereldbeker wordt weergegeven in vetgedrukte tekst, de belangrijkste regelmatigheidscriteriums in cursief gedrukte tekst. Voor de wedstrijdcategorieën, zie UCI-wedstrijdcategorieën.

AugustusBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
17   Melbourne Grand Prix of Cyclo-Cross #1, Melbourne C2   Chris Jongewaard   Peta Mullens
18   Melbourne Grand Prix of Cyclo-Cross #2, Melbourne C2   Chris Jongewaard   Peta Mullens
31   Virginia's Blue Ridge GO Cross #1, Roanoke C2   Curtis White   Rebecca Fahringer

SeptemberBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1   Qiansen trophy Aohan Station, Aohan County C1   Yannick Peeters   Joyce Vanderbeken
1   Virginia's Blue Ridge GO Cross #1, Roanoke C2   Kerry Werner   Caroline Mani
7   Qiansen Trophy Fengfeng Station, Fengfeng C1   Yannick Peeters   Joyce Vanderbeken
7   Rochester Cyclo-cross #1, Rochester C1   Vincent Baestaens   Maghalie Rochette
8   Grote Prijs Stad Eeklo (Ethias Cross), Eeklo C2   Laurens Sweeck   Maud Kaptheijns
8   Rochester Cyclo-cross #2, Rochester C1   Curtis White   Maghalie Rochette
13   Jingle Cross #1, Iowa City C2   Lander Loockx   Jenn Jackson
14   Jingle Cross #2 (Wereldbeker), Iowa City CDM   Eli Iserbyt   Maghalie Rochette
15   Jingle Cross #3, Iowa City C1   Gianni Vermeersch   Maghalie Rochette
20   Trek Cup, Waterloo C2   Laurens Sweeck   Jolanda Neff
22   Radcross Illnau, Illnau-Effretikon C2   Antoine Benoist   Geerte Hoeke
22   Cyclo-cross de Boulzicourt Ardennes, Boulzicourt C2   Joshua Dubau   Laura Verdonschot
22   Cyclocross Derby (National Trophy), Derby C2   Thomas Mein   Alicia Franck
22   Waterloo (Wereldbeker), Waterloo CDM   Eli Iserbyt   Kateřina Nash
28   Cross Mladá Boleslav (TOI TOI Cup), Mladá Boleslav C1   Marcel Meisen   Alicia Franck
28   Chazal Cup Vittel, Vittel C2   David van der Poel   Perrine Clauzel
29   GP Poprad, Poprad C1   Marcel Meisen   Geerte Hoeke
29   Canyon Cross Race, Vittel C2   Michael Vanthourenhout   Perrine Clauzel

OktoberBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
5   Cross Hlinsko (TOI TOI Cup), Hlinsko C2   Braam Merlier   Geerte Hoeke
5   Berencross (Ethias Cross), Meulebeke C2   Michael Vanthourenhout   Ceylin del Carmen Alvarado
5   FayetteCross #1, [Fayetteville C2   Kerry Werner   Maghalie Rochette
6   Grand Prix Raková Raková C2   Braam Merlier   Geerte Hoeke
6   Cross Aigle (EKZ CrossTour), Aigle C1   Vincent Baestaens   Perrine Clauzel
6   GP Pelt (Rectavit Series), Pelt C2   Laurens Sweeck   Ceylin del Carmen Alvarado
6   Cross Milnthorpe (National Trophy), Milnthorpe C2   Ian Field   Harriet Harnden
6   FayetteCross #2, Fayetteville C2   Curtis White   Clara Honsinger
12   Cross Holé Vrchy (TOI TOI Cup), Holé Vrchy C2   Michael Boroš   Pavla Havlíková
12   Poldercross (Ethias Cross), Kruibeke C2   Eli Iserbyt   Annemarie Worst
12   Charm City Cross #1, Baltimore C2   Kerry Werner   Rebecca Fahringer
12   US Open of Cyclocross #1, Boulder City C2   Lance Haidet   Katherine Compton
13   Grand Prix Trnava, Trnava C2   Lander Loockx   Pavla Havlíková
13   Cyclocross Gieten (Superprestige), Gieten C1   Eli Iserbyt   Ceylin del Carmen Alvarado
13   Internationales Radquer Steinmaur, Steinmaur C2   Loris Rouiller   Zina Barhoumi
13   Cross La Mézière (Coupe de France) , La Mézière C2   Antoine Benoist   Perrine Clauzel
13   Charm City Cross #2, Baltimore C2   Curtis White   Rebecca Fahringer
13   US Open of Cyclocross #2, Boulder City C2   Eric Brunner   Clara Honsinger
14   Ibaraki Cyclo-cross Toride Stage, Nakauchi C2 afgelast afgelast
17   Kermiscross, Ardooie C2   Gianni Vermeersch   Kim Van de Steene
19   CX Täby Park, Täby C2   Wietse Bosmans   Suzanne Verhoeven
19   Niels Albert CX (Superprestige), Boom C2   Toon Aerts   Alice Maria Arzuffi
19   DCCX #1, Washington DC C2   Kerry Werner   Rebecca Fahringer
20   Cyclocross Bern (Wereldbeker), Bern CDM   Eli Iserbyt   Annemarie Worst
20   Il Melo Cup, Cles C2   Cristian Cominelli   Asia Zontone
20   Stockholm cyclocross, Stockholm C2   Wietse Bosmans   Suzanne Verhoeven
20   Tage des Querfeldeinsports, Ternitz C2   Emil Hekele   Nikola Bajgerová
20   DCCX #2, Washington DC C2   Stephen Hyde   Rebecca Fahringer
22   Nacht van Woerden, Woerden C2   Lars van der Haar   Maud Kaptheijns
26   Grand Prix Podbrezová, Podbrezová C1   Jim Aernouts   Pavla Havlíková
26   Cross Beringen (Ethias Cross), Beringen C2   Quinten Hermans   Annemarie Worst
26   Cross Llodio, Llodio C1   Felipe Orts   Lucía González
26   Cincinnati Cyclocross - Kingswood Park #1, Mason C1   Kerry Werner   Maghalie Rochette
27   Sagae Round Tohoku CX Series, Sagae C2   Hijiri Oda   Miyoko Karami
27   Grand Prix Topoľčianky, Topoľčianky C1   Jim Aernouts   Pavla Havlíková
27   Munich Super Cross, München C1   Loris Rouiller   Aniek van Alphen
27   Cyclocross Asper-Gavere (Superprestige), Gavere C1   Eli Iserbyt   Yara Kastelijn
27   Grand-Prix de la Commune de Contern, Contern C2   Thijs Aerts   Shirin van Anrooij
27   Cross Irvine (National Trophy), Irvine C2   Gosse van der Meer   Katie Scott
27   Cross Elorrio, Elorrio C1   Felipe Orts   Lucía González
27   Cincinnati Cyclocross - Kingswood Park #2, Mason C2   Curtis White   Maghalie Rochette
27   HPCX, Jamesburg C2   Merwin Davis   Regina Legge
28   Cross Slany (TOI TOI Cup), Slaný C1   Vincent Baestaens   Pavla Havlíková

NovemberBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1   Koppenbergcross (DVV/Sack Zelfbouw), Oudenaarde C1   Eli Iserbyt   Yara Kastelijn
1   GP Citta Di Jesolo, Jesolo C2   Cristian Cominelli   Sara Casasola
1   Gran Premi Les Franqueses, Les Franqueses del Vallès C2   Felipe Orts   Lucía González
2   Ciclocross Manlleu, Manlleu C2   Felipe Orts   Lucía González
2   Really Rad Festival of Cyclocross #1, Falmouth C2   Curtis White   Katie Clouse
3   Yowamushi-Pedal Makuhari Cross p/b Champion System, Chiba C2   Hijiri Oda   Rina Matsumoto
3   November Cross, Micăsasa C2   Emil Hekele   Tereza Kurnická
3   Cyclocross Ruddervoorde (Superprestige), Ruddervoorde C1   Mathieu van der Poel   Ceylin del Carmen Alvarado
3   Cross Andrezieux-Boutheon (Coupe de France) Andrezieux-Boutheon C2   Steve Chainel   Olivia Onesti
3   Gran Premi Internacional Ciutat de Vic, Vic C2   Felipe Orts   Lucía González
3   PTBOCX, Peterborough C2   Michael van den Ham   Jenn Jackson
3   Really Rad Festival of Cyclocross #2, Falmouth C2   Curtis White   Rebecca Fahringer
9   Silver Goose Cyclocross Festival, Midland C2   Stephen Hyde   Maghalie Rochette
9   The Northampton International #1, Northampton C2   Tobin Ortenblad   Caroline Nolan
10   Cross Karrantza, Karrantza C2   Kevin Suárez   Aida Nuño Palacio
10   Cross Crawley (National Trophy), Crawley C2   Thijs Aerts   Bethany Crumpton
10   Europese kampioenschappen, Silvelle di Trebaseleghe CC   Mathieu van der Poel   Yara Kastelijn
10   Pan-Amerikaanse kampioenschappen, Midland CC   Kerry Werner   Maghalie Rochette
10   The Northampton International #2, Northampton C2   Tobin Ortenblad   Caroline Nolan
11   Jaarmarktcross (Rectavit Series), Niel C1   Mathieu van der Poel   Lucinda Brand
16   Cyclocross Tábor (Wereldbeker), Tábor CDM   Mathieu van der Poel   Annemarie Worst
16   Major Taylor Cross Cup #1, Indianapolis C2   Andrew Dillman   Clara Honsinger
16   Supercross #1, Suffern C2   Curtis White   Rebecca Fahringer
17   KANSAI Cyclo Cross Makino Round, Takashima C2   Emil Hekele   Miyoko Karami
17   Cross Hittnau (EKZ CrossTour), Hittnau C1   Marcel Meisen   Christine Majerus
17   40th anniversary of the World memorial ciclocross Saccolongo, Saccolongo C2   Nicolas Samparisi   Sara Casasola
17   Flandriencross (DVV/Sack Zelfbouw), Hamme C1   Mathieu van der Poel   Annemarie Worst
17   Major Taylor Cross Cup #2, Indianapolis C2   Andrew Dillman   Clara Honsinger
17   Supercross #2, Suffern C2   Curtis White   Rebecca Fahringer
23   Rapha Supercross Nobeyama, Nobeyama C1   Emil Hekele   Miho Imai
23   Grand Prix Košice, Košice C2   Wietse Bosmans   Janka Keseg Števková
23   Ambiancecross, Wachtebeke C1   Mathieu van der Poel   Yara Kastelijn
23   North Carolina Grand Prix #1, Hendersonville C2   Kerry Werner   Caroline Nolan
24   Bryksy Cross Gosciecin, Gościęcin C2   Wietse Bosmans   Kateřina Mudříková
24   Duinencross (Wereldbeker), Koksijde CDM   Mathieu van der Poel   Ceylin del Carmen Alvarado
24   Cross Pembrey (National Trophy), Pembrey C2   Arne Vrachten   Ffion James
24   North Carolina Grand Prix #2, Hendersonville C2   Kerry Werner   Hannah Arensman
30   Cross Kolin (TOI TOI Cup), Kolín C2   Diether Sweeck   Pavla Havlíková
30   Urban Cross (DVV/Sack Zelfbouw), Kortrijk C2   Mathieu van der Poel   Lucinda Brand
30   Gran Premio Guerciotti, Milaan C2   Sascha Weber   Francesca Baroni
30   Abadiñoko Udala Saria, Abadiano C2   Gorka Izagirre   Lucía González
30   Ruts 'n' Guts #1, Broken Arrow C2   Michael van den Ham   Ellen Noble

DecemberBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1   Flückiger Cross Madiswil, Madiswil C2   Timon Rüegg   Pavla Havlíková
1   Zilvermeercross, Mol C1   Mathieu van der Poel   Laura Verdonschot
1   International Ciclocross selle SMP-11°Trof.Cop.ed.Brugherio82, Brugherio C2   Jakob Dorigoni   Sara Casasola
1   Cyclo-cross du Mingant, Lanarvily C2   Valentin Guillaud   Amandine Fouquenet
1   Cross Pontevedra, Pontevedra C2   Ismael Esteban   Lucía González
1   Ruts 'n' Guts #2, Broken Arrow C2   Lance Haidet   Ellen Noble
7   Cross Jabkenice (TOI TOI Cup), Jabkenice C2   Michael Boroš   Kateřina Nash
7   Cyclocross Essen (Ethias Cross), Essen C1   Quinten Hermans   Marianne Vos
7   Trofeo San Andrés, Ametzaga de Zuia C2   David Menut   Lucía González
7   NBX Grand Prix of Cross #1, Warwick C2   Lane Maher   Rebecca Fahringer
7   Resolution 'Cross Cup #1, Garland C2   Michael van den Ham   Maghalie Rochette
8   Cyclocross Zonhoven (Superprestige), Zonhoven C1   Toon Aerts   Annemarie Worst
8   Int. Radquerfeldein GP Lambach/Stadl-Paura, Stadl-Paura C2   Braam Merlier   Joyce Vanderbeken
8   Cyclocross del ponte, Treviso C2   Vincent Baestaens   Francesca Baroni
8   Ziklokross Igorre, Igorre C2   Felipe Orts   Lucía González
8   NBX Grand Prix of Cross #2, Warwick C2   Lane Maher   Rebecca Fahringer
8   Resolution 'Cross Cup #2, Garland C2   Michael van den Ham   Maghalie Rochette
14   Utsunomiya Cyclo Cross #1, Utsunomiya C2   Emil Hekele   Janka Keseg Števková
14   Cross Unicov (TOI TOI Cup), Uničov C1   Diether Sweeck   Kateřina Nash
14   GP Mario De Clercq (DVV/Sack Zelfbouw), Ronse C1   Toon Aerts   Ceylin del Carmen Alvarado
14   Ciclo-cross Ciudad de Xàtiva, Xàtiva C2   Felipe Orts   Marianne Vos
15   Utsunomiya Cyclo Cross #2, Utsunomiya C2   Emil Hekele   Janka Keseg Števková
15   Druivencross, Overijse C1   Mathieu van der Poel   Annemarie Worst
15   Cross York (National Trophy), York C2   Gianni Siebens   Harriet Harnden
15   Cross Bagnoles de l'Orne (Coupe de France) Bagnoles-de-l'Orne C2   David Menut   Olivia Onesti
15   Gran Premio Città di Vittorio Veneto, Vittorio Veneto C2   Jakob Dorigoni   Francesca Baroni
15   Cross Valencia, Valencia C2   Felipe Orts   Lucía González
21   Waaslandcross (Rectavit Series), Sint-Niklaas C2   Mathieu van der Poel   Sanne Cant
22   Citadelcross (Wereldbeker), Namen CDM   Mathieu van der Poel   Lucinda Brand
26   GP Eric De Vlaeminck (Wereldbeker), Heusden-Zolder CDM   Mathieu van der Poel   Lucinda Brand
26   Pfaffnau GP Luzern, Pfaffnau C2   Yannick Peeters   Rebecca Gariboldi
27   Azencross (DVV/Sack Zelfbouw), Loenhout C1   Mathieu van der Poel   Ceylin del Carmen Alvarado
29   Cyclocross Diegem (Superprestige), Diegem C1   Mathieu van der Poel   Annemarie Worst
29   Cyclo-cross des Crouchaux, Coulounieix-Chamiers C2   Clément Venturini   Lucía González
30   Silvestercyclocross (Ethias Cross), Bredene C2   Mathieu van der Poel   Sanne Cant

JanuariBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1   GP Sven Nys (DVV/Sack Zelfbouw), Baal C1   Mathieu van der Poel   Ceylin del Carmen Alvarado
1   Grand Prix Garage Collé, Pétange C2   Marcel Meisen   Shirin van Anrooij
2   Cross Meilen (EKZ CrossTour), Meilen C1   Marcel Meisen   Christine Majerus
4   Cyclocross Gullegem, Gullegem C2   Mathieu van der Poel   Ceylin del Carmen Alvarado
4   Troyes Cyclocross International, Troyes C2   Clément Venturini   Aniek van Alphen
5   Brussels Universities Cyclocross (DVV/Sack Zelfbouw), Brussel C1   Mathieu van der Poel   Ceylin del Carmen Alvarado
13   Weversmisdagcross, Otegem C2   Mathieu van der Poel   Alicia Franck
19   Cyclocross Nommay (Wereldbeker), Nommay CDM   Eli Iserbyt   Annemarie Worst
19   Grand Prix Möbel Alvisse, Leudelange C2   Wietse Bosmans   Pauliena Rooijakkers
19   ZAO-sama Cup Tohoku CX Series, Zaō C2   Hikaru Kosaka   Miyoko Karami
25   Kasteelcross, Zonnebeke C2   Mathieu van der Poel   Christine Majerus
26   GP Adrie van der Poel (Wereldbeker), Hoogerheide CDM   Mathieu van der Poel   Lucinda Brand

FebruariBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
2   Wereldkampioenschappen, Dübendorf CM   Mathieu van der Poel   Ceylin del Carmen Alvarado
5   Parkcross (Ethias Cross), Maldegem C2   Eli Iserbyt   Annemarie Worst
8   Krawatencross (DVV/Sack Zelfbouw), Lille C1   Wout van Aert   Ceylin del Carmen Alvarado
9   Vlaamse Aardbeiencross (Superprestige), Merksplas C2 Afgelast wegens Storm Ciara
15   Noordzeecross (Superprestige), Middelkerke C1   Laurens Sweeck   Ceylin del Carmen Alvarado
16   Vestingcross Hulst (Ethias Cross), Hulst C1   Eli Iserbyt   Ceylin del Carmen Alvarado
22   GP Leuven (Rectavit Series), Leuven C1
23   Internationale Sluitingsprijs, Oostmalle C1
26   Cyclocross Masters, Waregem -

KampioenenBewerken

Land Datum Winnaar mannen Winnaar vrouwen
  Wereldkampioen (  Dübendorf) 02-02-2020   Mathieu van der Poel   Ceylin del Carmen Alvarado
  Europees Kampioen (  Trebaseleghe) 10-11-2019   Mathieu van der Poel   Yara Kastelijn
Pan-Amerikaans Kampioen (  Midland) 10-11-2019   Kerry Werner   Maghalie Rochette
  Australië 10-08-2019 Chris Jongewaard Peta Mullens
  België 12-01-2020 Laurens Sweeck Sanne Cant
  Canada 02-11-2019 Michael van den Ham Maghalie Rochette
  Chili 28-09-2019 Ignacio Gallo Maria Fernanda Castro González
  Duitsland 11-01-2020 Marcel Meisen Elisabeth Brandau
  Denemaken 11-01-2020 Sebastian Fini Carstensen Caroline Bohé
  Estland 13-10-2019 Markus Pajur Mari-Liis Mottus
  Frankrijk 12-01-2020 Clément Venturini Marion Norbert-Riberolle
  Groot-Brittannië 12-01-2020 Tom Pidcock Harriet Harnden
  Hongarije 12-01-2020 Balász Vas Blanka Kata Vas
  Ierland 12-01-2020 David Conroy Maria Larkin
  Italië 12-01-2020 Jakob Dorigoni Eva Lechner
  Japan 08-12-2019 Kohei Maeda Rina Matsumoto
  Kroatië 12-01-2020 Viktor Potočki Gloria Musa
  Litouwen 27-10-2019 Domas Manikas Vida Dolgovienė
  Luxemburg 11-01-2020 Lex Reichling Christine Majerus
  Nederland 12-01-2020 Mathieu van der Poel Ceylin del Carmen Alvarado
  Nieuw-Zeeland 11-08-2019 Brendon Sharratt Kate McIlroy
  Noorwegen 17-11-2019 Søren Wærenskjold Mie Ottestad
  Oostenrijk 12-01-2020 Daniel Federspiel Lisa Pasteiner
  Polen 12-01-2020 Marek Konwa Zuzanna Krzystała
  Portugal 12-01-2020 Márcio Barbosa Ana Mafalda Sá Santos
  Roemenië 14-12-2019 Ede-Karoly Molnar Eszter Bereczki
  Rusland 27-10-2019 Timofei Ivanov Elvira Khayrullina
  Slowakije 01-12-2019 Matej Ulik Janka Keseg Števková
  Spanje 12-01-2020 Felipe Orts Lucia Blanco González
  Tsjechië 12-01-2020 Emil Hekele Pavla Havlíková
  Verenigde Staten 15-12-2019 Gage Hecht Clara Honsinger
  Zweden 12-01-2020 Emil Lindgren Åsa-Maria Erlandsson
  Zwitserland 12-01-2020 Lars Forster Zina Bahroumi

Prijzengeld per rennerBewerken

Mannen top 10[1]Bewerken

Nr. Renner Wereldbeker DVV Trofee Superprestige Losse cross Nat. K. EK WK Totaal
1.   Eli Iserbyt € 48200 € 32.295 € 22.820 € 2.965 € 1.300 € 800 € 108.380
2.   Toon Aerts € 57300 € 3.535 € 9.395 € 1.890 € 1.000 € 2.000 € 75.125
3.   Laurens Sweeck € 33000 € 2.235 € 33.870 € 3.015 € 2.300 € 600 € 75.020
4.   Mathieu van der Poel € 33000 € 16.450 € 2.800 € 7.350 € 1.400 € 5.000 € 66.000
5.   Michael Vanthourenhout € 36300 € 17.350 € 2.280 € 1.555 € 500 € 57.985
6.   Lars van der Haar € 31150 € 5.535 € 12.465 € 1.060 € 49.710
7.   Quinten Hermans € 26800 € 970 € 6.060 € 3.725 € 100 € 37.655
8.   Corné van Kessel € 25200 € 7.120 € 3.070 € 665 € 37.055
9.   Gianni Vermeersch € 20050 € 650 € 680 € 2.375 € 550 € 26.305
10.   Tim Merlier € 13600 € 4.940 € 885 € 1.500 € 850 € 21.775

Vrouwen top 10Bewerken

Nr. Renster Wereldbeker DVV Trofee Superprestige Losse cross Nat. K. EK WK Totaal
1.   Ceylin del Carmen Alvarado € 42950 € 35.430 € 40220 € 2570 € 700 € 5.000 € 126870
2.   Annemarie Worst € 55900 € 20.400 € 14030 € 3350 € 600 € 3.000 € 97280
3.   Yara Kastelijn € 14700 € 12980 € 21535 € 1940 € 1.400 € 52555
4.   Lucinda Brand € 30200 € 1070 € 0 € 2120 € 2.000 € 35390
5.   Inge van der Heijden € 23400 € 465 € 4275 € 1300 € 30840
6.   Kateřina Nash € 27550 € 0 € 0 € 2660 € 30210
7.   Maghalie Rochette € 19400 € 50 € 150 € 6375 € 25975
8.   Sanne Cant € 8050 € 6.705 € 6.240 € 1.920 € 2.300 € 25215
9.   Eva Lechner € 11750 € 6640 € 3940 € 545 € 22875
10.   Katherine Compton € 17550 € 3045 € 580 € 1455 € 22630