Hoofdmenu openen

Interlands Macedonisch voetbalelftal 2010-2019

Wikimedia-lijst
Flag of North Macedonia.svg

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Macedonisch voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 20102019. In februari 2019 is de naam van Macedonië gewijzigd in Noord-Macedonië.

Inhoud

InterlandsBewerken

2010Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

3 maart
Vriendschappelijk
№ 147
«onderlinge duels»
13:30 uur
Macedonië  [1] 2 – 1   Montenegro[2] Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Albano Janku (ALB)
Ilčo Naumoski   28'
Goran Pandev   31'
  61' Marko Baša



29 mei
Vriendschappelijk
№ 148
«onderlinge duels»
17:30 uur
Azerbeidzjan  [3] 1 – 3   Macedonië[4] Bischofshofen Stadion, Bischofshofen
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter: Dietmar Drabek (AUT)
Elvin Məmmədov   89'   8' Ivan Tričkovski
  66' (e.d.) Rəşad Sadıqov
  88' Mario Gjurovski



2 juni
Vriendschappelijk
№ 149
«onderlinge duels»
19:00 uur
Roemenië   0 – 1   Macedonië Stadion Lind, Villach
Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter: Manfred Krassnitzer (AUT)
  28' Vanče Šikov



11 augustus
Vriendschappelijk
№ 150
«onderlinge duels»
19:00 uur
Malta   1 – 1   Macedonië Ta' Qali Stadium, Ta' Qali
Toeschouwers: 2.050
Scheidsrechter: Gabriele Rossi (SMR)
Michael Mifsud   47'   36' Ivan Tričkovski



3 september
EK-kwalificatie
№ 151
«onderlinge duels»
20:30 uur
Slowakije   1 – 0[5]   Macedonië Štadión Pasienky, Bratislava
Toeschouwers: 5.980
Scheidsrechter: Claudio Circhetta (SUI)
Filip Hološko   90'



7 september
EK-kwalificatie
№ 152
«onderlinge duels»
20:00 uur
Macedonië   2 – 2   Armenië Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 9.000
Scheidsrechter: Espen Berntsen (NOR)
Mario Gjurovski   42'
Ilčo Naumovski   90+6' (pen.)
  41' Joera Movsisjan
  90+1' Edgar Manucharian



8 oktober
EK-kwalificatie
№ 153
«onderlinge duels»
19:00 uur
Andorra   0 – 2   Macedonië Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella
Toeschouwers: 550
Scheidsrechter: Gediminas Mažeika (LTU)
  42' Ilčo Naumovski
  60' Vanče Šikov



12 oktober
EK-kwalificatie
№ 154
«onderlinge duels»
19:45 uur
Macedonië   0 – 1   Rusland Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 17.000
Scheidsrechter: Stefan Johannesson (SWE)
  8' Aleksandr Kerzjakov



17 november
Vriendschappelijk
№ 155
«onderlinge duels»
18:00 uur
Albanië  [6] 0 – 0   Macedonië[7] Stadiumi Skënderbeu, Korçë
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Hüseyin Göçek (TUR)



22 december
Vriendschappelijk
№ 156
«onderlinge duels»
19:30 uur
China   1 – 0   Macedonië[8] Yuexiushan Stadion, Guangzhou
Toeschouwers: 5.500
Scheidsrechter: Kim Jong-Hyeok (KOR)
Zhuoxiang Deng   90' (pen.)

2011Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2011 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

9 februari
Vriendschappelijk
№ 157
«onderlinge duels»
17:30 uur
Macedonië   0 – 1   Kameroen Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Jovan Kaluđerović (MNE)
  75' Matthew Mbuta



26 maart
EK-kwalificatie
№ 158
«onderlinge duels»
19:45 uur
Ierland   2 – 1   Macedonië Aviva Stadium, Dublin
Toeschouwers: 33.200
Scheidsrechter: István Vad (HUN)
Aiden McGeady   2'
Robbie Keane   21'
  45' Ivan Tričkovski



4 juni
EK-kwalificatie
№ 159
«onderlinge duels»
20:30 uur
Macedonië   0 – 2   Ierland Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 29.500
Scheidsrechter: Florian Meyer (GER)
  8' Robbie Keane
  37' Robbie Keane



10 augustus
Vriendschappelijk
№ 160
«onderlinge duels»
18:00 uur
Azerbeidzjan  [9] 0 – 1   Macedonië[10] Dalğa Arena, Mardakan
Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter: Alyaksey Kulbakow (BLR)
  57' Goran Pandev



2 september
EK-kwalificatie
№ 161
«onderlinge duels»
18:00 uur
Rusland   1 – 0[11]   Macedonië Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Bülent Yıldırım (TUR)
Igor Semsjov   41'



6 september
EK-kwalificatie
№ 162
«onderlinge duels»
19:00 uur
Macedonië  [12] 1 – 0   Andorra Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Mark Whitby (WAL)
Mirko Ivanovski   59'



7 oktober
EK-kwalificatie
№ 163
«onderlinge duels»
17:00 uur
Armenië   4 – 1[13]   Macedonië Hanrapetakan Stadion, Jerevan
Toeschouwers: 14.403
Scheidsrechter: Robert Schörgenhofer (AUT)
Marcos Pizzelli   28'
Gevorg Ghazaryan   69'
Henrich Mchitarjan   34'
Artur Sarkisov   90+1'
  86' Vanče Šikov



11 oktober
EK-kwalificatie
№ 164
«onderlinge duels»
19:45 uur
Macedonië   1 – 1[5]   Slowakije Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 4.100
Scheidsrechter: Tony Chapron (FRA)
Nikolče Noveski   80'   54' Juraj Piroska



15 november
Vriendschappelijk
№ 165
«onderlinge duels»
13:00 uur
Macedonië   0 – 0   Albanië Gradski Stadion Goce Delčev, Prilep
Toeschouwers: 3.500
Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SLO)

2012Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

29 februari
Vriendschappelijk
№ 166
«onderlinge duels»
18:00 uur
Luxemburg   2 – 1   Macedonië Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 787
Scheidsrechter: Raymond Crangle (NIR)
Maurice Deville   56'
Maurice Deville   90'
  25' Ferhan Hasani



26 mei
Vriendschappelijk
№ 167
«onderlinge duels»
20:00 uur
Portugal   0 – 0   Macedonië[14] Estádio Dr. Magalhães Pessoa, Leiria
Toeschouwers: 19.323
Scheidsrechter: Alan Kelly (IRL)



29 mei
Vriendschappelijk
№ 168
«onderlinge duels»
20:00 uur
Angola   0 – 0   Macedonië Estádio António Coimbra da Mota, Estoril
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Pedro Proença (POR)



15 augustus
Vriendschappelijk
№ 169
«onderlinge duels»
20:30 uur
Macedonië   1 – 0   Litouwen Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Halis Özkahya (TUR)
Goran Pandev   54'



7 september
WK-kwalificatie
Groep A
№ 170
«onderlinge duels»
20:45 uur
Kroatië   1 – 0   Macedonië Maksimirstadion, Zagreb
Toeschouwers: 13.883
Scheidsrechter: Alon Yefet (ISR)
Nikica Jelavić   69'



11 september
WK-kwalificatie
Groep A
№ 171
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland   1 – 1   Macedonië Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 32.430
Scheidsrechter: Sergej Karasjov (RUS)
Kenny Miller   43'   11' Nikolče Noveski



12 oktober
WK-kwalificatie
Groep A
№ 172
«onderlinge duels»
20:30 uur
Macedonië   1 – 2   Kroatië[15] Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 33.000
Scheidsrechter: Peter Rasmussen (DAN)
Agim Ibraimi   16'   32' Vedran Ćorluka
  60' Ivan Rakitić



16 oktober
WK-kwalificatie
Groep A
№ 173
«onderlinge duels»
20:30 uur
Macedonië   1 – 0[16]   Servië Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 31.000
Scheidsrechter: Bas Nijhuis (NED)
Agim Ibraimi   59' (pen.)



14 november
Vriendschappelijk
№ 174
«onderlinge duels»
17:00 uur
Macedonië  [17] 3 – 2   Slovenië[18] Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Danilo Grujić (SRB)
Darko Tasevski   26'
Adis Jahović   41'
Agim Ibraimi   51'
  49' Nejc Pečnik
  63' Nejc Pečnik



14 december
Vriendschappelijk
№ 175
«onderlinge duels»
16:15 uur
Polen  [19] 4 – 1   Macedonië[20] Mardan Spor Kompleksi, Antalya
Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: Hüseyin Göçek (TUR)
Arkadiusz Milik   12'
Szymon Pawłowski   23'
Artur Jędrzejczyk   63'
Waldemar Sobota   79'
  87' Dejan Blaževski


2013Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2013 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

6 februari
Vriendschappelijk
№ 176
«onderlinge duels»
19:30 uur
Macedonië   3 – 0   Denemarken[21] Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Nikola Dabanović (MNE)
Goran Pandev   9'
Agim Ibraimi   17'
Nikolče Noveski   24'



22 maart
WK-kwalificatie
Groep A
№ 177
«onderlinge duels»
20:45 uur
Macedonië   0 – 2   België Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Deniz Aytekin (GER)
  26' Kevin De Bruyne
  62' (pen.) Eden Hazard



26 maart
WK-kwalificatie
Groep A
№ 178
«onderlinge duels»
20:45 uur
België   1 – 0   Macedonië Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 47.000
Scheidsrechter: Olegário Benquerença (POR)
Eden Hazard   63'



3 juni
Vriendschappelijk
№ 179
«onderlinge duels»
19:00 uur
Zweden   1 – 0   Macedonië[22] Swedbank Stadion, Malmö
Toeschouwers: 14.459
Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE)
Alexander Kačaniklić   39'



11 juni
Vriendschappelijk
№ 180
«onderlinge duels»
19:00 uur
Noorwegen  [23] 2 – 0[24]   Macedonië[25] Ullevaal Stadion, Oslo
Toeschouwers: 8.756
Scheidsrechter: Liran Liany (ISR)
Per Ciljan Skjelbred   9'
Daniel Braaten   79'



14 augustus
Vriendschappelijk
№ 181
«onderlinge duels»
19:30 uur
Macedonië  [26] 2 – 0   Bulgarije[27] Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Milenko Vukadinović (SRB)
Agim Ibraimi   83' (pen.)
Aleksandar Trajkovski   86'



6 september
WK-kwalificatie
Groep A
№ 182
«onderlinge duels»
19:00 uur
Macedonië   2 – 1[28]   Wales Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 13.000
Scheidsrechter: Sascha Kever (SUI)
Ivan Tričkovski   20'
Aleksandar Trajkovski   80'
  39' (pen.) Aaron Ramsey



10 september
WK-kwalificatie
Groep A
№ 183
«onderlinge duels»
20:30 uur
Macedonië   1 – 2   Schotland Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 14.093
Scheidsrechter: Fredy Fautrel (FRA)
Jovan Kostovski   84'   60' Ikechi Anya
  89' Shaun Maloney



11 oktober
WK-kwalificatie
Groep A
№ 184
«onderlinge duels»
20:45 uur
Wales   1 – 0   Macedonië Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 11.257
Scheidsrechter: Suren Baliyan (ARM)
Simon Church   67'



15 oktober
WK-kwalificatie
Groep A
№ 185
«onderlinge duels»
20:30 uur
Servië  [29] 5 – 1   Macedonië Gradski Stadion Jagodina, Jagodina
Toeschouwers: 8.294
Scheidsrechter: Richard Trutz (SVK)
Stefan Ristovski   16' (e.d.)
Dušan Basta   19'
Aleksandar Kolarov   38'
Dušan Tadić   54'
Stefan Šćepović   73'
  83' Adis Jahović


2014Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2014 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

5 maart
Vriendschappelijk
№ 186
«onderlinge duels»
19:30 uur
Macedonië  [30] 2 – 1   Letland[31] Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Lorenc Jemini (ALB)
Jovan Kostovski   29'
Agim Ibraimi   72' (pen.)
  66' (e.d.) Daniel Georgievski



26 mei
Vriendschappelijk
№ 187
«onderlinge duels»
Kameroen   2 – 0   Macedonië[32] Kufstein Arena, Kufstein
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Robert Schörgenhofer (AUT)
Pierre Webó   52'
Maxim Choupo-Moting   84'



30 mei
Vriendschappelijk
№ 188
«onderlinge duels»
Qatar   0 – 0   Macedonië[33] Stadio Centro d`Italia-Manlio Scopigno, Rieti
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Paolo Tagliavento (ITA)



18 juni
Vriendschappelijk
№ 189
«onderlinge duels»
China   2 – 0   Macedonië[34] Olympisch Stadion, Shenyang
Toeschouwers: 15.265
Scheidsrechter: Kui Sum Tong (HKG)
Yu Hanchao   56'
Gao Di   89'



22 juni
Vriendschappelijk
№ 190
«onderlinge duels»
China   0 – 0   Macedonië Shandong Stadion, Jinan
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Kai Lam Ng (HKG)



8 september
EK-kwalificatie
Groep C
№ 191
«onderlinge duels»
Spanje  [35] 5 – 1   Macedonië Estadio Ciudad de Valencia, Valencia
Toeschouwers: 16.000
Scheidsrechter: Anastasios Sidiropoulos (GRE)
Sergio Ramos   16' (pen.)
Paco Alcácer   17'
Sergio Busquets   45+3'
David Silva   50'
Pedro Rodríguez   90+1'
  28' (pen.) Agim Ibraimi



9 oktober
EK-kwalificatie
Groep C
№ 192
«onderlinge duels»
18:00 uur
Macedonië  [36] 3 – 2   Luxemburg Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 11.500
Scheidsrechter: Paolo Mazzoleni (ITA)
Aleksandar Trajkovski   20'
Aleksandar Trajkovski   66' (pen.)
Besart Abdurahimi   90+2'
  39' Stefano Bensi
  44' David Turpel



12 oktober
EK-kwalificatie
Groep C
№ 193
«onderlinge duels»
18:00 uur
Oekraïne   1 – 0   Macedonië Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 33.900
Scheidsrechter: Sébastien Delferière (BEL)
Serhiy Sydortsjoek   45+2'



15 november
EK-kwalificatie
Groep C
№ 194
«onderlinge duels»
20:45 uur
Macedonië   0 – 2   Slowakije Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 9.000
Scheidsrechter: Pedro Proença (POR)
  25' Juraj Kucka
  38' Adam Nemec

2015Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2015 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

27 maart
EK-kwalificatie
Groep C
№ 195
«onderlinge duels»
20:45 uur
Macedonië  [37] 1 – 2[38]   Wit-Rusland[39] Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Anthony Taylor (ENG)
Aleksandar Trajkovski   9'   43' Timofei Kalatsjev
  82' Sergej Kornilenko



30 maart
Vriendschappelijk
№ 196
«onderlinge duels»
21:00
Macedonië  [40] 0 – 0   Australië[41] Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter: Edin Jakupović (BIH)



14 juni
EK-kwalificatie
Groep C
№ 197
«onderlinge duels»
Slowakije   2 – 1[42]   Macedonië[43] Štadión pod Dubňom, Žilina
Toeschouwers: 10.765
Scheidsrechter: Kenn Hansen (DEN)
Kornel Saláta   8'
Marek Hamšík   38'
  69' Arijan Ademi



5 september
EK-kwalificatie
Groep C
№ 198
«onderlinge duels»
Luxemburg  [44] 1 – 0   Macedonië[45] Stade Josy Barthel, Luxemburg-Stad
Toeschouwers: 1.657
Scheidsrechter: Simon Lee Evans (WAL)
Sébastien Thill   90+2'



8 september
EK-kwalificatie
Groep C
№ 199
«onderlinge duels»
20:45 uur
Macedonië   0 – 1   Spanje Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Paolo Tagliavento (ITA)
  8' (e.d.) Tome Pačovski



9 oktober
EK-kwalificatie
Groep C
№ 200
«onderlinge duels»
20:45 uur
Macedonië  [46] 0 – 2   Oekraïne[47] Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Ovidiu Haţegan (ROU)
  59' (pen.) Jevhen Seleznjov
  87' Artem Kravets



12 oktober
EK-kwalificatie
Groep C
№ 201
«onderlinge duels»
20:45 uur
Wit-Rusland   0 – 0   Macedonië[48] Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 1.545
Scheidsrechter: Christian Dingert (GER)



12 november
Vriendschappelijk
№ 202
«onderlinge duels»
Macedonië  [49] 4 – 1   Montenegro Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter: Ivaylo Stojanov (BUL)
Vanče Šikov   35'
Aleksandar Trajkovski   38' (pen.)
Aleksandar Trajkovski   40'
Aleksandar Trajkovski   64'
  89' Stevan Jovetić



17 november
Vriendschappelijk
№ 203
«onderlinge duels»
Macedonië  [50] 0 – 1   Libanon Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO)
  47' Joan Oumari


2016Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

23 maart
Vriendschappelijk
№ 204
«onderlinge duels»
18:00 uur
Slovenië  [51] 1 – 0   Macedonië Bonifikastadion, Koper
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB)
Roman Bezjak   58'



29 maart
Vriendschappelijk
№ 205
«onderlinge duels»
Macedonië   0 – 2   Bulgarije Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter: Enea Jorgji (ALB)
  66' Dimitar Rangelov
  88' Aleksandar Tonev



29 mei
Vriendschappelijk
№ 206
«onderlinge duels»
Azerbeidzjan   1 – 3   Macedonië Sportplatz SV Bad Erlach, Bad Erlach
Toeschouwers: 300
Scheidsrechter: Markus Hameter (AUT)
Əfran İsmayılov   73' (pen.)   19' Marjan Radeski
  33' Goran Pandev
  90+2' Ilija Nestorovski



2 juni
Vriendschappelijk
№ 207
«onderlinge duels»
18:00 uur
Macedonië   1 – 3   Iran Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Neil Doyle (IRL)
Aleksandar Trajkovski   10'   8' Sardar Azmoun
  21' Sardar Azmoun
  60' Sardar Azmoun



5 september
Kwalificatie WK 2018
Groep G
№ 208
«onderlinge duels»
20:45 uur
Albanië   2 – 1   Macedonië Loro Boriçi Stadiumi, Shkodër
Toeschouwers: 14.667
Scheidsrechter: Hüseyin Göçek (TUR)
Armando Sadiku   9'
Bekim Balaj   81'
  51' Ezgjan Alioski



6 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep G
№ 209
«onderlinge duels»
20:45 uur
Macedonië   1 – 2[52]   Israël[53] Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 2.500
Scheidsrechter: Andre Marriner (ENG)
Ilija Nestorovski   63'   25' Tomer Hemed
  43' Tal Ben-Haim



9 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep G
№ 210
«onderlinge duels»
20:45 uur
Macedonië   2 – 3   Italië Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 27.000
Scheidsrechter: Danny Makkelie (NED)
Ilija Nestorovski   57'
Ferhan Hasani   59'
  24' Andrea Belotti
  75' Ciro Immobile
  90+1' Ciro Immobile



12 november
Kwalificatie WK 2018
Groep G
№ 211
«onderlinge duels»
20:45 uur
Spanje   4 – 0   Macedonië Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Toeschouwers: 16.622
Scheidsrechter: Robert Schörgenhofer (AUT)
Darko Velkovski   34' (e.d.)
Vitolo   63'
Nacho Monreal   84'
Aritz Aduriz   85'

2017Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2017 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

24 maart
Kwalificatie WK 2018
Groep G
№ 212
«onderlinge duels»
20:45 uur
Liechtenstein   0 – 3   Macedonië Rheinpark Stadion, Vaduz
Toeschouwers: 4.517
Scheidsrechter: Jonathan Lardot (BEL)
  43' Boban Nikolov
  68' Ilija Nestorovski
  73' Ilija Nestorovski



5 juni
Vriendschappelijk
№ 213
«onderlinge duels»
19:45 uur
Macedonië   0 – 0   Turkije Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 6.000
Scheidsrechter: Stanislav Todorov (BUL)



11 juni
Kwalificatie WK 2018
Groep G
№ 214
«onderlinge duels»
20:45 uur
Macedonië  [54] 1 – 2   Spanje Telekom Arena, Skopje
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Paweł Gil (POL)
David Silva   22'
Diego Costa   27'
  66' Stefan Ristovski



2 september
Kwalificatie WK 2018
Groep G
№ 215
«onderlinge duels»
20:45 uur
Israël  [55] 0 – 1   Macedonië Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 11.350
Scheidsrechter: Aleksej Jeskov (RUS)
  73' Goran Pandev



5 september
Kwalificatie WK 2018
Groep G
№ 216
«onderlinge duels»
20:45 uur
Macedonië   1 – 1   Albanië[56] Mladoststadion, Strumica
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE)
Aleksandar Trajkovski   78' (pen.)   52' Odise Roshi



6 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep G
№ 217
«onderlinge duels»
20:45 uur
Italië  [57] 1 – 1   Macedonië Olympisch stadion, Turijn
Toeschouwers: 22.603
Scheidsrechter: Tiago Martins (POR)
Giorgio Chiellini   40'   77' Aleksandar Trajkovski



9 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep G
№ 218
«onderlinge duels»
20:45 uur
Macedonië  [58] 4 – 0   Liechtenstein Mladoststadion, Strumica
Toeschouwers: 6.000
Scheidsrechter: Laurent Kopriwa (LUX)
Visar Musliu   36'
Aleksandar Trajkovski   38'
Enis Bardi   67'
Arijan Ademi   69'



11 november
Vriendschappelijk
№ 219
«onderlinge duels»
18:30 uur
Macedonië   2 – 0   Noorwegen[59] Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Paolo Tagliavento (ITA)
Goran Pandev   43'
Kire Markoski   90+4'

2018Bewerken

  Zie Macedonisch voetbalelftal in 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

23 maart
Vriendschappelijk
№ 220
«onderlinge duels»
20:45 uur
Finland   0 – 0   Macedonië Gloria Sports Arena, Belek
Scheidsrechter: Mete Kalkavan (TUR)



27 maart
Vriendschappelijk
№ 221
«onderlinge duels»
20:45 uur
Azerbeidzjan   1 – 1   Macedonië Mardan Spor Kompleksi, Aksu
Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: Halis Özkahya (TUR)
Riçard Almeyda   6' (pen.)   22' (pen.) Aleksandar Trajkovski
Interlandoverzichten nationale voetbalelftallen 2010–2019

AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Chinees Taipei · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadjikistan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali · Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Soedan
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Curaçao · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat · Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland