Interlands Turks voetbalelftal 2020-2029

Flag of Turkey.svg

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Turks voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 20202029.[1]

InterlandsBewerken

2020Bewerken

  Zie Turks voetbalelftal in 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

3 september
UEFA Nations League
Groep B3
№ 579
«onderlinge duels»
20:45 uur
Turkije  [2] 0 – 1   Hongarije[3] Yeni 4 Eylülstadion, Sivas
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR)
  81' Dominik Szoboszlai



6 september
UEFA Nations League
Groep B3
№ 580
«onderlinge duels»
20:45 uur
Servië   0 – 0[5]   Turkije[6][7] Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR)



7 oktober
Vriendschappelijk
№ 581
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland  [8] 3 – 3   Turkije RheinEnergieStadion, Keulen
Toeschouwers: 300
Scheidsrechter: Benoît Bastien (FRA)
Julian Draxler   45+1'
Florian Neuhaus   58'
Luca Waldschmidt   81'
  50' Ozan Tufan
  67' Efecan Karaca
  90+4' Kenan Kamaran



11 oktober
UEFA Nations League
Groep B3
№ 582
«onderlinge duels»
20:45 uur
Rusland  [9] 1 – 1   Turkije VTB Arena, Moskou
Toeschouwers: 5.019
Scheidsrechter: Matej Jug (SLO)
Anton Mirantsjoek   28'   62' Kenan Karaman



14 oktober
UEFA Nations League
Groep B3
№ 583
«onderlinge duels»
20:45 uur
Turkije  [10] 2 – 2[11]   Servië Türk Telekom Stadyumu, Istanboel
Toeschouwers: 519
Scheidsrechter: Georgi Kabakov (BUL)
Hakan Çalhanoğlu   57'
Ozan Tufan   76'
  22' Sergej Milinković-Savić
  49' Aleksandar Mitrović



11 november
Vriendschappelijk
№ 584
«onderlinge duels»
20:45 uur
Turkije   3 – 3   Kroatië[12] Vodafone Park, Istanboel
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SLO)
Cenk Tosun   23' (pen.)
Deniz Türüç   41'
Cengiz Ünder   58'
  32' Ante Budimir
  53' Mario Pašalić
  56' Josip Brekalo



15 november
UEFA Nations League
Groep B3
№ 585
«onderlinge duels»
18:00 uur
Turkije   3 – 2[13]   Rusland Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Szymon Marciniak (POL)
Kenan Karaman   26'
Cengiz Ünder   32'
Cenk Tosun   52' (pen.)
  11' Denis Tsjerysjev
  57' Daler Koezjajev



18 november
UEFA Nations League
Groep B3
№ 586
«onderlinge duels»
20:45 uur
Hongarije  [14] 2 – 0   Turkije[15] Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Ivan Kružliak (SVK)
Dávid Sigér   57'
Kevin Varga   90+5'

2021Bewerken

  Zie Turks voetbalelftal in 2021 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

24 maart
WK-kwalificatie
Groep G
№ 587
«onderlinge duels»
18:00 uur
Turkije  [16] 4 – 2[17]   Nederland[18] Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Michael Oliver (ENG)
Burak Yılmaz   15'
Burak Yılmaz   34' (pen.)
Hakan Çalhanoğlu   46'
Burak Yılmaz   81'
  75' Davy Klaassen
  77' Luuk de Jong



27 maart
WK-kwalificatie
Groep G
№ 588
«onderlinge duels»
18:00 uur
Noorwegen  [19] 0 – 3[20]   Turkije[21] Estadio La Rosaleda, Málaga[22]
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Alejandro Hernández (ESP)
  4' Ozan Tufan
  28' Çağlar Söyüncü
  59' Ozan Tufan



30 maart
WK-kwalificatie
Groep G
№ 589
«onderlinge duels»
20:45 uur
Turkije   3 – 3   Letland Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel
Toeschouwers: 223
Scheidsrechter: Daniel Stefański (POL)
Kenan Karaman   2'
Hakan Çalhanoğlu   33'
Burak Yılmaz   52' (pen.)
  35' Roberts Savaļnieks
  58' Roberts Uldriķis
  79' Dāvis Ikaunieks



27 mei
Vriendschappelijk
№ 590
«onderlinge duels»
19:00 uur
Turkije  [23] 2 – 1   Azerbeidzjan[24] Bahçeşehir Okullarıstadion, Alanya
Toeschouwers: 400
Scheidsrechter: Genc Nuza (KOS)
Halil Dervişoğlu   34'
Kaan Ayhan   45'
  28' Emin Mahmudov



31 mei
Vriendschappelijk
№ 591
«onderlinge duels»
19:00 uur
Turkije   0 – 0[25]   Guinee Antalyastadion, Antalya
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter: Aliyar Ağayev (AZE)



3 juni
Vriendschappelijk
№ 592
«onderlinge duels»
19:00 uur
Turkije   2 – 0   Moldavië[26] Benteler-Arena, Paderborn
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Sascha Stegemann (GER)
Burak Yılmaz   58'
Cengiz Ünder   77'
EK 2020
  Zie Turkije op het Europees kampioenschap voetbal 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

11 juni
EK-eindronde
Groep A
№ 593
«onderlinge duels»
21:00 uur
Turkije   0 – 3[27]   Italië Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 16.500
Scheidsrechter: Danny Makkelie (NED)
Assistenten: Hessel Steegstra (NED)
Assistenten: Jan de Vries (NED)
Vierde official: Stéphanie Frappart (FRA)
Vijfde official: Mikael Berchebru (FRA)
Video-assistent: Kevin Blom (NED)
AVAR 1: Pol van Boekel (NED)
AVAR 2: Christian Gittelmann (GER)
AVAR 3: Bastian Dankert (GER)
Verslag   53' (e.d.) Merih Demiral
  66' Ciro Immobile
  79' Lorenzo Insigne
   
 



16 juni
EK-eindronde
Groep A
№ 594
«onderlinge duels»
18:00 uur
Turkije     Wales Stadion: Olympisch Stadion, Bakoe
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.
Verslag
   
 



20 juni
EK-eindronde
Groep A
№ 595
«onderlinge duels»
18:00 uur
Zwitserland     Turkije Stadion: Olympisch Stadion, Bakoe
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.
Verslag
   
 

1 september
WK-kwalificatie
Groep G
№ ???
«onderlinge duels»
20:45 uur
Turkije     Montenegro Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



4 september
WK-kwalificatie
Groep G
№ ???
«onderlinge duels»
20:45 uur
Gibraltar   [28]   Turkije Victoriastadion, Gibraltar
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



7 september
WK-kwalificatie
Groep G
№ ???
«onderlinge duels»
20:45 uur
Nederland     Turkije Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



8 oktober
WK-kwalificatie
Groep G
№ ???
«onderlinge duels»
20:45 uur
Turkije     Noorwegen n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



11 oktober
WK-kwalificatie
Groep G
№ 60?
«onderlinge duels»
20:45 uur
Letland     Turkije n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



13 november
WK-kwalificatie
Groep G
№ 60?
«onderlinge duels»
20:45 uur
Turkije     Gibraltar n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



16 november
WK-kwalificatie
Groep G
№ 60?
«onderlinge duels»
20:45 uur
Montenegro     Turkije n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.

TFF · A-internationals · Selecties · Bondscoaches · Turks vrouwenelftal · Olympisch elftal · Turkije U21 · Turkije U20 · Turkije U19 · Turkije U18 · Turkije U17

1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 − 2029

OS 1924 · OS 1928 · OS 1936 · OS 1948 · OS 1952 · WK 1954 · OS 1960 · EK 1996 · EK 2000 · WK 2002 · EK 2008 · EK 2016 · EK 2020

1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Albanië · Algerije · Andorra · Angola · Armenië · Australië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Colombia · Costa Rica · DDR · Denemarken · Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Estland · Ethiopië · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Ghana · Gibraltar · Griekenland · Guinee · Honduras · Hongarije · Ierland · IJsland · Irak · Iran · Israël · Italië · Ivoorkust · Japan · Joegoslavië · Kameroen · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Libanon · Libië · Liechtenstein · Luxemburg · Maleisië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nieuw-Zeeland · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oezbekistan · Oostenrijk · Pakistan · Paraguay · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Senegal · Servië · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Syrië · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Uruguay · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Afrika · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland

Wedstrijden in detail

Brazilië (2002, 1) · Costa Rica (2002) · Duitsland (2008) · Italië (2021) · Kroatië (2008) · Kroatië (2016) · Portugal (2008) · Spanje (2016) · Tsjechië (2008) · Zwitserland (2008)