Interlands Macedonisch voetbalelftal 2020-2029

Vlag van Noord-Macedonië

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Macedonisch voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 20202029.[1]

InterlandsBewerken

2020Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

5 september
UEFA Nations League
Groep C2
№ 239
«onderlinge duels»
15:00 uur
Noord-Macedonië  [2] 2 – 1   Armenië[3] Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Irfan Peljto (BIH)
Ezgjan Alioski   5' (pen.)
Ilija Nestorovski   38' (pen.)
  90+4' (pen.) Tigran Barseghjan



8 september
UEFA Nations League
Groep C2
№ 240
«onderlinge duels»
18:00 uur
Georgië  [5] 1 – 1[6]   Noord-Macedonië Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Peter Kjærsgaard-Andersen (DEN)
Tornike Okriasjvili   13' (pen.)   33' Stefan Ristovski



8 oktober
EK-kwalificatie
Play-off
№ 241
«onderlinge duels»
20:45 uur
Noord-Macedonië   2 – 1[7]   Kosovo Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Danny Makkelie (NED)
Benjamin Kololli   16' (e.d.)
Darko Velkovski   33'
  29' Florent Hadergjonaj



11 oktober
UEFA Nations League
Groep C2
№ 242
«onderlinge duels»
18:00 uur
Estland   3 – 3   Noord-Macedonië A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 908
Scheidsrechter: Mohammed Al-Hakim (SWE)
Rauno Sappinen   33'
Rauno Sappinen   61'
Frank Liivak   76'
  3' (e.d.) Märten Kuusk
  80' Goran Pandev
  88' Gjoko Zajkov



14 oktober
UEFA Nations League
Groep C2
№ 243
«onderlinge duels»
20:45 uur
Noord-Macedonië  [8] 1 – 1[9]   Georgië[10] Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Bartosz Frankowski (POL)
Ezgjan Alioski   90+3' (pen.)   74' Chvitsja Kvaratschelia



12 november
EK-kwalificatie
Finale play-off
№ 244
«onderlinge duels»
18:00 uur
Georgië   0 – 1   Noord-Macedonië[11] Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Anthony Taylor (ENG)
  56' Goran Pandev



15 november
UEFA Nations League
Groep C2
№ 245
«onderlinge duels»
15:00 uur
Noord-Macedonië   2 – 1   Estland[12] Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Marius Avram (ROU)
Ivan Tričkovski   29'
Vlatko Stojanovski   68'
  52' Rauno Sappinen



18 november
UEFA Nations League
Groep C2
№ 246
«onderlinge duels»
18:00 uur
Armenië  [13][14] 1 – 0   Noord-Macedonië GSP-stadion, Nicosia[15]
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Bobby Madden (SCO)
Hovhannes Hambartsoemjan   55'

2021Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2021 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

25 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 247
«onderlinge duels»
20:45 uur
Roemenië  [16] 3 – 2   Noord-Macedonië Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Fábio Veríssimo (POR)
Florin Tănase   28'
Valentin Mihăilă   50'
Ianis Hagi   86'
  82' Arijan Ademi
  83' Aleksandar Trajkovski



28 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 248
«onderlinge duels»
20:45 uur
Noord-Macedonië   5 – 0   Liechtenstein[17] Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Mykola Balakin (UKR)
Enis Bardhi   7'
Aleksandar Trajkovski   51'
Aleksandar Trajkovski   54'
Eljif Elmas   62'
Ilija Nestorovski   82' (pen.)



31 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 249
«onderlinge duels»
20:45 uur
Duitsland   1 – 2[18]   Noord-Macedonië Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Sergej Karasjov (RUS)
İlkay Gündoğan   63' (pen.)   45+2' Goran Pandev
  85' Eljif Elmas



1 juni
Vriendschappelijk
№ 250
«onderlinge duels»
18:00 uur
Noord-Macedonië  [19] 1 – 1[20]   Slovenië[21] Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Besfort Kasumi (KOS)
Eljif Elmas   55'   90+7' Domen Črnigoj



4 juni
Vriendschappelijk
№ 251
«onderlinge duels»
18:00 uur
Noord-Macedonië  [22] 4 – 0[23][24]   Kazachstan[25] Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 3.094
Scheidsrechter: Milovan Milačić (MNE)
Ezgjan Alioski   35' (pen.)
Ivan Tričkovski   57'
Milan Ristovski   74'
Darko Čurlinov   76'
EK 2020
  Zie Noord-Macedonië op het Europees kampioenschap voetbal 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

13 juni
EK-eindronde
Groep C
№ 252
«onderlinge duels»
18:00 uur
Oostenrijk   3 – 1   Noord-Macedonië Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 9.082
Scheidsrechter: Andreas Ekberg (SWE)
Video-assistent: Bastian Dankert (GER)
Konrad Laimer   18'
Michael Gregoritsch   78'
Marko Arnautović   89'
Verslag   28' Goran Pandev



17 juni
EK-eindronde
Groep C
№ 253
«onderlinge duels»
15:00 uur
Oekraïne   2 – 1[26]   Noord-Macedonië Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 10.001
Scheidsrechter: Fernando Rapallini (ARG)
Video-assistent: Alejandro Hernández (ESP)
Andrij Jarmolenko   29'
Roman Jaremtsjoek   34'
Verslag   57' Ezgjan Alioski



21 juni
EK-eindronde
Groep C
№ 254
«onderlinge duels»
18:00 uur
Noord-Macedonië  [27] 0 – 3   Nederland[28] Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 15.227
Scheidsrechter: István Kovács (ROU)
Video-assistent: Marco Di Bello (ITA)
Verslag   24' Memphis Depay
  51' Georginio Wijnaldum
  58' Georginio Wijnaldum

2 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 255
«onderlinge duels»
20:45 uur
Noord-Macedonië  [29] 0 – 0   Armenië Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 3.147
Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR)
Video-assistent: João Pinheiro (POR)



5 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 256
«onderlinge duels»
18:00 uur
IJsland  [30] 2 – 2   Noord-Macedonië Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 1.862
Scheidsrechter: Ivan Kružliak (SVK)
Video-assistent: Paweł Raczkowski (POL)
Brynjar Ingi Bjarnason   78'
Andri Guðjohnsen   84'
  12' Darko Velkovski
  54' Ezgjan Alioski



8 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 257
«onderlinge duels»
20:45 uur
Noord-Macedonië  [31] 0 – 0   Roemenië[32] Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 5.260
Scheidsrechter: Antonio Mateu Lahoz (ESP)
Video-assistent: Juan Martínez Munuera (ESP)



8 oktober
WK-kwalificatie
Groep J
№ 258
«onderlinge duels»
20:45 uur
Liechtenstein  [33] 0 – 4   Noord-Macedonië[34] Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 1.628
Scheidsrechter: Bartosz Frankowski (POL)
Video-assistent: Paweł Raczkowski (POL)
  39' Darko Velkovski
  66' (pen.) Ezgjan Alioski
  74' Boban Nikolov
  83' Darko Čurlinov



11 oktober
WK-kwalificatie
Groep J
№ 259
«onderlinge duels»
20:45 uur
Noord-Macedonië  [35] 0 – 4   Duitsland[36] Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 16.182
Scheidsrechter: Danny Makkelie (NED)
Video-assistent: Kevin Blom (NED)
  50' Kai Havertz
  70' Timo Werner
  73' Timo Werner
  83' Jamal Musiala



11 november
WK-kwalificatie
Groep J
№ 260
«onderlinge duels»
18:00 uur
Armenië  [37] 0 – 5   Noord-Macedonië[38] Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 7.200
Scheidsrechter: José María Sánchez Martínez (ESP)
Video-assistent: Paolo Valeri (ITA)
  22' Aleksandar Trajkovski
  36' Enis Bardhi
  67' (pen.) Enis Bardhi
  79' Milan Ristovski
  90' (pen.) Enis Bardhi



14 november
WK-kwalificatie
Groep J
№ 261
«onderlinge duels»
18:00 uur
Noord-Macedonië   3 – 1[39]   IJsland Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 15.986
Scheidsrechter: Davide Massa (ITA)
Video-assistent: Sandro Schärer (SUI)
Ezgjan Alioski   7'
Eljif Elmas   65'
Eljif Elmas   86'
  54' Jón Þorsteinsson

2022Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

24 maart
WK-kwalificatie
Play-offs
№ 262
«onderlinge duels»
20:45 uur
Italië  [40] 0 – 1   Noord-Macedonië Stadio Renzo Barbera, Palermo
Toeschouwers: 34.129
Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA)
Video-assistent: Jérôme Brisard (FRA)
  90+2' Aleksandar Trajkovski



29 maart
WK-kwalificatie
Play-offs
№ 263
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal  [41][42] 2 – 0   Noord-Macedonië Estádio do Dragão, Porto
Toeschouwers: 48.010
Scheidsrechter: Anthony Taylor (ENG)
Video-assistent: Chris Kavanagh (ENG)
Bruno Fernandes   32'
Bruno Fernandes   65'



2 juni
UEFA Nations League
Groep C4
№ 264
«onderlinge duels»
20:45 uur
Bulgarije     Noord-Macedonië Loedogorets Arena, Razgrad
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



5 juni
UEFA Nations League
Groep C4
№ 265
«onderlinge duels»
18:00 uur
Gibraltar     Noord-Macedonië Victoriastadion, Gibraltar
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



9 juni
UEFA Nations League
Groep C4
№ 266
«onderlinge duels»
20:45 uur
Noord-Macedonië     Georgië Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



12 juni
UEFA Nations League
Groep C4
№ 267
«onderlinge duels»
18:00 uur
Noord-Macedonië     Gibraltar Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



23 september
UEFA Nations League
Groep C4
№ 268
«onderlinge duels»
18:00 uur
Georgië     Noord-Macedonië n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



26 september
UEFA Nations League
Groep C4
№ 269
«onderlinge duels»
20:45 uur
Noord-Macedonië     Bulgarije n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.