Interlands Maltees voetbalelftal 2020-2029

Wikimedia-lijst
Vlag van Malta

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Maltees voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 20202029.[1]

InterlandsBewerken

2020Bewerken


3 september
UEFA Nations League
Groep D1
№ 403
«onderlinge duels»
19:45 uur (UTC+1)
Faeröer  [2][3] 3 – 2   Malta[4][5] Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Ádám Farkas (HUN)
Klæmint Olsen   26'
Andreas Lava Olsen   88'
Brandur Hendriksson   90+1'
  38' Jurgen Degabriele
  74' Andrei Agius



6 september
UEFA Nations League
Groep D1
№ 404
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Malta  [7] 1 – 1[8]   Letland[9] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Stéphanie Frappart (FRA)
Kyrian Nwoko   15'   25' (e.d.) Matthew Guillaumier



7 oktober
Vriendschappelijk
№ 405
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+2)
Malta  [10][11] 2 – 0   Gibraltar Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Nikola Popov (BUL)
Kyrian Nwoko   8'
Triston Caruana   90'



10 oktober
UEFA Nations League
Groep D1
№ 406
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Andorra  [12] 0 – 0   Malta Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Alain Durieux (LUX)



13 oktober
UEFA Nations League
Groep D1
№ 407
«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+3)
Letland   0 – 1   Malta Daugavastadion, Riga
Toeschouwers: 953
Scheidsrechter: Iwan Griffith (WAL)
  90+7' Steve Borg



11 november
Vriendschappelijk
№ 408
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+1)
Malta  [13][14] 3 – 0   Liechtenstein[15] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Manfredas Lukjančukas (LTU)
Michael Mifsud   5'
Steve Borg   20'
Jean Paul Farrugia   84' (pen.)



14 november
UEFA Nations League
Groep D1
№ 409
«onderlinge duels»
15:00 uur (UTC+1)
Malta   3 – 1   Andorra Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Peter Kralović (SVK)
Emili García   56' (e.d.)
Jurgen Degabriele   59'
Shaun Dimech   90+3'
  3' Marc Rebés



17 november
UEFA Nations League
Groep D1
№ 410
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+1)
Malta   1 – 1   Faeröer[16] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Kristo Tohver (EST)
Matthew Guillaumier   54'   70' Ári Jónsson

2021Bewerken


24 maart
WK-kwalificatie
Groep H
№ 411
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+1)
Malta   1 – 3   Rusland[17] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Peter Kjærsgaard-Andersen (DEN)
Joseph Mbong   56'   23' Artjom Dzjoeba
  35' Mário Fernandes
  90' Aleksandr Sobolev



27 maart
WK-kwalificatie
Groep H
№ 412
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+1)
Slowakije   2 – 2   Malta Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT)
Dávid Strelec   49'
Milan Škriniar   53'
  16' Luke Gambin
  20' Alex Satariano



30 maart
WK-kwalificatie
Groep H
№ 413
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Kroatië  [18] 3 – 0   Malta Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Lionel Tschudi (SUI)
Ivan Perišić   62'
Luka Modrić   76' (pen.)
Josip Brekalo   90'



30 mei
Vriendschappelijk
№ 414
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+2)
Malta  [19] 0 – 3   Noord-Ierland[20] Wörtherseestadion, Klagenfurt
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Sebastian Gishamer (AUT)
  2' Jordan Jones
  53' Gavin Whyte
  55' Alistair McCann



4 juni
Vriendschappelijk
№ 415
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+2)
Malta  [21] 1 – 2   Kosovo Wörtherseestadion, Klagenfurt
Toeschouwers: 0[6]
Scheidsrechter: Christopher Jäger (AUT)
Shaun Dimech   45+2'   19' Milot Rashica
  84' Milot Rashica



7 juni
Vriendschappelijk
№ -
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+2)
Malta   Afgelast[22]   Kazachstan Lavanttal-Arena, Wolfsberg
Scheidsrechter: Christian-Petru Ciochirca (AUT)



1 september
WK-kwalificatie
Groep H
№ 416
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Malta   3 – 0[23]   Cyprus[24][25] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 2.686
Scheidsrechter: Fabio Maresca (ITA)
Video-assistent: Massimiliano Irrati (ITA)
Cain Attard   44'
Joseph Mbong   46'
Cain Attard   54'



4 september
WK-kwalificatie
Groep H
№ 417
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+2)
Slovenië   1 – 0[26]   Malta Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 4.571
Scheidsrechter: Andris Treimanis (LVA)
Video-assistent: Kevin Blom (NED)
Sandi Lovrić   45' (pen.)



7 september
WK-kwalificatie
Groep H
№ 418
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Rusland  [27] 2 – 0   Malta Otkrytieje Arena, Moskou
Toeschouwers: 10.508
Scheidsrechter: Ali Palabıyık (TUR)
Video-assistent: Abdulkadir Bitigen (TUR)
Fjodor Smolov   10'
Zelimchan Bakajev   84' (pen.)



8 oktober
WK-kwalificatie
Groep H
№ 419
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Malta  [28] 0 – 4   Slovenië[29] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 3.967
Scheidsrechter: Anastasios Sidiropoulos (GRE)
Video-assistent: Ioannis Papadopoulos (GRE)
  27' Josip Iličić
  49' Andraž Šporar
  60' Josip Iličić
  67' Benjamin Šeško



11 oktober
WK-kwalificatie
Groep H
№ 420
«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+3)
Cyprus  [30] 2 – 2   Malta AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca
Toeschouwers: 1.405
Scheidsrechter: Dennis Higler (NED)
Video-assistent: Allard Lindhout (NED)
Fotis Papoulis   7'
Pieros Sotiriou   80'
  53' Zach Muscat
  90+8' Jurgen Degabriele



11 november
WK-kwalificatie
Groep H
№ 421
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+1)
Malta   1 – 7   Kroatië[31] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 4.581
Scheidsrechter: Deniz Aytekin (GER)
Video-assistent: Christian Dingert (GER)
Marcelo Brozović   31' (e.d.)   6' Ivan Perišić
  22' Duje Ćaleta-Car
  39' Mario Pašalić
  45+1' Luka Modrić
  47' Lovro Majer
  53' Andrej Kramarić
  64' Lovro Majer



14 november
WK-kwalificatie
Groep H
№ 422
«onderlinge duels»
15:00 uur (UTC+1)
Malta  [32] 0 – 6[33]   Slowakije[34][35] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 3.293
Scheidsrechter: Fran Jović (CRO)
Video-assistent: Duje Strukan (CRO)
  6' Albert Rusnák
  8' Ondrej Duda
  16' Albert Rusnák
  69' Ondrej Duda
  72' Vernon De Marco
  80' Ondrej Duda

2022Bewerken


25 maart
Vriendschappelijk
№ 423
«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+1)
Malta   1 – 0[36]   Azerbeidzjan Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: onb.
Scheidsrechter: César Soto Grado (ESP)
Jurgen Degabriele   55'



29 maart
Vriendschappelijk
№ 424
«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+2)
Malta   2 – 0[37][38]   Koeweit Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 1.163
Scheidsrechter: Tom Owen (WAL)
Alex Satariano   29'
Teddy Teuma   33'



1 juni
Vriendschappelijk
№ 425
«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+2)
Malta  [39] 0 – 1[40]   Venezuela[41] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: onb.
Scheidsrechter: Kristo Tohver (EST)
  34' Salomón Rondón



5 juni
UEFA Nations League
Groep D2
№ 426
«onderlinge duels»
15:00 uur (UTC+2)
San Marino   0 – 2   Malta Stadio Olimpico, Serravalle
Toeschouwers: 558
Scheidsrechter: Aliyar Ağayev (AZE)
Video-assistent: César Soto Grado (ESP)
  59' Jan Busuttil
  75' Matthew Guillaumier



9 juni
UEFA Nations League
Groep D2
№ 427
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Malta   1 – 2[42]   Estland[43] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 3.422
Scheidsrechter: Bobby Madden (SCO)
Video-assistent: Jochem Kamphuis (NED)
Karl Hein   56' (e.d.)   21' Konstantin Vassiljev
  90+4' Henri Anier



12 juni
UEFA Nations League
Groep D2
№ 428
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Malta   1 – 0   San Marino Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 2.646
Scheidsrechter: Dennis Higler (NED)
Video-assistent: Jeroen Manschot (NED)
Zach Muscat   50'



23 september
UEFA Nations League
Groep D2
№ 429
«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+3)
Estland  [44][45] 2 – 1[46]   Malta[47][48] A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 5.539
Scheidsrechter: Daniel Siebert (GER)
Video-assistent: Sören Storks (GER)
Rauno Sappinen   45+6' (pen.)
Henri Anier   86'
  51' (pen.) Teddy Teuma



27 september
Vriendschappelijk
№ 430
«onderlinge duels»
21:00 uur (UTC+2)
Malta   2 – 1   Israël[49][50] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: onb.
Scheidsrechter: Eldorjan Hamiti (ALB)
Alex Satariano   84'
Ferdinando Apap   87'
  32' (pen.) Bibras Natkho



17 november
Vriendschappelijk
№ 431
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+1)
Malta   2 – 2[51]   Griekenland[52] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: onb.
Scheidsrechter: Alain Durieux (LUX)
Jurgen Degabriele   54'
Teddy Teuma   67' (pen.)
  39' Anastasios Bakasetas
  86' Taxiarchis Fountas



20 november
Vriendschappelijk
№ 432
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+1)
Malta   0 – 1   Ierland[53] Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: onb.
Scheidsrechter: Chrysovalantis Theouli (CYP)
  55' Callum Robinson

2023Bewerken


23 maart
EK-kwalificatie
Groep C
№ 433
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+1)
Noord-Macedonië     Malta n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



26 maart
EK-kwalificatie
Groep C
№ 434
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Malta     Italië Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



16 juni
EK-kwalificatie
Groep C
№ 435
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Malta     Engeland Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



19 juni
EK-kwalificatie
Groep C
№ 436
«onderlinge duels»
21:45 uur (UTC+3)
Oekraïne     Malta n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



12 september
EK-kwalificatie
Groep C
№ 437
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Malta     Noord-Macedonië Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



14 oktober
EK-kwalificatie
Groep C
№ 438
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Italië     Malta n.n.b.
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



17 oktober
EK-kwalificatie
Groep C
№ 439
«onderlinge duels»
20:45 uur (UTC+2)
Malta     Oekraïne Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.



17 november
EK-kwalificatie
Groep C
№ 440
«onderlinge duels»
19:45 uur (UTC)
Engeland     Malta Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: n.n.b.
Scheidsrechter: n.n.b.

Malta Football Association · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Maltees vrouwenelftal · Malta U21 · Malta U20 · Malta U19 · Malta U18 · Malta U17

1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 − 2029

1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Albanië · Algerije · Andorra · Angola · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Canada · Centraal-Afrikaanse Republiek · Cyprus · DDR · Denemarken · Duitsland · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Gabon · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Indonesië · Israël · Italië · Japan · Joegoslavië · Jordanië · Kaapverdië · Kazachstan · Koeweit · Kosovo · Kroatië · Letland · Libanon · Libië · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Moldavië · Nederland · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Slovenië · Slowakije · Spanje · Thailand · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Venezuela · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Afrika · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland