Interlands Turks voetbalelftal 2020-2029
Wikimedia-lijst
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Turks voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands bewerken
2020 bewerken
| ||||
3 september UEFA Nations League Groep B3 № 579 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije [2] | 0 – 1 | Hongarije[3] | Nieuw Sivas 4 september-stadion, Sivas Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR) |
81' Dominik Szoboszlai |
| ||||
6 september UEFA Nations League Groep B3 № 580 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
Servië | 0 – 0[5] | Turkije[6][7] | Rode Sterstadion, Belgrado Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR) |
| ||||
7 oktober Vriendschappelijk № 581 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
Duitsland [8] | 3 – 3 | Turkije | RheinEnergieStadion, Keulen Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Benoît Bastien (FRA) |
Julian Draxler 45+1' Florian Neuhaus 58' Luca Waldschmidt 81' |
50' Ozan Tufan 67' Efecan Karaca 90+4' Kenan Kamaran |
| ||||
11 oktober UEFA Nations League Groep B3 № 582 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Rusland [9] | 1 – 1 | Turkije | VTB Arena, Moskou Toeschouwers: 5.019 Scheidsrechter: Matej Jug (SVN) |
Anton Mirantsjoek 28' | 62' Kenan Karaman |
| ||||
14 oktober UEFA Nations League Groep B3 № 583 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije [10] | 2 – 2[11] | Servië | Türk Telekom Stadyumu, Istanboel Toeschouwers: 519 Scheidsrechter: Georgi Kabakov (BUL) |
Hakan Çalhanoğlu 57' Ozan Tufan 76' |
22' Sergej Milinković-Savić 49' Aleksandar Mitrović |
| ||||
11 november Vriendschappelijk № 584 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+3) |
Turkije | 3 – 3 | Kroatië[12] | Vodafone Park, Istanboel Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SVN) |
Cenk Tosun 23' (pen.) Deniz Türüç 41' Cengiz Ünder 58' |
32' Ante Budimir 53' Mario Pašalić 56' Josip Brekalo |
| ||||
15 november UEFA Nations League Groep B3 № 585 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+3) |
Turkije | 3 – 2[13] | Rusland | Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Szymon Marciniak (POL) |
Kenan Karaman 26' Cengiz Ünder 32' Cenk Tosun 52' (pen.) |
11' Denis Tsjerysjev 57' Daler Koezjajev |
| ||||
18 november UEFA Nations League Groep B3 № 586 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Hongarije [14] | 2 – 0 | Turkije[15] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Ivan Kružliak (SVK) |
Dávid Sigér 57' Kevin Varga 90+5' |
2021 bewerken
| ||||
24 maart WK-kwalificatie Groep G № 587 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Turkije [16] | 4 – 2[17] | Nederland[18] | Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Michael Oliver (ENG) |
Burak Yılmaz 15' Burak Yılmaz 34' (pen.) Hakan Çalhanoğlu 46' Burak Yılmaz 81' |
75' Davy Klaassen 76' Luuk de Jong |
| ||||
27 maart WK-kwalificatie Groep G № 588 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+1) |
Noorwegen [19] | 0 – 3[20] | Turkije[21] | Estadio La Rosaleda, Málaga (Spanje)[22] Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Alejandro Hernández (ESP) |
4' Ozan Tufan 28' Çağlar Söyüncü 59' Ozan Tufan |
| ||||
30 maart WK-kwalificatie Groep G № 589 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije | 3 – 3 | Letland | Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel Toeschouwers: 223 Scheidsrechter: Daniel Stefański (POL) |
Kenan Karaman 2' Hakan Çalhanoğlu 33' Burak Yılmaz 52' (pen.) |
35' Roberts Savaļnieks 58' Roberts Uldriķis 79' Dāvis Ikaunieks |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 590 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+3) |
Turkije [23] | 2 – 1 | Azerbeidzjan[24] | Bahçeşehir Okullarıstadion, Alanya Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Genc Nuza (KOS) |
Halil Dervişoğlu 34' Kaan Ayhan 45' |
28' Emin Mahmudov |
| ||||
31 mei Vriendschappelijk № 591 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+3) |
Turkije | 0 – 0[25] | Guinee | Antalyastadion, Antalya Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Aliyar Ağayev (AZE) |
| ||||
3 juni Vriendschappelijk № 592 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) |
Turkije | 2 – 0 | Moldavië[26] | Benteler-Arena, Paderborn Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Sascha Stegemann (GER) |
Burak Yılmaz 58' Cengiz Ünder 77' |
EK 2020 |
---|
Zie Turkije op het Europees kampioenschap voetbal 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
11 juni EK-eindronde Openingswedstrijd Groep A № 593 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) |
Turkije | 0 – 3[27] | Italië | Stadio Olimpico, Rome Toeschouwers: 12.916 Scheidsrechter: Danny Makkelie (NED) Video-assistent: Kevin Blom (NED) |
Verslag | 53' (e.d.) Merih Demiral 66' Ciro Immobile 79' Lorenzo Insigne |
| ||||
16 juni EK-eindronde Groep A № 594 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) |
Turkije | 0 – 2[28] | Wales | Olympisch Stadion, Bakoe Toeschouwers: 19.762 Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR) Video-assistent: João Pinheiro (POR) |
Verslag | 42' Aaron Ramsey 90+5' Connor Roberts |
| ||||
20 juni EK-eindronde Groep A № 595 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) |
Zwitserland | 3 – 1 | Turkije | Olympisch Stadion, Bakoe Toeschouwers: 17.138 Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SVN) Video-assistent: Bastian Dankert (GER) |
Haris Seferović 6' Xherdan Shaqiri 26' Xherdan Shaqiri 68' |
Verslag | 62' İrfan Can Kahveci |
| ||||
1 september WK-kwalificatie Groep G № 596 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije [29] | 2 – 2 | Montenegro | Vodafone Park, Istanboel Toeschouwers: 12.472 Scheidsrechter: Benoît Bastien (FRA) Video-assistent: Benoît Millot (FRA) |
Cengiz Ünder 9' Yusuf Yazıcı 31' |
40' Adam Marušić 90+7' Risto Radunović |
| ||||
4 september WK-kwalificatie Groep G № 597 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
Gibraltar | 0 – 3[30][31] | Turkije | Victoriastadion, Gibraltar Toeschouwers: 702 Scheidsrechter: Kristo Tohver (EST) Video-assistent: Allard Lindhout (NED) |
54' Halil Dervişoğlu 65' Hakan Çalhanoğlu 83' Kenan Karaman |
| ||||
7 september WK-kwalificatie Groep G № 598 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
Nederland [32] | 6 – 1[33] | Turkije[34] | Johan Cruijff ArenA, Amsterdam Toeschouwers: 31.389 Scheidsrechter: Daniele Orsato (ITA) Video-assistent: Maurizio Mariani (ITA) |
Davy Klaassen 1' Memphis Depay 16' Memphis Depay 38' (pen.) Memphis Depay 54' Guus Til 80' Donyell Malen 90' |
90+2' Cengiz Ünder |
| ||||
8 oktober WK-kwalificatie Groep G № 599 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije [35][36] | 1 – 1 | Noorwegen | Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel Toeschouwers: 21.408 Scheidsrechter: Felix Brych (GER) Video-assistent: Marco Fritz (GER) |
Kerem Aktürkoğlu 6' | 41' Kristian Thorstvedt |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie Groep G № 600 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Letland | 1 – 2 | Turkije[37] | Daugavastadion, Riga Toeschouwers: 2.453 Scheidsrechter: Andreas Ekberg (SWE) Video-assistent: Daniel Siebert (GER) |
Merih Demiral 70' (e.d.) | 76' Serdar Dursun 90+9' (pen.) Burak Yılmaz |
| ||||
13 november WK-kwalificatie Groep G № 601 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+3) |
Turkije [38] | 6 – 0[39] | Gibraltar | Başakşehir Fatih Terimstadion, Istanboel Toeschouwers: 8.895 Scheidsrechter: Sergiej Bojko (UKR) Video-assistent: Jevhen Aranovsky (UKR) |
Kerem Aktürkoğlu 11' Halil Dervişoğlu 38' Halil Dervişoğlu 41' Merih Demiral 65' Serdar Dursun 81' Mert Müldür 84' |
| ||||
16 november WK-kwalificatie Groep G № 602 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Montenegro [40] | 1 – 2 | Turkije | Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 2.885 Scheidsrechter: Daniel Siebert (GER) Video-assistent: Sascha Stegemann (GER) |
Fatos Bećiraj 4' | 22' Kerem Aktürkoğlu 60' Orkun Kökçü |
2022 bewerken
| ||||
24 maart WK-kwalificatie Play-offs № 603 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) |
Portugal [41] | 3 – 1[42] | Turkije | Estádio do Dragão, Porto Toeschouwers: 48.010 Scheidsrechter: Daniel Siebert (GER) Video-assistent: Marco Fritz (GER) |
Otávio 15' Diogo Jota 42' Matheus Nunes 90+4' |
65' Burak Yılmaz |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 604 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije [43] | 2 – 3 | Italië[44] | Konya Büyükşehir Belediyestadion, Konya Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Enea Jorgji (ALB) |
Cengiz Ünder 4' Serdar Dursun 83' |
35' Bryan Cristante 39' Giacomo Raspadori 70' Giacomo Raspadori |
| ||||
4 juni UEFA Nations League Groep C1 № 605 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije [45] | 4 – 0 | Faeröer[46] | Başakşehir Fatih Terimstadion, Istanboel Toeschouwers: 9.515 Scheidsrechter: Trustin Farrugia Cann (MLT) Video-assistent: Daniele Doveri (ITA) |
Cengiz Ünder 37' Halil Dervişoğlu 47' Serdar Dursun 82' Merih Demiral 85' |
| ||||
7 juni UEFA Nations League Groep C1 № 606 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Litouwen | 0 – 6[47] | Turkije[48] | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 2.843 Scheidsrechter: Novak Simović (SRB) Video-assistent: Fran Jović (CRO) |
2' Doğukan Sinik 14' Doğukan Sinik 56' (pen.) Serdar Dursun 81' Serdar Dursun 89' Yunus Akgün 90+1' Halil Dervişoğlu |
| ||||
11 juni UEFA Nations League Groep C1 № 607 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
Luxemburg | 0 – 2[49] | Turkije | Stade de Luxembourg, Luxemburg Toeschouwers: 9.374 Scheidsrechter: António Nobre (POR) Video-assistent: Luís Godinho (POR) |
37' (pen.) Hakan Çalhanoğlu 76' Serdar Dursun |
| ||||
14 juni UEFA Nations League Groep C1 № 608 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije [50] | 2 – 0[51] | Litouwen[52] | Gürsel Akselstadion, İzmir Toeschouwers: 14.694 Scheidsrechter: Stéphanie Frappart (FRA) Video-assistent: Benoît Millot (FRA) |
Kaan Ayhan 37' Hakan Çalhanoğlu 54' (pen.) |
| ||||
22 september UEFA Nations League Groep C1 № 609 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije [53][54][55] | 3 – 3 | Luxemburg | Başakşehir Fatih Terimstadion, Istanboel Toeschouwers: 12.708 Scheidsrechter: Tobias Stieler (GER) Video-assistent: Benjamin Brand (GER) |
Cengiz Ünder 16' (pen.) Maxime Chanot 39' (e.d.) İsmail Yüksek 87' |
8' Marvin Martins 37' Danel Sinani 69' Gerson Rodrigues |
| ||||
25 september UEFA Nations League Groep C1 № 610 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) |
Faeröer | 2 – 1 | Turkije[56] | Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 2.056 Scheidsrechter: Sergiej Bojko (UKR) Video-assistent: Luca Pairetto (ITA) |
Viljormur Davidsen 51' Jóan Símun Edmundsson 59' |
89' Serdar Gürler |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № 611 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+3) |
Turkije [57] | 2 – 1[58] | Schotland[59] | Diyarbakırstadion, Diyarbakır Toeschouwers: 28.348 Scheidsrechter: Visar Kastrati (KOS) Video-assistent: Alban Shala (KOS) |
Ozan Kabak 40' Cengiz Ünder 49' |
62' John McGinn |
| ||||
19 november Vriendschappelijk № 612 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+3) |
Turkije [60] | 2 – 1 | Tsjechië | Kalyonstadion, Gaziantep Toeschouwers: 30.400 Scheidsrechter: William Collum (SCO) |
Enes Ünal 31' Hakan Çalhanoğlu 70' |
56' Václav Černý |
2023 bewerken
| ||||
25 maart EK-kwalificatie Groep D № 613 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) |
Armenië [61][62] | 1 – 2 | Turkije[63] | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 14.125 Scheidsrechter: José María Sánchez Martínez (ESP) Video-assistent: Ricardo de Burgos Bengoetxea (ESP) |
Ozan Kabak 10' (e.d.) | 35' Orkun Kökçü 64' Kerem Aktürkoğlu |
| ||||
28 maart EK-kwalificatie Groep D № 614 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije | 0 – 2 | Kroatië | Bursa Büyükşehir Belediyestadion, Bursa Toeschouwers: 37.750 Scheidsrechter: Andreas Ekberg (SWE) Video-assistent: Christian Dingert (GER) |
20' Mateo Kovačić 45+4' Mateo Kovačić |
| ||||
16 juni EK-kwalificatie Groep D № 615 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Letland [64][65] | 2 – 3[66] | Turkije[67] | Skontostadion, Riga Toeschouwers: 6.287 Scheidsrechter: Tamás Bognár (HUN) Video-assistent: Luca Pairetto (ITA) |
Eduards Emsis 51' Kristers Tobers 90+4' |
22' Abdülkerim Bardakcı 61' Cengiz Ünder 90+5' İrfan Can Kahveci |
| ||||
19 juni EK-kwalificatie Groep D № 616 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije | 2 – 0[68] | Wales | Samsun 19 mei-stadion, Samsun Toeschouwers: 28.766 Scheidsrechter: Fabio Maresca (ITA) Video-assistent: Massimiliano Irrati (ITA) |
Umut Nayir 72' Arda Güler 80' |
| ||||
8 september EK-kwalificatie Groep D № 617 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije [69][70] | 1 – 1 | Armenië | Nieuw Eskişehirstadion, Eskişehir Toeschouwers: 31.740 Scheidsrechter: Daniele Orsato (ITA) Video-assistent: Paolo Valeri (ITA) |
Bertuğ Yıldırım 88' | 49' Artak Dasjjan |
| ||||
12 september Vriendschappelijk № 618 «onderlinge duels» 14:20 uur (UTC+2) |
Japan [71] | 4 – 2 | Turkije[72][73] | Cegeka Arena, Genk Toeschouwers: 7.202 Scheidsrechter: Allard Lindhout (NED) Video-assistent: Erwin Blank (NED) |
Atsuki Ito 15' Keito Nakamura 28' Keito Nakamura 36' Junya Ito 78' (pen.) |
44' Ozan Kabak 61' Bertuğ Yıldırım |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie Groep D № 619 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
Kroatië [74] | 0 – 1 | Turkije[75][76] | Opus Arena, Osijek Toeschouwers: 12.812 Scheidsrechter: Anthony Taylor (ENG) Video-assistent: Stuart Attwell (ENG) |
30' Barış Yılmaz |
| ||||
15 oktober EK-kwalificatie Groep D № 620 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije [77][78] | 4 – 0 | Letland | Konya Büyükşehir Belediyestadion, Konya Toeschouwers: 35.925 Scheidsrechter: Enea Jorgji (ALB) Video-assistent: Daniele Chiffi (ITA) |
Yunus Akgün 58' Cenk Tosun 84' Kerem Aktürkoğlu 88' Cenk Tosun 90+2' |
| ||||
18 november Vriendschappelijk № 621 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Duitsland [79] | 2 – 3 | Turkije | Olympiastadion, Berlijn Toeschouwers: 72.592 Scheidsrechter: Bartosz Frankowski (POL) Video-assistent: Paweł Raczkowski (POL) |
Kai Havertz 5' Niclas Füllkrug 48' |
38' Ferdi Kadıoğlu 45+2' Kenan Yıldız 70' (pen.) Yusuf Sarı |
| ||||
21 november EK-kwalificatie Groep D № 622 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) |
Wales | 1 – 1 | Turkije | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 32.291 Scheidsrechter: Matej Jug (SVN) Video-assistent: Nejc Kajtazović (SVN) |
Neco Williams 7' | 70' (pen.) Yusuf Yazıcı |
2024 bewerken
| ||||
22 maart Vriendschappelijk № 623 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Hongarije [80] | 1 – 0 | Turkije[81] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 58.000 Scheidsrechter: Bartosz Frankowski (POL) Video-assistent: Piotr Lasyk (POL) |
Dominik Szoboszlai 48' (pen.) |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 624 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Oostenrijk | 6 – 1 | Turkije | Ernst Happelstadion, Wenen Toeschouwers: 38.500 Scheidsrechter: Daniele Chiffi (ITA) Video-assistent: Valerio Marini (ITA) |
Xaver Schlager 2' Michael Gregoritsch 44' Michael Gregoritsch 48' Michael Gregoritsch 59' (pen.) Christoph Baumgartner 78' (pen.) Maximilian Entrup 90+5' |
25' (pen.) Hakan Çalhanoğlu |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 625 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) |
Italië | – | Turkije | Stadio Renato Dall'Ara, Bologna Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 juni Vriendschappelijk № 626 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
Polen | – | Turkije | Nationaal Stadion, Warschau Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
EK 2024 |
---|
| ||||
18 juni EK-eindronde Groep F № 627 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) |
Turkije | – | Georgië | Signal Iduna Park, Dortmund Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
22 juni EK-eindronde Groep F № 628 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) |
Turkije | – | Portugal | Signal Iduna Park, Dortmund Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
26 juni EK-eindronde Groep F № 629 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) |
Tsjechië | – | Turkije | Volksparkstadion, Hamburg Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
6 september UEFA Nations League Groep B4 № 630 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) |
Wales | – | Turkije | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
9 september UEFA Nations League Groep B4 № 631 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije | – | IJsland | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
11 oktober UEFA Nations League Groep B4 № 632 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Turkije | – | Montenegro | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
14 oktober UEFA Nations League Groep B4 № 633 «onderlinge duels» 18:45 uur (UTC) |
IJsland | – | Turkije | Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
16 november UEFA Nations League Groep B4 № 634 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+3) |
Turkije | – | Wales | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
19 november UEFA Nations League Groep B4 № 635 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Montenegro | – | Turkije | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|