Interlands Armeens voetbalelftal 2020-2029

Wikimedia-lijst
Vlag van Armenië

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Armeens voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 20202029.[1]

InterlandsBewerken

2020Bewerken


5 september
UEFA Nations League
Groep C2
№ 212
«onderlinge duels»
15:00 uur (UTC+2)
Noord-Macedonië  [2] 2 – 1   Armenië[3][4] Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Irfan Peljto (BIH)
Ezgjan Alioski   5' (pen.)
Ilija Nestorovski   38' (pen.)
  90+4' (pen.) Tigran Barseghjan



8 september
UEFA Nations League
Groep C2
№ 213
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+4)
Armenië  [6] 2 – 0[7]   Estland Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: David Coote (ENG)
Aleksandr Karapetjan   43'
Wbeymar Angulo   65'



11 oktober
UEFA Nations League
Groep C2
№ 214
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+2)
Armenië  [8] 2 – 2   Georgië[9] Tychystadion, Tychy[10]
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Ivan Bebek (CRO)
Choren Bajramjan   6'
Henrich Mchitarjan   89' (pen.)
  46' Nika Katsjarava
  74' Tornike Okriasjvili



14 oktober
UEFA Nations League
Groep C2
№ 215
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Estland   1 – 1[11]   Armenië[12] A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 1.007
Scheidsrechter: Luís Godinho (POR)
Rauno Sappinen   14'   8' Kamo Hovhannisjan



15 november
UEFA Nations League
Groep C2
№ 216
«onderlinge duels»
21:00 uur (UTC+4)
Georgië  [13] 1 – 2   Armenië Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Marco Guida (ITA)
Valeri Kazaisjvili   65'   33' Gevorg Ghazarjan
  86' Sargis Adamyan



18 november
UEFA Nations League
Groep C2
№ 217
«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+2)
Armenië  [14][15] 1 – 0   Noord-Macedonië GSP-stadion, Nicosia[16]
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Bobby Madden (SCO)
Hovhannes Hambartsoemjan   55'

2021Bewerken


25 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 218
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+1)
Liechtenstein  [17][18][19] 0 – 1   Armenië Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Julian Weinberger (AUT)
  83' (e.d.) Noah Frommelt



28 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 219
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+4)
Armenië  [20] 2 – 0   IJsland Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 4.300
Scheidsrechter: Enea Jorgji (ALB)
Tigran Barseghjan   53'
Choren Bajramjan   74'



31 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 220
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+4)
Armenië  [21] 3 – 2[22]   Roemenië Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 4.300
Scheidsrechter: Andris Treimanis (LVA)
Edoeard Spertsjan   56'
Varazdat Harojan   87'
Tigran Barseghjan   89' (pen.)
  62' Alexandru Cicâldău
  72' Alexandru Cicâldău



1 juni
Vriendschappelijk
№ 221
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+2)
Kroatië  [23] 1 – 1[24][25]   Armenië[26] Gradski Stadion, Velika Gorica
Toeschouwers: 0[5]
Scheidsrechter: Luka Bilbija (BIH)
Ivan Perišić   24'   72' Wbeymar Angulo



5 juni
Vriendschappelijk
№ 222
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Zweden   3 – 1[27]   Armenië[28] Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter: Mattias Gestranius (FIN)
Emil Forsberg   16'
Marcus Danielson   34'
Marcus Berg   84'
  63' Vahan Bitsjachtsjan



2 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 223
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Noord-Macedonië  [29] 0 – 0   Armenië Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 3.147
Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR)
Video-assistent: João Pinheiro (POR)



5 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 224
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Duitsland  [30] 6 – 0   Armenië[31] Mercedes-Benz Arena, Stuttgart
Toeschouwers: 18.086
Scheidsrechter: William Collum (SCO)
Video-assistent: Paul Tierney (ENG)
Serge Gnabry   6'
Serge Gnabry   15'
Marco Reus   35'
Timo Werner   45'
Jonas Hofmann   52'
Karim Adeyemi   90+1'



8 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 225
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+4)
Armenië   1 – 1   Liechtenstein Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 14.400
Scheidsrechter: Duje Strukan (CRO)
Video-assistent: Fran Jović (CRO)
Henrich Mchitarjan   45+4' (pen.)   80' Noah Frick



8 oktober
WK-kwalificatie
Groep J
№ 226
«onderlinge duels»
18:45 uur (UTC)
IJsland  [32] 1 – 1   Armenië[33] Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 1.697
Scheidsrechter: Nikola Dabanović (MNE)
Video-assistent: Kevin Blom (NED)
Ísak Bergmann Jóhannesson   77'   35' Kamo Hovhannisjan



11 oktober
WK-kwalificatie
Groep J
№ 227
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Roemenië  [34] 1 – 0   Armenië Stadionul Steaua, Boekarest
Toeschouwers: 13.576
Scheidsrechter: Daniele Orsato (ITA)
Video-assistent: Maurizio Mariani (ITA)
Alexandru Mitriță   26'



11 november
WK-kwalificatie
Groep J
№ 228
«onderlinge duels»
21:00 uur (UTC+4)
Armenië  [35] 0 – 5   Noord-Macedonië[36] Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 7.200
Scheidsrechter: José María Sánchez Martínez (ESP)
Video-assistent: Paolo Valeri (ITA)
  22' Aleksandar Trajkovski
  36' Enis Bardhi
  67' (pen.) Enis Bardhi
  79' Milan Ristovski
  90' (pen.) Enis Bardhi



14 november
WK-kwalificatie
Groep J
№ 229
«onderlinge duels»
21:00 uur (UTC+4)
Armenië  [37] 1 – 4   Duitsland Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 12.800
Scheidsrechter: François Letexier (FRA)
Video-assistent: Jérémie Pignard (FRA)
Henrich Mchitarjan   59' (pen.)   15' Kai Havertz
  45+4' (pen.) İlkay Gündoğan
  50' İlkay Gündoğan
  64' Jonas Hofmann

2022Bewerken


24 maart
Vriendschappelijk
№ 230
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+4)
Armenië  [38] 1 – 0[39]   Montenegro[40][41] Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Andris Treimanis (LVA)
Vahan Bitsjachtsjan   19'



29 maart
Vriendschappelijk
№ 231
«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+2)
Noorwegen   9 – 0[42]   Armenië[43][44] Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 9.032
Scheidsrechter: Mads-Kristoffer Kristoffersen (DEN)
Erling Braut Håland   24'
Joshua King   29' (pen.)
Joshua King   34'
Erling Braut Håland   45+1'
Kristian Thorstvedt   50'
Joshua King   59'
Mats Møller Dæhli   80'
Alexander Sørloth   86'
Alexander Sørloth   90+1'



4 juni
UEFA Nations League
Groep B1
№ 232
«onderlinge duels»
17:00 uur (UTC+4)
Armenië   1 – 0   Ierland Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 10.600
Scheidsrechter: Radu Petrescu (ROU)
Video-assistent: Nejc Kajtazović (SVN)
Edoeard Spertsjan   74'



8 juni
UEFA Nations League
Groep B1
№ 233
«onderlinge duels»
19:45 uur (UTC+1)
Schotland  [45] 2 – 0[46]   Armenië Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 38.627
Scheidsrechter: Sebastian Gishamer (AUT)
Video-assistent: Felix Zwayer (GER)
Anthony Ralston   28'
Scott McKenna   40'



11 juni
UEFA Nations League
Groep B1
№ 234
«onderlinge duels»
15:00 uur (UTC+2)
Oekraïne  [47] 3 – 0   Armenië Stadion Miejski ŁKS, Łódź (Polen)[48]
Toeschouwers: 12.503
Scheidsrechter: Daniel Stefański (POL)
Video-assistent: Piotr Lasyk (POL)
Roeslan Malynovskyj   61'
Oleksandr Karavajev   77'
Vitalij Mykolenko   87'



14 juni
UEFA Nations League
Groep B1
№ 235
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+4)
Armenië  [49] 1 – 4[50]   Schotland[51] Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 13.500
Scheidsrechter: Nikola Dabanović (MNE)
Video-assistent: Kevin Blom (NED)
Vahan Bitsjachtsjan   6'   14' Stuart Armstrong
  45+1' Stuart Armstrong
  50' John McGinn
  54' Ché Adams



24 september
UEFA Nations League
Groep B1
№ 236
«onderlinge duels»
17:00 uur (UTC+4)
Armenië   0 – 5   Oekraïne Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 7.200
Scheidsrechter: João Pinheiro (POR)
Video-assistent: Luís Godinho (POR)
  22' Oleksandr Tymtsjyk
  57' Oleksandr Zoebkov
  69' Artem Dovbyk
  81' Danylo Ihnatenko
  84' Artem Dovbyk



27 september
UEFA Nations League
Groep B1
№ 237
«onderlinge duels»
19:45 uur (UTC+1)
Ierland   3 – 2[52]   Armenië[53][54][55] Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 41.719
Scheidsrechter: Rade Obrenovič (SVN)
Video-assistent: Matej Jug (SVN)
John Egan   16'
Michael Obafemi   52'
Robbie Brady   90+1' (pen.)
  71' Artak Dasjjan
  73' Edoeard Spertsjan



16 november
Vriendschappelijk
№ 238
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+1)
Kosovo  [56] 2 – 2[57]   Armenië[58][59] Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Eldorjan Hamiti (ALB)
Lirim M. Kastrati   67' (pen.)
Donat Rrudhani   90+3'
  24' Zjirajr Sjaghojan
  82' Kamo Hovhannisjan



19 november
Vriendschappelijk
№ 239
«onderlinge duels»
17:30 uur (UTC+1)
Albanië  [60] 2 – 0   Armenië[61] Air Albaniastadion, Tirana
Toeschouwers: onb.
Scheidsrechter: Aleksandar Stavrev (MKD)
Xhuliano Skuka   28'
Kristjan Asllani   64' (pen.)

2023Bewerken


25 maart
EK-kwalificatie
Groep D
№ 240
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+4)
Armenië  [62][63] 1 – 2   Turkije[64] Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 14.125
Scheidsrechter: José María Sánchez Martínez (ESP)
Video-assistent: Ricardo de Burgos Bengoetxea (ESP)
Ozan Kabak   10' (e.d.)   35' Orkun Kökçü
  64' Kerem Aktürkoğlu



28 maart
Vriendschappelijk
№ 241
«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+4)
Armenië     Cyprus Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: Dumitru Muntean (MDA)



16 juni
EK-kwalificatie
Groep D
№ 242
«onderlinge duels»
19:45 uur (UTC+1)
Wales     Armenië Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



19 juni
EK-kwalificatie
Groep D
№ 243
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+4)
Armenië     Letland Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



8 september
EK-kwalificatie
Groep D
№ 244
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Turkije     Armenië n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



11 september
EK-kwalificatie
Groep D
№ 245
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+4)
Armenië     Kroatië n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



12 oktober
EK-kwalificatie
Groep D
№ 246
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Letland     Armenië Skontostadion, Riga
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



18 november
EK-kwalificatie
Groep D
№ 247
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+4)
Armenië     Wales n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



21 november
EK-kwalificatie
Groep D
№ 248
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+1)
Kroatië     Armenië n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.