Interlands Maltees voetbalelftal 2020-2029

Flag of Malta (bordered).svg

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Maltees voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 20202029.[1]

InterlandsBewerken

2020Bewerken

  Zie Maltees voetbalelftal in 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

3 september
UEFA Nations League
Groep D1
№ 403
«onderlinge duels»
20:45 uur
Faeröer  [2][3] 3 – 2   Malta[4][5] Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Ádám Farkas (HUN)
Klæmint Olsen   26'
Andreas Lava Olsen   88'
Brandur Hendriksson   90+1'
  38' Jurgen Degabriele
  74' Andrei Agius



6 september
UEFA Nations League
Groep D1
№ 404
«onderlinge duels»
20:45 uur
Malta  [7] 1 – 1[8]   Letland[9] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Stéphanie Frappart (FRA)
Kyrian Nwoko   15'   25' (e.d.) Matthew Guillaumier



7 oktober
Vriendschappelijk
№ 405
«onderlinge duels»
18:00 uur
Malta  [10][11] 2 – 0   Gibraltar Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Nikola Popov (BUL)
Kyrian Nwoko   8'
Triston Caruana   90'



10 oktober
UEFA Nations League
Groep D1
№ 406
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra  [12] 0 – 0   Malta Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Alain Durieux (LUX)



13 oktober
UEFA Nations League
Groep D1
№ 407
«onderlinge duels»
18:00 uur
Letland   0 – 1   Malta Daugavastadion, Riga
Toeschouwers: 953
Scheidsrechter: Iwan Griffith (WAL)
  90+7' Steve Borg



11 november
Vriendschappelijk
№ 408
«onderlinge duels»
18:00 uur
Malta  [13][14] 3 – 0   Liechtenstein[15] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Manfredas Lukjančukas (LTU)
Michael Mifsud   5'
Steve Borg   20'
Jean Paul Farrugia   84' (pen.)



14 november
UEFA Nations League
Groep D1
№ 409
«onderlinge duels»
15:00 uur
Malta   3 – 1   Andorra Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Peter Kralović (SVK)
Emili García   56' (e.d.)
Jurgen Degabriele   59'
Shaun Dimech   90+3'
  3' Marc Rebés



17 november
UEFA Nations League
Groep D1
№ 410
«onderlinge duels»
20:45 uur
Malta   1 – 1   Faeröer[16] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Kristo Tohver (EST)
Matthew Guillaumier   54'   70' Ári Jónsson

2021Bewerken

  Zie Maltees voetbalelftal in 2021 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

24 maart
WK-kwalificatie
Groep H
№ 411
«onderlinge duels»
20:45 uur
Malta   1 – 3   Rusland[17] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Peter Kjærsgaard-Andersen (DEN)
Joseph Mbong   56'   23' Artjom Dzjoeba
  35' Mário Fernandes
  90' Aleksandr Sobolev



27 maart
WK-kwalificatie
Groep H
№ 412
«onderlinge duels»
20:45 uur
Slowakije   2 – 2   Malta Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT)
Dávid Strelec   49'
Milan Škriniar   53'
  16' Luke Gambin
  20' Alex Satariano



30 maart
WK-kwalificatie
Groep H
№ 413
«onderlinge duels»
20:45 uur
Kroatië  [18] 3 – 0   Malta Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Lionel Tschudi (SUI)
Ivan Perišić   62'
Luka Modrić   76' (pen.)
Josip Brekalo   90'



30 mei
Vriendschappelijk
№ 414
«onderlinge duels»
18:00 uur
Malta  [19] 0 – 3   Noord-Ierland[20] Wörtherseestadion, Klagenfurt
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Sebastian Gishamer (AUT)
  2' Jordan Jones
  53' Gavin Whyte
  55' Alistair McCann



4 juni
Vriendschappelijk
№ 415
«onderlinge duels»
18:00 uur
Malta  [21] 1 – 2   Kosovo Wörtherseestadion, Klagenfurt
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Christopher Jäger (AUT)
Shaun Dimech   45+2'   19' Milot Rashica
  84' Milot Rashica



7 juni
Vriendschappelijk
№ -
«onderlinge duels»
18:00 uur
Malta   Afgelast[22][23]   Kazachstan Lavanttal-Arena, Wolfsberg
Scheidsrechter: Christian-Petru Ciochirca (AUT)



1 september
WK-kwalificatie
Groep H
№ 416
«onderlinge duels»
20:45 uur
Malta     Cyprus Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



4 september
WK-kwalificatie
Groep H
№ 417
«onderlinge duels»
18:00 uur
Slovenië     Malta Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



7 september
WK-kwalificatie
Groep H
№ 418
«onderlinge duels»
20:45 uur
Rusland     Malta Volgograd Arena, Volgograd
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



8 oktober
WK-kwalificatie
Groep H
№ 419
«onderlinge duels»
20:45 uur
Malta     Slovenië Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



11 oktober
WK-kwalificatie
Groep H
№ 420
«onderlinge duels»
20:45 uur
Cyprus     Malta AEK Arena – Georgios Karapatakis, Larnaca
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



11 november
WK-kwalificatie
Groep H
№ 421
«onderlinge duels»
20:45 uur
Malta     Kroatië Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



14 november
WK-kwalificatie
Groep H
№ 422
«onderlinge duels»
15:00 uur
Malta     Slowakije Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.

Malta Football Association · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Maltees vrouwenelftal · Malta U21 · Malta U20 · Malta U19 · Malta U18 · Malta U17

1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 − 2029

1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Albanië · Algerije · Andorra · Angola · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Canada · Centraal-Afrikaanse Republiek · Cyprus · DDR · Denemarken · Duitsland · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Gabon · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Indonesië · Israël · Italië · Japan · Joegoslavië · Jordanië · Kaapverdië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Libanon · Libië · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Moldavië · Nederland · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Slovenië · Slowakije · Spanje · Thailand · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Afrika · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland