Hoofdmenu openen

Veldrijden in het seizoen 2019-2020

Het veldritseizoen 2019-2020 begon op 17 augustus 2019 met de Melbourne Grand Prix of Cyclo-Cross en eindigt op 23 februari 2020 met de Internationale Sluitingsprijs in Oostmalle, België.

Veldrijden in het seizoen 2019-2020
Datum 17 augustus 2019 t/m
23 februari 2020
Andere jaren
Vorige editie 2018-2019
Volgende editie 2020-2021
Portaal  Portaalicoon   Wielersport
Veldrijden in het seizoen 2019-2020
(Elite vrouwen)
Datum 17 augustus 2019 t/m
23 februari 2020
Andere jaren
Vorige editie 2018-2019
Volgende editie 2020-2021
Portaal  Portaalicoon   Wielersport

KalenderBewerken

De wereldbeker wordt weergegeven in vetgedrukte tekst, de belangrijkste regelmatigheidscriteriums in cursief gedrukte tekst. Voor de wedstrijdcategorieën, zie UCI-wedstrijdcategorieën.

AugustusBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
17   Melbourne Grand Prix of Cyclo-Cross #1, Melbourne C2   Chris Jongewaard   Peta Mullens
18   Melbourne Grand Prix of Cyclo-Cross #2, Melbourne C2   Chris Jongewaard   Peta Mullens
31   Virginia's Blue Ridge GO Cross #1, Roanoke C2   Curtis White   Rebecca Fahringer

SeptemberBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1   Qiansen trophy Aohan Station, Aohan County C1   Yannick Peeters   Joyce Vanderbeken
1   Virginia's Blue Ridge GO Cross #1, Roanoke C2   Kerry Werner   Caroline Mani
7   Qiansen Trophy Fengfeng Station, Fengfeng C1   Yannick Peeters   Joyce Vanderbeken
7   Rochester Cyclo-cross #1, Rochester C1   Vincent Baestaens   Maghalie Rochette
8   Grote Prijs Stad Eeklo (Ethias Cross), Eeklo C2   Laurens Sweeck   Maud Kaptheijns
8   Rochester Cyclo-cross #2, Rochester C1   Curtis White   Maghalie Rochette
13   Jingle Cross #1, Iowa City C2   Lander Loockx   Jenn Jackson
14   Jingle Cross #2 (Wereldbeker), Iowa City CDM   Eli Iserbyt   Maghalie Rochette
15   Jingle Cross #3, Iowa City C1   Gianni Vermeersch   Maghalie Rochette
20   Trek Cup, Waterloo C2   Laurens Sweeck   Jolanda Neff
22   Radcross Illnau, Illnau-Effretikon C2   Antoine Benoist   Geerte Hoeke
22   Cyclo-cross de Boulzicourt Ardennes, Boulzicourt C2   Joshua Dubau   Laura Verdonschot
22   Cyclocross Derby (National Trophy), Derby C2   Thomas Mein   Alicia Franck
22   Waterloo (Wereldbeker), Waterloo CDM   Eli Iserbyt   Kateřina Nash
28   Cross Mladá Boleslav (TOI TOI Cup), Mladá Boleslav C1   Marcel Meisen   Alicia Franck
28   Chazal Cup Vittel, Vittel C2   David van der Poel   Perrine Clauzel
29   GP Poprad, Poprad C1   Marcel Meisen   Geerte Hoeke
29   Canyon Cross Race, Vittel C2   Michael Vanthourenhout   Perrine Clauzel

OktoberBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
5   Cross Hlinsko (TOI TOI Cup), Hlinsko C2   Braam Merlier   Geerte Hoeke
5   Berencross (Ethias Cross), Meulebeke C2   Michael Vanthourenhout   Ceylin del Carmen Alvarado
5   FayetteCross #1, [Fayetteville (Arkansas)|[Fayetteville]] C2   Kerry Werner   Maghalie Rochette
6   Grand Prix Raková Raková C2   Braam Merlier   Geerte Hoeke
6   Cross Aigle (EKZ CrossTour), Aigle C1   Vincent Baestaens   Perrine Clauzel
6   GP Pelt (Rectavit Series), Pelt C2   Laurens Sweeck   Ceylin del Carmen Alvarado
6   Cross Milnthorpe (National Trophy), Milnthorpe C2   Ian Field   Harriet Harnden
6   FayetteCross #2, Fayetteville C2   Curtis White   Clara Honsinger
12   Cross Holé Vrchy (TOI TOI Cup), Holé Vrchy C2   Michael Boroš   Pavla Havlíková
12   Poldercross (Ethias Cross), Kruibeke C2   Eli Iserbyt   Annemarie Worst
12   Charm City Cross #1, Baltimore C2   Kerry Werner   Rebecca Fahringer
12   US Open of Cyclocross #1, Boulder City C2   Lance Haidet   Katherine Compton
13   Grand Prix Trnava, Trnava C2   Lander Loockx   Pavla Havlíková
13   Cyclocross Gieten (Superprestige), Gieten C1   Eli Iserbyt   Ceylin del Carmen Alvarado
13   Internationales Radquer Steinmaur, Steinmaur C2   Loris Rouiller   Zina Barhoumi
13   Cross La Mézière (Coupe de France) , La Mézière C2   Antoine Benoist   Perrine Clauzel
13   Charm City Cross #2, Baltimore C2   Curtis White   Rebecca Fahringer
13   US Open of Cyclocross #2, Boulder City C2   Eric Brunner   Clara Honsinger
14   Ibaraki Cyclo-cross Toride Stage, Nakauchi C2 afgelast afgelast
17   Kermiscross, Ardooie C2   Gianni Vermeersch   Kim Van de Steene
19   CX Täby Park, Täby C2   Wietse Bosmans   Suzanne Verhoeven
19   Niels Albert CX (Superprestige), Boom C2   Toon Aerts   Alice Maria Arzuffi
19   DCCX #1, Washington DC C2   Kerry Werner   Rebecca Fahringer
20   Cyclocross Bern (Wereldbeker), Bern CDM   Eli Iserbyt   Annemarie Worst
20   Il Melo Cup, Cles C2   Cristian Cominelli   Asia Zontone
20   Stockholm cyclocross, Stockholm C2   Wietse Bosmans   Suzanne Verhoeven
20   Tage des Querfeldeinsports, Ternitz C2   Emil Hekele   Nikola Bajgerová
20   DCCX #2, Washington DC C2   Stephen Hyde   Rebecca Fahringer
22   Nacht van Woerden, Woerden C2   Lars van der Haar   Maud Kaptheijns
26   Grand Prix Podbrezová, Podbrezová C1   Jim Aernouts   Pavla Havlíková
26   Cross Beringen (Ethias Cross), Beringen C2   Quinten Hermans   Annemarie Worst
26   Cross Llodio, Llodio C1   Felipe Orts   Lucía González
26   Cincinnati Cyclocross - Kingswood Park #1, Mason C1   Kerry Werner   Maghalie Rochette
27   Sagae Round Tohoku CX Series, Sagae C2   Hijiri Oda   Miyoko Karami
27   Grand Prix Topoľčianky, Topoľčianky C1   Jim Aernouts   Pavla Havlíková
27   Munich Super Cross, München C1   Loris Rouiller   Aniek van Alphen
27   Cyclocross Asper-Gavere (Superprestige), Gavere C1   Eli Iserbyt   Yara Kastelijn
27   Grand-Prix de la Commune de Contern, Contern C2   Thijs Aerts   Shirin van Anrooij
27   Cross Irvine (National Trophy), Irvine C2   Gosse van der Meer   Katie Scott
27   Cross Elorrio, Elorrio C1   Felipe Orts   Lucía González
27   Cincinnati Cyclocross - Kingswood Park #2, Mason C2   Curtis White   Maghalie Rochette
27   HPCX, Jamesburg C2   Merwin Davis   Regina Legge
28   Cross Slany (TOI TOI Cup), Slaný C1   Vincent Baestaens   Pavla Havlíková

NovemberBewerken

Datum Cross Categorie Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1   Koppenbergcross (DVV/Sack Zelfbouw), Oudenaarde C1   Eli Iserbyt   Yara Kastelijn
1   GP Citta Di Jesolo, Jesolo C2   Cristian Cominelli   Sara Casasola
1   Gran Premi Les Franqueses, Les Franqueses del Vallès C2   Felipe Orts   Lucía González
2   Ciclocross Manlleu, Manlleu C2   Felipe Orts   Lucía González
2   Really Rad Festival of Cyclocross #1, Falmouth C2   Curtis White   Katie Clouse
3   Yowamushi-Pedal Makuhari Cross p/b Champion System, Chiba C2   Hijiri Oda   Rina Matsumoto
3   November Cross, Micăsasa C2   Emil Hekele   Tereza Kurnická
3   Cyclocross Ruddervoorde (Superprestige), Ruddervoorde C1   Mathieu van der Poel   Ceylin del Carmen Alvarado
3   Cross Andrezieux-Boutheon (Coupe de France) Andrezieux-Boutheon C2   Steve Chainel   Olivia Onesti
3   Gran Premi Internacional Ciutat de Vic, Vic C2   Felipe Orts   Lucía González
3   PTBOCX, Peterborough C2   Michael van den Ham   Jenn Jackson
3   Really Rad Festival of Cyclocross #2, Falmouth C2   Curtis White   Rebecca Fahringer
9   Silver Goose Cyclocross Festival, Midland C2   Stephen Hyde   Maghalie Rochette
9   The Northampton International #1, Northampton C2   Tobin Ortenblad   Caroline Nolan
10   Cross Karrantza, Karrantza C2   Kevin Suárez   Aida Nuño Palacio
10   Cross Crawley (National Trophy), Crawley C2   Thijs Aerts   Bethany Crumpton
10   Europese kampioenschappen, Silvelle di Trebaseleghe CC   Mathieu van der Poel   Yara Kastelijn
10   Pan-Amerikaanse kampioenschappen, Midland CC   Kerry Werner   Maghalie Rochette
10   The Northampton International #2, Northampton C2   Tobin Ortenblad   Caroline Nolan
11   Jaarmarktcross (Rectavit Series), Niel C1   Mathieu van der Poel   Lucinda Brand

KampioenenBewerken