Hoofdmenu openen
Zie WP:WPBE
Belgische provincies

Welkom op de projectpagina van het wikiproject België! Dit wikiproject heeft enerzijds als doel om extra aandacht te geven aan onderwerpen uit België en anderzijds om gebruikers die over onderwerpen uit België schrijven de mogelijkheid te bieden om eenvoudig met elkaar samen te werken.

AchtergrondBewerken

Over tal van onderwerpen zijn er op de Nederlandstalige Wikipedia wikiprojecten opgezet waarin gebruikers samenwerken om over die onderwerpen structureel te schrijven. En dat heeft succes. Zo hebben bijvoorbeeld alle Nederlandse molens een artikel dankzij een wikiproject en wordt er o.a. hard samengewerkt in projecten over Madagaskar, sport en biologie. De oorsprong van dit wikiproject ligt er in dat we hebben gemerkt dat in verhouding tot artikelen over Nederland, er op de Nederlandstalige Wikipedia minder artikelen over België worden geschreven. Niet omdat er minder onderwerpen te beschrijven zijn in België, maar doordat er minder Nederlandstalige gebruikers uit België afkomstig zijn. Daarom is het van belang om samen te werken.

Een van de principes op Wikipedia is dat uit een artikel moet blijken dat een onderwerp relevant is voor opname in Wikipedia. Helaas wordt er wel eens vergeten om de kennis over het belang van een onderwerp op te nemen in een artikel, waardoor voor gebruikers die minder bekend zijn met een onderwerp de relevantie onbekend is. Dan kan samenwerken helpen om het artikel te verbeteren.

Gelijkaardige projectenBewerken

DeelnemersBewerken

Voeg jezelf hieronder toe als je deel wilt nemen aan dit wikiproject en mee wilt helpen. Geef gerust ook aan als je met een bepaald onderwerpengebied bezig bent.

  • Romaine 13 jun 2017 20:11 (CEST) - ik hou me graag bezig met erfgoed, geografie, infrastructuur en allerhande andere onderwerpen
  • Mvg,   TheDragonhunter | Vragen? 13 jun 2017 23:33 (CEST) - Ik hou me tegenwoordig vooral bezig met zaken gerelateerd aan strips (voornamelijk Franco-Belgisch).
  • SvenDK (overleg) 14 jun 2017 06:03 (CEST) - ik schrijf zowiso veel over Belgische onderwerpen in het algemeen en Brussel in het bijzonder
  • maarten|wpbe|mp|ytb 14 jun 2017 08:30 (CEST) Er komt heel wat mooie popmuziek uit België.
  • MJJR (overleg) 14 jun 2017 10:09 (CEST) Onderwerpen: erfgoed, infrastructuur, biografieën...
  • Geertivp (overleg) 14 jun 2017 20:44 (CEST) - Belgische professoren, gebouwen, gemeenten, plaatsen, kerkhoven, geschiedkundige gebeurtenissen, gekoppeld aan OpenStreetMap
  • Grottem (overleg) 14 jun 2017 21:48 (CEST) - Ik hou me meestal bezig met Belgische sporters, sportclubs,...
  • HistorXIII (overleg) 14 jun 2017 22:58 (CEST) - Ik hou me vooral bezig met politiek
  • Rob.scheerlinck (overleg) 14 jun 2017 23:00 (CEST) - Sport, maar eveneens erfgoed kan mij boeien.
  • Beireke1 (overleg) 15 jun 2017 09:49 (CEST) kunst en cultuur, sporadisch ook andere onderwerpen zoals sport, geschiedenis,...
  • Vdkdaan (Gif mo sjette) 15 jun 2017 10:41 (CEST) Natuurgebieden, erfgoed, bekende personen. - Centrum West-Vlaanderen en Gent
  •  4ever(Overleg) 15 jun 2017 13:59 (CEST) - Regio Sint-Niklaas en regio Antwerpen
  • Wikibelgiaan (overleg) 16 jun 2017 11:53 (CEST) - Ik ben vooral geïnteresseerd in geschiedenis, politiek en sporadisch andere (vaak gerelateerde) onderwerpen, zoals bijvoorbeeld heraldiek. - Leuven en het Waasland zijn mij het meest vertrouwd.
  • Norbert zeescouts (overleg) 17 jun 2017 13:20 (CEST) Stations, Antwerpen, Antwerpse tramlijnen, schepen, openbaar vervoer, lokale geschiedenis, ...
  • Ernie (overleg) 29 jun 2017 22:35 (CEST) Algemene interesse in mijn land, maar vooral actief op sportgerelateerde onderwerpen.
  • Nasty nas (overleg) 3 jul 2017 15:51 (CEST) Vooral interesse in (bouwkundig) erfgoed, kunst en cultuur.
  • Philemonbaucis (overleg) 3 jul 2017 21:37 (CEST) Interesse in historische onderwerpen
  •   Monseigneur Léopold (Contact) 27 aug 2017 10:02 (CEST) - Toevoegen van buurtschappen, daarnaast autosnelwegen, etc.
  • Bezig met beschrijving van de dorpen en steden in de provincie Luik en de kerken, watermolens, kastelen en andere bezienswaardigheden. Fred (overleg) 27 jan 2018 15:42 (CET)
  • MichielDMN 🐘 (overleg) 2 feb 2018 20:23 (CET) - Diverse onderwerpen, waaronder strips, beroemdheden en politiek.
  • Mette (overleg) 28 feb 2018 09:01 (CEST)
  • Paul Hermans (overleg) 8 mrt 2018 12:41 (CET) - Erfgoed en fotograferen ervan
  • Marvi2131 (overleg) 12 mrt 2018 15:23 (CET) gemeenten en dorpen
  • E10H msg 19 nov 2018 7:01 (CET) Voetbal & beetje basketbal
  • K.vliet (overleg) 18 jan 2019 09:02 (CET) - alles over natuur, bos, landschap en waterbeheer
  • OrviIIe (overleg) 20 mrt 2019 13:37 (CET) - voetbal, lokale geschiedenis, acteurs

UitnodigenBewerken

Nodig vooral ook andere gebruikers uit voor dit wikiproject als die zich bezighouden met onderwerpen uit België.

Je kunt ook in de bewerkingssamenvatting een link maken naar dit project, zodat andere gebruikers kunnen zien dat het wikiproject België actief is. Bijvoorbeeld:

dit artikel is geschreven in het kader van [[Wikipedia:Wikiproject/België|wikiproject België]]

Je kan eventueel ook onderstaande gebruikersbox op je gebruikerspagina zetten.

Deze gebruiker werkt mee aan het Wikiproject België


Feedback/input gevraagdBewerken

Voeg op Overleg Wikipedia:Wikiproject/België berichten toe als je graag feedback of input wilt. Dan kunnen medegebruikers gericht meekijken en helpen waar daar behoefte aan is. Bijvoorbeeld wanneer je in je kladblok een artikel geschreven hebt en er graag feedback op wilt om te zien of het goed is of dat er nog verbetering gewenst is.

Ontbrekende artikelenBewerken

Voeg hieronder noemenswaardige individuele onderwerpen toe waarover nog geen artikel bestaat, terwijl het onderwerp wel encyclopedisch relevant is en thuishoort op Wikipedia. Voeg eventueel kort erachter in enkele woorden waarom het relevant is. Voeg liever geen hele lijsten toe van rode links, maar verwijs in de plaats naar de pagina waar de lijst met rode links te vinden is.

Gewenste afbeeldingenBewerken

FotografenBewerken

  Zie ook Wikipedia:Fotografen

Hieronder kun je jezelf toevoegen als je in jouw omgeving foto's wilt maken voor Wikipedia-artikelen. En voor wie een foto nodig heeft voor een artikel kan de onderstaande gebruikers contacteren met een verzoek.

Naam Gebied
Maartenschrijft Arrondissement Antwerpen
Arrondissement Dendermonde
Arrondissement Sint-Niklaas
Marc Ryckaert Brugge
Oostende
Damme
Romaine Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Luik (provincie)
Limburg
Vlaams-Brabant
Luxemburg (provincie)
en af en toe in de andere provincies
Mette Arrondissement Turnhout
Arrondissement Hasselt
Arrondissement Antwerpen
Arrondissement Maaseik
Paul Hermans Provincie Oost-Vlaanderen
Provincie West-Vlaanderen
en af en toe in de andere provincies

Laatste loodjesBewerken

Laatste loodjes zijn series van onderwerpen waarvan bijna alle onderwerpen al een eigen artikel hebben, maar een paar nog niet. Het zou mooi zijn als we kunnen zeggen dat we in bepaalde onderwerpgebieden alle relevante onderwerpen een artikel hebben gegeven en daarmee volledig worden. Als je een serie weet die nog net niet helemaal compleet is, voeg die dan hieronder toe zodat we weten waar we aan kunnen werken.

  • ...

Complete seriesBewerken

Er ontbreken nog vele onderwerpen, maar we hebben ook al series compleet. Dat zijn mooie mijlpalen waar aandacht voor mag zijn. Voeg ze toe hieronder.

BijdragenBewerken

We houden graag bij welke bijdragen in het kader van dit wikiproject zijn gedaan, dit kan andere gebruikers inspireren om mee te schrijven, maar ook om andere gebruikers gericht te kunnen laten meehelpen om artikelen nog beter te maken. Voeg je bijdragen toe op Wikipedia:Wikiproject/België/Bijdragen.

Zorg dat de nieuw aangemaakte artikelen ook gekoppeld zijn op Wikidata aan hun equivalent in een andere taal, of maak een nieuw item hiervoor aan op Wikidata. Lukt het niet, loop je vast of weet je niet hoe je dit kunt doen, vraag dan op de overlegpagina om hulp!

Aangemaakte artikelenBewerken

  1. Sleenovia, stripverhaal - Q30278203
  2. Station Frasnes-lez-Couvin, voormalig spoorwegstation - Q21816795
  3. Echo (album van Bazart), muziekalbum - Q30302593
  4. Alfred Cogniaux, botanicus - Q655719
  5. Iers Vredespark, oorlogsmonument - Q6083563
  6. Jan Michiel Ruyten, Belgische 19de-eeuwse kunstschilder - Q21396050
  7. 360° (album van Mintzkov), muziekalbum - Q30305430
  8. M For Means And L For Love, muziekalbum - Q30311612
  9. Marie Delcourt, filologe en historica - Q1243468
  10. Onze-Lieve-Vrouw-Geboortekerk (Lint), kerkgebouw en monument - Q30349471
  11. Guillaume Charlier, beeldhouwer - Q253327
  12. Anaelle Wiard, voetbalster - Q27075213
  13. Elke Van Gorp, voetbalster - Q20641597
  14. Charles-Philippe van Arberg, militair - Q1237272
  15. Jean V d'Allamont, militair - Q3174913
  16. Guillaume d'Auxonne, kanselier-bisschop - Q3120255
  17. Gilles van Chin, edelman, drakendoder - Q3106567
  18. Isabel Van Buynder, alpineskiester - Q6574121
  19. Rachel Baes, kunstschilderes - Q3416072
  20. Burchard van Aken, bisschop van Kamerijk - Q1010290
  21. Arnold Mercator, cartograaf - Q695779
  22. Maximiliaan de Berghes, (aarts)bisschop - Q22248120
  23. Radu Bălescu, tot Belg genaturaliseerde natuurkundige - Q523702
  24. Antonio Felice Zondadari, pauselijk diplomaat in Brussel - Q1084604
  25. Europalia-monument (Nadrin) - Q33035135
  26. Marie Van Langendonck, dichteres uit Antwerpen - Q3292832
  27. Cathroé van Metz, abt - Q2485156
  28. Bernard d'Albi, kapitteldeken te Brugge en raadsheer voor Franse koningen - Q2898776
  29. Lea Daan, danseres, choreografe, danspedagoge - Q3228606
  30. Bertulfus van Gent, abt - Q2697024
  31. Pierre-Clément de Laussat, maritiem prefect voor Antwerpen en prefect van Bergen - Q3382948
  32. Marc-René de Voyer de Paulmy d'Argenson, prefect in Antwerpen - Q2743823
  33. François Buisseret, jurist en (aarts)bisschop - Q3084126
  34. Charles Michel, kenner van het Sanskriet - Q33837429
  35. Ghislaine De Boom, historica - Q21764148
  36. Augustijnerklooster van Leuven - Q34521335
  37. Priorij Terbank, rechtbank voor lepralijders - Q35030660
  38. Willem van Hildernisse, sektenleider 15e eeuw - Q36372846
  39. Buysdellebos, bos in Ukkel - Q36623094
  40. Papenkasteel, kasteel en natuurgebied in Ukkel - Q2970725
  41. Robert le Bougre, inquisiteur in Vlaanderen - Q1283863
  42. Philippe de l'Espinoy, historicus - Q1234842
  43. Belgica (soundtrack), muziekalbum/soundtrack - Q36678246
  44. Levinus Battus, wiskundige en arts - Q1821915
  45. The Game (Das Pop), muziekalbum - Q36908731
  46. Das Pop (muziekalbum), muziekalbum - Q37490337
  47. The Human Thing, muziekalbum - Q37592264
  48. Fortigaire de Plaisance, bisschop en Bourgondisch raadsheer - Q3078510
  49. Mathilde van Portugal, gravin van Vlaanderen - Q1703679
  50. Peter van Luxemburg-Saint Pol, edelman - Q474571
  51. Cesare Brancadoro, pauselijk diplomaat - Q1080440
  52. Albero II van Chiny-Namen, prins-bisschop - Q2832071
  53. Clementia van Bourgondië, gravin van Vlaanderen - Q2104024
  54. Jan Curtius, wapenhandelaar - Q3171509
  55. Henricus Brucaeus, wiskundige en arts - Q109090
  56. Julien Ficher, beeldend kunstenaar en pedagoog - Q38225867
  57. Jean du Castre d'Auvigny, schrijver - Q3171822
  58. Dominique Dufour de Pradt, Frans aartsbisschop van Mechelen - Q202386
  59. Paul Bourgeois, astronoom - Q1952452
  60. Chartreuzenbos, bos in Holsbeek - Q21770595
  61. I Love (Das Pop), muziekalbum - Q38724741
  62. Abraham Lipski, ingenieur, uitvinder - Q38908178
  63. Sleepers' Reign, popgroep - Q28224888
  64. Giselbert van Bergen, kanselier - Q719319
  65. King into delight, muziekalbum - Q39268631
  66. Enola (webzine), webzine - Q39276533
  67. Sint-Annacollege in Leuven - Q39288580
  68. From here to there, muziekalbum - Q17628670
  69. Plan your escape, muziekalbum - Q39419077
  70. Jos Molemans, plaatsnaamkundige, historicus, dialectoloog - Q39487271
  71. Jan Mylius, jurist in de Spaanse Nederlanden - Q39524245
  72. Luxemburgcollege in Leuven - Q39523545
  73. College van Luik in Leuven - Q39650343
  74. Le Grognon, de oudste wijk van Namen - Q39657983
  75. Everest (Girls in Hawaii), muziekalbum - Q40096183
  76. Hanna Voos, danseres, choreografe, danspedagoge - Q3126826
  77. Ansegisus van Lobbes, abt van Lobbes - Q569476
  78. Michel Drieux, rector Leuven 16e eeuw - Q28952303
  79. Driutiuscollege in Leuven - Q40684506
  80. Kartuizerpomp in Leuven - Q40693075
  81. voormalig Kartuizerklooster in Leuven - Q40910040
  82. Blauwputgang in Leuven - Q41443927
  83. Willem van Saint-Thierry, Luikenaar en abt - Q1628129
  84. Priorij van de Heilige Ursula en de 11.000 Maagden, in Leuven - Q41533409
  85. André Beullens, kunstschilder - Q22030627
  86. Jean Dabin, jurist Louvain - Q3171520
  87. Amaury de Marchant et d'Ansembourg, Belgisch-Luxemburgs diplomaat - Q13101510
  88. Frans Van Leemputten, kunstschilder - Q18508181
  89. Willem Pensart, ambtenaar voor de landvoogdes der Nederlanden - Q41637169
  90. Lucia de Brouckère, scheikundige ULB - Q3265169
  91. Jeanne Van Calck, onopgeloste kindermoord in Brussel - Q20961872
  92. Marie Clotilde Bonaparte, Frans-Belgische prinses - Q3291736
  93. Augustine De Rothmaler, pedagoge, feministe - Q41793283
  94. Marie-Jeanne Schellinck, vrouwelijke militair in dienst van Napoleon - Q2817220
  95. Jean-Armand de Roquelaure, aartsbisschop van Mechelen - Q454900
  96. Lancelot Schetz, stadhouder van Limburg - Q16853686
  97. Lancelot Schetz, burgemeester van Brussel - Q42044823
  98. Toussaint-Joseph Romsée, Luiks priester-leraar - Q42037763
  99. Sint-Ivocollege in Leuven - Q42052602
  100. Breugelcollege in Leuven - Q42054838
  101. Elisa Caroline Bommer-Destrée, Brussels botanica - Q5361352
  102. Philippe Delhaye, moraaltheoloog en mediëvist - Q42294379
  103. Verloren Kosttoren in Leuven - Q42296471
  104. Irmgard, hertogin van Limburg - Q2275669
  105. Pieter van Dale, Antwerps kanunnik - Q42302976
  106. Van Dalecollege in Leuven - Q42303229
  107. Dekenij van de Lakenwevers van Leuven - Q42303680
  108. Angélique de Rouillé, edeldame uit Henegouwen en feministe - Q2849872
  109. Marie Sasse, operazangeres - Q4499874
  110. Guillaume Nolens, gynaecoloog - Q42342849
  111. College van Engelse Jezuïeten in Luik - Q2983831
  112. Valduc in Waals-Brabant - Q42416195
  113. Paul Fourmarier, geoloog - Q551937
  114. Charles Nerinckx, missionaris in Amerika - Q328167
  115. Pierre Groult, hispanist - Q6075544
  116. Momboor van Luik - Q3284944
  117. Jan van Baarle, inquisiteur in Luik - Q42573449
  118. Iers College in Leuven - Q21186654
  119. Jean-Jacques Winders, architect - Q6244015
  120. Anna-Maria van Reysschoot, kunstschilder uit Gent - Q21646555
  121. José Comblin, priester, missionaris en theoloog - Q979013
  122. Henri Libert, edelsmid uit Namen - Q17265881
  123. Marcelle Werbrouck, egyptologe - Q21475329
  124. Leuvense Cellenbroeders - Q42942690
  125. Éléonore de Bergh, hofdame in Brussel en Franse politica - Q16685191
  126. Clara de Hirsch-Bisschofsheim, bankier en filantrope - Q18527150
  127. Anselmus van Vlaanderen, musicus - Q43030219
  128. Arnold Baert, lid Hoge Raad van Mechelen 16e-17e eeuw - Q27507791
  129. Desiré Duwaerts, beeldhouwer - Q21345331
  130. Koningscollege in Leuven - Q43097068
  131. Claude de Bexon, bisschop van Namen - Q1813276
  132. College van Premonstreit in Leuven - Q43149076
  133. Peltzcollege in Leuven - Q43154850
  134. Paridaens, stichter van Leuvense school en congregatie - Q43235006
  135. Albert Mockel, dichter en literatuurcriticus - Q2831420
  136. Waterpoorten van Leuven - Q43270433
  137. Hollands College in Leuven - Q43290871
  138. Hoge Heuvelcollege in Leuven - Q43295318
  139. Herman van Doornik of van Laon, abt - Q5964326
  140. Jean Thonon, vader en zoon beeldhouwers in Luik - Q43383408
  141. Valère Dumortier, architect - Q16219028
  142. Pierre de Cambry uit Doornik - Q3387478
  143. Louise de Mérode uit Brussel - Q971380
  144. Yvonne Vieslet, 10 jaar, slachtoffer 1e Wereldoorlog - Q21832189
  145. Abdij van Epinlieu, bij Bergen - Q25391928
  146. Beatrix van Lens, stichter van bovenstaande abdij - Q2113790
  147. Robert Goldschmidt, natuurkundige, scheikundige, ingenieur - Q1185434
  148. Johanna van Chiny, laatste Karolinger in Chiny - Q24970486
  149. Jean Stecher, literatuurhistoricus en -criticus - Q18197817
  150. Johann Dominicus Fuss, Luiks hoogleraar Latijn en Latijns dichter - Q1246066
  151. Franse beschieting van Luik (1691), episode in de Negenjarige Oorlog - Q44510199
  152. Lambert de Liverloo, kanselier van Luik - Q44519879
  153. Émile Henriot, in België gevestigde Franse scheikundige en natuurkundige - Q3107416
  154. Simon Boels, glasschilder - Q17354056
  155. Nicolas-Joseph Dehesselle, bisschop van Namen - Q2108405
  156. Guilielmus Philippus de Herzelles, abt in Leuven en bisschop van Antwerpen - Q22211534
  157. Ambroise-Joseph de Herzelles, broer en jurist - Q458897
  158. Julia Bastin, taalkundige, mediëviste en vertaalster - Q1711810
  159. Manneken Pis van Westmeerbeek, beeldje van een plassend jongetje - Q45277683
  160. Laurence Kindt, kunstschilder - Q21645677
  161. Émile De Wildeman, botanicus - Q2628388
  162. Aldegonde Desmoulins, benedictines en architecte in Luik - Q35493112
  163. Godfried, Leuvenaar en bisschop van Bath - Q16199037
  164. Louise Lateau, gestigmatiseerde, met controversen - Q178734
  165. Vigliuscollege, in Leuven - Q46032513
  166. Malderuscollege, in Leuven - Q46395851
  167. College van 's-Hertogenbosch, in Leuven - Q46518162
  168. Zwartzustersklooster, in Leuven - Q231797
  169. Anatomisch amfitheater, in Leuven - Q47003023
  170. Julie Pecher, journaliste in Antwerpen - Q20961875
  171. De Bay college, in Leuven - Q47008172
  172. Henri-Joseph Rega, rector en bouwheer in Leuven - Q31820933
  173. Karel de Méan, rechtsgeleerde en burgemeester van Luik - Q2960651
  174. Jean-Baptiste d'Oultremont, jurist en burgemeester van Luik - Q3164494
  175. Ghislain de Bryas, militair in de Spaanse Nederlanden - Q15974054
  176. Jacques Bruneau, Spaans diplomaat uit de Spaanse Nederlanden - Q47035229
  177. Rijke Claren van Leuven - Q47068150
  178. Bogaarden- en Oratorianenklooster, Leuven - Q47069659
  179. Jacob van Vitry, Frans theoloog en kardinaal die voordien in Brabant, Namen en Luik verbleef - Q654608
  180. Willem Neve, eerste rector van de oude universiteit van Leuven - Q16640543
  181. Jeanne Hovine, illustratrice, striptekenares en actrice (onder de naam Anne-Marie Ferrières) - Q27767436
  182. Giovanni Berchet, Italiaans dichter die op het kasteel van Gaasbeek verbleef - Q670694
  183. Cesare Alessandro Scaglia, abt-diplomaat van Savoye die zich terugtrok in Antwerpen - Q18526360
  184. Herman Teirlinckgebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47457146
  185. Boudewijngebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47457938
  186. Erfgoedfonds, fonds van de Koning Boudewijnstichting - Q47458848
  187. Phoenixgebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47459075
  188. Hendrik Consciencegebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47459172
  189. Graaf de Ferrarisgebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47459335
  190. Arenberggebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47459605
  191. Jacob van Maerlantgebouw, gebouw van de Vlaamse overheid in Brugge - Q47461370
  192. Anna Bijnsgebouw, gebouw van de Vlaamse overheid in Antwerpen - Q47461452
  193. Dirk Boutsgebouw, gebouw van de Vlaamse overheid in Leuven - Q47461679
  194. Hendrik van Veldekegebouw, gebouw van de Vlaamse overheid in Leuven - Q47461798
  195. Provinciehuis (Belgisch Limburg), gebouw van provinciale overheid in Hasselt - Q47462154
  196. Provinciehuis (Oost-Vlaanderen), gebouw van de provinciale overheid in Gent - Q47462358
  197. Edward Steyaert, schilder van glasramen - Q26720390
  198. Matilde Malenchini, Toscaanse kunstschilderes die een tijd in de Zuidelijke Nederlanden verbleef - Q21638140
  199. Jean Van den Bosch, ambassadeur van België - Q1685974
  200. Jean Van den Bosch, wielrenner en Olympisch medaillewinnaar - Q59553
  201. Maria Lambertine Coclers, kunstschilder uit Luik - Q19755067
  202. Jean Jonglet, diplomaat uit Namen - Q1685595
  203. Gezicht op Brussel, schilderij van Jan-Baptist Bonnecroy - Q47482890
  204. Leo de Ball, Duits astronoom die in Luik en Brussel werkzaam was - Q65555
  205. Armand Meyers, procureur-generaal van Luik - Q24951050
  206. Stefaan van Doornik, bisschop van Doornik - Q1215304
  207. Roland Scrivers, kanunnik en waarzegger in Brugge en Atrecht - Q3440312
  208. De absintdrinkster (Spilliaert), schilderij van Léon Spilliaert - Q47498728
  209. Landschap met ontmoeting op de weg naar Emmaüs, schilderij van Herri met de Bles - Q47498726
  210. Camille Lemonnier in het atelier van de kunstenaar, schilderij van Belgisch kunstenaar Alfred Stevens - Q47498727
  211. De dame met de ledenpop, schilderij van de Belgische kunstenaar Félicien Rops - Q47498708
  212. In de coulissen, tekening van de Belgische kunstenaar Félicien Rops - Q47498714
  213. Pierre-Lambert Ledrou, Luikse prelaat - Q27656853
  214. Portret van Jan Vekemans, schilderij van Cornelis de Vos - Q47498712
  215. Charles met streepjestrui, schilderij van de Belgische kunstschilder Henri Evenepoel - Q47498715
  216. Kruisweg (Herri met de Bles), schilderij van Herri met de Bles - Q47498716
  217. De apostel Mattheüs, schilderij van de Zuid-Nederlands barokschilder Anthony van Dyck - Q47498729
  218. Zelfportret (Jacob Jordaens), schilderij van de Zuid Nederlandse kunstschilder Jacob Jordaens - Q47498730
  219. De doedelzakspeler, schilderij van de Zuid Nederlandse kunstschilder Jacob Jordaens - Q47498725
  220. Céline Dangotte, feministe, pedagoge, onderneemster - Q47514867
  221. Marguerite Tiste, geëxecuteerd voor hekserij in Bergen/Mons - Q19630377
  222. Kluizenarij van Sint-Antonius, bij Malmedy - Q47517312
  223. Ernst Stadler, Duits letterkundige en hoogleraar ULB Brussel - Q77359
  224. François Dukers, architect in Luik en Thorn - Q47520617
  225. Cornélie Wouters de Vassé, schrijfster uit de Oostenrijkse Nederlanden - Q2997612
  226. Jacobus Lassonius, classicus uit Antwerpen, gevlucht naar Holland - Q47526365
  227. Benedictus van Haeften, abt van Affligem - Q4887369
  228. Gobert van Aspremont, een ridder-monnik - Q963179
  229. Philippe Cospeau, kanunnik uit Bergen en bisschop in Frankrijk - Q3379647
  230. Collegepomp, één van de 2 waterpompen op de Oude Markt in Leuven - Q47546704
  231. Sint-Janspomp, één van de 2 waterpompen op de Oude Markt in Leuven - Q47546694
  232. Léonie Mols, Antwerps mecenas - Q27824407
  233. Ramirdus van Esquerchin, priester op de brandstapel van Kamerijk - Q47807483
  234. Louis-Ferdinand Fix, Belgisch-Luxemburgs kapitein en avonturier - Q47931710
  235. Lijst van skicentra in België, outdoor skipistes - Q48002012
  236. Adam Willem Haksteen, Nederlands predikant in België - Q48035398
  237. Jan Antoon Locquet, voorzitter van de Grote Raad van Mechelen, burggraaf en kanselier van Brabant - Q48112472
  238. Rombaut Loets, rekenmeester in de Spaanse Nederlanden - Q48323946
  239. Edouard Van der Heyden, leraar en apotheker in Antwerpen - Q48333480
  240. Filips van der Eycken, raadsheer bij de Souvereine Raad van Brabant en vice-kanselier van Brabant - Q48340106
  241. Michel Colloz, abt en historicus - Q48459767
  242. Ferdinand Colson, militair chirurg - Q48465365
  243. De bespotting van Simson, schilderij van Jan Steen in de Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen - Q48489714
  244. Philippe Buchez, Frans socioloog en politicus, afkomstig uit de Zuidelijke Nederlanden - Q577445
  245. Paul Godefroid de Berlo de Franc-Douaire, bisschop van Namen - Q22209685
  246. North Gate, gebouw in Brussel - Q48605319
  247. North Plaza, gebouw in Brussel - Q48606611
  248. Nicolas de Nobili, financier in de Oostenrijkse Nederlanden - Q48649510
  249. Gebouw Leefmilieu Brussel, iconisch kantoorgebouw in Brussel - Q48683433
  250. Joseph Halkin, Luiks hoogleraar in de aardrijkskunde - Q48817422
  251. Omer Buyse, pedagoog, pionier technisch onderwijs - Q48905820
  252. Harry Jungbluth, militaire rechterhand van koning Albert I - Q48930287
  253. Hendrik van Geldenaken, diplomaat, kanunnik en jurist - Q48977796
  254. Guilielmus Wyts, rechter in Gent in de Spaanse Nederlanden - Q49296702
  255. François Crépin, botanicus - Q1450997
  256. Julie Billiart, congregatiestichtster te Namen en heilige - Q259718
  257. Voltaire Masius, hoogleraar in Luik - Q49485586
  258. Huis van het Gewest, zetel van de Brusselse Hoofdstedelijke Regering - Q49641335
  259. Franciscus Ruaeus uit Rijsel - Q49679418
  260. Jérôme Perrenot, Habsburgs diplomaat - Q49860503
  261. Saxo Finia, secretaris in Brussel in de Spaanse Nederlanden - Q50078672
  262. Beda Regaus, proost van Affligem - Q50085257
  263. Urban von Scharenberg, diplomaat in de Spaanse Nederlanden - Q50096808
  264. Vredehandel van Keulen, vredespoging in de Tachtigjarige Oorlog - Q50096744
  265. Lucas van Mechelen, kapucijn en mysticus - Q20726173
  266. Lucas van Uffelen - handelaar, ouders gevlucht uit Antwerpen - Q21526240
  267. Max Winders - architect en monumentenzorger - Q50183655
  268. Lambert van den Briaerde, magistraat - Q34370732
  269. Felix De Roy, journalist en astronoom - Q3068154
  270. Jan van Rotselaar, abt van Averbode in de 13e eeuw - Q50231471
  271. François Terby, astronoom - Q5493301
  272. Paul Stroobant, astronoom - Q18415012
  273. Paul Cerfontaine, hoogleraar biologie in Luik - Q16219359
  274. Charles-Urbain de Chanclos de Rets de Brisuila, veldmaarschalk in de Oostenrijkse Nederlanden - Q50315871
  275. Pachecogebouw, kantoorgebouw in Brussel van Belfius - Q50320668
  276. Walter van Brugge, bisschop van Poitiers - Q7966528
  277. Galileigebouw, kantoorgebouw in Brussel van Belfius - Q50322894
  278. Felix van Sambix, onderwijzer en meesterschrijver - Q3068182
  279. Brussels Parlementsgebouw, gebouw van het parlement in Brussel - Q4979796
  280. Parlement francophone bruxellois, een wetgevend orgaan in Brussel - Q3365550
  281. Lombardstraat 77, gebouw in Brussel - Q50325751
  282. Lombardstraat 61-67, gebouw in Brussel - Q50330780
  283. Musée L, museum in Louvain-la-Neuve - Q48773771
  284. Jean-Charles Houzeau, astronoom, meteoroloog, geofysicus, journalist - Q768943
  285. Auguste Navez, officier en militair uitvinder - Q50364838
  286. Désirée Artôt, operazangeres - Q271414
  287. Adriaen Marcellis, onderwijzer in Antwerpen en Dordrecht - Q50379381
  288. Uldarique Marga, militair en industrieel - Q50379763
  289. Europees netwerk van transmissiesysteembeheerders voor elektriciteit, organisatie met hoofdkantoor in Brussel - Q1413905
  290. Pedro Vander Linden, uiteindelijk generaal in Mexico - Q6070304
  291. hit fm, radiostation - Q50384527
  292. Jacob Olivier Van de Velde, bisschop en hoogleraar in de Verenigde Staten - Q59732
  293. Marian de Saint-Antoine, karmeliet en dichter in het Waals - Q13213290
  294. Jean-Nicolas Perlot, goudzoeker tijdens de Gold Rush in Californië - Q3168215
  295. Colmi, troubadour in Henegouwen - Q50414280
  296. Gerardus Rubens, abt van Hemiksem - Q29272251
  297. Walter Sauer, kunstschilder en tekenaar - Q3565883
  298. Eugène Ulrix, hoogleraar Romaanse talen en Latijn in Gent - Q1373581
  299. Simon Verepaeus, classicus en kanunnik uit 's-Hertogenbosch - Q21553448
  300. Adolphe Lecrenier, technisch directeur van Val-Saint-Lambert in Seraing - Q50694004
  301. Jan van Wueluwe, rederijker in Antwerpen - Q50696797
  302. Adriaan van Mechelen, franciscaan en religieus auteur - Q50740189
  303. Carel Baten, arts en schrijver - Q50759327
  304. Jacques van de Coutere, Bruggeling in Portugese en Spaanse dienst - Q50807813
  305. Servais de Lairuelz, premonstratenzer abt en hervormer, afkomstig uit de Spaanse Nederlanden - Q3480008
  306. Bastaard van Blancstain, roverhoofdman - Q50827715
  307. Henri Grégoire, historicus en taalkundige - Q176136
  308. Bernaert Stockmans, onderwijzer zowel in Antwerpen als in Dordrecht tijdens de Tachtigjarige Oorlog - Q50846625
  309. Damian Hugo Philipp von Schönborn-Buchheim, landcommandeur van Alden-Biesen - Q69886
  310. Willem van Pietersheim, kanunnik en rechter in Luik - Q51052294
  311. Tankmonument (17pdr SP Achilles, La Roche-en-Ardenne), monument - Q51170825
  312. Tankmonument (M4A1 Sherman, La Roche-en-Ardenne), monument - Q51172222
  313. Tankmonument (La Gleize), monument - Q51174000
  314. Tankmonument (Celles), monument - Q51179313
  315. Tankmonument (Houffalize), monument - Q51187152
  316. Tankmonument (Grandmenil), monument - Q51188686
  317. Tankmonument (Vielsalm), monument - Q51205551
  318. Tankmonument (Wibrin), monument - Q51207829
  319. Tankmonument (Beffe), monument - Q51209584
  320. Tankmonument (Hermeton-sur-Meuse), monument - Q13105313
  321. Tankmonument (Leopoldsburg), monument - Q51215060
  322. Tankmonument (Hechtel), monument - Q51216949
  323. Tankmonument (Klein-Willebroek), monument - Q51219513
  324. Tankmonument (Aarlen), monument - Q51220664
  325. Tankmonument (Bastenaken), monument - Q51168853
  326. Tankmonument (Mopertingen), monument - Q51229398
  327. Bevrijdingsmonument (Meerhout), monument - Q51237639
  328. Tankmonument (Zelzate), monument - Q51238688
  329. Monument Leiebrug, monument - Q51270275
  330. Oorlogsmonument Brasschaat, monument - Q51271662
  331. Tankmonument (Antwerpen), monument - Q51273060
  332. Antwerp Expo, congrescentrum - Q51274640
  333. Oorlogsmonument (Stavelot), monument - Q51276833
  334. Gidsenmonument, monument - Q51278939
  335. Tankmonument (Embourg), monument - Q51284246
  336. Ferdinand Gobert d'Aspremont Lynden, veldmaarschalk voor de Oostenrijkers - Q778901
  337. Gaspar Jongelincx, abt en historicus - Q1495246
  338. Hendrik van Halmale, burgemeester van Antwerpen in de Spaanse Nederlanden - Q21614633
  339. Hendrik van Halmale, bisschop van Ieper in de Spaanse Nederlanden - Q51394547
  340. Karel Rym, raadsheer en diplomaat voor de Spaanse Nederlanden - Q51487755
  341. Theunis Wypart, glasschilder in het prinsbisdom Luik - Q24929227
  342. College van Savoye, Leuven - Q51574348
  343. Tankmonument (Wiemesmeer), monument - Q51573922
  344. Tankmonument (Stockem), monument - Q51577712
  345. Herdenkingsmonument (Monceau-Imbrechies), monument - Q51578421
  346. Franciscus Johannes de Robles, bisschop van Ieper - Q29738274
  347. College van Craenendonck, Leuven - Q51591625
  348. Pierre Corneille Van Geel, priester-orangist-plantkundige - Q2093328
  349. Tankmonument (Elsenborn), monument - Q51639489
  350. Hendrik van Diependaele, glazenier - Q51648043
  351. Petrus Paulus Lefevere, missionaris uit Roeselare - Q7176323
  352. Louise Schilthuis, ichtyologe - Q21387734
  353. Mariette Hannon, mycologe - Q50324538
  354. Peter Calentyn, religieus auteur in de Zuidelijke Nederlanden - Q51721525
  355. Oudard de Bournonville, graaf in de Spaanse Nederlanden - Q51726660
  356. Jacques Meyer, bestuurder van Gent in de Verenigde Nederlandse Staten; Frans revolutionair - Q51787322
  357. Marten Micron, calvinistisch auteur afkomstig uit Gent, Spaanse Nederlanden - Q51797909
  358. Martin Micronius, arts in Gent, Spaanse Nederlanden - Q51800651
  359. Pierre Quicke, bisschop van Doornik - Q51802878
  360. Anna Janssens, handelaarster, brouwer, grootgrondbezitter en investeerder in de haven van Antwerpen, Spaanse Nederlanden - Q51844511
  361. Judocus Bouckaert, bisschop van Ieper in de Spaanse Nederlanden - Q29741334
  362. Fernand Tonnet, mede-stichter van de Kristelijke Arbeidersjongeren - Q28147427
  363. Fulrad van Saint-Quentin, abt van Saint-Quentin en van Lobbe - Q3754272
  364. Koenraad van Urach, kanunnik in Luik, abt van Villers, abt van Clairvaux, abt van Cîteaux, pauselijk legaat en kardinaal - Q66608
  365. Joachim Sterck van Ringelbergh, encyclopedist, humanist en pedagoog - Q720419
  366. Isabelle Catherine Van Assche, kunstschilder - Q21644740
  367. Jean De Backer, Augustijner monnik, classicus en dichter in de Spaanse Nederlanden - Q52162184
  368. Robert van Thorote, prins-bisschop van Luik en bisschop van Langres - Q3028444
  369. Eline Powell, Belgische televisieactrice - Q37005341
  370. Luc Embrechts, Belgisch jeugdboekenschrijver - Q54289060
  371. Natuurpark van de twee Ourthes, natuurgebied in de provincie Luxemburg - Q55646858
  372. Le Hérou, rotswand in de provincie Luxemburg - Q55646874
  373. Wintershovenmolen, watermolen - Q56189795
  374. Tour Nereth, kasteeltoren - Q56210474
  375. Centrale IM, elektriciteitscentrale - Q56257010
  376. Centrale Marchienne, elektriciteitscentrale - Q56259013
  377. Aya Courouble, gymnaste - Q56489558
  378. Vital Verdickt, gymnast - Q12009981
  379. Dorien Motten, gymnaste - Q24006501
  380. Jolien Corteyn, schermster - Q56569989
  381. Saartje Corteyn, schermster - Q56570221
  382. Kristien Aertssen, illustrator en schrijver van kinderboeken - Q47496763
  383. Inge Bergh, schrijfster - Q47497814
  384. Ann De Bode, schrijfster en illustrator - Q47498477
  385. Stefanie De Graef, illustrator van kinderboeken - Q47498478
  386. Bea de Koster, schrijver van kinderboeken - Q47498480
  387. Geert Vervaeke, illustrator van kinderboeken - Q41557940
  388. Kristien In-'t-Ven, schrijfster - Q47498525
  389. Mattias De Leeuw, illustrator - Q47498481
  390. Gregie De Maeyer, illustrator en auteur - Q47498510
  391. Marian De Smet, schrijver - Q39012132
  392. Evelien de Vlieger, schrijver - Q47498511
  393. Lijst van stripmuren in België, lijst - Q56838111
  394. Comics Station, indoorpretpark - Q56849085
  395. Dorus Brekelmans, illustrator en kunstschilder - Q47498297
  396. Edgard Zunz, hoogleraar farmacologie ULB - Q1284285
  397. François Bourgeois, commissaris van de politie van Brussel - Q56878112
  398. Rodolphe de Hemricourt de Grunne, graaf en gevechtspiloot gesneuveld in de Tweede Wereldoorlog - Q9311553
  399. Petrus Gudelinus, advocaat en rector in Leuven - Q3385279
  400. Johannes Halsbergius, predikant uit de Zuidelijke Nederlanden - Q55904605
  401. Jan van Heestert, Latijns dichter - Q56911518
  402. Auguste Hellin, kerkhistoricus in Gent - Q56926131
  403. Charles Joseph Clauwetz de Briant, generaal uit de Oostenrijkse Nederlanden - Q57008881
  404. Dorothea van Croÿ, dichteres in de Spaanse Nederlanden - Q57028984
  405. Willem-Albert van Grysperre, kanselier van Brabant - Q41752144
  406. Josse Schollaert, latinist uit Geraardsbergen - Q57206698
  407. Robert van Asseliers, ridder en kanselier van Brabant - Q28051663
  408. François van Kinschot, advocaat en kanselier van Brabant - Q23614994
  409. Godefridus Bouvaert, monnik en dichter in de abdij van Hemiksem - Q57580255
  410. Jan de la Bouverie, kanselier van Brabant en diplomaat (15e eeuw) - Q57590281
  411. Christianus Lupus, theoloog aan de Universiteit Leuven in de Spaanse Nederlanden (17e eeuw) - Q5109870
  412. Vulmar van Hautmont, Merovingisch heilige - Q3570161
  413. Slag bij Burkel, veldslag tijdens de Eerste wereldoorlog -Q12956079
  414. Balduinus Iuvenis, monnik in abdij Ter Doest en Latijns dichter - Q54854495
  415. Nicolaas De Stoop, Latijns dichter - Q58316757
  416. Frans De Jaegher, toneelschrijver in Brugge - Q58334386
  417. Huis van Nassau in Leuven - Q58411084
  418. Henri Limbourg, wiskundige in Gent - Q58428928
  419. Matthias van Lierop, dominicaan in de Spaanse Nederlanden - Q58461975
  420. Antoine Le Waitte, abt van Moulins en abt van Cambron, in de Oostenrijkse Nederlanden - Q24061500
  421. Lijst van beschermd erfgoed in de Duitstalige Gemeenschap - Q55178014
  422. Lodewijk-Frans de Robiano, kanselier van Brabant - Q58490502
  423. Paul Verrept, illustrator - Q47519000
  424. Detty Verreydt, schrijver - Q47519005
  425. Kaat Vrancken, schrijver - Q47519016
  426. Anne Westerduin (België), illustrator - Q47519045
  427. Riet Wille, schrijver - Q47519055
  428. Kaatje Vermeire, illustrator - Q19513282
  429. Kathleen Vereecken, schrijver - Q47518981
  430. Kirstin Vanlierde, schrijver - Q47518968
  431. Sine Van Mol, schrijver - Q47516367
  432. François de Licht, Neolatijns humorist - Q3086236
  433. Sebastiaan Van Doninck, illustrator - Q47516314
  434. Willy Van Doorselaer, schrijver - Q47516318
  435. Leen Van Durme, illustrator - Q47516328
  436. Leen van den Berg, schrijver - Q47516305
  437. Jan van Coillie, schrijver - Q39393865
  438. Wendy Stroobant, schrijver - Q47515978
  439. Karla Stoefs, schrijver - Q47515966
  440. Tom Schoonooghe, schrijver en illustrator - Q47515505
  441. Tom Schamp, illustrator - Q47515122
  442. Thierry Robberecht, illustrator - Q3524490
  443. Théodore van der Smissen, abt van Sint-Truiden - Q58726945
  444. Napoléon Alcindor Beaulieu, diplomaat en kolonel - Q58807095
  445. Jean-Lambert Obin, advocaat en baron in de Oostenrijkse Nederlanden - Q58823648
  446. Jean de Caumont, glasraamschilder van de stad Leuven - Q58840953
  447. Inge Misschaert, schrijver - Q47514901
  448. Tine Mortier, schrijver - Q47514939
  449. Reina Ollivier, schrijver - Q47514950
  450. Jacquemin van Loon, kanunnik in Luik - Q59220364
  451. Jan II van Loon, heer van Agimont - Q59220861
  452. Graafschap Montaigu in Belgisch Luxemburg - Q25345246
  453. Godfried van Montaigu, graaf - Q28223652
  454. Marie Dentière, priorin en reformator - Q447170
  455. Gilles van Montaigu, graaf - Q26223012
  456. Imagina van Loon, hertogin-gemalin van Neder-Lotharingen en abdis van Munsterbilzen - Q59341088
  457. Charles Fiévez, astrofysicus - Q16861408
  458. Basin van Hoei, legendarische graaf van Hoei - Q59432654
  459. Yvette van Hoei, mystica - Q3156314
  460. Lambert Chaumont, componist van orgelmuziek - Q1801362
  461. Hospice d'Oultremont in Hoei - Q59535131
  462. Jean Colin-Maillard, volksheld in Hoei - Q3171371
  463. Hôtel de la Cloche in Hoei - Q3146022
  464. Pontshuis van Hoei - Q59645590
  465. Kruisherenklooster van Hoei - Q59661740
  466. Maison Batta in Hoei - Q3278608
  467. Gouverneurshuis van Hoei - Q59773128
  468. Abdij van Neufmoustier in Hoei - Q59781018
  469. Stadhuis van Hoei - Q59782482
  470. Drielandenpunt België–Frankrijk–Luxemburg - Q16681164
  471. Burg Ouren, kasteelruïne bij de grens met Luxemburg - Q13101830
  472. Sint-Pieterskerk (Ouren), kerk bij de grens met Luxemburg - Q16365650
  473. Brusselsepoort in Leuven - Q30742714
  474. Dominicanessenklooster in Leuven - Q60220722
  475. Kapel van Onze-Lieve-Vrouw-ginder-buiten, voormalige kapel in Leuven - Q60222395
  476. Oude Sint-Michielskerk van Leuven - Q60243925
  477. Godshuis van Heylwegen in Leuven - Q60289493
  478. Godshuis de Vijf Wonden in Leuven - Q60289969
  479. Ursulinenklooster in Leuven - Q60291454
  480. Ingrid De Putter, journaliste - Q60628074
  481. Vallei van de Geul stroomafwaarts van Kelmis - Q59773429
  482. Vallei van de Geul stroomopwaarts van Kelmis - Q59820291
  483. Vallei van de Vesder tussen Eupen en Verviers - Q59846122
  484. Zijrivieren van het meer van Eupen - Q59904653
  485. Hertogenwoud rond Raeren - Q60029005
  486. La Gileppe - Q60031737
  487. Vallei van de Soor - Q60041718
  488. Vallei van de Helle - Q60056082
  489. Snow Valley, indoorskipiste in Peer - Q61458064
  490. Aspen (België), indoorskipiste in Wilrijk, Antwerpen - Q61458204
  491. Ice Mountain, indoorskipiste in Komen - Q61458225
  492. Ingrid Godon, schrijver - Q28860495
  493. Siska Goeminne, schrijver - Q47498523
  494. Pieter Gaudesaboos, schrijver - Q47498522
  495. Sabien Clement, illustrator - Q47498472
  496. Goele Dewanckel, illustrator - Q47498516
  497. Koen Fossey, illustrator - Q47498520
  498. Heide Boonen, schrijver/illustrator - Q47498272
  499. Trui Chielens, illustrator - Q47498471
  500. Riske Lemmens, illustrator - Q47498528
  501. Esther Platteeuw, illustrator - Q47514978
  502. Tim Polfliet, illustrator - Q47514984
  503. Fatinha Ramos, illustrator - Q47514998
  504. Sint-Servatiuskapel (Rommersom), kapel - Q28822688
  505. Schelderadarketen - Q62024817
  506. Districtshuis van Merksem - Q62061236
  507. Districtshuis van Deurne - Q33100610
  508. Rectoraatsgebouw van de VUB - Q42418899
  509. Stadhuis van Oostende - Q62065531
  510. Kielpark, park in Antwerpen - Q62065600
  511. sociale woonwijk Jan De Voslei, wijk in Antwerpen - Q62065637
  512. Corsellis-Sinaps hersencollectie, een collectie die wordt gerekend tot de parels der wetenschap - Q62066076
  513. Concert Noble, gebouw in Brussel - Q18289168
  514. Saffre Frères, textielfabriek in Oudenaarde - Q62070119
  515. Sint-Pietersziekenhuis (Leuven), voormalig ziekenhuis in Leuven - Q62072750
  516. Ieder Zijn Huis, flatgebouw in Evere - Q62073065
  517. Stadsfeestzaal (Mechelen), gebouw - Q62073143
  518. Gerechtshof van Hasselt, gebouw - Q62073212
  519. Koninklijk Atheneum Deurne, gebouw - Q62073274
  520. Vesalius Instituut, gebouw in Leuven - Q62080035
  521. Le Logis, wijk in Watermaal-Bosvoorde - Q62083078
  522. Floréal (Watermaal-Bosvoorde), wijk in Watermaal-Bosvoorde - Q62083077
  523. Sint-Jozefinstituut (Wetteren), gebouw in Wetteren - Q62083173
  524. Koningin Elisabeth Stichting - Q62083218
  525. Wooneenheid Kiel - Q62083298
  526. Woontorens aan de Jubileumlaan, Gent - Q62083436
  527. VRT/RTBF-zendstation Waver - Q62083485
  528. Weylerkazerne, kazerne in Brugge - Q62088000
  529. Herkenrodekazerne, kazerne in Hasselt - Q62089256
  530. Slotklooster van de ongeschoeide karmelietessen, gebouw in Gent - Q62089542
  531. Afgietselwerkplaats - Q62220266
  532. Heilige-Familiekerk (Sint-Lambrechts-Woluwe) - Q42432004
  533. Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaartkerk (Sint-Lambrechts-Woluwe) - Q62369671
  534. Kapelleveld, wijk in Sint-Lambrechts-Woluwe - Q62373682
  535. Roodebeekpark, park in Sint-Lambrechts-Woluwe - Q42432035
  536. Gemeentemuseum (Sint-Lambrechts-Woluwe), museum - Q42432068
  537. Sint-Aleidiskerk (Sint-Pieters-Woluwe), kerkgebouw in Sint-Pieters-Woluwe - Q62382113
  538. Mooi-Bos, wijk in Sint-Pieters-Woluwe - Q62382488
  539. Sint-Pauluskerk (Sint-Pieters-Woluwe), kerkgebouw in Sint-Pieters-Woluwe - Q62382531
  540. Onze-Lieve-Vrouw-van-Stokkelkerk, kerkgebouw in Sint-Pieters-Woluwe - Q3580674
  541. Sint-Pieterskerk (Sint-Pieters-Woluwe), kerkgebouw in Sint-Pieters-Woluwe - Q3583704
  542. Onze-Lieve-Vrouw der Genadekerk, kerkgebouw in Sint-Pieters-Woluwe - Q15958146
  543. Vogelzang (Sint-Pieters-Woluwe) - Q62387922
  544. Hertoginnedal (wijk) - Q3413288
  545. Woluwepark, park in Brussel - Q3364173
  546. Luxorpark, wijk in Oudergem - Q62389578
  547. Onze-Lieve-Vrouw van Blankendellekerk, kerk in Oudergem - Q62389944
  548. Sint-Juliaanskerk, kerk in Oudergem - Q62390330
  549. Gemeentehuis van Sint-Pieters-Woluwe - Q62395120
  550. 't Hof van Brussel, kasteel in Sint-Lambrechts-Woluwe - Q42431995
  551. Centrum (Sint-Pieters-Woluwe) - Q62395712
  552. Gemeentehuis van Sint-Lambrechts-Woluwe - Q42432043
  553. Onze-Lieve-Vrouw-Koningin-der-Hemelenkerk - Q62568316
  554. Sint-Hubertuskerk (Bosvoorde) - Q62568548
  555. Jagersveldpark - Q42432772
  556. Hoge Huis (Bosvoorde) - Q42432721
  557. Gemeentehuis van Watermaal-Bosvoorde - Q42432782
  558. Heilig Kruiskerk (Watermaal-Bosvoorde) - Q62569426
  559. Sint-Annaklooster (Watermaal-Bosvoorde) - Q62569616
  560. Sint-Clemenskerk (Watermaal) - Q15958223
  561. Onze-Lieve-Vrouw-van-Altijddurende-Bijstandkerk (Watermaal-Bosvoorde) - Q62570051
  562. Onze-Lieve-Vrouw van de Rozenkranskerk (Ukkel) - Q3580420
  563. Sint-Markuskerk (Ukkel) - Q62570700
  564. Heilig Hartkerk (Ukkel) - Q62570896
  565. Gemeentehuis van Ukkel - Q62570991
  566. Sint-Pauluskerk (Stalle) - Q3583482
  567. Kostbaar Bloedkerk - Q3585961
  568. Sint-Jozefskerk (Ukkel) - Q62571648
  569. Sint-Annakerk (Ukkel) - Q60849818
  570. Sint-Maria-Magdalenakerk (Elsene) - Q3585460
  571. Sint-Jan Chrysostomoskerk - Q62573090
  572. Pius X-kerk (Vorst) - Q62581543
  573. Heilige Maria Moeder Godskerk - Q62581725
  574. Sint-Antonius van Paduakerk (Vorst) - Q62582097
  575. Sint-Bernarduskerk (Sint-Gillis) - Q62582756
  576. Gemeentehuis van Koekelberg - Q62587648
  577. Nassaukapel - Q2957231
  578. Heilige Drie-eenheidskerk (Brussel) - Q62598611
  579. Onze-Lieve-Vrouwekapel (Laken) - Q24933253
  580. Sint-Philippus Nerikerk - Q62601442
  581. Sint-Marcellinus Champagnatkapel - Q62602061
  582. Kerk aan de Pletinckxstraat - Q62602688
  583. Onze-Lieve-Vrouw van Lourdeskapel (Jette) - Q62602860
  584. Verbrande poortgang in Leuven - Q63005182
  585. Brusselsestraat in Leuven - Q63039367
  586. Nationaal Monument van de Weerstand in Leuven - Q63065349
  587. Wolvenpoort in Leuven - Q63067654
  588. Sint-Kwintensbinnenpoort in Leuven - Q63088569
  589. Jade Vansteenkiste - Q63136772
  590. Fien Enghels - Q63134855
  591. Kapel Onze-Lieve-Vrouw-ter-Koorts in Leuven - Q63137838
  592. Sint-Antoniuskapel in Leuven - Q63144544
  593. Sint-Jacobspomp in Leuven - Q63168849
  594. Neptunusfontein (Laken) - Q63197236
  595. Celestijnenpriorij Heverlee, nabij Leuven - Q63213876
  596. Sint-Lambertuskapel (Heverlee) - Q63226659
  597. Godshuis van Halvermeylen in Leuven - Q63254372
  598. Onze-Lieve-Vrouw van Kerselarekapel in Oudenaarde - Q28310025
  599. Gregorius Divaeus, in de Spaanse Nederlanden - Q63284800
  600. Divaeuscollege in Leuven - Q63284806
  601. Landgoed Groenendael in Leuven - Q63341710
  602. Koninklijke Rijkswachtschool (Elsene) - Q63345447
  603. Kolveniershof in Leuven - Q63346233
  604. Den Grooten Cruywaeghen en den Cleynen Cruywaeghen - Q63350778
  605. Antonio Abbondanti, Italiaans-Luiks kanunnik en dichter - Q3619133
  606. Campus Etterbeek - Q63371940
  607. Campus de la Plaine - Q21771919
  608. Campus Solbosch - Q21771920
  609. Campus Erasmus - Q2935660
  610. Campus Jette - Q63379035
  611. Poelbos (Jette), bos - Q3457458
  612. Romeinse villa Jette - Q42432129
  613. Zuidelijke uitbreiding van Brussel - Q63378234
  614. Oostelijke uitbreiding van Brussel - Q61263009
  615. Plateau van Linthout - Q63389988
  616. Glaverbelgebouw, kantoor gebouw in Bosvoorde - Q55170051
  617. Noordelijke uitbreiding van Brussel - Q63386889
  618. Stefaniaplein, plein in Brussel - Q63431688
  619. Poortje Pik, traditie in grensstreek België-Nederland - Q63432877
  620. Bloemenhofplein, plein in Brussel - Q63529514
  621. Sarah & Robin, stripreeks van Steven Dupré - Q63578158
  622. Pil (tekenaar), cartoonist en stripauteur Q63798590
  623. Jo-El Azara, stripauteur Q1689857
  624. Stoofstraat (Brussel), Brusselse straat Q3451324
  625. Rue de l'Étuve (Luik), Luikse straat Q60853253
  626. Jijé-museum, voormalig museum Q65505113
  627. Tumuli van het Zoniënwoud - Q18515624
  628. Publiart, voormalig reclamebureau Q3410407

AangepaktBewerken

  1. Rising Sun, Setting Sun, muziekalbum - Q2661389
  2. Sky Hits Ground, muziekalbum - Q15882107
  3. Willy Albimoor, pianist en componist - Q30434664
  4. Uilenspiegelmuseum, museum in Damme - Q23670942
  5. Aloïs Blommaert, schrijver - Q2223919
  6. De Buurtpolitie: De Grote Geldroof, Vlaamse actiefilm, gered van verwijdering - Q31202170
  7. Edgar Gevaert, kunstschilder en pacifist, gered van verwijdering - Q31849811
  8. Fort Pereyra, middeleeuws fort ten noorden van Antwerpen, gered van verwijdering -Q32133640
  9. Brasserie Lupulus, Belgische brouwerij -Q2768133
  10. Brasserie d'Achouffe, Belgische brouwerij - Q899484
  11. Charleroi: geschiedenis tussen Romeinse Tijd en Traktatenbarrière aangevuld - Q81046
  12. Plein Publique - Q1870776
  13. Jazzwood - Q37798935
  14. Louis Van der Swaelmen, stedenbouwkundige en tuinarchitect - Q2468318
  15. Altertape, jazzband, Q33093609
  16. Dimitri Habran, doelman, gered van verwijdering - Q1974913
  17. Maurice Goetghebuer, entomoloog - Q6793051
  18. Alphonse Allard, politicus - Q13428376
  19. Zénon Bacq, fysioloog, farmacoloog, radiobioloog - Q247575
  20. Anne Bonnet, kunstschilderes - Q274121
  21. Peter Croonen, ondernemer en voetbalbestuurder, gered van directe verwijdering - Q42862889
  22. Karel Pinxten (econoom), econoom - Q3110517
  23. Noël Gubbels, missiebisschop - Q14631091
  24. Triggerfinger (album), muziekalbum - Q7841731
  25. What grabs ya?, muziekalbum - Q2218197
  26. Maurice Hagemans, kunstschilder en aquarellist - Q2743149
  27. Édouard Keilig, landschapsarchitect - Q16905076
  28. Alice De Man, magistraat, gered van verwijdering - Q50199072
  29. All this dancin' around, muziekalbum - Q1924737
  30. Marcel Rau, beeldhouwer en medailleur - Q16439985
  31. Edmond Verstraeten, kunstschilder - Q21396157
  32. By absence of the Sun, muziekalbum - Q16069799
  33. Leo Timmers, illustrator en schrijver - Q47515986
  34. Gaillardia, symbool van Wallonië - Q732510
  35. François Craenhals, striptekenaar - Q1364275