Europees kampioenschap voetbal 2024 (kwalificatie)

Kwalificatie EK voetbal 2024
Toernooi-informatie
Gastland Vlag van Duitsland Duitsland (eindtoernooi)
Datum 23 maart 2023 – 26 maart 2024
Teams 53 (van 1 confederatie)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 236
Doelpunten 687  (2,91 per wedstrijd)
Toeschouwers 5.083.257  (21.539 per wedstrijd)
Topscorer(s) Vlag van België Romelu Lukaku
(14 doelpunten)
Informatie laatst gewijzigd op: 21 maart 2023
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal  Portaalicoon   Voetbal
Kwalificatie EK 2024
 Gekwalificeerd
 Kan zich nog kwalificeren
 Niet gekwalificeerd
 Uitgesloten van deelname

Deze pagina beschrijft het kwalificatieproces voor het Europees kampioenschap voetbal 2024. De 53 aangesloten landen bij de UEFA doen mee om 24 plaatsen in het eindtoernooi, gastland Duitsland is automatisch gekwalificeerd.

De opzet van het kwalificatietoernooi zal vergelijkbaar zijn met die van het Europees kampioenschap voetbal 2020, waarbij de 53 bij de UEFA aangesloten landen werden verdeeld over tien groepen met zeven groepen van vijf teams en drie van zes teams. De loting voor de groepsfase vond op 9 oktober 2022 plaats, na afloop van de groepsfase van de UEFA Nations League 2022/23. De vier beste landen van de UEFA Nations League werden ingedeeld in groepen van vijf teams, omdat deze in juni 2023 meedoen aan het finaletoernooi.

De wedstrijden in de groepsfase van het kwalificatietoernooi vinden tussen maart en november 2023 plaats, de groepswinnaars en nummers twee van elke poule zullen zich rechtstreeks kwalificeren voor het eindtoernooi.[1]

De laatste drie tickets voor het eindtoernooi zullen via de play-offs worden vergeven, die in maart 2024 worden gehouden. Twaalf landen uit de UEFA Nations League worden verdeeld over drie play-off-paden en spelen twee rondes met single-play play-offs (halve finales en finales, waarbij de thuisteams worden geloot). De twaalf teams worden geselecteerd op basis van hun prestaties in de UEFA Nations League 2022/2023. Dit zijn de groepswinnaars van divisies A, B en C. Als een team zich al rechtstreeks heeft geplaatst, dan vervangt het volgende best gerangschikte team in de groep dit team. De drie winnaars kwalificeren zich voor het eindtoernooi.

Speelschema

bewerken

Hieronder staan de speeldagen van dit kwalificatietoernooi. Deze start in maart 2023 en loopt tot november 2023.[2]

Fase Wedstrijddag Datums
Groepsfase Speeldag 1 23–25 maart 2023
Speeldag 2 26–28 maart 2023
Speeldag 3 16–17 juni 2023
Speeldag 4 19–20 juni 2023
Speeldag 5 7–9 september 2023
Speeldag 6 10–12 september 2023
Speeldag 7 12–14 oktober 2023
Speeldag 8 15–17 oktober 2023
Speeldag 9 16–18 november 2023
Speeldag 10 19–21 november 2023
Play-offs Halve finales 21 maart 2024
Finale 26 maart 2024

De loting voor de groepsfase vindt plaats op 9 oktober 2022 in de Festhalle in Frankfurt am Main, Duitsland.[3] Rusland doet niet mee aan deze loting, dit komt vanwege de uitsluiting van dat land door de UEFA door de inval in Oekraïne.[4]

De 53 landen worden bij de loting verdeeld in 6 potten. Voor de verdeling van de landen over deze potten wordt gekeken naar de eindrangschikking van de UEFA Nations League 2022/23. De vier deelnemers aan de finale van dat toernooi komen terecht in groep A tot en met D, in deze groepen zullen vijf landen komen en zullen er acht kwalificatiewedstrijden afgewerkt worden. In de overige potten zullen zes landen zijn wat neerkomt op het spelen van tien kwalificatiewedstrijden. De landen die de finale spelen hebben dus minder kwalificatiewedstrijden. In pot 2 tot en met 5 komen tien landen en in pot 6 drie. Bij de loting worden de landen verdeeld in tien groepen. Zeven van die groepen (A–G) hebben vijf landen, drie groepen (H–J) hebben zes landen.

Bij de loting zijn een aantal regels opgesteld om te voorkomen dat bepaalde landen bij elkaar komen. Om politieke redenen mogen Armenië en Azerbeidzjan, Wit-Rusland en Oekraïne, Gibraltar en Spanje, Kosovo en Servië en Kosovo en Bosnië-Herzegovina niet bij elkaar in één groep. Er wordt als tweede rekening gehouden met landen waar de winter lang duurt en het risico op strenge winterse omstandigheden. Om die reden kunnen er van de volgende landen slechts twee bij elkaar in een groep terecht komen: Estland, Faeröer, Finland, IJsland, Letland, Litouwen, Noorwegen en Wit-Rusland. Ten slotte wordt er rekening gehouden met landen die ver van elkaar af liggen en daarom lange reisafstanden hebben. Daardoor kunnen sommige landen slechts bij 1 ander land terecht komen waar de reisafstand langer is dan 8 uur:

  • Kazachstan: Andorra, Engeland, Faeröer, Frankrijk, Gibraltar, IJsland, Malta, Noord-Ierland, Portugal, Ierland, Schotland, Spanje of Wales
  • Azerbeidzjan: Gibraltar, IJsland, Portugal
  • IJsland: Armenië, Cyprus, Georgië of Israël[5]

Potindeling

bewerken
Pot 1 Pot 2 Pot 3 Pot 4 Pot 5 Pot 6

Vlag van Nederland Nederland (1)
Vlag van Kroatië Kroatië (2)
Vlag van Spanje Spanje (3)
Vlag van Italië Italië (4)
Vlag van Denemarken Denemarken (5)
Vlag van Portugal Portugal (6)
Vlag van België België (7)
Vlag van Hongarije Hongarije (8)
Vlag van Zwitserland Zwitserland (9)
Vlag van Polen Polen (11)

Vlag van Frankrijk Frankrijk (12)
Vlag van Oostenrijk Oostenrijk (13)
Vlag van Tsjechië Tsjechië (14)
Vlag van Engeland Engeland (15)
Vlag van Wales Wales (16)
Vlag van Israël Israël (17)
Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina (18)
Vlag van Servië Servië (19)
Vlag van Schotland Schotland (20)
Vlag van Finland Finland (21)

Vlag van Oekraïne Oekraïne (22)
Vlag van IJsland IJsland (23)
Vlag van Noorwegen Noorwegen (24)
Vlag van Slovenië Slovenië (25)
Vlag van Ierland Ierland (26)
Vlag van Albanië Albanië (27)
Vlag van Montenegro Montenegro (28)
Vlag van Roemenië Roemenië (29)
Vlag van Zweden Zweden (30)
Vlag van Armenië Armenië (31)

Vlag van Georgië Georgië (33)
Vlag van Griekenland Griekenland (34)
Vlag van Turkije Turkije (35)
Vlag van Kazachstan Kazachstan (36)
Vlag van Luxemburg Luxemburg (37)
Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan (38)
Vlag van Kosovo Kosovo (39)
Vlag van Bulgarije Bulgarije (40)
Vlag van Faeröer Faeröer (41)
Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië (42)

Vlag van Slowakije Slowakije (43)
Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland (44)
Vlag van Cyprus Cyprus (45)
Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland (46)
Vlag van Litouwen Litouwen (47)
Vlag van Gibraltar Gibraltar (48)
Vlag van Estland Estland (49)
Vlag van Letland Letland (50)
Vlag van Moldavië Moldavië (51)
Vlag van Malta Malta (52)

Vlag van Andorra Andorra (53)
Vlag van San Marino San Marino (54)
Vlag van Liechtenstein Liechtenstein (55)

Gekwalificeerde landen

bewerken
Land Gekwalificeerd als Kwalificatiedatum Deelnames aan EK's Winnaar van EK
Vlag van Duitsland Duitsland Gastland 27 september 2018 (13) 1972, 1976, 1980, 1984, 1988, 1992, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016, 2020 (3) 1972, 1980, 1996
Vlag van Spanje Spanje Winnaar groep A 15 oktober 2023 (11) 1964, 1980, 1984, 1988, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016, 2020 (3) 1964, 2008, 2012
Vlag van Schotland Schotland Tweede groep A 15 oktober 2023 (3) 1992, 1996, 2020 (0)
Vlag van Frankrijk Frankrijk Winnaar groep B 13 oktober 2023 (10) 1960, 1984, 1992, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016, 2020 (2) 1984, 2000
Vlag van Nederland Nederland Tweede groep B 18 november 2023 (10) 1976, 1980, 1988, 1992, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2020 (1) 1988
Vlag van Engeland Engeland Winnaar groep C 17 oktober 2023 (10) 1968, 1980, 1988, 1992, 1996, 2000, 2004, 2012, 2016, 2020 (0)
Vlag van Italië Italië Tweede groep C 20 november 2023 (10) 1968, 1980, 1988, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016, 2020 (2) 1968, 2020
Vlag van Turkije Turkije Winnaar groep D 15 oktober 2023 (5) 1996, 2000, 2008, 2016, 2020 (0)
Vlag van Kroatië Kroatië Tweede groep D 21 november 2023 (6) 1996, 2004, 2008, 2012, 2016, 2020 (0)
Vlag van Albanië Albanië Winnaar groep E 17 november 2023 (1) 2016 (0)
Vlag van Tsjechië Tsjechië[a] Tweede groep E 20 november 2023 (7) 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016, 2020 (0)
Vlag van België België Winnaar groep F 13 oktober 2023 (6) 1972, 1980, 1984, 2000, 2016, 2020 (0)
Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Tweede groep F 16 oktober 2023 (3) 2008, 2016, 2020 (0)
Vlag van Hongarije Hongarije Winnaar groep G 16 november 2023 (4) 1964, 1972, 2016, 2020 (0)
Vlag van Servië Servië[b][c] Tweede groep G 19 november 2023 (0) (0)
Vlag van Denemarken Denemarken Winnaar groep H 17 november 2023 (9) 1964, 1984, 1988, 1992, 1996, 2000, 2004, 2012, 2020 (1) 1992
Vlag van Slovenië Slovenië Tweede groep H 20 november 2023 (1) 2000 (0)
Vlag van Roemenië Roemenië Winnaar groep I 18 november 2023 (5) 1984, 1996, 2000, 2008, 2016 (0)
Vlag van Zwitserland Zwitserland Tweede groep I 18 november 2023 (5) 1996, 2004, 2008, 2016, 2020 (0)
Vlag van Portugal Portugal Winnaar groep J 13 oktober 2023 (8) 1984, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016, 2020 (1) 2016
Vlag van Slowakije Slowakije[a] Tweede groep J 16 november 2023 (2) 2016, 2020 (0)
Vlag van Polen Polen Winnaar play-offs A 26 maart 2024 (4) 2008, 2012, 2016, 2020 (0)
Vlag van Oekraïne Oekraïne Winnaar play-offs B 26 maart 2024 (3) 2012, 2016, 2020 (0)
Vlag van Georgië Georgië Winnaar play-offs C 26 maart 2024 (0) (0)
  1. a b Van 1960 tot 1980 namen Tsjechië en Slowakije gezamenlijk deel aan het Europees kampioenschap als Tsjecho-Slowakije.
  2. Van 1960 tot 1984 nam Servië deel aan het Europees kampioenschap als Joegoslavië en in 2000 als de Federale Republiek Joegoslavië.
  3. In 1992 werd de kwalificatie van de Federale Republiek Joegoslavië geschrapt, omdat het land door de Verenigde Naties destijds was uitgesloten van deelname aan alle internationale sporten.

Groepsfase

bewerken

Groep A

bewerken
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Vlag van Spanje Spanje 8 7 0 1 21 25 5 +20 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 2 – 0 3 – 0 3 – 1 6 – 0
2 Vlag van Schotland Schotland 8 5 2 1 17 17 8 +9 2 – 0 3 – 3 2 – 0 3 – 0
3 Vlag van Noorwegen Noorwegen 8 3 2 3 11 14 12 +2 0 – 1 1 – 2 2 – 1 3 – 1
4 Vlag van Georgië Georgië 8 2 2 4 8 12 18 −6 Geplaatst voor de play-offs 1 – 7 2 – 2 1 – 1 4 – 0
5 Vlag van Cyprus Cyprus 8 0 0 8 0 3 28 −25 1 – 3 0 – 3 0 – 4 1 – 2
Bron: UEFA
25 maart 2023
«onderlinge duels»
14.00 (UTC)
Schotland Vlag van Schotland 3 – 0 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 48.195
Scheidsrechter: Vlag van Kroatië Duje Strukan
McGinn Goal 21'
McTominay Goal 87'Goal 90+3'
Verslag Kreeg geel in de 53e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+5e minuutWeggestuurd in de 90+5e minuut 53', 90+5' N. Ioannou
   
 
25 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Spanje Vlag van Spanje 3 – 0 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Estadio La Rosaleda, Málaga
Toeschouwers: 29.214
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Benoît Bastien
Olmo Goal 13'
Joselu Goal 84'Goal 85'
Verslag
   
 

28 maart 2023
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+4)
Georgië Vlag van Georgië 1 – 1 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Batoemistadion, Batoemi
Toeschouwers: 20.300
Scheidsrechter: Vlag van Letland Andris Treimanis
Mikautadze Goal 60' Verslag Goal 15' Sørloth
   
 
28 maart 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Schotland Vlag van Schotland 2 – 0 Vlag van Spanje Spanje Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 47.976
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Sandro Schärer
McTominay Goal 7'Goal 51' Verslag
   
 

17 juni 2023
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen 1 – 2 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 25.791
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Matej Jug
Håland Goal 61' (pen.) Verslag Goal 87' Dykes
Goal 89' McLean
   
 
17 juni 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Cyprus Vlag van Cyprus 1 – 2 Vlag van Georgië Georgië Stadion: AEK Arena, Larnaca
Toeschouwers: 3.763
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Fábio Veríssimo
Pittas Goal 39' (pen.) Verslag Goal 31' Mikautadze
Goal 84' Davitasjvili
   
 

20 juni 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen 3 – 1 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 23.643
Scheidsrechter: Vlag van Noord-Macedonië Aleksandar Stavrev
Solbakken Goal 12'
Håland Goal 56' (pen.)Goal 60'
Verslag Goal 90+3' Kastanos
   
 
20 juni 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Schotland Vlag van Schotland 2 – 0 Vlag van Georgië Georgië Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 50.062
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije István Vad
McGregor Goal 6'
McTominay Goal 47'
Verslag
   
 

8 september 2023
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+4)
Georgië Vlag van Georgië 1 – 7 Vlag van Spanje Spanje Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 51.694
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Daniel Siebert
Tsjakvetadze Goal 49' Verslag Goal 22'Goal 40'Goal 66' Morata
Goal 28' (e.d.) Kvirkvelia
Goal 38' Olmo
Goal 68' Williams
Goal 74' Yamal
   
 
8 september 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Cyprus Vlag van Cyprus 0 – 3 Vlag van Schotland Schotland Stadion: AEK Arena, Larnaca
Toeschouwers: 6.633
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije Balázs Berke
Verslag Goal 6' McTominay
Goal 16' Porteous
Goal 30' McGinn
   
 

12 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen 2 – 1 Vlag van Georgië Georgië Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 23.665
Scheidsrechter: Vlag van Montenegro Nikola Dabanović
Håland Goal 25'
Ødegaard Goal 33'
Verslag Goal 90+1' Zivzivadze
   
 
12 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Spanje Vlag van Spanje 6 – 0 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Toeschouwers: 17.311
Scheidsrechter: Vlag van Italië Simone Sozza
Gavi Goal 18'
Merino Goal 33'
Joselu Goal 70'
Torres Goal 73'Goal 83'
Baena Goal 77'
Verslag
   
 

12 oktober 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Cyprus Vlag van Cyprus 0 – 4 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: AEK Arena, Larnaca
Toeschouwers: 7.206
Scheidsrechter: Vlag van Litouwen Donatas Rumšas
Verslag Goal 33' Sørloth
Goal 65'Goal 72' Håland
Goal 81' Aursnes
   
 
12 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Spanje Vlag van Spanje 2 – 0 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Estadio de La Cartuja, Sevilla
Toeschouwers: 45.623
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Serdar Gözübüyük
Morata Goal 73'
Sancet Goal 86'
Verslag
   
 

15 oktober 2023
«onderlinge duels»
17.00 (UTC+4)
Georgië Vlag van Georgië 4 – 0 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi
Toeschouwers: 15.871
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Robert Jones
Kiteishvili Goal 46'
Kvaratschelia Goal 58'
Shengelia Goal 82'
Mikautadze Goal 90+5' (pen.)
Verslag
   
 
15 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen 0 – 1 Vlag van Spanje Spanje Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 25.885
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Tobias Stieler
Verslag Goal 49' Gavi
   
 

16 november 2023
«onderlinge duels»
21.00 (UTC+4)
Georgië Vlag van Georgië 2 – 2 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 44.595
Scheidsrechter: Vlag van Noord-Macedonië Aleksandar Stavrev
Kvaratschelia Goal 15'Goal 57' Verslag Goal 49' McTominay
Goal 90+2' Shankland
   
 
16 november 2023
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+2)
Cyprus Vlag van Cyprus 1 – 3 Vlag van Spanje Spanje Stadion: Alphamegastadion, Limasol
Toeschouwers: 9.667
Scheidsrechter: Vlag van Oekraïne Mykola Balakin
Pileas Goal 75' Verslag Goal 5' Yamal
Goal 22' Oyarzabal
Goal 28' Joselu
   
 

19 november 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Schotland Vlag van Schotland 3 – 3 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 48.138
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië Horațiu Feșnic
McGinn Goal 13'
Østigård Goal 33' (e.d.)
Armstrong Goal 59'
Verslag Goal 3' Dønnum
Goal 20' Larsen
Goal 86' Elyounoussi
   
 
19 november 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Spanje Vlag van Spanje 3 – 1 Vlag van Georgië Georgië Stadion: Estadio Nuevo José Zorrilla, Valladolid
Toeschouwers: 24.146
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië Ovidiu Haţegan
Le Normand Goal 4'
Torres Goal 55'
Lochosjvili Goal 72' (e.d.)
Verslag Goal 10' Kvaratschelia
   
 

Groep B

bewerken
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Vlag van Frankrijk Frankrijk 8 7 1 0 22 29 3 +26 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 4 – 0 1 – 0 2 – 0 14 – 0
2 Vlag van Nederland Nederland 8 6 0 2 18 17 7 +10 1 – 2 3 – 0 1 – 0 3 – 0
3 Vlag van Griekenland Griekenland 8 4 1 3 13 14 8 +6 Geplaatst voor de play-offs 2 – 2 0 – 1 2 – 1 5 – 0
4 Vlag van Ierland Ierland 8 2 0 6 6 9 10 −1 0 – 1 1 – 2 0 – 2 3 – 0
5 Vlag van Gibraltar Gibraltar 8 0 0 8 0 0 41 −41 0 – 3 0 – 6 0 – 3 0 – 4
Bron: UEFA
24 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Frankrijk Vlag van Frankrijk 4 – 0 Vlag van Nederland Nederland Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 77.328
Scheidsrechter: Vlag van Italië Maurizio Mariani
Griezmann Goal 2'
Upamecano Goal 8'
Mbappé Goal 21'Goal 88'
Verslag
   
 
24 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Gibraltar Vlag van Gibraltar 0 – 3 Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Estádio Algarve, Faro/Loulé (Portugal)[noot 1]
Toeschouwers: 390
Scheidsrechter: Vlag van Noorwegen Rohit Saggi
Verslag Goal 11' Masouras
Goal 45' Siopis
Goal 58' Bakasetas
   
 

27 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Nederland Vlag van Nederland 3 – 0 Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam[7]
Toeschouwers: 36.327
Scheidsrechter: Vlag van Denemarken Morten Krogh
Depay Goal 23'
Aké Goal 50'Goal 82'
Verslag Weggestuurd in de 51e minuut 51' Walker
   
 
27 maart 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Ierland Vlag van Ierland 0 – 1 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 50.219
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Artur Soares Dias
Verslag Goal 50' Pavard
   
 

16 juni 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Gibraltar Vlag van Gibraltar 0 – 3 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Estádio Algarve, Faro/Loulé (Portugal)[noot 1]
Toeschouwers: 4.065
Scheidsrechter: Vlag van Oekraïne Jevhen Aranovsky
Verslag Goal 3' Giroud
Goal 45+3' (pen.) Mbappé
Goal 78' (e.d.) Mouelhi
   
 
16 juni 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Griekenland Vlag van Griekenland 2 – 1 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Agia Sofiastadion, Athene
Toeschouwers: 17.452
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Harald Lechner
Bakasetas Goal 15' (pen.)
Masouras Goal 49'
Verslag Goal 27' Collins
Weggestuurd in de 90+5e minuut 90+5' Doherty
   
 

19 juni 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Frankrijk Vlag van Frankrijk 1 – 0 Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 76.500
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Antonio Mateu Lahoz
Mbappe Goal 55' (pen.) Verslag Weggestuurd in de 69e minuut 69' Mavropanos
   
 
19 juni 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Ierland Vlag van Ierland 3 – 0 Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 42.156
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië Marian Alexandru Barbu
Johnston Goal 52'
Ferguson Goal 59'
Idah Goal 90+2'
Verslag
   
 

7 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Frankrijk Vlag van Frankrijk 2 – 0 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Parc des Princes, Parijs
Toeschouwers: 43.995
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Urs Schnyder
Tchouaméni Goal 19'
Thuram Goal 48'
Verslag
   
 
7 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Nederland Vlag van Nederland 3 – 0 Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Philips Stadion, Eindhoven[7]
Toeschouwers: 32.079
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Michael Oliver
De Roon Goal 17'
Gakpo Goal 31'
Weghorst Goal 39'
Verslag
   
 

10 september 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Griekenland Vlag van Griekenland 5 – 0 Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Agia Sofiastadion, Athene
Toeschouwers: 9.774
Scheidsrechter: Vlag van Litouwen Manfredas Lukjančukas
Pelkas Goal 9'
Mavropanos Goal 23'Goal 82'
Masouras Goal 70'Goal 90+1'
Verslag
   
 
10 september 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Ierland Vlag van Ierland 1 – 2 Vlag van Nederland Nederland Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 49.807
Scheidsrechter: Vlag van Bosnië en Herzegovina Irfan Peljto
Idah Goal 4' (pen.) Verslag Goal 19' (pen.) Gakpo
Goal 56' Weghorst
   
 

13 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Nederland Vlag van Nederland 1 – 2 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam[7]
Toeschouwers: 51.310
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Felix Zwayer
Hartman Goal 83' Verslag Goal 7'Goal 53' Mbappé
   
 
13 oktober 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Ierland Vlag van Ierland 0 – 2 Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 41.239
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Glenn Nyberg
Verslag Goal 20' Giakoumakis
Goal 45+4' Masouras
   
 

16 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Gibraltar Vlag van Gibraltar 0 – 4 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Estádio Algarve, Faro/Loulé (Portugal)[noot 1]
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Christian-Petru Ciochirca
Verslag Goal 8' Ferguson
Goal 28' Johnston
Goal 60' Doherty
Goal 80' Robinson
   
 
16 oktober 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Griekenland Vlag van Griekenland 0 – 1 Vlag van Nederland Nederland Stadion: Agia Sofiastadion, Athene
Toeschouwers: 24.967
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Alejandro Hernández
Verslag Goal 90+3' (pen.) Van Dijk
   
 

18 november 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Frankrijk Vlag van Frankrijk 14 – 0 Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Allianz Riviera, Nice
Toeschouwers: 32.758
Scheidsrechter: Vlag van Engeland John Brooks
Santos Goal 3' (e.d.)
M. Thuram Goal 4'
Zaïre-Emery Goal 16'
Mbappé Goal 30' (pen.)Goal 75'Goal 82'
Clauss Goal 34'
Coman Goal 36'Goal 66'
Fofana Goal 37'
Rabiot Goal 64'
Dembélé Goal 73'
Giroud Goal 89'Goal 90+1'
Verslag Weggestuurd in de 18e minuut 18' Santos
   
 
18 november 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Nederland Vlag van Nederland 1 – 0 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam[7]
Toeschouwers: 51.811
Scheidsrechter: Vlag van Italië Marco Di Bello
Weghorst Goal 12' Verslag
   
 

21 november 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Gibraltar Vlag van Gibraltar 0 – 6 Vlag van Nederland Nederland Stadion: Estádio Algarve, Faro/Loulé (Portugal)[noot 1]
Toeschouwers: 2.280
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Arda Kardeşler
Verslag Goal 10'Goal 50'Goal 62' Stengs
Goal 23' Wieffer
Goal 38' Koopmeiners
Goal 81' Gakpo
   
 
21 november 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+2)
Griekenland Vlag van Griekenland 2 – 2 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Agia Sofiastadion, Athene
Toeschouwers: 24.820
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Daniel Siebert
Bakasetas Goal 56'
Ioannidis Goal 61'
Verslag Goal 42' Kolo Muani
Goal 74' Fofana
   
 

Groep C

bewerken
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Vlag van Engeland Engeland 8 6 2 0 20 22 4 +18 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 3 – 1 2 – 0 7 – 0 2 – 0
2 Vlag van Italië Italië 8 4 2 2 14[a] 16 9 +7 1 – 2 2 – 1 5 – 2 4 – 0
3 Vlag van Oekraïne Oekraïne 8 4 2 2 14[a] 11 8 +3 Geplaatst voor de play-offs 1 – 1 0 – 0 2 – 0 1 – 0
4 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië 8 2 2 4 8 10 20 −10 1 – 1 1 – 1 2 – 3 2 – 1
5 Vlag van Malta Malta 8 0 0 8 0 2 20 −18 0 – 4 0 – 2 1 – 3 0 – 2
Bron: UEFA
Noten:
  1. a b Gerangschikt op onderling aantal punten: Italië 4, Oekraïne 1.
23 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Italië Vlag van Italië 1 – 2 Vlag van Engeland Engeland Stadion: Stadio Diego Armando Maradona, Napels
Toeschouwers: 44.536
Scheidsrechter: Vlag van Servië Srđan Jovanović
Retegui Goal 56' Verslag Goal 13' Rice
Goal 44' (pen.) Kane
Kreeg geel in de 78e minuut Kreeg opnieuw geel in de 80e minuutWeggestuurd in de 80e minuut 78', 80' Shaw
   
 
23 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 2 – 1 Vlag van Malta Malta Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 9.991
Scheidsrechter: Vlag van Estland Kristo Tohver
Elmas Goal 66'
Čurlinov Goal 72'
Verslag Goal 86' Yankam
   
 

26 maart 2023
«onderlinge duels»
17.00 (UTC+1)
Engeland Vlag van Engeland 2 – 0 Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 83.947
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Serdar Gözübüyük
Kane Goal 37'
Saka Goal 40'
Verslag
   
 
26 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Malta Vlag van Malta 0 – 2 Vlag van Italië Italië Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 16.015
Scheidsrechter: Vlag van Bulgarije Georgi Kabakov
Verslag Goal 15' Retegui
Goal 27' Pessina
   
 

16 juni 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Malta Vlag van Malta 0 – 4 Vlag van Engeland Engeland Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 16.277
Scheidsrechter: Vlag van Kroatië Igor Pajač
Verslag Goal 9' (e.d.) Apap
Goal 28' Alexander-Arnold
Goal 31' (pen.) Kane
Goal 83' (pen.) Wilson
   
 
16 juni 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 2 – 3 Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 14.370
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Lukas Fähndrich
Bardhi Goal 31' (pen.)
Elmas Goal 39'
Musliu Kreeg geel in de 54e minuut Kreeg opnieuw geel in de 72e minuutWeggestuurd in de 72e minuut 54', 72'
Verslag Goal 62' Zabarnyj
Goal 67' Konoplja
Goal 83' Tsyhankov
   
 

19 juni 2023
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Oekraïne Vlag van Oekraïne 1 – 0 Vlag van Malta Malta Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava (Slowakije)[noot 2]
Toeschouwers: 7.543
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Ruddy Buquet
Tsyhankov Goal 72' (pen.) Verslag
   
 
19 juni 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Engeland Vlag van Engeland 7 – 0 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Old Trafford, Manchester
Toeschouwers: 70.708
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië István Kovács
Kane Goal 29'Goal 73' (pen.)
Saka Goal 38'Goal 47'Goal 51'
Rashford Goal 45'
Phillips Goal 64'
Verslag
   
 

9 september 2023
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Oekraïne Vlag van Oekraïne 1 – 1 Vlag van Engeland Engeland Stadion: Stadion Miejski, Wrocław (Polen)[noot 2]
Toeschouwers: 39.000
Scheidsrechter: Vlag van Bulgarije Georgi Kabakov
Zintsjenko Goal 26' Verslag Goal 41' Walker
   
 
9 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 1 – 1 Vlag van Italië Italië Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 28.126
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk François Letexier
Bardhi Goal 81' Verslag Goal 47' Immobile
   
 

12 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Italië Vlag van Italië 2 – 1 Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
Toeschouwers: 58.386
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Alejandro Hernández
Frattesi Goal 12'Goal 29' Verslag Goal 41' Jarmolenko
   
 
12 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Malta Vlag van Malta 0 – 2 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 3.158
Scheidsrechter: Vlag van Armenië Henrik Nalbandyan
Verslag Goal 5' Elmas
Goal 41' Manev
   
 

14 oktober 2023
«onderlinge duels»
15.00 (UTC+2)
Oekraïne Vlag van Oekraïne 2 – 0 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Stadion Sparty na Letné, Praag (Tsjechië)[noot 2]
Toeschouwers: 12.939
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Slavko Vinčić
Soedakov Goal 30'
Karavajev Goal 90+5'
Verslag
   
 
14 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Italië Vlag van Italië 4 – 0 Vlag van Malta Malta Stadion: Stadio San Nicola, Bari
Toeschouwers: 56.186
Scheidsrechter: Vlag van Kroatië Duje Strukan
Bonaventura Goal 23'
Berardi Goal 45+1'Goal 64'
Frattesi Goal 90+3'
Verslag
   
 

17 oktober 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Engeland Vlag van Engeland 3 – 1 Vlag van Italië Italië Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 83.194
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Clément Turpin
Kane Goal 32' (pen.)Goal 77'
Rashford Goal 57'
Verslag Goal 15' Scamacca
   
 
17 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Malta Vlag van Malta 1 – 3 Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 3.547
Scheidsrechter: Vlag van Denemarken Morten Krogh
Mbong Goal 12' Verslag Goal 38' (e.d.) Camenzuli
Goal 43' (pen.) Dovbyk
Goal 85' Moedryk
   
 

17 november 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Engeland Vlag van Engeland 2 – 0 Vlag van Malta Malta Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 81.388
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Luís Godinho
Pepe Goal 8' (e.d.)
Kane Goal 75'
Verslag
   
 
17 november 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Italië Vlag van Italië 5 – 2 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 56.364
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Felix Zwayer
Darmian Goal 17'
Chiesa Goal 41'Goal 45+2'
Raspadori Goal 81'
El Shaarawy Goal 90+3'
Verslag Goal 52'Goal 74' Atanasov
   
 

20 november 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 1 – 1 Vlag van Engeland Engeland Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 27.982
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Filip Glova
Bardhi Goal 41' Verslag Goal 59' (e.d.) Atanasov
   
 
20 november 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Oekraïne Vlag van Oekraïne 0 – 0 Vlag van Italië Italië Stadion: BayArena, Leverkusen (Duitsland)[noot 2]
Toeschouwers: 26.403
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Jesús Gil Manzano
Verslag
   
 

Groep D

bewerken
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Vlag van Turkije Turkije 8 5 2 1 17 14 7 +7 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 0 – 2 2 – 0 1 – 1 4 – 0
2 Vlag van Kroatië Kroatië 8 5 1 2 16 13 4 +9 0 – 1 1 – 1 1 – 0 5 – 0
3 Vlag van Wales Wales 8 3 3 2 12 10 10 0 Geplaatst voor de play-offs 1 – 1 2 – 1 2 – 4 1 – 0
4 Vlag van Armenië Armenië 8 2 2 4 8 9 11 −2 1 – 2 0 – 1 1 – 1 2 – 1
5 Vlag van Letland Letland 8 1 0 7 3 5 19 −14 2 – 3 0 – 2 0 – 2 2 – 0
Bron: UEFA
25 maart 2023
«onderlinge duels»
21.00 (UTC+4)
Armenië Vlag van Armenië 1 – 2 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 14.125
Scheidsrechter: Vlag van Spanje José María Sánchez Martínez
Kabak Goal 10' (e.d.) Verslag Goal 35' Kökçü
Goal 64' Aktürkoğlu
   
 
25 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Kroatië Vlag van Kroatië 1 – 1 Vlag van Wales Wales Stadion: Poljudstadion, Split
Toeschouwers: 33.474
Scheidsrechter: Vlag van Portugal João Pinheiro
Kramarić Goal 28' Verslag Goal 90+3' Broadhead
   
 

28 maart 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 0 – 2 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Timsah Arena, Bursa
Toeschouwers: 37.750
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Andreas Ekberg
Verslag Goal 20'Goal 45+4' Kovačić
   
 
28 maart 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Wales Vlag van Wales 1 – 0 Vlag van Letland Letland Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 32.806
Scheidsrechter: Vlag van Georgië Giorgi Kroeasjvili
Moore Goal 41' Verslag
   
 

16 juni 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Letland Vlag van Letland 2 – 3 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 6.287
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije Tamás Bognár
Emsis Goal 51', Kreeg geel in de 52e minuut Kreeg opnieuw geel in de 82e minuutWeggestuurd in de 82e minuut 52', 82'
Tobers Goal 90+4'
Verslag Goal 23' Bardakcı
Goal 61' Ünder
Goal 90+5' Kahveci
   
 
16 juni 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Wales Vlag van Wales 2 – 4 Vlag van Armenië Armenië Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 32.774
Scheidsrechter: Vlag van Bulgarije Georgi Kabakov
D. James Goal 10'
Wilson Goal 72'
Moore Weggestuurd in de 78e minuut 78'
Verslag Goal 19'Goal 75' Zelarayán
Goal 30'Goal 66' Ranos
   
 

19 juni 2023
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+4)
Armenië Vlag van Armenië 2 – 1 Vlag van Letland Letland Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 13.450
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Peter Kralović
Tiknizjan Goal 35'
Barseghyan Goal 90+1' (pen.)
Verslag Goal 67' (e.d.) Mkrtchyan
   
 
19 juni 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 2 – 0 Vlag van Wales Wales Stadion: Samsun 19 mei-stadion, Samsun
Toeschouwers: 28.766
Scheidsrechter: Vlag van Italië Fabio Maresca
Nayir Goal 72'
Güler Goal 80'
Verslag Weggestuurd in de 41e minuut 41' Morrell
   
 

8 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Kroatië Vlag van Kroatië 5 – 0 Vlag van Letland Letland Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 8.152
Scheidsrechter: Vlag van Malta Philip Farrugia
Petković Goal 3'Goal 44'
Ivanušec Goal 13'
Kramarić Goal 68'
Pašalić Goal 78'
Verslag
   
 
8 september 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 1 – 1 Vlag van Armenië Armenië Stadion: Nieuw Eskişehirstadion, Eskişehir
Toeschouwers: 31.740
Scheidsrechter: Vlag van Italië Daniele Orsato
Yıldırım Goal 88' Verslag Goal 49' Dashyan
   
 

11 september 2023
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+4)
Armenië Vlag van Armenië 0 – 1 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 14.233
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Clément Turpin
Verslag Goal 14' Kramarić
   
 
11 september 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Letland Vlag van Letland 0 – 2 Vlag van Wales Wales Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 6.464
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Michal Ocenáš
Verslag Goal 29' (pen.) Ramsey
Goal 90+6' Brooks
   
 

12 oktober 2023
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Letland Vlag van Letland 2 – 0 Vlag van Armenië Armenië Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 5.128
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Rade Obrenovič
J. Ikaunieks Goal 39'
Ošs Kreeg geel in de 31e minuut Kreeg opnieuw geel in de 53e minuutWeggestuurd in de 53e minuut 31', 53'
Balodis Goal 68'
Verslag
   
 
12 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Kroatië Vlag van Kroatië 0 – 1 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Opus Arena, Osijek
Toeschouwers: 12.812
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Anthony Taylor
Verslag Goal 30' Yılmaz
   
 

15 oktober 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 4 – 0 Vlag van Letland Letland Stadion: Konya Büyükşehir Belediyestadion, Konya
Toeschouwers: 35.925
Scheidsrechter: Vlag van Albanië Enea Jorgji
Akgün Goal 58'
Tosun Goal 84'Goal 90+2'
Aktürkoğlu Goal 87'
Verslag
   
 
15 oktober 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Wales Vlag van Wales 2 – 1 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 31.240
Scheidsrechter: Vlag van Italië Davide Massa
Wilson Goal 47'Goal 60' Verslag Goal 75' Pašalić
   
 

18 november 2023
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+4)
Armenië Vlag van Armenië 1 – 1 Vlag van Wales Wales Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 14.271
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Benoît Bastien
Zelarayán Goal 5' Verslag Goal 45+2' (e.d.) Tiknizjan
   
 
18 november 2023
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+2)
Letland Vlag van Letland 0 – 2 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 6.747
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Urs Schnyder
Verslag Goal 7' Majer
Goal 16' Kramarić
   
 

21 november 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Kroatië Vlag van Kroatië 1 – 0 Vlag van Armenië Armenië Stadion: Maksimirstadion, Zagreb
Toeschouwers: 20.398
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Ivan Kružliak
Budimir Goal 43' Verslag
   
 
21 november 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Wales Vlag van Wales 1 – 1 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 32.291
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Matej Jug
Williams Goal 7' Verslag Goal 70' (pen.) Yazıcı
   
 

Groep E

bewerken
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Vlag van Albanië Albanië 8 4 3 1 15[a] 12 4 +8 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 3 – 0 2 – 0 2 – 0 0 – 0
2 Vlag van Tsjechië Tsjechië 8 4 3 1 15[a] 12 6 +6 1 – 1 3 – 1 3 – 0 1 – 0
3 Vlag van Polen Polen 8 3 2 3 11 10 10 0 Geplaatst voor de play-offs 1 – 0 1 – 1 1 – 1 2 – 0
4 Vlag van Moldavië Moldavië 8 2 4 2 10 7 10 −3 1 – 1 0 – 0 3 – 2 1 – 1
5 Vlag van Faeröer Faeröer 8 0 2 6 2 2 13 −11 1 – 3 0 – 3 0 – 2 0 – 1
Bron: UEFA
Noten:
  1. a b Onderling aantal punten: Albanië 4, Tsjechië 1.
24 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Tsjechië Vlag van Tsjechië 3 – 1 Vlag van Polen Polen Stadion: Fortuna arena, Praag
Toeschouwers: 19.045
Scheidsrechter: Vlag van Griekenland Anastasios Sidiropoulos
Krejčí Goal 1'
Čvančara Goal 3'
Kuchta Goal 64'
Verslag Goal 87' D. Szymański
   
 
24 maart 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+2)
Moldavië Vlag van Moldavië 1 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 4.732
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Nick Walsh
Nicolaescu Goal 87' (pen.) Verslag Goal 27' Mikkelsen
   
 

27 maart 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Moldavië Vlag van Moldavië 0 – 0 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 5.120
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Daniel Schlager
Verslag
   
 
27 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Polen Vlag van Polen 1 – 0 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 56.227
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Slavko Vinčić
Świderski Goal 41' Verslag
   
 

17 juni 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Albanië Vlag van Albanië 2 – 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Arena Kombëtare, Tirana
Toeschouwers: 20.944
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Dennis Higler
Asani Goal 51'
Bajrami Goal 76'
Verslag
   
 
17 juni 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 3 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 2.232
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Arda Kardeşler
Verslag Goal 15' Krejčí
Goal 44'Goal 75' Černý
   
 

20 juni 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Faeröer Vlag van Faeröer 1 – 3 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 2.507
Scheidsrechter: Vlag van Cyprus Chrysovalantis Theouli
Færø Goal 45+1' Verslag Goal 20' Bajrami
Goal 51' Asllani
Goal 90+1' Muçi
   
 
20 juni 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Moldavië Vlag van Moldavië 3 – 2 Vlag van Polen Polen Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 9.442
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Filip Glova
Nicolaescu Goal 48'Goal 79'
Baboglo Goal 85'
Verslag Goal 12' Milik
Goal 34' Lewandowski
   
 

7 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Tsjechië Vlag van Tsjechië 1 – 1 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Fortuna arena, Praag
Toeschouwers: 18.641
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Anthony Taylor
Černý Goal 56' Verslag Goal 66' Bajrami
   
 
7 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Polen Vlag van Polen 2 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 54.129
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië David Šmajc
Lewandowski Goal 73' (pen.)Goal 83' Verslag
   
 

10 september 2023
«onderlinge duels»
17.00 (UTC+1)
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 1 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 2.710
Scheidsrechter: Vlag van Griekenland Vassilis Fotias
Verslag Goal 53' Rață
   
 
10 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Albanië Vlag van Albanië 2 – 0 Vlag van Polen Polen Stadion: Arena Kombëtare, Tirana
Toeschouwers: 21.900
Scheidsrechter: Vlag van Spanje José María Sánchez Martínez
Asani Goal 37'
Daku Goal 62'
Verslag
   
 

12 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Albanië Vlag van Albanië 3 – 0 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Arena Kombëtare, Tirana
Toeschouwers: 20.917
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Danny Makkelie
Asani Goal 9'
Seferi Goal 51'Goal 73'
Verslag Kreeg geel in de 29e minuut Kreeg opnieuw geel in de 40e minuutWeggestuurd in de 40e minuut 29', 40' Chytil
   
 
12 oktober 2023
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 2 Vlag van Polen Polen Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.220
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Allard Lindhout
Askham Weggestuurd in de 49e minuut 49' Verslag Goal 4' S. Szymański
Goal 65' Buksa
   
 

15 oktober 2023
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Tsjechië Vlag van Tsjechië 1 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 9.115
Scheidsrechter: Vlag van Noorwegen Rohit Saggi
Souček Goal 76' (pen.) Verslag
   
 
15 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Polen Vlag van Polen 1 – 1 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 51.672
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Artur Soares Dias
Świderski Goal 53' Verslag Goal 26' Nicolaescu
   
 

17 november 2023
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+2)
Moldavië Vlag van Moldavië 1 – 1 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 9.537
Scheidsrechter: Vlag van Schotland William Collum
Baboglo Goal 87' Verslag Goal 25' (pen.) Cikalleshi
   
 
17 november 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Polen Vlag van Polen 1 – 1 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 56.310
Scheidsrechter: Vlag van Italië Daniele Orsato
Piotrowski Goal 38' Verslag Goal 49' Souček
   
 

20 november 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Albanië Vlag van Albanië 0 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Arena Kombëtare, Tirana
Toeschouwers: 21.456
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Sven Jablonski
Verslag
   
 
20 november 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Tsjechië Vlag van Tsjechië 3 – 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 11.653
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Sandro Schärer
Douděra Goal 14'
Chorý Goal 72'
Souček Goal 90'
Verslag Kreeg geel in de 47e minuut Kreeg opnieuw geel in de 55e minuutWeggestuurd in de 55e minuut 47', 55' Baboglo
   
 

Groep F

bewerken
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Vlag van België België 8 6 2 0 20 22 4 +18 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 1 – 1 1 – 1[a] 5 – 0 5 – 0
2 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 8 6 1 1 19 17 7 +10 2 – 3 2 – 0 4 – 1 2 – 1
3 Vlag van Zweden Zweden 8 3 1 4 10 14 12 +2 0 – 3 1 – 3 5 – 0 2 – 0
4 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan 8 2 1 5 7 7 17 −10 0 – 1 0 – 1 3 – 0 1 – 1
5 Vlag van Estland Estland 8 0 1 7 1 2 22 −20 Geplaatst voor de play-offs 0 – 3 0 – 2 0 – 5 0 – 2
Bron: UEFA
Noten:
  1. De wedstrijd tussen België en Zweden van 16 oktober 2023 werd om veiligheidsredenen tijdens de rust gestaakt bij een 1 – 1 tussenstand, nadat twee Zweedse supporters in Brussel waren doodgeschoten bij een terreuraanslag.[9] De UEFA besloot op 19 oktober 2023 om de ruststand definitief aan te houden als einduitslag, waarmee de wedstrijd niet meer werd hervat.[10]
24 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 4 – 1 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Raiffeisen Arena, Linz
Toeschouwers: 16.500
Scheidsrechter: Vlag van Polen Bartosz Frankowski
Sabitzer Goal 28'Goal 50'
Gregoritsch Goal 29'
Baumgartner Goal 69'
Verslag Goal 64' Mahmudov
   
 
24 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Zweden Vlag van Zweden 0 – 3 Vlag van België België Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 49.296
Scheidsrechter: Vlag van Israël Orel Grinfeeld
Verslag Goal 35'Goal 49'Goal 83' Lukaku
   
 

27 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 2 – 1 Vlag van Estland Estland Stadion: Raiffeisen Arena, Linz
Toeschouwers: 16.500
Scheidsrechter: Vlag van Albanië Enea Jorgji
Kainz Goal 68'
Gregoritsch Goal 88'
Verslag Goal 25' Sappinen
   
 
27 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Zweden Vlag van Zweden 5 – 0 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 23.674
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Stéphanie Frappart
Forsberg Goal 38'
Mustafazadə Goal 65' (e.d.)
Gyökeres Goal 79'
Karlsson Goal 88'
Elanga Goal 89'
Verslag
   
 

17 juni 2023
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+4)
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 1 – 1 Vlag van Estland Estland Stadion: Dalğa Arena, Bakoe
Toeschouwers: 3.900
Scheidsrechter: Vlag van Tsjechië Ondřej Berka
Kryvotsjoek Goal 62' Verslag Goal 27' Sappinen
   
 
17 juni 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
België Vlag van België 1 – 1 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 39.237
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Jérôme Brisard
Lukaku Goal 61' Verslag Goal 21' (e.d.) Mangala
   
 

20 juni 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 2 – 0 Vlag van Zweden Zweden Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 46.300
Scheidsrechter: Vlag van Italië Marco Guida
Baumgartner Goal 81'Goal 89' Verslag
   
 
20 juni 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Estland Vlag van Estland 0 – 3 Vlag van België België Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 11.772
Scheidsrechter: Vlag van Schotland John Beaton
Verslag Goal 37'Goal 40' Lukaku
Goal 90' Bakayoko
   
 

9 september 2023
«onderlinge duels»
17.00 (UTC+4)
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 0 – 1 Vlag van België België Stadion: Dalğa Arena, Bakoe
Toeschouwers: 4.500
Scheidsrechter: Vlag van Servië Nenad Minaković
Verslag Goal 38' Carrasco
   
 
9 september 2023
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Estland Vlag van Estland 0 – 5 Vlag van Zweden Zweden Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 5.192
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië Horațiu Feșnic
Verslag Goal 18' Gyökeres
Goal 24' Kulusevski
Goal 39' Isak
Goal 75' Quaison
Goal 90+2' Claesson
   
 

12 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
België Vlag van België 5 – 0 Vlag van Estland Estland Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 24.127
Scheidsrechter: Vlag van Polen Bartosz Frankowski
Vertonghen Goal 4'
Trossard Goal 18'
Lukaku Goal 56'Goal 58'
De Ketelaere Goal 88'
Verslag
   
 
12 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Zweden Vlag van Zweden 1 – 3 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 43.228
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Serdar Gözübüyük
Holm Goal 90' Verslag Goal 53' Gregoritsch
Goal 56'Goal 69' (pen.) Arnautović
   
 

13 oktober 2023
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Estland Vlag van Estland 0 – 2 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 5.652
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Robert Schröder
Verslag Goal 9' Bajramov
Goal 45+4' (pen.) Sjejdajev
   
 
13 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 2 – 3 Vlag van België België Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 47.000
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Jesús Gil Manzano
Laimer Goal 72'
Sabitzer Goal 84' (pen.)
Verslag Goal 12'Goal 55' Lukebakio
Goal 58' Lukaku
Kreeg geel in de 36e minuut Kreeg opnieuw geel in de 78e minuutWeggestuurd in de 78e minuut 36', 78' Onana
   
 

16 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+4)
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 0 – 1 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe
Toeschouwers: 4.446
Scheidsrechter: Vlag van Griekenland Aristotelis Diamantopoulos
Verslag Goal 48' (pen.) Sabitzer
Kreeg geel in de 90+2e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+4e minuutWeggestuurd in de 90+4e minuut 90+2', 90+4' Burgstaller
   
 
16 oktober 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
België Vlag van België 1 – 1[noot 3] Vlag van Zweden Zweden Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: onbekend[noot 4]
Scheidsrechter: Vlag van Italië Maurizio Mariani
Lukaku Goal 31' (pen.) Verslag Goal 15' Gyökeres
   
 

16 november 2023
«onderlinge duels»
21.00 (UTC+4)
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 3 – 0 Vlag van Zweden Zweden Stadion: Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe
Toeschouwers: 5.570
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Esther Staubli
Mahmudov Goal 3'Goal 89'
Dadashov Goal 6'
Mustafazadə Weggestuurd in de 57e minuut 57'
Verslag
   
 
16 november 2023
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+2)
Estland Vlag van Estland 0 – 2 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 4.488
Scheidsrechter: Vlag van Montenegro Nikola Dabanović
Verslag Goal 25' Laimer
Goal 39' Lienhart
   
 

19 november 2023
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+1)
België Vlag van België 5 – 0 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 30.276
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije Gergő Bogár
Lukaku Goal 17'Goal 26'Goal 30'Goal 37'
Trossard Goal 90'
Verslag Kreeg geel in de 20e minuut Kreeg opnieuw geel in de 24e minuutWeggestuurd in de 24e minuut 20', 24' Eddy
   
 
19 november 2023
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+1)
Zweden Vlag van Zweden 2 – 0 Vlag van Estland Estland Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 11.201
Scheidsrechter: Vlag van Italië Fabio Maresca
Claesson Goal 22'
Forsberg Goal 55'
Verslag
   
 

Groep G

bewerken
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Vlag van Hongarije Hongarije 8 5 3 0 18 16 7 +9 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 2 – 1 3 – 1 2 – 0 3 – 0
2 Vlag van Servië Servië 8 4 2 2 14 15 9 +6 1 – 2 3 – 1 2 – 0 2 – 2
3 Vlag van Montenegro Montenegro 8 3 2 3 11 9 11 −2 0 – 0 0 – 2 2 – 0 2 – 1
4 Vlag van Litouwen Litouwen 8 1 3 4 6 8 14 −6 2 – 2 1 – 3 2 – 2 1 – 1
5 Vlag van Bulgarije Bulgarije 8 0 4 4 4 7 14 −7 2 – 2 1 – 1 0 – 1 0 – 2
Bron: UEFA
24 maart 2023
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+2)
Bulgarije Vlag van Bulgarije 0 – 1 Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Huvepharma Arena, Razgrad
Toeschouwers: 9.234
Scheidsrechter: Vlag van Azerbeidzjan Aliyar Ağayev
Verslag Goal 70' Krstović
   
 
24 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Servië Vlag van Servië 2 – 0 Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 21.125
Scheidsrechter: Vlag van België Lawrence Visser
Tadić Goal 16'
Vlahović Goal 53'
Verslag
   
 

27 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Hongarije Vlag van Hongarije 3 – 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 53.000
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Halil Umut Meler
Vécsei Goal 7'
Szoboszlai Goal 26'
Ádám Goal 39'
Verslag
   
 
27 maart 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Montenegro Vlag van Montenegro 0 – 2 Vlag van Servië Servië Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 9.831
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Clément Turpin
Verslag Goal 78'Goal 90+6' Vlahović
   
 

17 juni 2023
«onderlinge duels»
16.00 (UTC+3)
Litouwen Vlag van Litouwen 1 – 1 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas
Toeschouwers: 14.230
Scheidsrechter: Vlag van Denemarken Jakob Alexander Sundberg
Girdvainis Goal 15'
Lasickas Weggestuurd in de 17e minuut 17'
Verslag Goal 27' M. Petkov
   
 
17 juni 2023
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Montenegro Vlag van Montenegro 0 – 0 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 6.761
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Jesús Gil Manzano
Verslag
   
 

20 juni 2023
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Bulgarije Vlag van Bulgarije 1 – 1 Vlag van Servië Servië Stadion: Huvepharma Arena, Razgrad
Toeschouwers: 6.700
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Craig Pawson
Despodov Goal 47' Verslag Goal 90+6' Lazović
   
 
20 juni 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Hongarije Vlag van Hongarije 2 – 0 Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 58.274
Scheidsrechter: Vlag van Portugal António Nobre
Varga Goal 32'
Sallai Goal 83'
Verslag
   
 

7 september 2023
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Litouwen Vlag van Litouwen 2 – 2 Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas
Toeschouwers: 11.328
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Mohammed Al-Hakim
Paulauskas Goal 71'
Černych Goal 90+4'
Verslag Goal 78' Krstović
Goal 89' Savić
   
 
7 september 2023
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Servië Vlag van Servië 1 – 2 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 6.924
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Juan Martínez Munuera
A. Szalai Goal 10' (e.d.) Verslag Goal 34' Varga
Goal 36' Orbán
   
 

10 september 2023
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Montenegro Vlag van Montenegro 2 – 1 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 4.232
Scheidsrechter: