DBN '22

in 2022 opgerichte amateurvoetbalvereniging uit 's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland

DBN '22 (voluit Den Bosch Noord) is een in 2022 opgerichte amateurvoetbalvereniging uit 's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland.

DBN '22
Opgericht 2022
Plaats 's-Hertogenbosch
Complex Sportpark De Donken
Kledingmerk Robey
Competitie Vierde klasse zaterdag (2022/23)
Derde klasse zondag (2022/23)
Website https://www.dbn22.nl/
Thuis
Uit
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

DBN '22 is ontstaan uit de fusie van twee andere Bossche voetbalclubs, OSC '45 (Orthense Sport Club), opgericht in 1945, en TGG (The Goal Getters), opgericht in 1948. OSC '45 had voor de fusie 150 leden, TGG ruim 400 leden.

Het logo van DBN '22, ontworpen door Stefan van Ham van Liftoff, heeft met een oranje en een groene kleur elementen van de beide meer dan zeventig jaar oude verenigingen. DBN '22 zal zowel actief zijn in de zaterdag- als in de zondagcompetitie. TGG speelde altijd in de zondagcompetitie, OSC ’45 in de zaterdagcompetitie. Daarnaast is er een JO23 team in de zaterdagcompetitie. DBN '22 zal dertien jeugdteams, een damesteam en dertien seniorenteams, verdeeld over zaterdag en zondag, laten aantreden, evenals het Special Team, dat zilver won bij de Special Olympics Nederland 2022 in Deventer.[1]

LocatieBewerken

De thuiswedstrijden worden in het seizoen 2022-23 op "Sportpark De Donken" gespeeld, voormalig het terrein van TGG.

Sportpark De Hambaken aan de Hambakenweg, de site van OSC '45, wordt van 2022 tot 2023 voor DBN '22 heraangelegd. De oude tribune en kleedkamers blijven overeind en worden gerenoveerd, nieuw wordt een kunstgrasveld aangelegd, twee grasvelden volledig gerenoveerd en de veldverlichting wordt uitgevoerd met led verlichting. Na het seizoen 2022-23 neemt de gemeente het clubhuis, sponsorruimte en de bestuurskamer van TGG over voor de getaxeerde waarde van 270.000 euro en wordt het sportpark De Donken herbruikt.[2]

Bekende (oud-)spelersBewerken

Patrick van Aanholt (bij OSC '45)
Arno Doomernik (bij OSC '45)
Amateurvoetbal zaterdag Zuid I – seizoen 2022/23
1e klasse D:Achilles '29 · VV Almkerk · VV Bennekom · DTS Ede · DUNO D. · DZC '68 · LRC Leerdam · Nivo Sparta · SV Oranje Wit · VV Scherpenzeel · VV Sliedrecht · SVL · SVW

2e klasse G:VV Arnemuiden · FC Axel · DBGC · VV Hellevoetsluis · VV de Meeuwen · SV MZC '11 · NSVV · RCS · SSV '65 · VCK · SV Walcheren · WHS · VV Yerseke · VV Zuidland
2e klasse H:VV Alblasserdam · VV Altena · EBOH · GJS · GRC '14 · VV Heukelum · VV Papendrecht · Roda Boys/B · VV Schelluinen · VV Streefkerk · VV Tricht · VV Wieldrecht · Wilhelmina '26 · VV Woudrichem

3e klasse A:VV Bevelanders · FC Dauwendaele · GPC Vlissingen · VV 's-Heer Arendskerke · Lewedorpse Boys · Luctor Heinkenszand · SV Nieuwdorp · VV de Noormannen · De Patrijzen · VV Serooskerke · VV Veere · VC Vlissingen · VV Zaamslag · Zeelandia Middelburg
3e klasse B:Bruse Boys · VV Den Bommel · DVV '09 · RKSV Halsteren · De Jonge Spartaan · VV Kapelle · VV Kogelvangers · VV Kruiningen · MOC '17 · VV Prinsenland · SKNWK · Tholense Boys · ZSC '62
3e klasse C:VV De Fendert · DFC · VV Groote Lindt · VV Hekelingen · IFC · VV Internos · VV Klundert · OSV Oud-Beijerland · VV Rhoon · SEOLTO · SSS · ZBC '97 · VV Zwaluwe
3e klasse D:VV De Alblas · VV Ameide · ASV Arkel · VV Bergambacht · VV Dilettant · Vv Drechtstreek · SC Everstein · VV Haastrecht · VV Hardinxveld · HSSC '61 · VV Lekkerkerk · SV Meerkerk · VV Schoonhoven · VVAC
3e klasse E:BLC · SV Capelle · DESK · VV Dongen · GDC · GVV '63 · VV Haaften · MVV '58 · NEO '25 · ONI · VV Sleeuwijk · Sparta '30 · VV Vuren

4e klasse A:Apollo '69 · VV Cadzand · DwO '15 · Hansweertse Boys · HKW '21 · Jong Ambon · VV Krabbendijke · MZVC · VV Nieuwland · VV Rillandia · VV Schoondijke · VV Spui · SC Waarde · VV Wemeldinge
4e klasse B:ASV Brouwershaven · VV Colijnsplaatse Boys · SV Duiveland · FIOS · GOES · VV Herkingen '55 · NOAD '67 · SV Smerdiek · SNS · SPS · SC Stavenisse · FC De Westhoek '20 · WIK '57 · VV Wolfaartsdijk
4e klasse C:RSC Alliance · VV Baronie · FC Bergen · BSV Boeimeer · DVO '60 · Lepelstraatse Boys · RKSV Rood-Wit Willebrord · VV Steenbergen · The Gunners · VV Vrederust · VVC '68 · SC Welberg
4e klasse D:DHV · VV Dubbeldam · DVVC · GSC/ODS · Irene '58 · Olympia '60 · RFC · RWB · SCO · SSC '55 · SSW · TSC
4e klasse E:ASH · VV Asperen · VV Beesd · BZC '14 · VV Groot Ammers · GVV · Herovina · Leerdam Sport '55 · VV Lekvogels · SV Noordeloos · VV Peursum · RVV Rhelico · SVS '65 · GVV Unitas
4e klasse F:DBN '22 · FC Drunen · VV Kerkwijk · RKSV Margriet · NOAD '32 · OSS '20 · OVC '26 · SV Rood-Wit Veldhoven · FC Tilburg · SV TOP · TSVV Merlijn · WSV Well · Willem II
Amateurvoetbal zondag Zuid I – seizoen 2022/23
1e klasse B:RKVV Best Vooruit · FC Boshuizen · SV DOSKO · FC Eindhoven AV · RKVV Erp · VV Geldrop · RKSV Heeze · SC Kruisland · SV Marvilde · RKSV Nemelaer · RKSV Sarto · TAC '90 · VOAB · SC 't Zand

2e klasse C:Antibarbari · Beek Vooruit · RKSV Cluzona · COAL · SC Gastel · JEKA · RBC · RKSV Rood-Wit Willebrord · RKVV Roosendaal · VFC · VV Victoria '03 · VV Virtus
2e klasse D:CHC · Emplina · VV Gilze · VV Helvoirt · Hilvaria · VV Oosterhout · SV Real Lunet · VV Rijen · SvSSS · Trinitas Oisterwijk · TSC · VV Uno Animo · WSC
2e klasse E:RKVV Brabantia · VV Hoogeloon · RKSV Mierlo-Hout · MVC '19 · NWC · Oirschot Vooruit · SV Rood-Wit Veldhoven · RPC · SHH · VV De Valk · SV Valkenswaard · VV Veritas · Wilhelmina '08

3e klasse A:VV Clinge · DSE · RKSV Groen Wit · VV Hoeven · VV Hontenisse · HVV '24 · VV Philippine · RKVV Schijf · VV STEEN · VV Terneuzen · VV Wernhout · VV Zundert
3e klasse B:VV Bavel · Be Ready · DIA · FC Dordrecht (ama.) · VV Dubbeldam · SC Emma · GSC/ODS · Madese Boys · RCD · SV Reeshof · SV Terheijden · TSV Gudok · VV Waspik
3e klasse C:BVV · DBN '22 · DVG · FC Engelen · VV Haarsteeg · RKVV Nieuwkuijk · ODC · RKDVC · SCG '18 · FC Tilburg · Vlijmense Boys · ZIGO · RKVV Zwaluw VFC
3e klasse D:VV Acht · Beerse Boys · RKVV Bergeijk · VV Bladella · SV Braakhuizen · DBS · RKVV Dommelen · VV Gestel · VV Hapert · PSV/av · Reusel Sport · RKVVO · Unitas '59 · Wilhelmina Boys

4e klasse A:VV Breskens · Corn Boys · VV Graauw · VV Groede · HBC '22 · VV Hulsterloo · VV IJzendijke · RKVV Koewacht · SV Oostburg · RIA-W · SDO '63 · SV Sluis · VV Vogelwaarde
4e klasse B:VV Achtmaal · BSC · DIOZ · RKVV Grenswachters · METO · RKVV Nieuw Borgvliet · VV Noordhoek · NSV · ODIO · RKVV Rimboe · RSV · SV Sprundel · SVC · WVV '67
4e klasse C:VV Chaam · GESTA · HBSS · Neerlandia '31 · PCP · FC Pretoria R. · VV Riel · SAB · TVC Breda · UVV '40 · VCW · VV Viola · VVR · WDS '19
4e klasse D:SV Audacia · VV Baardwijk · VV Berkdijk · Blauw Wit '81 · Dussense Boys · GSBW · Jong Brabant · VV Raamsdonk · FC Right-Oh · VCB · Were Di · WSJ
4e klasse E:BMC · SV Buren · FC Drunen · DSS '14 · SC Elshout · VV Jan van Arckel · RKVV Maliskamp · RKKSV · RKTVC · VV Teisterbanders · VV Wadenoyen · RKVV Wilhelmina
4e klasse F:DOSL · DVS · EDN'56 · HMVV · VV De Raven · VV Riethoven · RKDSV · SDO '39 · Spoordonkse Boys · VV Steensel · SV Tuldania · VV Vessem · RKVV Waalre · ZSC
4e klasse G:RKSV Avesteyn · VV Boskant · RKSV Boxtel · Essche Boys · VV Irene · VV Mariahout · Nieuw Woensel · VV Nijnsel · ESVV Pusphaira · SV Tivoli · RKVV Tongelre · VOW · WEC · Woenselse Boys

5e klasse A:SV Advendo · DEVO · Gloria-UC · HSC '28 · HZ '75 · VV Molenschot · NVS · OVV '67 · De Schutters · SVG · TPO · VIVOO
5e klasse B:BZS · DESO · VV Hedel · HRC '14 · Maaskantse Boys · MEC '07 · MOSA '14 · VV Ophemert · RKVSC · SV Ruwaard · SCZ · SSA/SJO VITA (S/U)
5e klasse C:De Bocht '80 · RKVV Casteren · DEES · DOSKO '32 · EMK · VV Hulsel · Knegselse Boys · VV Netersel · RKSV Sterksel · SVSOS · VV Terlo · RKSV De Weebosch