Hoofdmenu openen

Wikipedia β

Vierde klasse (Nederlands amateurvoetbal)

Nederlands amateurvoetbal

De Vierde klasse is met ingang van het seizoen 2016/17 het zevende amateurniveau in het Nederlands amateurvoetbal. In het zondagvoetbal was de vierde klasse tot 1974 ook het vierde amateurniveau en van 1974-2010 het vijfde amateurniveau. In het zaterdagvoetbal was de vierde klasse sinds de introductie in 1941 tot 1946 het hoogste amateurniveau, van 1946-1956 het tweede amateurniveau, van 1956-1970 het derde amateurniveau, van 1970-1996 het vierde amateurniveau en van 1996-2010 het vijfde amateurniveau. Van 2010-2016 was het in beide afdelingen het zesde amateurniveau.

Vierde klasse
Land Vlag van Nederland Nederland
Bond KNVB
Opgericht 1923
1941 (zaterdagclubs)
Systeem Competitie
Promotie naar Derde klasse
Degradatie naar Vijfde klasse (indien van toepassing)
Portaal  Portaalicoon   Sport
Voetbal
Schema
AM Periode
1e Zaterdag: 1941 t/m 1946
2e Zaterdag: 1946 t/m 1956
3e Zaterdag: 1956 t/m 1970
4e Zaterdag: 1970 t/m 1996
Zondag: t/m 1974
5e Zaterdag: 1996 t/m 2010
Zondag: 1974 t/m 2010
6e 2010 t/m 2016
7e v.a. 2016

OpzetBewerken

Elke competitie in de Vierde klasse bestaat uit twaalf tot veertien voetbalclubs per competitie (seizoen 2015/16). Enige uitzondering dit seizoen was 5E in district Oost met vijftien teams. Deze competities zijn per district genummerd, variërend van A-B tot A-H. De districten Noord, Oost, West-I, West-II en Zuid-I hebben zowel in het zaterdag- als in het zondagvoetbal competities, het district Zuid-II heeft alleen competities op zondag. In het zaterdagvoetbal is deze klasse in de districten Oost, West-I, West-II en Zuid-I de laagste klasse, in het zondagvoetbal alleen in West-II.

De kampioenen in de Vierde klasse promoveren direct naar de Derde klasse. De periodekampioenen mogen, mits ze niet op een degradatieplaats zijn geëindigd, meedoen aan de nacompetitie om promotie. De ploeg die als laatste eindigt, degradeert direct naar de Vijfde klasse indien de vierde klasse niet de laagste klasse in het district is. De club die als voorlaatste eindigt moet dan nacompetitie spelen voor klasse behoud.

Competities per districtBewerken

Competities per district; vierde klasse (seizoen 2015/16)
West I West II Zuid I Zuid II Oost Noord Totaal
Zaterdag 4A-4G 4A-4G 4A-4D 4A-4E 4A-4D 27
Zondag 4A-4H 4A-4B 4A-4H 4A-4H 4A-4H 4A-4D 38
Totaal 15 9 12 8 13 8 65

Kampioenen zaterdagclubsBewerken

In de seizoenen 1941/42 tot en met 1945/46 was de vierde klasse het hoogste niveau in de zaterdagafdeling. De klasse kampioenen in deze periode zijn hieronder weergegeven.

1e amateurniveau
Jaar District-II Zaterdagkampioen
4A 4B 4C 4D
1942 Excelsior Pernis Quick Boys
1943 Oranje Wit RVV Semper Altius Oranje Wit
1944 Excelsior Pernis Quick Boys Excelsior
1945 geen competitie
1946 Oranje Wit Excelsior Pernis CSVD Quick Boys Quick Boys
Amateurvoetbal zaterdag Noord – seizoen 2018/19
1e klasse E:VV Balk · Be Quick Dokkum · SV Bedum · Broekster Boys · Drachtster Boys · VV Gorecht · VV Groningen · HZVV · VV Noordscheschut · Olde Veste '54 · Oranje Nassau G. · PKC '83 · VV Winsum · ZMVV Zeerobben

2e klasse I:BCV · CVV Blauw Wit '34 · CVVO · 't Fean '58 · VV Hardegarijp · SC Joure · Leeuwarder Zwaluwen · SV Marum · VV Nijland · SC Stiens · TONEGO · SC Veenwouden · VVI · Wykels Hallum
2e klasse J:DESZ · VV Drenthina · DZOH · SV Gramsbergen · SV De Griffioen · FC Klazienaveen · HFC'15 · The Knickerbockers · FC Meppel · NEC Delfzijl · Omlandia · Pelikaan-S · VEV '67 · VV de Weide

3e klasse A:SC Berlikum · DWP · VV Heeg · Heerenveense Boys · VV Minnertsga · NOK · SV Oeverzwaluwen · VV Oudehaske · VV Scharnegoutum '70 · SDS · SV de Wâlde · VV Willemsoord · FC Wolvega · VV Workum
3e klasse B:VV Anjum · VV Dokkum · VV Grijpskerk · VV Kollum · SC Leovardia · VV Niekerk · ONT · VV Rijperkerk · Ropta Boys · SC Twijzel · VV Veenhuizen · VIOD · VV Waskemeer · VV Zwaagwesteinde
3e klasse C:Achilles 1894 · Aduard 2000 · Be Quick 1887 · DVC Appingedam · VV Glimmen · Groen-Geel · FC Grootegast · VV Holwierde · SC Loppersum · LTC · VV Mamio · VV Noordwolde · SC Stadspark · VV Zuidhorn
3e klasse D:VV Avereest · SC Bant · BSVV · SC Elim · Fit Boys · VV Hardenberg '85 · VV Hollandscheveld · VV Hoogeveen · SC Lutten · S.V. Nieuwleusen · SCD '83 · SVM Marknesse · SVN '69 · ZZVV

4e klasse A:SC Bolsward · SC Creil · VV Delfstrahuizen · VV Makkum · VV Nagele · QVC · VV Sleat · Sneek Wit Zwart · VV Tollebeek · VV TOP '63 · VHK · VV Waterpoort Boys
4e klasse B:AVC · FC Birdaard · VV Foarút · SC Franeker · VV Harkema-Opeinde · SC Kootstertille · VV Marrum · VV Oostergo · VV Rottevalle · V en V '68 · VCR · WTOC
4e klasse C:ASC '75 · VV Boerakker · SV Haulerwijk · VV Helpman · VV de Lauwers · LEO · ODV · OKVC · ONR · VV Opende · RWF · Velocitas 1897
4e klasse D:Amicitia VMC · Corenos · De Fivel · de Heracliden · HS '88 · VV Middelstum · VV Poolster · Rood Zwart Baflo · SIOS · VV Westerlee · WVV · FC Zuidlaren
4e klasse E:SC Angelslo · SV Borger · CSVC · FDS · MSC · SV Nieuw Balinge · Onstwedder Boys · SCN · SJS · SVBO · VV Tiendeveen · Vitesse '63

5e klasse A:RKVV Bakhuizen · SV Blokzijl · EBC · SV Ens · SC Espel · VV Heerenveen · HJSC · IJVC · Steenwijker Boys · SVBS '77 · VV Woudsend
5e klasse B:VV Arum · VV Beetgum · VV Blija · CVO · VV Holwerd · SV Mulier · VV Ouwe Syl · SSS '68 · VV Ternaard · VV Tzummarum · VV Wardy · WWS
5e klasse C:SC Boornbergum '80 · VV Drogeham · VV Eastermar · Friese Boys · GSVV · SC Lions '66 · VV Noordbergum · VV Suameer · SV Suawoude · VV De Sweach · TFS · VVT
5e klasse D:DIO Groningen · VV Ezinge · GRC Groningen · Groninger Boys · Lycurgus · Noordpool UFC · Oosterparkers · VV Potetos · VVK · VVSV '09 · VV ZEC · VV Zeester
5e klasse E:Bato · Blauw Geel '15 · Damacota · GEO · VV Muntendam · SC Scheemda · VV Stedum · TEO · Veendam 1894 · VVS Oostwold · Wagenborger Boys · VV Wildervank
5e klasse F:FC Assen · Asser Boys · DOS '63 · Erica '86 · SV Mussel · NKVV · NWVV · SETA · VCG · VEV · VVAK
Amateurvoetbal zaterdag Oost – seizoen 2018/19
1e klasse D:VV Bennekom · DOS '37 · asv Dronten · DTS Ede · DZC '68 · Enter Vooruit · Go-Ahead Kampen · VV Hierden · KHC · De Merino's · VV Nunspeet · NSC · VV Scherpenzeel · SDV Barneveld

2e klasse G:AVW '66 · VV Blauw Geel '55 · ESC · FC Horst · SV Lelystad '67 · VV Lunteren · OWIOS · VV Renswoude · VV Unicum · SV de Valleivogels · VRC · VSCO '61 · VVOP · VV Woudenberg
2e klasse H:ASC '62 · Be Quick '28 · VV Den Ham · DOS Kampen · DZSV · ZVV De Esch · Hulzense Boys · IJVV · Oranje Nassau A. · Sparta Enschede · SVI · Vroomshoopse Boys · WVF · FC Zutphen

3e klasse A:AZ 2000 Elderveld · ZVV Be Quick · VV Dieren · ESA · Excelsior Zetten · JVC Cuijk · VV Oeken · OVC '85 · CVV Redichem · SKV · De Treffers · Uni vv · ZSV Zelos
3e klasse B:VV Advendo '57 · AGOVV · ASC Nieuwland · VV Barneveld · SV Batavia '90 · CJVV · SC Hoevelaken · SV Otterlo · Rood-Wit '58 · SDS '55 · VV Terschuurse Boys · SP Teuge · VIOS Vaassen · Zwart Wit '63
3e klasse C:BAS · CSV '28 · DSV '61 · VV Hattem · SV Hatto Heim · VV Hulshorst · VV Oene · Olympia '28 · SC Rouveen · Swift '64 · VSW · ZAC · SV Zalk · Zwolsche Boys
3e klasse D:ASV '57 · VV Bergentheim · Blauw Wit '66 · DES · VV Hellendoorn · SV Juliana '32 · VV Kloosterhaar · VV Mariënberg · OZC · PH Almelo · Quick '20 · SVVN · Voorwaarts V · SV Wilhelminaschool

4e klasse A:VV Alverna · BVC '12 · RKSV Cito · DVE-Trajanus · Elistha · SV Juliana '31 · Kolping-Dynamo · CSV Oranje Blauw · Quick 1888 · VCA · SC Woezik
4e klasse B:VV Dodewaard · VV Ede/Victoria · EMM Randwijk · KSV Fortissimo · GVC · SV Harskamp · VV Stroe · SC Valburg · De Veluwse Boys · SV Wodanseck · WVV Wageningen
4e klasse C:EFC '58 · VV Elspeet · EZC '84 · SV 't Harde · Noord Veluwse Boys · SV Prins Bernhard · Reaal Dronten · SEH · VEVO · Vierhouten '82 · WZC Wapenveld · VV Zeewolde
4e klasse D:VV Bruchterveld · SP Daarle · VV Daarlerveen · Dieze West · DKB · VV 's-Heerenbroek · HTC · VV Kampen · SC Lemele · MVV '69 · Storica · SVV '56 · VV Wijthmen · VV Wilsum
4e klasse E:SV Almen · DVOV · DVV Duiven · SP Eefde · Eerbeekse Boys · SV Grolse Boys · SV Harfsen · SV Helios · SV de Paasberg · FC RDC · FC Winterswijk
4e klasse F:cvv Achilles · AJc '96 · Vv ATC '65 · BZSV de Blauwwitters · DRC '12 · VV Drienerlo · PW 1885 · RKSV · SC Rijssen · VV Rijssen Vooruit · Sportclub Enschede · Sportlust Glanerbrug ·
Amateurvoetbal zaterdag West I – seizoen 2018/19
1e klasse A:FC Aalsmeer · AFC · ARC · SV Argon · BOL · FC Breukelen · CSW · DHSC · SV Huizen · RODA '46 · HC & FC Victoria · WV-HEDW · HSV De Zuidvogels · Zwaluwen '30

2e klasse A:AMVJ · ASV Arsenal · Blauw-Wit Beursbengels · SC Buitenveldert · DVVA · EDO · Jong Holland · SV Marken · VV Monnickendam · OFC · OSV · FC Zaandam · SV Zandvoort · ZOB
2e klasse B:FC Almere · VV Benschop · BFC · FC De Bilt · FC Delta Sports'95 · IJFC · JSV Nieuwegein · SV Loosdrecht · SV Lopik · VV De Meern · Odysseus '91 · TOV · Veensche Boys · ASC Waterwijk

3e klasse A:dvc Buiksloot · FC Castricum · ASV De Dijk · EVC · HBOK · HCSC · JOS Watergraafsmeer · SV Kadoelen · PSZ · VPV Purmersteijn · VV Reiger Boys · Sporting Andijk · ASV Wartburgia · ZCFC
3e klasse B:DEM · HYS · VV IJmuiden · VV Kagia · Kon. HFC · SV Overbos · RKSV Pancratius · SCW · IJVV Stormvogels · SV United/DAVO · VEW · VVA/Spartaan · FC VVC · ZSGOWMS
3e klasse C:SC AH '78 · VV Altius · VV Amstelveen · SC Buitenboys · CTO '70 · DESTO · FC Hilversum · VV Kockengen · SV Laren '99 · VV Maarssen · OSV NITA · SV Olympia '25 · OSM '75 · SV Robinhood
3e klasse D:VV Bunnik '73 · CDW · SV Candia '66 · DEV Doorn · DOSC · DVSU · Focus '07 · FZO · VV Hees · SV Houten · VV Jonathan · FC Oudewater · VV Veenendaal · VVZ '49

4e klasse A:AFC '34 · Alcmaria Victrix · CVV Blauw Wit · DZS · Dindua · De Flamingo's '64 · De Foresters · Hollandia · VV Jisp[ · VV Kwadijk · VV Opperdoes · SRC · CV Wieringermeer
4e klasse B:ADO '20 · SV Beverwijk · Fortuna Wormerveer · SC Hercules Zaandam · Jong Hercules · De Kennemers · De Meteoor · RKVV Saenden · Sporting Krommenie · TOB · VVV Westzaan · SV Wijk aan Zee · ZVV Zaandijk · ZVV Zaanlandia
4e klasse C:SV Alliance '22 · AC Amsterdam · DSK · Geel Wit '20 · Haarlem-Kennemerland · HBC · SV Hoofddorp · Olympia Haarlem · SVIJ · THB · UNO · FC Velsenoord · SV Vogelenzang · VSV
4e klasse D:AGB · DEVO '58 · GeuzenMiddenmeer · SV De Meer · SV Nieuw West · FC Portugal Amsterdam · SC Overamstel · SV Parkstad · SDW · SDZ · AVV Sloterdijk · AFC TABA · TOG · Vlug en Vaardig
4e klasse E:FC Amsterdam · SV Diemen · SV Eemnes · SV Hertha · SV Ouderkerk · Real Sranang · RKAVIC · RODA '23 · Sporting Martinus · TOS-Actief · SV De Vecht · FC Weesp · Zuidoost United · AVV Zeeburgia
4e klasse F:AS '80 · ASV '65 · SV Baarn · BVV '31 · BZC '13 · Cobu Boys · VV Eemboys · SC 't Gooi · HVC · KVVA · OSO · VV De Posthoorn · VIOD T · VOP
4e klasse G:SV Austerlitz · FC Driebergen · UCS EDO · USV Elinkwijk · Faja Lobi KDS · USV Hercules · HMS · SV Odijk · ZSC Patria · SEC · SVM Maartensdijk · VV Vianen · VV 't Vliegdorp · VVJ
4e klasse H:VVA Achterberg · SV Achterveld · DVSA · VV Echteld · VV Kesteren · FC Lienden · VV Musketiers · Oranje Wit · SV Panter · SVF Cothen · SVMM · VV Uchta · Voorwaarts (U) · CVV Vriendenschaar
Amateurvoetbal zaterdag West II – seizoen 2018/19
1e klasse B:BVCB · VV Brielle · Deltasport · SV Die Haghe · Forum Sport · SV Heinenoord · SV Honselersdijk · VV Kloetinge · VV de Meeuwen · SV Poortugaal · RVVH · VV Rijsoord · SHO · RKVV Westlandia

2e klasse C:CVV Berkel · DoCoS · DSO · HVC '10 · SC Monster · RCL · Soccer Boys · SVC '08 · TAVV · UVS · Valken '68 · SV VELO · Voorschoten '97 · HVV Te Werve
2e klasse D:VV Alexandria '66 · CWO · DCV · VV Hellevoetsluis · VV Kethel Spaland · Neptunus-Schiebroek · VV Nieuwenhoorn · Sparta AV · VV Spirit · SSS · VV Strijen · SVS Capelle · Vitesse Delft · VV Zuidland

3e klasse A:VV Alphia · CVV Be Fair · RKSV Blauw-Zwart · BSC '68 · CVC Reeuwijk · DSVP · DWO · LVV Lugdunum · SV Nieuwkoop · NSV '46 · Sporting Leiden · VV Van Nispen · VVSB · VV Zwammerdam
3e klasse B:Duindorp SV · DUNO · HVV Hercules · HBSS · KMD · VV Lyra · VV Maasdijk · MVV '27 · VV Naaldwijk · Quick Steps · VV Schipluiden · VDL-Maassluis · VV Verburch · SV Wateringse Veld Kranenburg
3e klasse C:SV Charlois · CION · DRL · DVO '32 · VV Dilettant · Excelsior/av · FC IJsselmonde · VV Lekkerkerk · RKSV Leonidas · FC Perkouw · VV Schoonhoven · VVOR · CSV Zwarte Pijl · IJVV De Zwervers
3e klasse D:FC Binnenmaas · SC Botlek · VV Den Bommel · GHVV '13 · VV 's-Gravendeel · De Jonge Spartaan · OSV Oud-Beijerland · OVV · VV Pernis · SV Piershil · VV Rhoon · VV Rijnmond Hoogvliet Sport · VV Rozenburg · VV Vierpolders

4e klasse A:SV Aarlanderveen · Alphense Boys · BGC Floreant · Football Factory · Hazerswoudse Boys · SV Kickers '69 · VV Koudekerk · LSVV '70 · RKVV Meerburg · FC Oegstgeest · LV Roodenburg · SJC · VV Woubrugge · SV Zevenhoven
4e klasse B:VV Bodegraven · SV Gouda · VV Kamerik · VV Linschoten · VV Moerkapelle · VV Moordrecht · VV de Rijnstreek · Rohda '76 · SPV '81 · Siveo '60 · VV Sportief · VEP · WDS · SC Woerden
4e klasse C:Ariston '80 · DVC Delft · VV Haagse Hout · KSD-Marine · HVV Laakkwartier · OLIVEO · SV Oosterheem · RVV Semper Altius · SEV · TOGB · KRSV Vredenburch · SV Wassenaar · FC Zoetermeer
4e klasse D:BMT · Celeritas · SV Erasmus · GDA · GSC ESDO · SV Houtwijk · HPSV · SV Loosduinen · MSV '71 · PGS/VOGEL · VV Quintus · RAS · TAC '90 · Wanica Star
4e klasse E:De Egelantier Boys · GLZ Delfshaven · Hermes DVS · LMO · FC Maense · Overmaas Rotterdam · PPSC · Rotterdam United · Spartaan'20 · SVV · VFC · VOB · Victoria '04
4e klasse F:Ammerstolse SV · VV Bergambacht · SV Bolnes · CKC · VV Gouderak · VV Hillegersberg · HOV/DJSCR · HWD · VV Nieuwerkerk · NOCKralingen · SV Ommoord · SDV Rotterdam · RVV Swift Boys · RCSV Zestienhoven
4e klasse G:BZC/Zuiderpark · Goudswaardse Boys · GOZ · GSC/ODS · VV Hekelingen · NBSVV · SCO '63 · SV Simonshaven · TransvaliaZW · WCR · ZBC '97 · ZBVH · VV Zinkwegse Boys
4e klasse H:VV Abbenbroek · DVV '09 · FIOS · MSV en AV Flakkee · VV Herkingen '55 · VV Melissant · NTVV · OFB · VV Rockanje · SNS · VV Stellendam · FC Vlotbrug · WFB · VV Zwartewaal
Amateurvoetbal zaterdag Zuid I – seizoen 2018/19
1e klasse C:VV Almkerk · SV Geinoord · GJS · GRC '14 · VV Heerjansdam · LRC Leerdam · VV Montfoort · VV Nieuw-Lekkerland · SV Oranje Wit · SVL · VV Sliedrecht · Sportlust '46 · VVGZ · WNC

2e klasse E:VV Arnemuiden · FC Axel · Bruse Boys · DBGC · VV Krabbendijke · SV MZC '11 · NSVV · SV Nieuwdorp · VV Oostkapelle · VV Serooskerke · SSV '65 · Terneuzense Boys · Tholense Boys · VV Yerseke
2e klasse F:VV Altena · VV Brederodes · Vv Drechtstreek · EBOH · VV Heukelum · Nivo Sparta · NOAD '32 · VV Papendrecht · ZVV Pelikaan · Roda Boys · VV Tricht · Wilhelmina '26 · VV Woudrichem · VV Zwaluwe

3e klasse A:VV Bevelanders · FC Dauwendaele · GPC Vlissingen · VV 's-Heer Arendskerke · VV Kapelle · VV Kruiningen · Luctor Heinkenszand · VV de Noormannen · RCS · VCK · VV Veere · VC Vlissingen · SV Walcheren · VV Zaamslag
3e klasse B:DFC · DHV · VV Dubbeldam · De Fendert · RKSV Halsteren · VV Klundert · VV Kogelvangers · NOAD '67 · VV Prinsenland · SEOLTO · SV Smerdiek · WHS · VV Wieldrecht · ZSC '62
3e klasse C:VV De Alblas · VV Alblasserdam · VV Ameide · ASV Arkel · VV Groote Lindt · VV Hardinxveld · IFC · SV Meerkerk · VV Schelluinen · VV Streefkerk · SVW · GVV Unitas · VVAC · VV De Zwerver
3e klasse D:VV Asperen · BLC · SV Capelle · SC Everstein · GDC · GVV '63 · VV Haaften · HSSC '61 · NEO '25 · RFC · VV Sleeuwijk · Sparta '30 · SSC '55 · VV Vuren

4e klasse A:Apollo '69 · VV Cadzand · VV Colijnsplaatse Boys · VV Domburg · GOES · ST Hoedekenskerke/Kwadendamme · Jong Ambon · Lewedorpse Boys · MZVC · VV Nieuwland · De Patrijzen · VV Spui · VV Wemeldinge · VV Wolfaartsdijk
4e klasse B:ASV Brouwershaven · SV Duiveland · DwO '15 · Hansweertse Boys · VV Rillandia · SKNWK · SPS · SC Stavenisse · VV Vosmeer · VV Vrederust · VVC '68 · SC Waarde · FC De Westhoek · WIK '57
4e klasse C:RSC Alliance · FC Bergen · DOSKO · DVO '60 · The Gunners · VV Internos · TSVV Merlijn · Olympia '60 · ONI · VV Oosterhout · VV Peursum · Unitas '30 · Willem II · SC 't Zand
4e klasse D:ASH · VV Brakel · VV Groot Ammers · Herovina · VV Kerkwijk · Leerdam Sport '55 · VV Lekvogels · MVV '58 · SV Noordeloos · RVV Rhelico · RKVSC · SVS '65 · WSV Well · VV Zuilichem
Amateurvoetbal zondag Noord – seizoen 2018/19
1e klasse F:VV Bergum · VV Emmen · FVC · GAVC · GOMOS · GRC Groningen · VV Heerenveen · VV Nieuw Buinen · VV Noordster · Sneek Wit Zwart · SC Stadspark · SVBO · VKW · WVV

2e klasse K:ASVB · DTD · GVAV-Rapiditas · VV Helpman · VV Hoogezand · VV Jubbega · LAC Frisia 1883 · FC Lewenborg · LSC 1890 · VV Oerterp · Olyphia · VV Peize · VV Roden · VV Sint Annaparochie
2e klasse L:FC Assen · Asser Boys · VV Beilen · SV Dalfsen · SV Dedemsvaart · SC Emmeloord · SC Erica · Germanicus · VV Heerde · VV Lemelerveld · Rolder Boys · SC Stadskanaal · VV Valthermond · VV Zuidwolde

3e klasse A:VV Akkrum · SC Bolsward · VV Drachten · VV Dronrijp · GSAVV Forward · SC Franeker · LVV Friesland · Geel Wit · Groninger Boys · Gruno · MKV '29 · Nicator · VC Trynwâlden
3e klasse B:Amicitia VMC · VV Annen · VV Bellingwolde · VV Gieten · HSC · Kwiek · LEO · VV Muntendam · VV Nieuw Roden · VV Siddeburen · SVZ · VAKO · VV Veendam 1894 · ZNC
3e klasse C:CEC · VV Dalen · EMMS · VV Musselkanaal · Protos · Raptim · VV Ruinen · VV Ruinerwold · VV Sleen · SVV '04 · FC Ter Apel '96 · SV Twedo · VV Weerdinge · WKE '16
3e klasse D:DIO Oosterwolde · VV Dwingeloo · VV Gorredijk · VV Havelte · VV Mildam · VV Oldeholtpade · FC Oldemarkt · Read Swart · Renado · Steenwijker Boys · THOR · Trinitas · USV Nieuwleusen · VENO

4e klasse A:VV Aengwirden · SC Balkbrug · VV De Blesse · FC Kraggenburg · VV Lemmer · VV Nieuweschoot · Oranje Zwart · RKO · VV Steenwijk · SV Steenwijkerwold · UDIROS · FC Ulu Spor · VWC · VV Wacker
4e klasse B:Black Boys · SC Boornbergum '80 · FC Harlingen · VV Irnsum · ONB · VV Oosterlittens · Sint Jacob · VV Surhuisterveen · SC Terschelling · VV de Wâlden · VV Warga · VV Zwaagwesteinde
4e klasse C:VV Actief · VV Bakkeveen · SV Bedum · VV Eenrum · VV Engelbert · FVV · Groen-Geel · VV Haren · VV Harkstede · SVMH · TLC · VVK · Wilper Boys
4e klasse D:FC Amboina · VV Bareveld · VV Gasselternijveen ·vv Gieterveen · VV Heiligerlee · HOC · SV Hoogersmilde · MOVV · PJC · VV Sellingen · VV Smilde '94 · SPW · VV Wedde · VV Westerwolde
4e klasse E:VV Bargeres · DSC '65 · DVC '59 · EHS '85 · HODO · KSC · OVC '21 · SV Pesse · VV Schoonebeek · VV Sweel · VV Titan · VIOS O. · VV Wijster · Witteveense Boys '87

5e klasse A:BEW · VV Blankenham · VV Diever-Wapse · DVSV · SV Giethoorn SE · VV Hoonhorst · VV IJhorst · VV Kuinre · Old Forward · VV Scheerwolde · VV Uffelte · VV Vilsteren · VV Wapserveen · VV Willemsoord
5e klasse B:AVV · VV Blauwhuis · Blue Boys · SF Deinum · FFS · SV Houtigehage · SC Joure · VV Langezwaag · VV Langweer · VV Oldeboorn · VV De Sweach · VV Tijnje · Wispolia
5e klasse C:SV Donkerbroek · VV Eext · FC Fochteloo · GKC · HHCombi · SC Makkinga · VV Oosterstreek · Sport Vereent · Stânfries · SV Tynaarlo · SV Yde de Punt · VV Zandhuizen · VV Zevenhuizen
5e klasse D:BNC · SV Drieborg · DWZ · VV Farmsum · VV Froombosch · VV Kloosterburen · VV Meeden · VV Nieuweschans · Oldambtster Boys · THOS · VV Warffum · WEO · SV Woltersum
5e klasse E:VV Alteveer · VV Buinen · VV Buinerveen · EEC · JVV · Pekelder Boys · SC Roswinkel · SVBC · VV De Treffer '16 · Valther Boys · VV Veelerveen · Weiteveense Boys · VV Zandpol · Zwartemeerse Boys
Amateurvoetbal zondag Oost – seizoen 2018/19
1e klasse E:Sportclub Bemmel · BVC '12 · BWO · VV Heino · Longa '30 · SC NEC · VV Richtersbleek · Rohda Raalte · STEVO · Tubantia · TVC '28 · WAVV · FC Winterswijk · RKSV De Zweef

2e klasse I:AZC · SV Concordia-Wehl · DCS · DVC'26 · Eendracht '30 · SV Orion · Quick 1888 · SDOUC · SV Spero · VV Union · SC Varsseveld · VIOD D · VV Vorden · Warnsveldse Boys
2e klasse J:Achilles '12 · ATC '65 · Barbaros · Bon Boys · AVV Columbia · AVC Luctor et Emergo · MVV '29 · SC Overwetering · SV Schalkhaar · SDC '12 · FC Suryoye/Mediterraneo · RKSV VOGIDO · Voorwaarts T · WSV

3e klasse A:Avanti Wilskracht · DSVD · GVV Eilermark · LSV Lonneker · KVV Losser · NEO · Reünie · VV Reutum · Saasveldia · Sportlust Glanerbrug · RKSV De Tukkers · vv Twenthe · VV Victoria '28 · WVV '34
3e klasse B:VV Activia · UVV Albatross · SV Colmschate '33 · SV Epe · SV Heeten · SV Helios · KCVO · SP Lochem · Robur et Velocitas · Turkse Kracht · SV Vaassen · Wijhe '92 · VV Witkampers · SV Zwolle
3e klasse C:VV Doetinchem · VV Gendringen · SV Grol · MASV · MvR · OBW · Pax Hengelo · SC Rheden · VV Ruurlo · SML · FC Trias · VDZ · VIOS B · VVO
3e klasse D:Arnhemse Boys · Beuningse Boys · SV Blauw Wit · RKSV Brakkenstein · DIO '30 · RKSV Driel · DVOL · VV Eldenia · VV Germania · SV Hatert · RKVV HAVO · RODA '28 · Rood-Wit · Vv Trekvogels

4e klasse A:SV Almelo · BVV Borne · SV Delden · HVV Hengelo · Juventa '12 · KOSC · VV Oldenzaal · Rood-Zwart · RSC · Sportlust Vroomshoop · VV UD Weerselo · SV Vasse · Zenderen Vooruit
4e klasse B:FC Aramea · BSC Unisson · VV Buurse · FC Eibergen · EMOS · VV Erix · KSV Vragender · SP Rekken · VV Rietmolen · Sportclub Overdinkel · De Tubanters 1897 · TVO · UDI
4e klasse C:AD '69 · SV Dinxperlo · GWVV · SV Keijenburgse Boys · KSH · SV Loil · MEC · RKSV 't Peeske · VV Sprinkhanen · SVGG · VV Terborg · Ulftse Boys · VVG '25 · ST Zeddam/Sint Joris
4e klasse D:SV Angeren · VV Arnhemia · CHRC · DVV Duiven · Eendracht Arnhem · GSV '38 · GVA Doornenburg · HC '03 · Jonge Kracht · ONA '53 · RKPSC · Sportclub Groessen · SC Veluwezoom · SC Westervoort
4e klasse E:Batavia · DIOSA · VV Ewijk · Groesbeekse Boys · Vv Krayenhoff · SC Millingen · SV Nijmegen · NSVV FC Kunde · OSC · SCE · SCP · UHC · WVW Weurt
4e klasse F:ASV Apeldoornse Boys · VV Beekbergen · SC Brummen · Dierensche Boys · SC EDS · ASV Groen Wit '62 · SC Klarenbeek · VV Loenermark · SV Orderbos · TKA · Sv Twello · Victoria Boys · WWNA · ZVV '56
4e klasse G:ABS Bathmen · SV Broekland · DVV Davo · DSC Diepenveen · SV Enter · VV De Gazelle · GFC · SV Haarle · SV Hector · VV Holten · VV Lettele · SV Nieuw Heeten · SV Raalte · Sportclub Markelo

5e klasse A:FC Berghuizen · FC het Centrum · DTC '07 · VC Fleringen · AVC Heracles · VV Langeveen · SV De Lutte · VV Manderveen · EVV Phenix · AVC La Première · SVV '91 · TVV · VOSTA
5e klasse B:VV Bentelo · RKSV Bornerbroek · DEO · VV Diepenheim · EGVV · GSV '63 · VV Haaksbergen · SP Haarlo · VV Hoeve Vooruit · VV Lochuizen · SP Neede · SVBV
5e klasse C:Ajax Breedenbroek · SV Bredevoort · VV Den Dam · VV Etten · SV Halle · SV Kilder · VV Mariënveld · SC Meddo · NVC · VV Stokkum · VV Vosseveld · VVL · SV Westendorp
5e klasse D:SV Babberich · Edesche Boys · VV Elsweide · SV Gelders Eiland · SV Loo · SV de Paasberg · SC Rijnland · RVW · SDOO · SDZZ · SVHA
5e klasse E:AAC/Olympia · Aquila · ST AVIOS/DBV · DSZ · DVE-Trajanus · DVSG · SV Heumen · VV Niftrik · Overasseltse Boys · SCD '33 · SVO '68 · Unitas '28 · Victoria '25 · VVLK
5e klasse F:Alexandria · Angerlo Vooruit · SV Basteom · ZVV Be Quick · SC Doesburg · ZVV De Hoven · · SHE · SSA Ratti-/Socii · VV Voorst · VV Wolfersveen · VV Zelhem · FC Zutphen
5e klasse G:SV CCW '16 · VV Emst · DVV Go-Ahead · DVV IJsselstreek · Koninklijke UD · SV Mariënheem · DVV Sallandia · SV SDOL · Sportclub Deventer · SV Terwolde · SV V en L De Vecht · SC Wesepe · SV Wissel
Amateurvoetbal zondag West I – seizoen 2018/19
1e klasse A:AFC '34 · AGB · FC Boshuizen · DSOV · SV Hillegom · SV Hoofddorp · JOS Watergraafsmeer · Legmeervogels · LSVV · NVC · FC Uitgeest · RKVV Velsen · ZVV Zaanlandia · AVV Zeeburgia

2e klasse A:VV Assendelft · SV Beemster · FC Den Helder · SV De Foresters · HSV · KFC · VV Kolping Boys · VV Schoten · SV Spartanen · SC Spirit '30 · SVW '27 · West Frisia · ZAP · De Zouaven
2e klasse B:FC Abcoude · DWS · USV Elinkwijk · VV Hooglanderveen · SV Kampong · SV Nieuw Utrecht · RKSV Pancratius · PVCV Vleuten · Quick 1890 · RODA '23 · SCH '44 · SDZ · SO Soest · FC Weesp

3e klasse A:De Blokkers · VV Grasshoppers · Hauwert '65 · Hollandia T · Hugo Boys · KGB · SV Kleine Sluis · SEW · VV Texel '94 · VIOS-W · VVS '46 · VVW · SV Westfriezen · VV Winkel
3e klasse B:Alkmaarsche Boys · SVA Assendelft · VV Bergen · DTS · VV Egmondia · SC Hercules Zaandam · BVV De Kennemers · SV Koedijk · VV Limmen · Meervogels '31 · FC Purmerend · Vitesse '22 · RKAV Volendam · SV Vrone
3e klasse C:SV Alliance '22 · BVC Bloemendaal · DCG · SV Diemen · HBC · IVV · SV De Meer · SV Ouderkerk · Real Sranang · Sporting Martinus · VSV · VVH/Velserbroek · ZSGOWMS · VV Zwanenburg
3e klasse D:APWC · FC Jeugd '90 · HDS · VV Nederhorst · PVC · RODA '46 · SV Saestum · Sporting '70 · Theole · UVV · VVZA · HSV Wasmeer · ASC Waterwijk · Zwaluwen Utrecht 1911

4e klasse A:Con Zelo · VV Dirkshorn · DWB · DWOW · VV Flevo · SV Geel-Zwart '30 · JVC Julianadorp · SV De Koog · FC Medemblik · VV Schagen · VV SRC · VV Succes · VV Wieringerwaard
4e klasse B:Alcmaria Victrix · Duinrand S · VV Knollendam · RCZ · SV De Rijp · Rood-Wit Zaanstad · RKVV Saenden · Sporting Krommenie · SV Sporting S · VVV Westzaan · WSV '30 · ZVV Zaandijk · VV Zeevogels
4e klasse C:SV Always Forward · Apollo '68 · SC Dynamo · HSV Sport 1889 · KSV · Kwiek '78 · RKEDO · RKSV Sint George · VV Strandvogels · SV De Valken · Victoria O · WMC · VV Woudia
4e klasse D:AC Amsterdam · BSM · DSS · SC Eendracht '82 · SV Geel Wit '20 · ASV Germaan/De Eland · NFC · RKVV Onze Gezellen · OSC Amsterdam · RCH · SV Spaarnwoude · SV Terrasvogels · VVA/Spartaan
4e klasse E:FC Ankaraspor · SC Buitenveldert · ASV Fortius · GeuzenMiddenmeer · SV Ilpendam · SV De Meteoor · SV Nieuw West United · VV Oosthuizen · SDOB · AVV Swift · TABA · TOG · VV De Wherevogels
4e klasse F:BSV Allen Weerbaar · VV Amsvorde · SV Aurora · Domstad Majella · VV De Dreef · DWSV · VV 't Goy · SV 's-Graveland · SV Rivierwijkers · VV Schalkwijk · Sporting Almere · VSV Vreeswijk · SV Zeist

5e klasse A:VV Callantsoog · VV Kaagvogels · VV Nieuwe Niedorp · SV Oosterend · VV Oudesluis · SV Petten · Sint Boys DES · VV Vesdo · VZV · VV Wiron · MSV Zeemacht · ZDH
5e klasse B:AGSV Aartswoud · ALC · VV Berkhout · DESS · SV Graftdijk · VV MOC · SV Sint Adelbert · Sporting Andijk · SSV · RKVV Zwaagdijk · WBSV
5e klasse C:ASV Arsenal · SC Badhoevedorp · CTO '70 · DIO · HFC Heemstede · HYS · AFC Nautilus · SV Nieuw Sloten · SC Purmerland · SV Rap · AVV Sloterdijk
5e klasse D:VVU Ardahanspor · Blauw-Wit Beursbengels · DRC · Forza Almere · SV Geinburgia · AFC IJburg · JSV Nieuwegein · VV Kismet · VV Maarssen · VSC · WV-HEDW
Amateurvoetbal zondag Zuid I – seizoen 2018/19
1e klasse C:VV Alverna · Best Vooruit · Brabantia · HVCH · SV Juliana '31 · SV Leones · RKSV Nemelaer · VV Oirschot Vooruit · RKSV Prinses Irene · RKSV Rhode · FC Tilburg · SV TOP · SC Woezik · SC 't Zand

2e klasse E:VV Beek Vooruit · RKSV Cluzona · VV Hoeven · JEKA · SC Kruisland · Madese Boys · VV Rijen · RKSV Sarto · Unitas '30 · Uno Animo · VOAB · WSC · Zeelandia Middelburg · VV Zundert
2e klasse F:Beerse Boys · VV Bladella · SV Braakhuizen · EFC · EVV Eindhoven AV · VV Gestel · SV Hilvaria · SV Marvilde · RKSV Mierlo-Hout · RKVVO · SV Rood-Wit Veldhoven · RPC · SV Someren · Wilhelmina '08

3e klasse A:VV Clinge · SC Gastel · HVV '24 · MOC '17 · VV Philippine · RBC · RKVV Roosendaal · SAB · RKVV Schijf · VV Steenbergen · VV Terneuzen · Victoria '03 · VV Virtus · VVR
3e klasse B:VV Baardwijk · VV Bavel · DESK · VV Gilze · RKSV Groen Wit · Irene '58 · VV Oosterhout · OVC '26 · RWB · SCO · TSC · UVV '40 · VV Waspik · ZIGO
3e klasse C:BMC · BVV · FC Engelen · VV Haarsteeg · RKVV Nieuwkuijk · ODC · RKDVC · SCG '18 · SvSSS · RKSV Taxandria · TGG · VCB · Vlijmense Boys · RKVV Zwaluw VFC
3e klasse D:SV Budel · DBS · RKVV Dommelen · VV Hapert · PSV/av · Reusel Sport · SBC · Sparta '25 · Spoordonkse Boys · SV Tivoli · Unitas '59 · SV Valkenswaard · Wilhelmina Boys · WODAN

4e klasse A:VV Biervliet · VV Breskens · VV Groede · VV Hontenisse · VV Hulsterloo · VV IJzendijke · RKVV Koewacht · METO · ODIO · SV Oostburg · RIA-W · VV STEEN · VV Vogelwaarde · WVV '67
4e klasse B:VV Achtmaal · BSC · DIOZ · DSE · SC Emma · GESTA · RKVV Grenswachters · GSC/ODS · HSC '28 · VV Noordhoek · NSV · RSV · SV Sprundel · VV Wernhout
4e klasse C:VV Be Ready · VV Berkdijk · BSV Boeimeer · VV Chaam · DIA · Dussense Boys · SC Hoge Vucht · SV Nevelo · VV Raamsdonk · RFC · FC Right-Oh · SV Terheijden · VCW · WDS '19
4e klasse D:SV Audacia · Blauw Wit '81 · CHC · RKVV Den Dungen · SC Elshout · GSBW · TSV Gudok · HHC '09 · Jong Brabant · RKSV Oisterwijk · SV Reeshof · VV Viola · RKSV Were Di · WSJ
4e klasse E:VV Alem · VV Beesd · SV Buren · DSC · GVV · VV Hedel · Jan van Arckel · RKVV Maliskamp · OSC '45 · RKKSV · RKTVC · SCR · VV Teisterbanders · RKVV Wilhelmina
4e klasse F:VV Acht · RKVV Bergeijk · EMK · HMVV · VV Hoogeloon · Nieuw Woensel · VV De Raven · RKDSV · SDO '39 · VV Steensel · VV Vessem · RKVV Waalre · Woenselse Boys · ZSC

5e klasse A:AVC Aardenburg · Corn Boys · VV Graauw · VV Hoofdplaat · Lepelstraatse Boys · FC Moerstraten · RKVV Nieuw Borgvliet · NVS · RKVV Rimboe · VV Schoondijke · SDO '63 · SV Sluis · VV Sluiskil · VIVOO
5e klasse B:SV Advendo · DEVO · FC Dordrecht/av · DVVC · VV Molenschot · Neerlandia '31 · PCP · De Schutters · SSW · SVC · TPO · TVC Breda · SC Welberg
5e klasse C:FC Drunen · EDN'56 · Essche Boys · Gloria-UC · VV Irene · LSV Boxtel · VV Ollandia · OVV '67 · VV Riel · SVG · SVSOS · SV Tuldania · The White Boys
5e klasse D:BZS · DESO · DSS '14 · SV Heerewaarden · HRC '14 · Maaskantse Boys · SV MEC '07 · MOSA '14 · VV Ophemert · OKSV · SV Ruwaard · SBV · SCZ · VV Wadenoyen
5e klasse E:De Bocht '80 · RKVV Casteren · DEES · DOSKO '32 · DVS · VV Hulsel · Knegselse Boys · VV Netersel · ESVV Pusphaira · VV Riethoven · Rood-Wit '67 · SVSH · VV Terlo · RKSV De Weebosch
Amateurvoetbal Zuid II – seizoen 2018/19
1e klasse D:RKSV Bekkerveld · VV Chevremont · SV Deurne · EHC · VV Geldrop · RKSV Heeze · VV Schaesberg · SC Susteren · VV De Valk · Venlosche Boys · SV Venray · VV Veritas · RKSV Wittenhorst · ZSV

2e klasse G:BSV Limburgia · VV Caesar · VV Eijsden · Geusselt Sport · GSV '28 · RKVV Haelen · RKSV Heer · RKVV Heksenberg · FC Hoensbroek · Laura Hopel Combinatie · VV Scharn · SV Simpelveld · RKVV Sportclub '25 · RKSV De Ster
2e klasse H:Berghem Sport · DAW · Emplina · RKVV Erp · EVVC · VV Heeswijk · VV Helvoirt · SC Irene · SV Real Lunet · Sparta '18 · SSS'18 · RKSV Venhorst · Vianen Vooruit · RKVV Volharding

3e klasse A:BMR · Centrum Boys · VV Hellas · RKSV Leonidas-W · RKVVM · RVU · SCM · Sporting Heerlen · SVME · SVN Landgraaf · UOW '02 · VV Walram · RKVV Weltania · RKVV Wijnandia
3e klasse B:Alfa Sport · Brevendia · DVO · FC Geleen Zuid · VV HEBES · SV Langeberg · VV De Leeuw · Lindenheuvel-Heidebloem · MMC Weert · RKVV Obbicht · RKVB · SHH · VV Sittard · VV Spaubeek
3e klasse C:VV Baarlo · SV Blerick · HBSV · VV Helden · SC Helmondia · IVO Velden · SV Laar · RKSV Liessel · RKSV Melderslo · RKSV Merefeldia · MVC '19 · NWC · SV Ysselsteyn
3e klasse D:Avanti '31 · Boekel Sport · WVV Constantia · VV Excellent · VV Handel · RKSV Margriet · MULO · VV Nooit Gedacht · Olympia '18 · FC Schadewijk · RKSV Schijndel · RKSV Ulysses · Vitesse '08 · RKSV Volkel

4e klasse A:VV Bunde · VV Daalhof · DBSV · SV Haslou · SV Hulsberg · SC Jekerdal · VV Keer · RKASV · RKHSV · RKVVL/Polaris · SCG · VV Schimmert · RKVV Vaesrade · RKVV Willem I
4e klasse B:SV Abdissenbosch · SV Brunssum · SV Eikenderveld · SV Geuldal · Kakertse Boys · FC Kerkrade-West · KVC Oranje · Passart-VKC · RKHBS · RKTSV · Rood Groen LVC '01 · RKVV Voerendaal · WDZ · SV Zwart-Wit '19
4e klasse C:VV Born · HBC '09 · VV Linne · FC Maasgouw · Olympia Schinveld · Oranje Blauw '15 · VV OVCS · FC RIA · SSA RKDFC/Doenrade · FC Roerdalen · VV Roosteren · Sporting Sittard '13 · SVE Einighausen · VV Zwentibold
4e klasse D:Belfeldia · BEVO · VV Bieslo · DES Swalmen · EMS · KSV Horn · VV Kessel · VV Koningslust · SC Leeuwen · SV Panningen · VV Reuver · SV Roggel · SVC 2000 · TSC '04
4e klasse E:SV Altweerterheide · FC Cranendonck · DESM · DOSL · SV Lierop · VV Maarheeze · VV Neerkandia · FC ODA · SV ONDO · RKESV · RKMSV · RKSVO · SSE · RKSV Sterksel
4e klasse F:ASV '33 · Bavos · SV Brandevoort · VV Bruheze · ELI · VV Mariahout · Mifano · Milheezer Boys · MVC · Olympia Boys · RKGSV · RKPVV · SJVV · Stiphout Vooruit
4e klasse G:AVV America · BVV '27 · DEV-Arcen · EWC '46 · FCV Venlo · GFC '33 · VV Hegelsom · VV Heijen · RKSV Meterik · RKVV Montagnards · SV Oostrum · SVEB · Stormvogels '28 · VVV'03
4e klasse H:RKOSV Achates · Achilles Reek · DSV · SV Estria · Festilent · VV Gassel · Hapse Boys · HBV · Juliana Mill · SV Milsbeek · SES · SIOL · VV Toxandria · FC Uden
4e klasse I:RKSV Avesteyn · VV Boskant · RKSV Boxtel · RKSV Cito · DVG · Herpinia · VV Nijnsel · NLC '03 · Nulandia · VV Ravenstein · SCMH · SDDL · Vorstenbossche Boys · WEC

5e klasse A:VV Berg '28 · FC Bemelen · Geertruidse Boys · FC Gulpen · RKVV Haanrade · KCC '13 · VV Partij · RKVV Rimburg · RKMVC · RKSVB · SNC '14 · SVA Bleijerheide · RKSV Sylvia · RKVV Vijlen
5e klasse B:VV Amstenrade · VV Armada · Conventus '03 · Geulsche Boys · IBC '03 · IVS · VV Jabeek · NEC '92 · RKVV Neerbeek · RKUVC · VV Sanderbout · Susterse Boys · SVM Munstergeleen · RKVV Urmondia
5e klasse C:RKTVV Crescentia · RKVV Eindse Boys · ST GKC/RKHVC · SV Heythuysen · SV Leveroy · MBC '13 · RIOS '31 · RKAVC · RKSVV · SVH'39 · SVVH · RKVV Sint Joost · Slekker Boys · RKVV Walburgia
5e klasse D:SV Egchel · SV Grashoek · SV Kronenberg · Kwiek Venlo · SV Leunen · SV Lottum · RESIA '42 · RKDSO · RKSVN · Sporting ST · SVOC '01 · SV United · VCH · VOS
5e klasse E:RKSV Boerdonk · HSE · HVV Helmond · RKVV Keldonk · RKVV Nederwetten · RKSV Odiliapeel · FC de Rakt · Rood-Wit '62 · SPV · RKVV Tongelre · VCO · VOW · WHV
5e klasse F:Astrantia SV · DWSH '18 · VV Elsendorp · RKVV Fiducia · GVV '57 · VV Holthees-Smakt · HRC '27 · RKVV Menos · SV Merselo · VV Sambeek · SCV '58 · SVS Stevensbeek · VIOS '38 · De Zwaluw