Polen op de Olympische Zomerspelen 2020

Polen nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio, Japan.

Polen op de Olympische Spelen
Polen op de Olympische Zomerspelen 2020
Land Polen
IOC-landcode POL
NOC Polish Olympic Committee
(pl) externe link
Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio
Vlaggendrager Maja Włoszczowska en Paweł Korzeniowski (opening)
Karolina Naja (sluiting)
Aantal deelnemers 210
Aantal disciplines 24
Medailles
Rang: 17
goud
4
zilver
5
brons
5
totaal
14
Polen op de Zomerspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Polen op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

MedailleoverzichtBewerken

  Zie Medaillespiegel van de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Medaille Naam Sport Onderdeel Datum
  Goud Karol Zalewski
Natalia Kaczmarek
Justyna Święty-Ersetic
Kajetan Duszynski
Dariusz Kowaluk
Iga Baumgart-Witan
Malgorzata Holub-Kowalik
Atletiek 4x400m 30 juli
  Goud Wojciech Nowicki Atletiek kogelslingeren 2 augustus
  Goud Anita Włodarczyk Atletiek kogelslingeren 3 augustus
  Zilver Agnieszka Kobus-Zawojska
Marta Wieliczko
Maria Sajdak
Katarzyna Zillmann
Roeien dubbel-vier 28 juli
  Brons Paweł Fajdek Atletiek kogelslingeren 2 augustus
  Brons Malwina Kopron Atletiek kogelslingeren 3 augustus















AtletenBewerken

sport Mannen Vrouwen totaal
  Atletiek 31 32 63
  Basketbal 4 0 4
  Boksen 1 3 4
  Boogschieten 1 1 2
  Gewichtheffen 2 1 3
  Golf 1 0 1
  Gymnastiek 0 1 1
  Judo 2 4 6
  Kanovaren 5 8 13
  Klimsport 0 1 1
  Moderne Vijfkamp 2 1 3
  Paardensport 1 2 3
  Roeien 12 8 20
  Schermen 0 4 4
  Schietsport 1 4 5
  Skateboarden 0 1 1
  Taekwondo 0 2 2
  tafeltennis 0 3 3
  Tennis 3 3 6
  Volleybal 16 0 16
  Worstelen 3 3 6
  Wielersport 9 8 17
  Zeilen 3 6 9
  Zwemmen 13 4 17
totaal 110 100 210

SportenBewerken

  AtletiekBewerken

  Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
Loopnummers
atleet onderdeel series kwartfinale halve finale finale
tijd rang tijd rang tijd rang tijd rang
Karol Zalewski 400 m 2:15.38 8 n.v.t. niet geplaatst
Mateusz Borkowski 800 m 1.45,34 2 Q n.v.t. 1.46,64 8 niet geplaatst
Patryk Dobek 1.46,59 3 Q n.v.t. 1.44,60 1 Q 1.45,39  
Marcin Lewandowski 1500 m 4.43,96 15 q n.v.t. niet gefinisht niet geplaatst
Michał Rozmys 3.36,28 6 Q n.v.t. 3.54,53 13 q 3.32,67 8
Damian Czykier 110 m horden 13,61 4 Q n.v.t. 13,63 6 niet geplaatst
Marcin Chabowski marathon n.v.t. niet gefinisht
Arkadiusz Gardzielewski n.v.t. 2:22.50 63
Adam Nowicki n.v.t. 2:17.19 38
Łukasz Niedziałek 20 km snelwandelen n.v.t. niet gefinisht
Rafał Augustyn 50 km snelwandelen n.v.t. niet gefinisht
Artur Brzozowski n.v.t. 3:54.08 12
Dawid Tomala n.v.t. 3:50.08  
Kajetan Duszyński(R-F)
Patryk Grzegorzewicz
Dariusz Kowaluk(R-F)
Jakub Krzewina(R)
Mateusz Rzeźniczak(F)
Wiktor Suwara
Karol Zalewski(R-F)
4x400m 2.58,55 1 Q n.v.t. 2.58,46 5
Technische nummers
atleet onderdeel kwalificaties finale
afstand rang afstand rang
Piotr Małachowski discuswerpen 62,68 15 niet geplaatst
Bartłomiej Stój 62,84 14 niet geplaatst
Paweł Fajdek kogelslingeren 76,46 9 q 81,53  
Wojciech Nowicki 79,78 1 Q 82,52  
Michał Haratyk kogelstoten 20,86 7 niet geplaatst
Konrad Bukowiecki 20,01 12 niet geplaatst
Robert Sobera polsstokhoogspringen 5,65 7 niet geplaatst
Paweł Wojciechowski 5,30 14 niet geplaatst
Piotr Lisek 5,75 11 q 5,80 6
Marcin Krukowski speerwerpen 74,65 28 niet geplaatst
Cyprian Mrzygłód 78,33 20 niet geplaatst
Meerkamp
atleet onderdeel 100 m vs ks hs 400 m 110 h dw ph sw 1500 m finale rang
Paweł Wiesiołek tienkamp res. 10,83 7,27 14,90 2,02 48,24 14,95 48,27 4,80 51,60 4.30,02 8176 12
pnt. 899 878 784 822 898 856 834 849 612 744
Vrouwen
Loopnummers
atlete onderdeel series kwartfinale halve finale finale
tijd rang tijd rang tijd rang tijd rang
Natalia Kaczmarek 400 m 51,06 2 Q n.v.t. 50,79 4 niet geplaatst
Joanna Jóźwik 800 m 2.01,87 3 Q n.v.t. 2.02,32 5 niet geplaatst
Angelika Sarna 2.02,18 4 n.v.t. niet geplaatst
Anna Wielgosz 2.03,20 6 n.v.t. niet geplaatst
Martyna Galant 1500 m 4.05,03 5 Q n.v.t. 4.06,01 10 niet geplaatst
Pia Skrzyszowska 100 m horden 12,75 3 Q n.v.t. 12,89 6 niet geplaatst
Klaudia Siciarz 12,98 6 q n.v.t. 12,84 5 niet geplaatst
Joanna Linkiewicz 400 m horden 54,93 4 Q n.v.t. 55,67 5 niet geplaatst
Alicja Konieczek 3000 m steeplechase 9.31,79 8 n.v.t. niet geplaatst
Aneta Konieczek 10.07,25 12 n.v.t. niet geplaatst
Aleksandra Lisowska marathon n.v.t. 2:35.33 33
Angelika Mach n.v.t. 2:42.26 59
Karolina Nadolska n.v.t. 2:32.04 14
Katarzyna Zdziebło 20 km snelwandelen n.v.t. 1:31.29 10
Klaudia Adamek(R)
Marlena Gola
Paulina Guzowska
Paulina Paluch(R)
Marika Popowicz-Drapała(R)
Pia Skrzyszowska(R)
4x100 m 43,09 4 n.v.t. niet geplaatst
Dominika Baćmaga
Iga Baumgart-Witan(R-F)
Małgorzata Hołub-Kowalik(R-F)
Natalia Kaczmarek(F)
Anna Kiełbasińska(R)
Kornelia Lesiewicz
Justyna Święty-Ersetic(R-F)
4x400 m 3.23,10 1 Q n.v.t. 3.20,53 NR  
Technische nummers
atlete onderdeel kwalificaties finale
afstand rang afstand rang
Kamila Lićwinko hoogspringen 1,95 8 Q 1,93 11
Malwina Kopron kogelslingeren 73,06 8 q 75,49  
Anita Włodarczyk 76,99 1 Q 78,48  
Joanna Fiodorow 72,32 10 q 73,83 7
Paulina Guba kogelstoten 16,98 27 niet geplaatst
Klaudia Kardasz 17,76 18 niet geplaatst
Maria Andrejczyk speerwerpen 65,24 1 Q 64,61  
Meerkamp
atlete onderdeel 100 h hs ks 200 m vs sw 800 m totaal rang
Adrianna Sułek zevenkamp res. 13,58 1,83 12,80 24,16 5,93 36,84 2.07,92 6164 16
pnt. 1039 1016 714 965 828 607 995
Gemengd
atleet onderdeel series kwartfinale halve finale finale
tijd rang tijd rang tijd rang tijd rang
Karol Zalewski(F)
Natalia Kaczmarek(F)
Justyna Święty-Ersetic(F)
Kajetan Duszynski(R-F)
Dariusz Kowaluk(R)
Iga Baumgart-Witan(R)
Malgorzata Holub-Kowalik(R)
4x400 m 3.10,44 OR 1 Q n.v.t. 3.09,87 OR  

  BasketbalBewerken

  Zie Basketbal op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

3x3Bewerken

Mannen
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Szymon Rduch 3x3 7 zie onder
Michael Hicks
Przemysław Zamojski
Paweł Pawłowski
Groep
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
GW W V V T Saldo
1   Servië 7 7 0 138 91 +47
2   België 7 4 3 126 127 −1
3   Letland 7 4 3 133 129 +4
4   Nederland 7 4 3 132 129 +3
5   Russische ploeg 7 3 4 116 125 −9
6   Japan 7 2 5 123 134 −11
7   Polen 7 2 5 120 130 −10
8   China 7 2 5 119 142 −23
Ronde Datum Lokale tijd MEZT Land Score Land
groepsfase
24 juli 11:35 04:35   Letland 21 - 14   Polen
24 juli 19:05 14:05   Polen 19 - 20   Japan
25 juli 12:00 05:00   Servië 15 - 12   Polen
25 juli 18:40 11:40   Polen 8 - 66   Russische ploeg
26 juli 19:05 14:05   China 21 - 19   Polen
26 juli 22:25 15:25   Nederland 22 - 20   Polen
27 juli 14:40 07:40   België 16 - 14   Polen

  BoksenBewerken

  Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atleet onderdeel eerste ronde tweede ronde kwartfinale halve finale finale rang
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
Damian Durkacz lichtgewicht Mamedov
V 0 - 5
niet geplaatst
Vrouwen
atlete onderdeel eerste ronde tweede ronde kwartfinale halve finale finale rang
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
Sandra Drabik vlieggewicht   Rakhimova
V 1 - 4
niet geplaatst
Karolina Koszewska weltergewicht   Yunosova
W 5 - 0
  Sürmeneli
V 0 - 5
niet geplaatst
Elżbieta Wójcik middelgewicht n.v.t.   Fontijn
V 1 - 4
niet geplaatst

  BoogschietenBewerken

  Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atleet onderdeel plaatsingsronde eerste ronde tweede ronde derde ronde kwartfinale halve finale finale / BM
score rang tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Sławomir Napłoszek individueel 637 59   Steve Wijler
V 4-6
niet geplaatst
Vrouwen
atleet onderdeel plaatsingsronde eerste ronde tweede ronde derde ronde kwartfinale halve finale finale / BM
score rang tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Sylwia Zyzańska individueel 630 42   Lucilla Boari
V 0-6
niet geplaatst
Gemengd
atleet onderdeel plaatsingsronde eerste ronde tweede ronde derde ronde kwartfinale halve finale finale / BM
score rang tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Sylwia Zyzańska
Sławomir Napłoszek
team 1267 24 niet geplaatst

  GewichtheffenBewerken

  Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atlete onderdeel trekken stoten totaal rang
score rang score rang
Bartlomiej Stefan Adamus -96 kg 163 9 197 9 360 7
Arkadiusz Michalski -109 kg 175 10 216 7 391 7
Vrouwen
atlete onderdeel trekken stoten totaal rang
score rang score rang
Joanna Łochowska -55 kg 84 10 102 10 186 10

  GolfBewerken

  Zie Golf op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atleet onderdeel eerste ronde tweede ronde derde ronde vierde ronde totaal
score score score score score par rang
Adrian Meronk mannen 72 71 69 70 282 -2 51

  GymnastiekBewerken

  Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

TurnenBewerken

Vrouwen
atlete onderdeel kwalificatie finale
toestel totaal positie toestel totaal positie
sprong brug balk vloer sprong brug balk vloer
Gabriela Janik meerkamp individueel 13.483 12.966 12.433 11.933 50.932 54 niet geplaatst

  JudoBewerken

  Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atlete onderdeel eerste ronde tweede ronde kwartfinale halve finale herkansing finale / BM
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Piotr Kuczera −90 kg   Lasja Bekaoeri
V 10s1 - 000
niet geplaatst
Maciej Sarnacki +100 kg   Kokauri
V 00-10
niet geplaatst
Vrouwen
atlete onderdeel eerste ronde tweede ronde kwartfinale halve finale herkansing finale / BM
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Agatha Perenc −52 kg   Pimenta
V 00-01
niet geplaatst
Julia Kowalczyk −57 kg   Hedvig Karakas
W 1s1 - 0s1
  Telma Monteire
W 10s1 - 0s3
  Jessica Klimkait
V 010 - 000
niet geplaatst   Eteri Liparteliani
V 1s2 - 000
niet geplaatst 7
Agata Ozdoba-Błach −63 kg   García
W 10-00
  Tashiro
W 10-00
  Tentracchio
V 00-10
niet geplaatst   Barrios
V 00-01
niet geplaatst 7
Beata Pacut −78 kg   Sarah Myriam Mazouz
W 10s1 - 0s2
  Shori Hamada
V 010 - 000
niet geplaatst

  KanovarenBewerken

  Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

SlalomBewerken

Mannen
atleet onderdeel series halve finale finale
run 1 rang run 2 rang beste run rang tijd rang tijd rang
Grzegorz Hedwig C-1 slalom 109.09 12 105.95 13 105,95 14 Q 112.16 14 niet geplaatst
Krzysztof Majerczak K-1 slalom 99.86 17 95.21 13 95,21 17 Q 100.99 15 niet geplaatst
Vrouwen
atlete onderdeel series halve finale finale
run 1 rang run 2 rang beste run rang tijd rang tijd rang
Aleksandra Stach C-1 slalom 145,58 18 134,03 17 134,04 19 niet geplaatst
Klaudia Zwolińska K-1 slalom 108,97 7 110,46 12 108,97 10 Q 111,76 10 Q 108,95 5

SprintBewerken

Mannen
atleet onderdeel series kwartfinale halve finale finale
tijd rang tijd rang tijd rang tijd rang
Wiktor Głazunow C-1 1000 m 4.25,996 6 4.07,632 1 4.09,876 7 FB 4.04,463 13
Mateusz Kamiński 4.11,202 4 4.08,172 3 niet geplaatst
Wiktor Głazunow
Mateusz Kamiński
C-2 1000 m 3.49,956 6 3.49,770 1 3.28,282 3 FA 3.32,317 7
Vrouwen
atlete onderdeel series kwartfinale halve finale finale
tijd rang tijd rang tijd rang tijd rang
Dorota Borowska C-1 200 m 47,655 1 bye 47,703 4 FA 47,116 4
Marta Walczykiewicz K-1 200 m 41,100 2 bye 38,563 3 FA 39,170 4
Helena Wiśniewska 41,407 4 41,559 3 niet geplaatst
Justyna Iskrzycka K-1 500 m 1.49,893 2 bye 1.53,899 4 FB 1.54,086 11
Marta Walczykiewicz 1.50,184 3 bye 1.53,860 3 FB 1.55,659 13
Karolina Naja
Anna Puławska
K-2 500 m 1.44,606 1 bye 1.37,219 4 FA 1.36,753  
Karolina Naja
Anna Puławska
Justyna Iskrzycka
Helena Wiśniewska
K-4 500 m 1.33,468 1 bye 1.36,078 1 FA 1.36,445  

  KlimsportBewerken

  Zie Klimsport op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Vrouwen
atlete onderdeel kwalificatie totaal finale totaal
speed boulderen lead speed boulderen lead
beste rang punten rang punten tijd rang totaal rang beste rang punten rang punten tijd rang totaal rang
Aleksandra Miroslaw klimmen 6,97 OR 1 0T0z 0 0 20 12 - 19 380,00 7 Q 6,84 WR 1 0T0z 0 0 8 9+ - 8 64 4

  Moderne vijfkampBewerken

  Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atleet onderdeel schermen
(degen)
zwemmen
(200 m vrije slag)
paardrijden
(springen)
combinatie: schieten/lopen
(10 m luchtpistool)/(3200 m)
totaal punten rang
RR BR rang punten tijd rang punten strafpunten rang punten tijd rang punten
Łukasz Gutkowski moderne vijfkamp 19-16 1 12 215 2.00,59 11 309 22 24 278 11.02,50 8 638 1440 12
Sebastian Stasiak 18-17 0 16 208 2.04,59 25 301 14 13 286 10.55,95 5 645 1440 13
Vrouwen
atleet onderdeel schermen
(degen)
zwemmen
(200 m vrije slag)
paardrijden
(springen)
combinatie: schieten/lopen
(10 m luchtpistool)/(3200 m)
totaal punten rang
RR BR rang punten tijd rang punten strafpunten rang punten tijd rang punten
Anna Maliszewska moderne vijfkamp 18-17 0 17 208 2.17,23 26 276 66 28 234 12.15,02 8 565 1283 20

  PaardensportBewerken

  Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Jan Kamiński en Jard trokken mee naar Tokio als reserve. Ter plekke vervingen ze Paweł Spisak en Banderas, omdat deze laatste ongeschikt werd verklaard om deel te nemen.

ruiter paard onderdeel dressuur cross-country springen totaal
kwalificatie finale
strafpunten rang strafpunten totaal rang strafpunten totaal rang strafpunten totaal rang strafpunten rang
Małgorzata Cybulska Chenaro 2 individueel 31.00 18 200,00 EL niet geplaatst
Joanna Pawlak Fantastic Frieda 40,50 55 45,20 85,70 41 100,00 EL niet geplaatst
Jan Kamiński Jard 33,10 32 12,80 45,90 30 9,20 55,10 29 niet geplaatst 55,10 29
Małgorzata Cybulska]
Joanna Pawlak
Jan Kamiński
zie hierboven team 104.60 12 258,00 362,60 13 117,20 479,80 13 n.v.t. 479,80 13

  RoeienBewerken

  Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atleet onderdeel series herkansingen kwartfinale halve finale finale
tijd rang tijd rang tijd rang tijd rang tijd rang
Mateusz Biskup
Miroslaw Zietarski
dubbel-twee 6.11,22 1 HA/B bye n.v.t. 6.24,50 3 FA 6.09,17 6
Jerzy Kowalski
Artur Mikolajczewski
lichte dubbel-twee 6.31,85 3 H 6.43,44 1 HA/B n.v.t. 6.12,79 4 FB 6.16,01 8
Dominik Czaja
Wiktor Chabel
Szymon Posnik
Fabian Baranski
dubbel-vier 5.39,25 1 FA bye n.v.t. 5.34,27 4
Mateusz Wilangowski
Mikolaj Burda
Marcin Brzezinski
Michal Szpakowski
vier-zonder 6.03,38 3 H 6.12,52 3 FB n.v.t. 5.57,17 7
Vrouwen
atlete onderdeel series herkansingen kwartfinale halve finale finale
tijd rang tijd rang tijd rang tijd rang tijd rang
Agnieszka Kobus-Zawojska
Marta Wieliczko
Maria Sajdak
Katarzyna Zillmann
dubbel-vier 6.18,62 2 FA bye n.v.t. 6.11,36  
Maria Wierzbowska
Olga Michalkiewicz
Monika Chabel
Joanna Dittmann
vier-zonder 6.48,33 6 H 6.46,57 2 FA n.v.t. 6.29,95 6

Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing

  SchermenBewerken

  Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Vrouwen
atlete onderdeel eerste ronde tweede ronde derde ronde kwartfinale halve finale finale / BM
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Renata Knapik-Miazga degen bye   Kryvytska
W 15 - 8
  Kong Man Wai Vivian
V 8 - 15
niet geplaatst
Aleksandra Jarecka bye Kolobova
W 15 - 11
  Fiamingo
V 13 - 15
niet geplaatst
Ewa Trzebińska bye   Lehis
V 10 - 11
niet geplaatst
Aleksandra Jarecka
Renata Knapik-Miazga
Magdalena Piekarska
Ewa Trzebińska
team degen n.v.t.   Embrich / Lehis / Beljajeva / Erika Kirpu
V 26 - 29
Plaatsing 5 - 8
  Lichagina / Murtazaeva / Khrapina / Kholobova
W 31 - 25
Wedstrijd om plaats 5
  Hurley / van Brummen / Holmes / Hurley
V 26 - 33
6
Martyna Jelińska floret   Proestakis
W 15 - 12
Deriglazova
V 8 - 15
niet geplaatst

  SchietsportBewerken

  Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atleet onderdeel kwalificaties finale
punten rang punten rang
Tomasz Bartnik 10m luchtpistool 625,4 23 niet geplaatst
50 m geweer 3 houdingen 119 9 niet geplaatst
Vrouwen
atlete onderdeel kwalificaties finale
punten rang punten rang
Aneta Stankiewicz 10 m luchtgeweer 626.8 15 niet geplaatst
50 m geweer 3 houdingen 1167 16 niet geplaatst
Klaudia Breś 10 m luchtpistool 571 21 niet geplaatst
25 m pistool 578 24 niet geplaatst
Aleksandra Jarmolińska skeet 114 19 niet geplaatst
Sandra Bernal Trap 118 9 niet geplaatst
Gemengd
atlete onderdeel kwalificatie 1 kwalificatie 2 finale
punten rang punten rang punten rang
Aneta Stankiewicz
Tomasz Bartnik
10 meter luchtgeweer 630,8 2 Q 410.0 8 niet geplaatst

  SkateboardenBewerken

  Zie Skateboarden op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Vrouwen
atlete onderdeel kwalificaties finale
punten rang punten rang
Amelia Brodka park 20,17 17 niet geplaatst

  TaekwondoBewerken

  Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Vrouwen
atlete onderdeel eerste ronde kwartfinale halve finale herkansing finale / BM
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Patrycja Adamkiewicz -57 kg   Zhou L
V 17 - 31
niet geplaatst
Aleksandra Kowalczuk +67 kg   Reba Stuwart
W 7-2
  Milica Mandić
V 4-11
niet geplaatst n.v.t   Bianca Walkden
V 3-7
5

  TafeltennisBewerken

  Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Vrouwen

atlete onderdeel voorronde eerste ronde tweede ronde derde ronde vierde ronde kwartfinale halve finale finale / BM
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Natalia Partyka enkelspel bye   Michelle Bromley
W 4 - 0
  Dina Meshreef
V 4 - 2
niet geplaatst
Li Qian bye   Jian Fang Lay
V 4 - 2
niet geplaatst
Natalia Bajor
Li Qian
Natalia Partyka
team n.v.t.   Zuid-Korea
V 0 - 3
niet geplaatst

  TennisBewerken

  Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atleet onderdeel eerste ronde tweede ronde derde ronde kwartfinale halve finale finale / BM
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Hubert Hurkacz
Łukasz Kubot
dubbelspel n.v.t.   Struff / Zverev
V 6-2, 7-6[7-5]
niet geplaatst
Kamil Majchrzak enkelspel   Kecmanović
V 6-4, 6-2
niet geplaatst
Hubert Hurkacz   Saville
W 6-2, 6-4
  Liam Broady
V 7-5, 3-6, 6-3
niet geplaatst
Vrouwen
atleet onderdeel eerste ronde tweede ronde derde ronde kwartfinale halve finale finale / BM
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Magda Linette enkelspel   Aryna Sabalenka
V 6-2, 6-1
niet geplaatst
Iga Świątek   Mona Barthel
W 6-2, 6-2
  Paula Badose Gibert
V 6-3, 7-6[7-4]
niet geplaatst
Magda Linette
Alicja Rosolska
dubbelspel n.v.t.   Mattek-Sands / Pegula
V 1-6, 3-6
niet geplaatst
Gemengd
atleet onderdeel eerste ronde kwartfinale halve finale finale / BM
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Łukasz Kubot
Iga Świątek
dubbelspel   Ferro / Hubert
W 6-3, 7-6(7-3)
  Vesnina / Karatsev
V 6-4, 6-4
niet geplaatst

  VolleybalBewerken

  Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

BeachvolleybalBewerken

Mannen
Atleten Discipline Resultaat Prestatie
Grzegorz Fijałek
Michał Bryl
strand Kwartfinale Groepsfase Poule E
Gewonnen van   El Graoui / Abicha 2 - 0
Gewonnen van   M. Grimalt / E. Grimalt 2 - 0
Verloren van   Gonçalves Oliveira Júnior / Schmidt 2 - 1

8ste finale
Verloren van   Nicolai / Lupo 0 - 2
Bartosz Łosiak
Piotr Kantor
strand Luckey Loser-ronde Groepsfase Poule F
Gewonnen van   Shiratori / Ishijima 2 - 0
Verloren van   Wickler / Thole 2 - 0
Verloren van   Nicolai / Lupo 2 - 1

Lucky Loser
Verloren van   Herrera / Gavira 2 - 1

ZaalvolleybalBewerken

Mannen
Atleten Discipline Resultaat Prestatie
Bartosz Kurek
Aleksander Śliwka
Kamil Semeniuk
Michał Kubiak
Łukasz Kaczmarek
Fabian Drzyzga
Piotr Nowakowski
Wilfredo León Venero
Mateusz Bieniek
Jakub Kochanowski
Paweł Zatorski
Grzegorz Łomacz
zaal Kwartfinale zie onder
# Ploeg Punten Wedstrijden Sets
G W V W V Ratio
1   Polen 13 5 4 1 14 4 +10
2   Italië 11 5 4 1 12 7 +5
3   Japan 8 5 3 2 10 9 +1
4   Canada 7 5 2 3 9 9 0
5   Iran 6 5 2 3 9 11 -2
6   Venezuela 0 5 0 5 1 15 -14
Ronde Datum Lokale tijd MEZT Land Score Land
Groepsfase
24 juli 2021 19:00 12:00   Polen 2 - 3   Iran
26 juli 2021 14:20 07:20   Polen 3 - 0   Italië
28 juli 2021 17:15 10:15   Polen 3 - 1   Venezuela
30 juli 2021 14:20 07:20   Japan 0 - 3   Polen
1 augustus 2021 09:00 02:00   Polen 3 - 0   Canada
Kwartfinale 3 augustus 2021 21:30 14:30   Polen 2 - 3   Frankrijk
Halve finale niet geplaatst
Finale niet geplaatst

  WielersportBewerken

  Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

BaanwielrennenBewerken

Mannen
Sprint
atleet onderdeel kwalificaties ronde 1 herkansing 1 ronde 2 herkansing 2 kwartfinale halve finale finale
tijd rang tegenstander
tijd
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Mateusz Rudyk sprint 9,493 7 Q   Webster

V +0,180

  Sahrom

  Barrette

V +0,668

niet geplaatst
Patryk Rajkowski 9,594 14 Q   Xu

W 10,465

n.v.t.   Levy

V +0,149

  Sahrom

V +0,260

niet geplaatst
Teamsprint
atleet onderdeel kwalificatie halve finale finale
tijd rang tegenstander
tijd
rang tegenstander
tijd
rang
Mateusz Rudyk
Patryk Rajkowski
Krzysztof Maksel
teamsprint 43.516 8   Hoogland / Lavreysen / van den Berg
43.307
2 FD   Mitchell / Saunders / Webster / Dakin
46.431
8
Keirin
atleet onderdeel ronde 1 herkansing kwartfinale halve finale finale
rang rang rang rang rang
Patryk Rajkowski keirin 3 5 niet geplaatst
Mateusz Rudyk 6 4 niet geplaatst
Koppelkoers
atleet onderdeel rondespunten sprinterspunten totaal rang
Szymon Sajnok
Daniel Staniszewski
koppelkoers 0 0 0 8
Omnium
atleet onderdeel scratchrace temporace afvalrace puntenrace totaal punten rang
rang punten rang punten rang punten rang punten
Szymon Sajnok omnium 14 14 9 24 16 10 0 48 16
Vrouwen
Sprint
atlete onderdeel kwalificaties ronde 1 herkansing 1 ronde 2 herkansing 2 kwartfinale halve finale finale
tijd rang tegenstander
tijd
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Marlena Karwacka sprint 11,083 26 niet geplaatst
Urszula Łoś 11,047 25 niet geplaatst
Teamsprint
atlete onderdeel kwalificatie halve finale finale
tijd rang tegenstander
tijd
rang tegenstander
tijd
rang
Marlena Karwacka
Urszula Łoś
teamsprint 33.244 6   Braspenninckx / Van Riessen
33.022
2 FD   Basova / Starikova
33.691
7
Keirin
atlete onderdeel ronde 1 herkansing ronde 2 ronde 3 finale
rang rang rang rang rang
Marlena Karwacka keirin 5 4 niet geplaatst
Urszula Łoś 3 3 niet geplaatst
Koppelkoers
atlete onderdeel rondespunten sprinterspunten totaal rang
Daria Pikulik
Wiktoria Pikulik
koppelkoers 0 9 9 6
Omnium
atlete onderdeel scratchrace temporace afvalrace puntenrace totaal punten rang
rang punten rang punten rang punten rang punten
Daria Pikulik omnium 13 16 niet gefinisht

MountainbikeBewerken

Mannen
atleet onderdeel tijd rang
Bartlomiej Wawak mountainbike 1.29,10 19
Vrouwen
atleet onderdeel tijd rang
Maja Włoszczowska mountainbike 1.24,25 20

WegwielrennenBewerken

Mannen
atleet onderdeel tijd rang
Maciej Bodnar wegwedstrijd DNF
tijdrit 58:47.10 18
Michał Kwiatkowski wegwedstrijd 6:07:01 11
Rafał Majka 6:09:06 19
Vrouwen
atlete onderdeel tijd rang
Anna Plichta wegwedstrijd 3:55:58 27
tijdrit 3:55:58 24
Katarzyna Niewiadoma wegwedstrijd 3:54:31 14
Marta Lach wegwedstrijd 3:55:13 18

  WorstelenBewerken

  Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Grieks-RomeinsBewerken

Mannen
atleet onderdeel eerste ronde kwartfinale halve finale herkansing finale / BM
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Tadeusz Michalik −97 kg   Achouri
W 4 - 0
  Hancock
W 3 - 1
Evloev
V 1 - 3
Bye   Szőke
W 4 - 0
 

Vrije stijlBewerken

Mannen
atleet onderdeel eerste ronde kwartfinale halve finale herkansing finale / BM
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Magomedmurad Gadżijew −65 kg   Pilidis
W 4 - 0
Rashidov
V 1 - 3
niet geplaatst
Kamil Rybicki −74 kg   Hussen
V 1 - 3
niet geplaatst
Vrouwen
atlete onderdeel eerste ronde kwartfinale halve finale herkansing finale / BM
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
tegenstander
uitslag
rang
Roksana Zasina −53 kg   Akhmetova-Amanzhol
W 3 - 1
  Makaida
V 1 - 4
niet geplaatst   Essombe
V 1 - 3
niet geplaatst 7
Jowita Wrzesień −57 kg   Nikolova
V 0 - 3
niet geplaatst
Agnieszka Wieszczek −68 kg   Cherkasova
V 0 - 4
niet geplaatst

  ZeilenBewerken

  Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atlete onderdeel race netto punten eindnotering
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M
Piotr Myszka RS:X 11 4 6 3 6 11 5 2 5 9 5 2 22 79 6
Paweł Kołodziński
Łukasz Przybytek
49er 9 7 15 18 7 8 7 1 13 17 1 15 4 108 9
Vrouwen
atlete onderdeel race netto punten eindnotering
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M
Zofia Noceti-Klepacka RS:X 4 1 14 16 16 9 7 8 2 11 7 7 10 96 9
Agnieszka Skrzypulec
Jolanta Ogar
470 1 1 2 5 12 1 5 4 15 15 n.v.t. 4 54  
Magdalena Kwaśna Laser Radial 7 28 18 11 15 18 18 13 25 31 n.v.t. niet geplaatst 153 17
Kinga Łoboda
Aleksandra Melzacka
49erFX 8 14 16 8 5 7 18 15 1 20 17 19 niet geplaatst 128 15

  ZwemmenBewerken

  Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
atleet onderdeel series halve finale finale
tijd rang tijd rang tijd rang
Paweł Juraszek 50 m vrije slag 21.97 5 Q 21.88 14 niet geplaatst
Konrad Czerniak 22,13 31 niet geplaatst
Kacper Stokowski 100 m rugslag 53.99 1 niet geplaatst
Radosław Kawęcki 200 m rugslag 1:56.83 4 Q 1:56.68 3 Q 1:56.39 6
Jakub Skierka 1:59.30 8 niet geplaatst
Paweł Korzeniowski 100 m vlinderslag 52,00 22 niet geplaatst
Jakub Majerski 50.97 NR 2 Q 51.24 3 Q 50.92 NR 5
200 m vlinderslag 1.57,91 27 niet geplaatst
Krzysztof Chmielewski 1:55.77 4 Q 1:55.29 5 Q 1:55.88 8
Karol Ostrowski
Kacper Majchrzak
Konrad Czerniak
Jakub Kraska
4x100 m vrije slag 3:13.88 NR 6 n.v.t niet geplaatst
Radosław Kawęcki
Kamil Sieradzki
Jakub Kraska
Kacper Majchrzak
4x200 m vrije slag 7:18.91 15 niet geplaatst
Kacper Stokowski
Jan Kozakiewicz
Jakub Majerski
Jakub Kraska
4x100 m wisselslag 3:32.62 NR 6 niet geplaatst
Vrouwen
atlete onderdeel series halve finale finale
tijd rang tijd rang tijd rang
Katarzyna Wasick 50m vrije slag 24.31 2 Q 24.26 3 Q 24.32 5
Laura Bernat 200m rugslag 2.10,37 13 Q 24,26 5 Q 24,32 5
Gemengd
atleet onderdeel series halve finale finale
tijd rang tijd rang tijd rang
Kornelia Fiedkiewicz
Jakub Majerski
Jan Kozakiewicz
Paulina Peda
4x100 m wisselslag DSQ