Interlands Roemeens voetbalelftal 2020-2029

Vlag van Roemenië

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Roemeens voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 20202029.[1]

InterlandsBewerken

2020Bewerken

  Zie Roemeens voetbalelftal in 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

4 september
UEFA Nations League
Groep B1
№ 706
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Roemenië  [2] 1 – 1[3]   Noord-Ierland[4] Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: François Letexier (FRA)
George Pușcaș   25'   86' Gavin Whyte



7 september
UEFA Nations League
Groep B1
№ 707
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Oostenrijk  [6] 2 – 3   Roemenië[7] Wörtherseestadion, Klagenfurt
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Glenn Nyberg (SWE)
Christoph Baumgartner   17'
Karim Onisiwo   81'
  3' Denis Alibec
  51' Dragoș Grigore
  70' Alexandru Maxim



8 oktober
EK-kwalificatie
Play-off
№ 708
«onderlinge duels»
18:45 uur (UTC)
IJsland   2 – 1   Roemenië[8] Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 60
Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO)
Gylfi Sigurðsson   16'
Gylfi Sigurðsson   35'
  63' (pen.) Alexandru Maxim



11 oktober
UEFA Nations League
Groep B1
№ 709
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+2)
Noorwegen  [9][10] 4 – 0   Roemenië Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Ivan Kružliak (SVK)
Erling Braut Håland   13'
Alexander Sørloth   39'
Erling Braut Håland   64'
Erling Braut Håland   74'



14 oktober
UEFA Nations League
Groep B1
№ 710
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Roemenië   0 – 1   Oostenrijk[11][12] Ilie Oanăstadion, Ploiești
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Daniel Stefański (POL)
  76' Alessandro Schöpf



11 november
Vriendschappelijk
№ 711
«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+2)
Roemenië  [13] 5 – 3   Wit-Rusland[14] Ilie Oanăstadion, Ploiești
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Georgi Kabakov (BUL)
Bogdan Mitrea   11'
Răzvan Marin   20' (pen.)
Ionuţ Nedelcearu   31'
George Pușcaș   44'
Ionuţ Nedelcearu   55'
  63' Joery Kendysj
  80' Ivan Bachar
  90+2' Oeladislaw Klimovitsj



15 november
UEFA Nations League
Groep B1
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+2)
Roemenië   3 – 0 r
Afgelast[15]
  Noorwegen Arena Națională, Boekarest
Scheidsrechter: Ali Palabıyık (TUR)



18 november
UEFA Nations League
Groep B1
№ 712
«onderlinge duels»
19:45 uur (UTC)
Noord-Ierland  [16] 1 – 1   Roemenië Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 1.060
Scheidsrechter: Sandro Schärer (SUI)
Liam Boyce   56'   81' Eric Bicfalvi

2021Bewerken

  Zie Roemeens voetbalelftal in 2021 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

25 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 713
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+2)
Roemenië  [17] 3 – 2   Noord-Macedonië Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Fábio Veríssimo (POR)
Florin Tănase   28'
Valentin Mihăilă   50'
Ianis Hagi   86'
  82' Arijan Ademi
  83' Aleksandar Trajkovski



28 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 714
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Roemenië   0 – 1   Duitsland Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA)
  17' Serge Gnabry



31 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 715
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+4)
Armenië  [18] 3 – 2[19]   Roemenië Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 4.300
Scheidsrechter: Andris Treimanis (LVA)
Edoeard Spertsjan   56'
Varazdat Harojan   87'
Tigran Barseghjan   89' (pen.)
  62' Alexandru Cicâldău
  72' Alexandru Cicâldău



2 juni
Vriendschappelijk
№ 716
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Roemenië  [20] 1 – 2[21]   Georgië[22] Ilie Oanăstadion, Ploiești
Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter: Anastasios Sidiropoulos (GRE)
Andrei Ivan   78'   61' Georges Mikautadze
  71' Giorgi Aboerdzjania



6 juni
Vriendschappelijk
№ 717
«onderlinge duels»
17:00 uur (UTC+1)
Engeland  [23] 1 – 0   Roemenië[24] Riverside Stadium, Middlesbrough
Toeschouwers: 6.952
Scheidsrechter: Tiago Martins (POR)
Marcus Rashford   68'



2 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 718
«onderlinge duels»
18:45 uur (UTC)
IJsland  [25] 0 – 2   Roemenië[26] Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 1.961
Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR)
Video-assistent: Vitali Mesjkov (RUS)[27]
  47' Dennis Man
  83' Nicolae Stanciu



5 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 719
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Roemenië  [28] 2 – 0[29]   Liechtenstein Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 9.404
Scheidsrechter: Kateryna Monzoel (UKR)
Video-assistent: Jevhen Aranovsky (UKR)
Alin Toșca   11'
Cristian Manea   18'



8 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 720
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Noord-Macedonië  [30] 0 – 0   Roemenië[31] Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 5.260
Scheidsrechter: Antonio Mateu Lahoz (ESP)
Video-assistent: Juan Martínez Munuera (ESP)



8 oktober
WK-kwalificatie
Groep J
№ 721
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Duitsland   2 – 1   Roemenië[32][33] Volksparkstadion, Hamburg
Toeschouwers: 25.000
Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR)
Video-assistent: Mete Kalkavan (TUR)
Serge Gnabry   52'
Thomas Müller   81'
  9' Ianis Hagi



11 oktober
WK-kwalificatie
Groep J
№ 722
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Roemenië  [34] 1 – 0   Armenië Stadionul Steaua, Boekarest
Toeschouwers: 13.576
Scheidsrechter: Daniele Orsato (ITA)
Video-assistent: Maurizio Mariani (ITA)
Alexandru Mitriță   26'



11 november
WK-kwalificatie
Groep J
№ 723
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+2)
Roemenië   0 – 0   IJsland Stadionul Steaua, Boekarest
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Sergej Karasjov (RUS)
Video-assistent: Vitali Mesjkov (RUS)



14 november
WK-kwalificatie
Groep J
№ 724
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+1)
Liechtenstein   0 – 2[35]   Roemenië[36][37] Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 2.237
Scheidsrechter: Matej Jug (SLO)
Video-assistent: Nejc Kajtazović (SLO)
  8' Dennis Man
  87' Nicușor Bancu

2022Bewerken

  Zie Roemeens voetbalelftal in 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

25 maart
Vriendschappelijk
№ 725
«onderlinge duels»
20:15 uur (UTC+2)
Roemenië  [38][39] 0 – 1   Griekenland[40] Stadionul Steaua, Boekarest
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Ricardo de Burgos Bengoetxea (ESP)
  39' Andreas Bouchalakis



29 maart
Vriendschappelijk
№ 726
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+3)
Israël  [41] 2 – 2   Roemenië Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 6.970
Scheidsrechter: Daniel Stefański (POL)
Moanes Dabour   57'
Moanes Dabour   85'
  10' Alexandru Cicâldău
  23' Dennis Man



4 juni
UEFA Nations League
Groep B3
№ 727
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Montenegro  [42] 2 – 0   Roemenië Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 3.998
Scheidsrechter: Andreas Ekberg (SWE)
Video-assistent: Luís Godinho (POR)
Stefan Mugoša   66'
Marko Vukčević   87'



7 juni
UEFA Nations League
Groep B3
№ 728
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)[43]
Bosnië en Herzegovina   1 – 0   Roemenië Bilino Polje, Zenica
Toeschouwers: 4.500
Scheidsrechter: Sascha Stegemann (GER)
Video-assistent: Benjamin Brand (GER)
Smail Prevljak   68'



11 juni
UEFA Nations League
Groep B3
№ 729
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Roemenië   1 – 0[44]   Finland Rapid-Giuleștistadion, Boekarest
Toeschouwers: 11.503
Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT)
Video-assistent: Christian Dingert (GER)
Nicușor Bancu   30'



14 juni
UEFA Nations League
Groep B3
№ 730
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Roemenië  [45] 0 – 3   Montenegro[46] Rapid-Giuleștistadion, Boekarest
Toeschouwers: 11.657
Scheidsrechter: João Pinheiro (POR)
Video-assistent: Tiago Martins (POR)
  43' Stefan Mugoša
  56' Stefan Mugoša
  63' Stefan Mugoša



23 september
UEFA Nations League
Groep B3
№ 731
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Finland     Roemenië Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



26 september
UEFA Nations League
Groep B3
№ 732
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Roemenië     Bosnië en Herzegovina Rapid-Giuleștistadion, Boekarest
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



17 november
Vriendschappelijk
№ 733
«onderlinge duels»
n.n.b. (UTC+2)
Roemenië     Slovenië Cluj Arena, Cluj-Napoca
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



20 november
Vriendschappelijk
№ 734
«onderlinge duels»
n.n.b. (UTC+2)
Moldavië     Roemenië Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.

FRF · A-internationals · Selecties · Bondscoaches · Statistieken · Roemeens vrouwenelftal · Olympisch elftal · Roemenië U21 · Roemenië U20 · Roemenië U19 · Roemenië U18 · Roemenië U17

1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 – 2029

OS 1924 · WK 1930 · WK 1934 · WK 1938 · OS 1952 · OS 1964 · WK 1970 · EK 1984 · WK 1990 · WK 1994 · EK 1996 · WK 1998 · EK 2000 · EK 2008 · EK 2016

1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Albanië · Algerije · Andorra · Argentinië · Armenië · Australië · Azerbeidzjan · België · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Chili · China · Colombia · Congo-Kinshasa · Cuba · Cyprus · DDR · Denemarken · Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Honduras · Hongarije · Ierland · IJsland · Irak · Iran · Israël · Italië · Ivoorkust · Japan · Joegoslavië · Kameroen · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nigeria · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Paraguay · Peru · Polen · Portugal · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Turkmenistan · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland

Wedstrijden in detail

Albanië (2016) · Frankrijk (2008) · Frankrijk (2016) · Italië (2008) · Nederland (2008) · Zwitserland (2016)