Hoofdmenu openen

FC Dinxperlo

voetbalteam uit Nederland

FC Dinxperlo (Fusieclub Dinxperlo) is een amateurvoetbalvereniging uit Dinxperlo, Gemeente Aalten, Gelderland, Nederland.

FC Dinxperlo
Naam Fusieclub Dinxperlo
Opgericht 1 juli 2019
Plaats Dinxperlo
Complex Sportpark 't Welink
Voorzitter Henk Rijks
Competitie Zat: 2e klasse G / Zon: 4e klasse C
Website http://fcdinxperlo.nl/
Tenue ontbreekt
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

AlgemeenBewerken

De club FC Dinxperlo is een fusieclub bestaande uit de voorgaande twee Dinxperlose voetbalverenigingen DZSV en SV Dinxperlo. De club is officieel gefuseerd op 1 juli 2019, met ingang van seizoen 2019/20. De clubkleuren zijn antrasiet en turqouise, echter bestaat het thuistenue uit een zwart tenue met een turqouise verticale streep op het shirt. De club kent een vrijdag-, zaterdag-, zondag- en een zaalafdeling, doordat de zaalvoetbalvereniging Futsal Club Dinxperlo ook opgegaan is in de fusieclub. De zaterdag- en zondagafdelingen kennen beide een standaardelftal, tot in 2022 een beslissing zal worden gemaakt over welke dag de voorkeur voor prestatievoetbal krijgt.

StandaardelftalBewerken

De club kent twee standaardelftallen tot 2022.

FC Dinxperlo 1 ZaterdagBewerken

Het standaardelftal voor de zaterdag komt in seizoen 2019/20 uit in de 2e klasse G van het KNVB-district Oost.

FC Dinxperlo 1 ZondagBewerken

Het standaardelftal voor de zondag komt in seizoen 2019/20 uit in de 4e klasse C van het KNVB-district Oost.

Amateurvoetbal zondag Oost – seizoen 2019/20
1e klasse E:De Bataven · Sportclub Bemmel · BVC '12 · VV Heino · Orion · vv Rigtersbleek · RKHVV · Rohda Raalte · STEVO · HVV Tubantia · TVC '28 · Voorwaarts T · FC Winterswijk · RKSV De Zweef

2e klasse I:SV Concordia-Wehl · DCS · DIO '30 · DVC'26 · Eendracht '30 · MASV · Quick 1888 · SDOUC · Spero · Union · SC Varsseveld · VIOD D · VV Vorden · WAVV
2e klasse J:Achilles '12 · ATC '65 · Barbaros · Bon Boys · BWO · AVV Columbia · GVV Eilermark · NEO · SV Schalkhaar · SDC '12 · FC Suryoye/Mediterraneo · VOGIDO · Wijhe '92 · WSV

3e klasse A:Avanti Wilskracht · BVV Borne · DSVD · SV Grol · LSV Lonneker · KVV Losser · AVC Luctor et Emergo · MVV '29 · VV Reutum · RSC · Saasveldia · De Tukkers · TVO · WVV '34
3e klasse B:VV Activia · UVV Albatross · AZC · SC Brummen · SV Colmschate '33 · DSC Diepenveen · SV Epe · SV Helios · KCVO · SC Overwetering · Robur et Velocitas · DVV Turkse Kracht · SV Vaassen · Warnsveldse Boys
3e klasse C:VV Doetinchem · DVV Duiven · HC '03 · SP Lochem · VV Montferland · OBW · Pax Hengelo · SC Rheden · VV Ruurlo · FC Trias · VVG '25 · VVO · VV Witkampers
3e klasse D:Beuningse Boys · SV Blauw Wit · RKSV Brakkenstein · DVOL · SV Estria · VV Ewijk · VV Germania · Groesbeekse Boys · Hapse Boys · HAVO · VV Rood Wit · Vv Trekvogels · Vitesse '08

4e klasse A:SV Almelo · SV Delden · EMOS · VC Fleringen · Juventa '12 · KOSC · VV Oldenzaal · AVC La Première · VV Rood Zwart · Sportclub Overdinkel · Sportlust Vroomshoop · De Tubanters 1897 · UD Weerselo · SV Vasse
4e klasse B:BSC Unisson · VV Buurse · VV Diepenheim · FC Eibergen · SV Hector · Hoeve Vooruit · Sportclub Markelo · SP Neede · VV Reünie · VV Rietmolen · vv Twenthe · UDI · VV Victoria '28 · VIOS B
4e klasse C:AD '69 · SV Basteom · FC Bergh · FC Dinxperlo · VV Etten · VV Gendringen · GWVV · SSA HMC '17 (H/M) · Keijenburgse Boys · KSV Vragender · MEC · SC Meddo · VV Terborg · Ulftse Boys
4e klasse D:SV Angeren · VV Arnhemia · CHRC · SC Doesburg · SC Groessen · GSV '38 · GVA Doornenburg · Jonge Kracht · SV Loil · SV Loo · RKSV 't Peeske · RVW · VV Sprinkhanen · SC Westervoort
4e klasse E:Aquila · DIOSA · DSZ · SV Hatert · Vv Krayenhoff · SC Millingen · SV Nijmegen · NSVV FC Kunde · VV OSC · Overasseltse Boys · RODA '28 · SCE · VV SCP · UHC
4e klasse F:Apeldoornse Boys · VV Beekbergen · Sportclub Deventer · VV De Gazelle · Groen Wit '62 · SC Klarenbeek · VV Loenermark · SV Orderbos · TKA · Sv Twello · Victoria Boys · WWNA · ZVV '56
4e klasse G:ABS Bathmen · SV Broekland · DVV Davo · SV Enter · SV Haarle · SV Heeten · VV Holten · VV Hoonhorst · VV Lettele · SV Nieuw Heeten · SV SDOL · FC Ulu Spor · SV Zwolle

5e klasse A:VV Bentelo · RKSV Bornerbroek · FC het Centrum · DTC '07 · HVV Hengelo · VV Langeveen · SV De Lutte · VV Manderveen · EVV Phenix · SVV '91 · TVV · VOSTA · Zenderen Vooruit
5e klasse B:SV Bredevoort · DEO · EGVV · VV Erix · GSV '63 · VV Haaksbergen · SP Haarlo · VV Lochuizen · SP Rekken · SVBV · VV Vosseveld · VV Wolfersveen · VV Zelhem
5e klasse C:Ajax Breedenbroek · Angerlo Vooruit · SV Babberich · VV Den Dam · SV Gelders Eiland · SV Halle · SV Kilder · NVC · SC Rijnland · RKPSC · SDZZ · SVGG · SV Westendorp
5e klasse D:AAC/Olympia · SV AVIOS-DBV · Batavia · DVSG · SV Heumen · VV Niftrik · SCD '33 · SDOO · SVHA· SVO '68 · Unitas '28 · Victoria '25 · VVLK · WVW Weurt
5e klasse E:Dierensche Boys · Edesche Boys · EDS · Eendracht Arnhem · VV Elsweide · ZVV De Hoven · SHE · SSA Ratti-Socii · SC Veluwezoom · VV Voorst · FC Zutphen
5e klasse F: CCW '16 · VV Emst · SV Epse · DVV Go-Ahead · DVV IJsselstreek · Koninklijke UD · SV Mariënheem · SV Raalte · DVV Sallandia · SV Terwolde · SV V en L De Vecht · VV Vilsteren · SC Wesepe · SV Wissel