Interlands Portugees voetbalelftal 2020-2029

Wikimedia-lijst
Flag of Portugal.svg

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Portugees voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 20202029.[1]

InterlandsBewerken

2020Bewerken

  Zie Portugees voetbalelftal in 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

5 september
UEFA Nations League
Groep A3
№ 625
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal  [2] 4 – 1   Kroatië Estádio do Dragão, Porto
Toeschouwers: 0[3]
Scheidsrechter: Davide Massa (ITA)
João Cancelo   41'
Diogo Jota   58'
João Félix   70'
André Silva   90+5'
  90+1' Bruno Petković



8 september
UEFA Nations League
Groep A3
№ 626
«onderlinge duels»
20:45 uur
Zweden   0 – 2[4]   Portugal Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 0[3]
Scheidsrechter: Danny Makkelie (NED)
  45+1' Cristiano Ronaldo
  72' Cristiano Ronaldo



7 oktober
Vriendschappelijk
№ 627
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal  [5] 0 – 0   Spanje[6] Estádio José Alvalade, Lissabon
Toeschouwers: 2.500
Scheidsrechter: Paolo Valeri (ITA)



11 oktober
UEFA Nations League
Groep A3
№ 628
«onderlinge duels»
20:45 uur
Frankrijk   0 – 0   Portugal Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter: Carlos del Cerro Grande (ESP)



14 oktober
UEFA Nations League
Groep A3
№ 629
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal  [7] 3 – 0   Zweden[8] Estádio José Alvalade, Lissabon
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Srđan Jovanović (SRB)
Bernardo Silva   21'
Diogo Jota   44'
Diogo Jota   72'



11 november
Vriendschappelijk
№ 630
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal  [9] 7 – 0   Andorra[10] Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 0[3]
Scheidsrechter: Alain Bieri (SUI)
Pedro Neto   8'
Paulinho   29'
Renato Sanches   56'
Paulinho   61'
Emili García   76' (e.d.)
Cristiano Ronaldo   85'
João Félix   88'



14 november
UEFA Nations League
Groep A3
№ 631
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal  [11] 0 – 1   Frankrijk[12] Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 0[3]
Scheidsrechter: Tobias Stieler (GER)
  54' N'Golo Kanté



17 november
UEFA Nations League
Groep A3
№ 632
«onderlinge duels»
20:45 uur
Kroatië   2 – 3[13]   Portugal Poljudstadion, Split
Toeschouwers: 0[3]
Scheidsrechter: Michael Oliver (ENG)
Mateo Kovačić   29'
Mateo Kovačić   65'
  52' Rúben Dias
  60' João Félix
  90' Rúben Dias

2021Bewerken

  Zie Portugees voetbalelftal in 2021 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

24 maart
WK-kwalificatie
Groep A
№ 633
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal  [14] 1 – 0   Azerbeidzjan[15] Allianz Stadium, Turijn[16]
Toeschouwers: 0[3]
Scheidsrechter: Daniel Siebert (GER)
Maksim Medvedev   36' (e.d.)



27 maart
WK-kwalificatie
Groep A
№ 634
«onderlinge duels»
20:45 uur
Servië   2 – 2[17]   Portugal Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0[3]
Scheidsrechter: Danny Makkelie (NED)
Aleksandar Mitrović   46'
Filip Kostić   60'
  11' Diogo Jota
  36' Diogo Jota



30 maart
WK-kwalificatie
Groep A
№ 635
«onderlinge duels»
20:45 uur
Luxemburg  [18] 1 – 3[19]   Portugal Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 0[3]
Scheidsrechter: Sergej Ivanov (RUS)
Gerson Rodrigues   30'   45+2' Diogo Jota
  51' Cristiano Ronaldo
  80' João Palhinha



4 juni
Vriendschappelijk
№ 636
«onderlinge duels»
19:30 uur
Spanje  [20][21] 0 – 0   Portugal[22][23] Wanda Metropolitano, Madrid
Toeschouwers: 14.743
Scheidsrechter: Craig Pawson (ENG)



9 juni
Vriendschappelijk
№ 637
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal  [24] 4 – 0[25]   Israël[26] Estádio José Alvalade, Lissabon
Toeschouwers: 0[3]
Scheidsrechter: Jérémie Pignard (FRA)
Bruno Fernandes   42'
Cristiano Ronaldo   44'
João Cancelo   86'
Bruno Fernandes   90+1'
EK 2020
  Zie Portugal op het Europees kampioenschap voetbal 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

15 juni
EK-eindronde
Groep F
№ 638
«onderlinge duels»
18:00 uur
Hongarije   0 – 3   Portugal Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 55.662
Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR)
Video-assistent: Massimiliano Irrati (ITA)
Verslag   84' Raphaël Guerreiro
  87' (pen.) Cristiano Ronaldo
  90+2' Cristiano Ronaldo



19 juni
EK-eindronde
Groep F
№ 639
«onderlinge duels»
18:00 uur
Portugal   2 – 4   Duitsland Allianz Arena, München
Toeschouwers: 12.926
Scheidsrechter: Anthony Taylor (ENG)
Video-assistent: Stuart Attwell (ENG)
Cristiano Ronaldo   15'
Diogo Jota   67'
Verslag   35' (e.d.) Rúben Dias
  39' (e.d.) Raphaël Guerreiro
  51' Kai Havertz
  60' Robin Gosens



23 juni
EK-eindronde
Groep F
№ 640
«onderlinge duels»
21:00 uur
Portugal  [27][28] 2 – 2   Frankrijk Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 54.886
Scheidsrechter: Antonio Mateu Lahoz (ESP)
Video-assistent: Alejandro Hernández (ESP)
Cristiano Ronaldo   31' (pen.)
Cristiano Ronaldo   60' (pen.)
Verslag   45+2' (pen.) Karim Benzema
  47' Karim Benzema



27 juni
EK-eindronde
Achtste finale
№ 641
«onderlinge duels»
21:00 uur
België   1 – 0   Portugal[29] Estadio de La Cartuja, Sevilla
Toeschouwers: 11.504
Scheidsrechter: Felix Brych (GER)
Video-assistent: Marco Fritz (GER)
Thorgan Hazard   42' Verslag

1 september
WK-kwalificatie
Groep A
№ 642
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal     Ierland Estádio Algarve, Loulé
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



4 september
Vriendschappelijk
№ 643
«onderlinge duels»
n.n.b.
Qatar   [30]   Portugal n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



7 september
WK-kwalificatie
Groep A
№ 644
«onderlinge duels»
18:00 uur
Azerbeidzjan     Portugal Olympisch Stadion, Bakoe
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



9 oktober
Vriendschappelijk
№ 645
«onderlinge duels»
n.n.b.
Portugal     Qatar n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



12 oktober
WK-kwalificatie
Groep A
№ 646
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal     Luxemburg Estádio Algarve, Loulé
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



11 november
WK-kwalificatie
Groep A
№ 647
«onderlinge duels»
20:45 uur
Ierland     Portugal Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



14 november
WK-kwalificatie
Groep A
№ 648
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal     Servië Estádio José Alvalade, Lissabon
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.

FPF · A-internationals · Selecties · Statistieken · Bondscoaches · Portugees vrouwenelftal · Olympisch elftal · Portugal U21 · Portugal U20 · Portugal U19 · Portugal U18 · Portugal U17 · Vrouwen U17

1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 – 2029

OS 1928 · WK 1966 · EK 1984 · WK 1986 · EK 1996 · OS 1996 · EK 2000 · WK 2002 · EK 2004 · OS 2004 · WK 2006 · EK 2008 · WK 2010 · EK 2012 · WK 2014 · EK 2016 · OS 2016 · WK 2018 · EK 2020

1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1951 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Albanië · Algerije · Andorra · Angola · Argentinië · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bolivia · Bosnië-Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Costa Rica · Cyprus · DDR · Denemarken · Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Gabon · Georgië · Ghana · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Iran · Israël · Italië · Ivoorkust · Joegoslavië · Kaapverdië · Kameroen · Kazachstan · Koeweit · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Mozambique · Nederland · Nieuw-Zeeland · Noord-Ierland · Noord-Korea · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Panama · Paraguay · Polen · Roemenië · Rusland · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Staten · Wales · Zuid-Afrika · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland

Wedstrijden in detail

Angola (2006) · Brazilië (2010) · Denemarken (2012) · Duitsland (2006) · Duitsland (2008) · Duitsland (2012) · Duitsland (2014) · Duitsland (2021) · Engeland (2000) · Engeland (2006) · Frankrijk (2006) · Frankrijk (2016) · Ghana (2014) · Griekenland (2004, 2) · Hongarije (2021) · IJsland (2016) · Iran (2006) · Iran (2018) · Marokko (2018) · Mexico (2006) · Nederland (2006) · Nederland (2012) · Oostenrijk (2016) · Spanje (2012) · Tsjechië (2008) · Tsjechië (2012) · Turkije (2008) · Verenigde Staten (2014) · Uruguay (2018) · Zwitserland (2008)