Hoofdmenu openen

Polen op de Olympische Zomerspelen 2004

MedailleoverzichtBewerken

Sport Olympiër Discipline Medaille
Atletiek Robert Korzeniowski 50 km snelwandelen
 
Roeien Tomasz Kucharski
Robert Sycz
lichte dubbel-twee
 
Zwemmen Otylia Jędrzejczak 200 m vlinder
 
100 m vlinder
 
400 m vrij
 
Atletiek Anna Rogowska polsstokhoogspringen
 
Gewichtheffen Agata Wróbel boven 75 kg
 
Kanovaren Aneta Pastuszka
Beata Sokołowska-Kulesza
K2 500 m
 
Schermen Sylwia Gruchała floret
 
Zeilen Mateusz Kusznierewicz finn klasse
 

Resultaten en deelnemers per onderdeelBewerken

  AtletiekBewerken

  Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Vrouwen, 200 meter:

Vrouwen, 400 m:

Vrouwen, 1500 m:

Vrouwen, 100 meter horden:

Vrouwen, 400 meter horden:

Vrouwen, 4x400 meter estafette:

Vrouwen, 20 km snelwandelen:

Vrouwen, marathon:

Vrouwen, kogelstoten:

Vrouwen, discuswerpen:

Vrouwen, speerwerpen:

Vrouwen, kogelslingeren:

Vrouwen, hink-stap-springen:

Vrouwen, polsstokhoogspringen:

Vrouwen, zevenkamp:

Mannen, 100 meter:

Mannen, 200 meter:

Mannen, 400 meter:

Mannen, 3000 m steeplechase:

Mannen, 110 meter horden:

Mannen, 400 meter horden:

Mannen, 4x100 meter estafette:

Mannen, 4x400 meter estafette:

Mannen, 20 km snelwandelen:

Mannen, 50 km snelwandelen:

Mannen, marathon:

Mannen, kogelstoten:

Mannen, kogelslingeren:

Mannen, hoogspringen:

Mannen, polsstokhoogspringen:

  BadmintonBewerken

  Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen, enkelspel:

Mannen, dubbelspel:

  BoksenBewerken

  Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen, tot 51 kg:

Mannen, tot 54 kg:

Mannen, tot 81 kg:

BoogschietenBewerken

Vrouwen, individueel:

Vrouwen, team:

  • Iwona Marcinkiewicz, Małgorzata Sobieraj en Justyna Mospinek — 15e plaats

Mannen, individueel:

GewichtheffenBewerken

Vrouwen, tot 58 kg:

Vrouwen, boven 75 kg:

Mannen, tot 77 kg:

Mannen, tot 94 kg:

Mannen, tot 105 kg:

Mannen, boven 105 kg:

GymnastiekBewerken

TurnenBewerken

Vrouwen, individuele meerkamp:

Ritmische gymnastiekBewerken

Vrouwen, team meerkamp:

JudoBewerken

Vrouwen, tot 48 kg:

Vrouwen, tot 70 kg:

Mannen, tot 73 kg:

Mannen, tot 81 kg:

  • Robert Krawczyk — 5e plaats, uitgeschakeld in het hoofdtoernooi in halve finale

Mannen, tot 90 kg:

Mannen, boven 100 kg:

KanovarenBewerken

Vrouwen, k1 500 meter:

Vrouwen, k2 500 meter:

Vrouwen, k4 500 meter:

Mannen, k1 500 meter:

Mannen, k1 1.000 meter:

Mannen, k2 500 meter:

Mannen, c2 500 meter:

Mannen, c2 1.000 meter:

Mannen, k4 1.000 meter:

Vrouwen, slalom k1:

Mannen, slalom k1:

Mannen, slalom c1:

Mannen, slalom c2:

PaardensportBewerken

Individueel springconcours:

Individueel eventing:

Team eventing:

  • Kamil Rajnert, Andrzej Pasek en Paweł Spisak — 14e plaats

SchermenBewerken

Vrouwen, individueel floret:

Vrouwen, individueel sabel:

Mannen, individueel sabel:

Moderne vijfkampBewerken

Vrouwen, individueel:

Mannen, individueel:

RoeienBewerken

Vrouwen, lichtgewicht dubbel-twee:

Mannen, lichtgewicht dubbel-twee:

Mannen, dubbel-twee:

Mannen, dubbel-vier:

Mannen, vier-zonder-stuurman:

Mannen, acht:

SchietenBewerken

Vrouwen, 10 meter luchtgeweer:

Vrouwen, 50 m geweer 3 posities:

Mannen, 10 m luchtpistool:

Mannen, 50 m vrij pistool:

  • Wojciech Knapik — 39e plaats

Mannen, skeet:

TafeltennisBewerken

Mannen, enkelspel:

Mannen, dubbelspel:

  • Tomasz Krzeszewski en Lucjan Błaszczyk — verslagen in de kwartfinale

TaekwondoBewerken

Vrouwen, tot 57 kg:

TennisBewerken

Mannen, dubbelspel:

VolleybalBewerken

Mannenteam

WielersportBewerken

Vrouwen, wegwedstrijd:

Mannen, wegwedstrijd:

Mannen, individuele tijdrit:

  • Dawid Krupa — 31e plaats
  • Sławomir Kohut — 37e plaats

Mannen, sprint:

Mannen, team sprint:

  • Rafał Furman, Łukasz Kwiatkowski, Damian Zieliński — 9e plaats

Mannen, 1 km tijdrit:

Mannen, keirin:

  • Łukasz Kwiatkowski — 7e plaats

Mannen, cross country:

Vrouwen, cross country:

WorstelenBewerken

Mannen, vrije stijl tot 74 kg:

Mannen, vrije stijl tot 96 kg:

Mannen, vrije stijl tot 120 kg:

Mannen, Grieks-Romeins tot 55 kg:

Mannen, Grieks-Romeins tot 60 kg:

Mannen, Grieks-Romeins tot 66 kg:

Mannen, Grieks-Romeins tot 74 kg:

Mannen, Grieks-Romeins tot 96 kg:

Mannen, Grieks-Romeins tot 120 kg:

ZeilenBewerken

Vrouwen, europe klasse:

Vrouwen, mistral klasse (windsurfen):

Gemengd, laser klasse:

Mannen, finn klasse:

Mannen, mistral klasse (windsurfen):

Mannen, 470 klasse:

Gemengd, 49 klasse:

  ZwemmenBewerken

  Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Vrouwen, 100 meter vrije slag:

Vrouwen, 200 meter vrije slag:

  • Paulina Barzycka — 4e plaats

Vrouwen, 400 meter vrije slag:

Vrouwen, 100 meter vlinderslag:

  • Otylia Jędrzejczak — 2e plaats

Vrouwen, 200 meter vlinderslag:

  • Otylia Jędrzejczak — 1e plaats

Mannen, 50 meter vrije slag:

Mannen, 200 meter vrije slag:

Mannen, 400 meter vrije slag:

  • Przemysław Stańczyk — 9e plaats, kwalificeerde zich niet voor de finale
  • Łukasz Drzewiński — 14e plaats, kwalificeerde zich niet voor de finale

Mannen, 1.500 meter vrije slag:

Mannen, 200 meter vlinderslag:

  • Paweł Korzeniowski — 4e plaats

Mannen, 100 meter rugslag:

  • Adam Mania — 23e plaats, kwalificeerde zich niet voor de halve finale

Mannen, 200 meter rugslag:

  • Adam Mania — 27e plaats, kwalificeerde zich niet voor de halve finale