Interlands Armeens voetbalelftal 2020-2029

Flag of Armenia.svg

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Armeens voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 20202029.[1]

InterlandsBewerken

2020Bewerken

  Zie Armeens voetbalelftal in 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

5 september
UEFA Nations League
Groep C2
№ 212
«onderlinge duels»
15:00 uur
Noord-Macedonië  [2] 2 – 1   Armenië[3] Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Irfan Peljto (BIH)
Ezgjan Alioski   5' (pen.)
Ilija Nestorovski   38' (pen.)
  90+4' (pen.) Tigran Barseghjan



8 september
UEFA Nations League
Groep C2
№ 213
«onderlinge duels»
18:00 uur
Armenië  [5] 2 – 0[6]   Estland Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: David Coote (ENG)
Aleksandr Karapetjan   43'
Wbeymar Angulo   65'



11 oktober
UEFA Nations League
Groep C2
№ 214
«onderlinge duels»
18:00 uur
Armenië  [7] 2 – 2   Georgië[8] Tychystadion, Tychy[9]
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Ivan Bebek (CRO)
Choren Bajramjan   6'
Henrich Mchitarjan   89' (pen.)
  46' Nika Katsjarava
  74' Tornike Okriasjvili



14 oktober
UEFA Nations League
Groep C2
№ 215
«onderlinge duels»
20:45 uur
Estland   1 – 1[10]   Armenië[11] A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 1.007
Scheidsrechter: Luís Godinho (POR)
Rauno Sappinen   14'   8' Kamo Hovhannisjan



15 november
UEFA Nations League
Groep C2
№ 216
«onderlinge duels»
18:00 uur
Georgië  [12] 1 – 2   Armenië Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Marco Guida (ITA)
Valeri Kazaisjvili   65'   33' Gevorg Ghazarjan
  86' Sargis Adamyan



18 november
UEFA Nations League
Groep C2
№ 217
«onderlinge duels»
18:00 uur
Armenië  [13][14] 1 – 0   Noord-Macedonië GSP-stadion, Nicosia[15]
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Bobby Madden (SCO)
Hovhannes Hambartsoemjan   55'

2021Bewerken

  Zie IJslands voetbalelftal in 2021 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

25 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 218
«onderlinge duels»
20:45 uur
Liechtenstein  [16][17][18] 0 – 1   Armenië Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Julian Weinberger (AUT)
  83' (e.d.) Noah Frommelt



28 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 219
«onderlinge duels»
18:00 uur
Armenië  [19] 2 – 0   IJsland Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 4.300
Scheidsrechter: Enea Jorgji (ALB)
Tigran Barseghjan   53'
Choren Bajramjan   74'



31 maart
WK-kwalificatie
Groep J
№ 220
«onderlinge duels»
20:45 uur
Armenië  [20] 3 – 2[21]   Roemenië Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 4.300
Scheidsrechter: Andris Treimanis (LVA)
Edoeard Spertsjan   56'
Varazdat Harojan   87'
Tigran Barseghjan   89' (pen.)
  62' Alexandru Cicâldău
  72' Alexandru Cicâldău



1 juni
Vriendschappelijk
№ 221
«onderlinge duels»
18:00 uur
Kroatië  [22] 1 – 1[23][24]   Armenië[25] Gradski Stadion, Velika Gorica
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Luka Bilbija (BIH)
Ivan Perišić   24'   72' Wbeymar Angulo



5 juni
Vriendschappelijk
№ 222
«onderlinge duels»
20:45 uur
Zweden   3 – 1[26]   Armenië[27] Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter: Mattias Gestranius (FIN)
Emil Forsberg   16'
Marcus Danielson   34'
Marcus Berg   84'
  63' Vahan Bitsjachtsjan



2 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 223
«onderlinge duels»
20:45 uur
Noord-Macedonië   0 – 0   Armenië Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 3.147
Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR)
Video-assistent: João Pinheiro (POR)



5 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 224
«onderlinge duels»
20:45 uur
Duitsland  [28] 6 – 0   Armenië[29] Mercedes-Benz Arena, Stuttgart
Toeschouwers: 18.086
Scheidsrechter: William Collum (SCO)
Video-assistent: Paul Tierney (ENG)
Serge Gnabry   6'
Serge Gnabry   15'
Marco Reus   35'
Timo Werner   45'
Jonas Hofmann   52'
Karim Adeyemi   90+1'



8 september
WK-kwalificatie
Groep J
№ 225
«onderlinge duels»
18:00 uur
Armenië   1 – 1   Liechtenstein Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 14.400
Scheidsrechter: Duje Strukan (CRO)
Video-assistent: Fran Jović (CRO)
Henrich Mchitarjan   45+4' (pen.)   80' Noah Frick



8 oktober
WK-kwalificatie
Groep J
№ 226
«onderlinge duels»
20:45 uur
IJsland     Armenië Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



11 oktober
WK-kwalificatie
Groep J
№ 227
«onderlinge duels»
20:45 uur
Roemenië     Armenië Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



11 november
WK-kwalificatie
Groep J
№ 228
«onderlinge duels»
18:00 uur
Armenië     Noord-Macedonië Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



14 november
WK-kwalificatie
Groep J
№ 229
«onderlinge duels»
20:45 uur
Armenië     Duitsland Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.