Hoofdmenu openen

Interlands Sloveens voetbalelftal 2000-2009

Wikimedia-lijst
Flag of Slovenia.svg

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Sloveens voetbalelftal speelde in de periode 20002009.

InterlandsBewerken

2000Bewerken

  Zie Sloveens voetbalelftal in 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

19 februari
Vriendschappelijk
№ 58
«onderlinge duels»
VA Emiraten   1 – 1   Slovenië Sultan Qaboos Sports Complex, Masqat
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter: Yousef Fadhil (OMA)
Yassir Salim   87'   73' Sašo Udovič



23 februari
Vriendschappelijk
№ 59
«onderlinge duels»
Oman   0 – 4[1]   Slovenië Sultan Qaboos Sports Complex, Masqat
Toeschouwers: 300
Scheidsrechter: Abdullah Said (UAE)
  15' Miran Pavlin
  32' Zlatko Zahovič
  57' Sašo Udovič
  67' (pen.) Milenko Ačimovič



26 april
Vriendschappelijk
№ 60
«onderlinge duels»
Frankrijk   3 – 2   Slovenië Stade de France, Parijs
Toeschouwers: 60.000
Scheidsrechter: Abderrahim El-Arjoune (MAR)
David Trezeguet   64'
Laurent Blanc   75'
David Trezeguet   90+2'
  3' Željko Milinovič
  9' Sašo Udovič



3 juni
Vriendschappelijk
№ 61
«onderlinge duels»
Slovenië   2 – 0   Saoedi-Arabië Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Edo Trivković (CRO)
Zlatko Zahovič   16'
Milenko Ačimovič   46'


EK voetbal 2000
  Zie Slovenië op het Europees kampioenschap voetbal 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

13 juni
Euro 2000
Groep C
№ 62
«onderlinge duels»
20:45 uur
Joegoslavië   3 – 3   Slovenië Stade du Pays de Charleroi, Charleroi
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Vitor Melo Pereira (POR)
Savo Milošević   67'
Ljubinko Drulović   70'
Savo Milošević   73'
  23' Zlatko Zahovič
  52' Miran Pavlin
  57' Zlatko Zahovič



18 juni
Euro 2000
Groep C
№ 63
«onderlinge duels»
18:00 uur
Slovenië   1 – 2   Spanje Amsterdam ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 45.000
Scheidsrechter: Markus Merk (GER)
Zlatko Zahovič   59'   4' Raúl González
  60' Joseba Etxeberria



21 juni
Euro 2000
Groep C
№ 64
«onderlinge duels»
18:00 uur
Noorwegen   0 – 0   Slovenië GelreDome, Arnhem
Toeschouwers: 22.000
Scheidsrechter: Graham Poll (ENG)

16 augustus
Vriendschappelijk
№ 65
«onderlinge duels»
Tsjechië  [2] 0 – 1   Slovenië[3] Stadion Bazaly, Ostrava
Toeschouwers: 4.828
Scheidsrechter: Attila Hanacsek (HUN)
  59' Miran Pavlin



3 september
WK-kwalificatie
№ 66
«onderlinge duels»
16:00 uur
Faeröer   2 – 2   Slovenië Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 3.200
Scheidsrechter: Mikko Vuorela (FIN)
Uni Arge   87'
Øssur Hansen   90'
  25' Sašo Udovič
  85' Milan Osterc



7 oktober
WK-kwalificatie
№ 67
«onderlinge duels»
19:15 uur
Luxemburg   1 – 2   Slovenië Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 1.788
Scheidsrechter: Michal Beneš (CZE)
Jeff Strasser   46'   4' Zlatko Zahovič
  26' Željko Milinovič



11 oktober
WK-kwalificatie
№ 68
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië   2 – 2[4]   Zwitserland[5] Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 6.650
Scheidsrechter: Paul Durkin (ENG)
Ermin Šiljak   44'
Milenko Ačimovič   79'
  42' Kubilay Türkyilmaz
  66' Kubilay Türkyilmaz

2001Bewerken

  Zie Sloveens voetbalelftal in 2001 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

28 februari
Vriendschappelijk
№ 69
«onderlinge duels»
Slovenië   0 – 2   Uruguay[6] SRC Bonifika Štadion, Koper
Toeschouwers: 4.200
Scheidsrechter: Anton Stredák (SVK)
  23' Nicolás Olivera
  87' Marcelo Zalayeta



24 maart
WK-kwalificatie
№ 70
«onderlinge duels»
17:00 uur
Rusland   1 – 1   Slovenië Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou
Toeschouwers: 33.000
Scheidsrechter: Hugh Dallas (SCO)
Dmitri Chochlov   9'   21' Aleksander Knavs



28 maart
WK-kwalificatie
№ 71
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië   1 – 1   Joegoslavië Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 9.000
Scheidsrechter: Dick Jol (NED)
Zlatko Zahovič   90+4'   32' Savo Milošević



25 april
Vriendschappelijk
№ 72
«onderlinge duels»
20:00 uur
Denemarken  [7] 3 – 0   Slovenië Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 32.526
Scheidsrechter: Petteri Kari (FIN)
Jesper Grønkjær   61'
Jon Dahl Tomasson   69' (pen.)
Ebbe Sand   82'



2 juni
WK-kwalificatie
№ 73
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië   2 – 0[8]   Luxemburg[9] Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 4.500
Scheidsrechter: Bernhard Brugger (AUT)
Zlatko Zahovič   34'
Zlatko Zahovič   65' (pen.)



6 juni
WK-kwalificatie
№ 72
«onderlinge duels»
20:15 uur
Zwitserland   0 – 1   Slovenië St. Jakob-Park, Basel
Toeschouwers: 9.000
Scheidsrechter: Jacek Granat (POL)
  82' Sebastjan Cimirotič



15 augustus
Vriendschappelijk
№ 75
«onderlinge duels»
20:00 uur
Slovenië   2 – 2   Roemenië[10] Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 4.200
Scheidsrechter: Sead Kulović (BIH)
Milenko Ačimovič   55'
Zlatko Zahovič   75'
  14' Marius Niculae
  66' Viorel Moldovan



1 september
WK-kwalificatie
№ 76
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië   2 – 1   Rusland[11] Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 9.000
Scheidsrechter: Graham Poll (ENG)
Milan Osterc   62'
Milenko Ačimovič   90' (pen.)
  73' Jegor Titov



5 september
WK-kwalificatie
№ 77
«onderlinge duels»
20:15 uur
Joegoslavië  [12] 1 – 1   Slovenië Stadion Partizan, Belgrado
Toeschouwers: 22.000
Scheidsrechter: Antonio Lopez Nieto (ESP)
Predrag Đorđević   51'   10' Željko Milinovič



6 oktober
WK-kwalificatie
№ 78
«onderlinge duels»
16:00 uur
Slovenië  [13] 3 – 0   Faeröer Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 8.500
Scheidsrechter: Giorgos Kasnaferis (GRE)
Nastja Čeh   13'
Nastja Čeh   31'
Senad Tiganj   82'



10 november
WK-kwalificatie
Play-offs
№ 79
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië   2 – 1   Roemenië Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 9.000
Scheidsrechter: Kim Milton Nielsen (DEN)
Milenko Ačimovič   41'
Milan Osterc   68'
  26' Marius Niculae



14 november
WK-kwalificatie
Play-offs
№ 80
«onderlinge duels»
20:15 uur
Roemenië   1 – 1   Slovenië[14] Stadionul Steaua, Boekarest
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Hellmut Krug (GER)
Cosmin Contra   65'   55' Mladen Rudonja

2002Bewerken

  Zie Sloveens voetbalelftal in 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

12 februari
Vriendschappelijk
№ 81
«onderlinge duels»
Honduras   5 – 1   Slovenië[15] Hong Kong Stadium, Hongkong
Toeschouwers: 25.000
Scheidsrechter: Toru Kamikawa (JPN)
Saúl Martínez   40'
Saúl Martínez   58'
Saúl Martínez   63'
Saúl Martínez   73'
Cristian Martínez   90'
  53' (pen.) Zlatko Zahovič



15 februari
Vriendschappelijk
№ 82
«onderlinge duels»
China   0 – 0   Slovenië[16] Hong Kong Stadium, Hongkong
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Kim Tae-Young (KOR)



27 maart
Vriendschappelijk
№ 83
«onderlinge duels»
Kroatië  [17] 0 – 0   Slovenië Stadion Maksimir, Zagreb
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Zsolt Szabó (HUN)



17 april
Vriendschappelijk
№ 84
«onderlinge duels»
Slovenië   1 – 0   Tunesië Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 5.500
Scheidsrechter: Edo Trivković (CRO)
Miran Pavlin   23'



17 mei
Vriendschappelijk
№ 85
«onderlinge duels»
Slovenië   2 – 0   Ghana Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Michal Beneš (CZE)
Zlatko Zahovič   25'
Džoni Novak   45'
WK voetbal 2002
  Zie Slovenië op het wereldkampioenschap voetbal 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

2 juni
WK-eindronde
Groep B
№ 86
«onderlinge duels»
13:30 uur
Slovenië   1 – 3   Spanje Gwangju World Cup Stadion, Gwangju
Toeschouwers: 28.598
Scheidsrechter: Mohamed Guezzaz (MAR)
Sebastjan Cimirotič   45+2'   44' Raúl González
  74' Juan Carlos Valerón
  87' (pen.) Fernando Hierro



8 juni
WK-eindronde
Groep B
№ 87
«onderlinge duels»
21:00 uur
Slovenië   0 – 1   Zuid-Afrika Daegu Blue Arc Stadion, Daegu
Toeschouwers: 47.226
Scheidsrechter: Ángel Sánchez (ARG)
(details)   4' Siyabonga Nomvethe



12 juni
WK-eindronde
Groep B
№ 88
«onderlinge duels»
20:30 uur
Slovenië   1 – 3[18]   Paraguay Jeju World Cup Stadion, Seogwipo
Toeschouwers: 30.176
Scheidsrechter: Felipe Ramos (MEX)
Milenko Ačimovič   45+1' (details)   65' Nelson Cuevas
  73' Jorge Luis Campos
  84' Nelson Cuevas

21 augustus
Vriendschappelijk
№ 89
«onderlinge duels»
Italië  [19] 0 – 1   Slovenië[20] Stadio Nereo Rocco, Triëst
Toeschouwers: 11.080
Scheidsrechter: Bernhard Brugger (AUT)
  32' Sebastjan Cimirotič



7 september
EK-kwalificatie
№ 90
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië   3 – 0[21]   Malta Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Georgios Borovilos (GRE)
Darren Debono   37' (e.d.)
Ermin Šiljak   59'
Sebastjan Cimirotič   90'



12 oktober
EK-kwalificatie
№ 91
«onderlinge duels»
19:45 uur
Frankrijk   5 – 0[22]   Slovenië Stade de France, Parijs
Toeschouwers: 77.619
Scheidsrechter: Kim Milton Nielsen (DEN)
Patrick Vieira   10'
Steve Marlet   35'
Steve Marlet   64'
Sylvain Wiltord   79'
Sidney Govou   86'

2003Bewerken

  Zie Sloveens voetbalelftal in 2003 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

12 februari
Vriendschappelijk
№ 92
«onderlinge duels»
20:30 uur
Slovenië  [23] 1 – 5   Zwitserland Športni Park, Nova Gorica
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Attila Ábrahám (HUN)
Ermin Rakovič   72'   3' Hakan Yakin
  29' Bernt Haas
  36' Alexander Frei
  49' Ricardo Cabanas
  78' Alexander Frei



2 april
EK-kwalificatie
№ 93
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië  [24] 4 – 1   Cyprus Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Paulo Manuel Gomes (HUN)
Ermin Šiljak   5'
Ermin Šiljak   14'
Zlatko Zahovič   39'
Nastja Čeh   43'
  10' Mihalis Konstantinou



30 april
EK-kwalificatie
№ 94
«onderlinge duels»
20:30 uur
Malta   1 – 3   Slovenië[25] Ta' Qali Stadium, Ta' Qali
Toeschouwers: 2.500
Scheidsrechter: Attila Hanacsek (HUN)
Michael Mifsud   90+1'   15' Zlatko Zahovič
  36' Ermin Šiljak
  57' Ermin Šiljak



7 juni
EK-kwalificatie
№ 95
«onderlinge duels»
20:15 uur
Israël   0 – 0   Slovenië Atatürk Stadyumu, Antalya
Toeschouwers: 1.800
Scheidsrechter: Massimo Busacca (SUI)



20 augustus
Vriendschappelijk
№ 96
«onderlinge duels»
17:00 uur
Slovenië  [26] 2 – 1[27]   Hongarije[28] Stadion Fazanerija, Murska Sobota
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Wolfgang Sowa (AUT)
Goran Šukalo   3'
Sebastjan Cimirotič   76'
  90+3' Miklós Fehér



6 september
EK-kwalificatie
№ 97
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië   3 – 1[29]   Israël Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Herbert Fandel (GER)
Ermin Šiljak   35'
Aleksander Knavs   37'
Nastja Čeh   78'
  69' Haim Revivo



10 september
EK-kwalificatie
№ 98
«onderlinge duels»
Slovenië   0 – 2[30]   Frankrijk Bežigrad Stadion, Ljubljana
Toeschouwers: 9.500
Scheidsrechter: Domenico Messina (ITA)
  10' David Trezeguet
  71' Olivier Dacourt



11 oktober
EK-kwalificatie
№ 99
«onderlinge duels»
18:30 uur
Cyprus  [31] 2 – 2   Slovenië Tsirion Athletic Center, Limassol
Toeschouwers: 2.346
Scheidsrechter: Tom Henning Øvrebø (NOR)
Stavros Georgiou   71'
Yiasemakis Yiasoumi   82'
  12' Ermin Šiljak
  42' Ermin Šiljak



15 november
EK-kwalificatie
Play-offs
№ 100
«onderlinge duels»
17:30 uur
Kroatië   1 – 1   Slovenië Stadion Maksimir, Zagreb
Toeschouwers: 36.000
Scheidsrechter: Markus Merk (GER)
Dado Pršo   5'   22' Ermin Šiljak



19 november
EK-kwalificatie
Play-offs
№ 101
«onderlinge duels»
17:30 uur
Slovenië   0 – 1[32]   Kroatië[33] Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 8.500
Scheidsrechter: Urs Meier (SUI)
  61' Dado Pršo

2004Bewerken

  Zie Sloveens voetbalelftal in 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

18 februari
Vriendschappelijk
№ 102
«onderlinge duels»
20:00 uur
Polen   2 – 0   Slovenië[34] Estadio Municipal Bahía Sur, San Fernando
Toeschouwers: 150
Scheidsrechter: Francisco López (ESP)
Sebastian Mila   24'
Andrzej Niedzielan   65'



31 maart
Vriendschappelijk
№ 103
«onderlinge duels»
18:00 uur
Slovenië  [35] 0 – 1   Letland[36] Športni Park Pod Golovcem, Celje
Toeschouwers: 2.300
Scheidsrechter: Anton Stredák (SVK)
  36' Māris Verpakovskis



28 april
Vriendschappelijk
№ 104
«onderlinge duels»
20:15 uur
Zwitserland  [37] 2 – 1   Slovenië[38] Stade de Genève, Genève
Toeschouwers: 7.500
Scheidsrechter: Ruud Bossen (NED)
Fabio Celestini   66'
Hakan Yakin   85'
  46' Zlatko Zahovič



18 augustus
Vriendschappelijk
№ 105
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië  [39] 1 – 1   Servië en Montenegro Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Tom Henning Øvrebø (NOR)
Nastja Čeh   82'   49' Nenad Jestrović



4 september
WK-kwalificatie
№ 106
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië   3 – 0   Moldavië Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 3.620
Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN)
Milenko Ačimovič   5'
Milenko Ačimovič   27'
Milenko Ačimovič   48'



8 september
WK-kwalificatie
№ 107
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland   0 – 0   Slovenië Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 38.278
Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN)



9 oktober
WK-kwalificatie
№ 108
«onderlinge duels»
21:00 uur
Slovenië  [40] 1 – 0   Italië[41] Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 9.250
Scheidsrechter: Frank De Bleeckere (BEL)
Boštjan Cesar   82'



13 oktober
WK-kwalificatie
№ 109
«onderlinge duels»
19:00 uur
Noorwegen   3 – 0   Slovenië Ullevaal Stadion, Oslo
Toeschouwers: 24.907
Scheidsrechter: Valentin Ivanov (RUS)
John Carew   7'
Morten Gamst Pedersen   60'
Alexander Ødegaard   90'



17 november
Vriendschappelijk
№ 110
«onderlinge duels»
17:30 uur
Slowakije   0 – 0   Slovenië[42] Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 5.482
Scheidsrechter: Tommy Skjerven (NOR)

2005Bewerken

  Zie Sloveens voetbalelftal in 2005 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

9 februari
Vriendschappelijk
№ 111
«onderlinge duels»
17:00 uur
Slovenië  [43] 0 – 3   Tsjechië Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Marijo Strahonja (CRO)
  10' Jan Koller
  47' Tomáš Jun
  79' Jan Polák



26 maart
Vriendschappelijk
№ 112
«onderlinge duels»
20:00 uur
Slovenië   0 – 1   Duitsland Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 9.200
Scheidsrechter: Graham Poll (ENG)
  27' Lukas Podolski



30 maart
WK-kwalificatie
№ 113
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië   1 – 1   Wit-Rusland Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 6.450
Scheidsrechter: Khalil Al-Ghamdi (KSA)
Aleksandar Rodić   44'   49' Aleksandr Kulchiy



4 juni
WK-kwalificatie
№ 114
«onderlinge duels»
19:00 uur
Wit-Rusland   1 – 1   Slovenië Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 29.042
Scheidsrechter: Martin Hansson (SWE)
Valyantsin Byalkevich   18'   17' Nastja Čeh



17 augustus
Vriendschappelijk
№ 115
«onderlinge duels»
19:30 uur
Wales  [44] 0 – 0   Slovenië[45] Liberty Stadium, Swansea
Toeschouwers: 11.087
Scheidsrechter: Ian Stokes (IRL)



3 september
WK-kwalificatie
№ 116
«onderlinge duels»
20:45 uur
Slovenië   2 – 3   Noorwegen Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 10.055
Scheidsrechter: Luis Medina Cantalejo (ESP)
Sebastjan Cimirotič   4'
Anton Žlogar   81'
  3' John Carew
  24' Claus Lundekvam
  90' Morten Gamst Pedersen



7 september
WK-kwalificatie
№ 117
«onderlinge duels»
21:15 uur
Moldavië   1 – 2   Slovenië Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 7.200
Scheidsrechter: Yuri Baskakov (RUS)
Serghei Rogaciov   31'   47' Klemen Lavrič
  58' Matej Mavrič



8 oktober
WK-kwalificatie
№ 118
«onderlinge duels»
21:00 uur
Italië   1 – 0   Slovenië Stadio Renzo Barbera, Palermo
Toeschouwers: 19.500
Scheidsrechter: Éric Poulat (FRA)
Cristian Zaccardo   78'



12 oktober
WK-kwalificatie
№ 119
«onderlinge duels»
20:30 uur
Slovenië   0 – 3   Schotland Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 9.100
Scheidsrechter: René Temmink (NED)
  4' Darren Fletcher
  47' James McFadden
  84' Paul Hartley

2006Bewerken

  Zie Sloveens voetbalelftal in 2006 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

28 februari
Vriendschappelijk
№ 120
«onderlinge duels»
16:00 uur
Cyprus   0 – 1   Slovenië[46] Antonis Papadopoulos Stadion, Larnaca
Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter: Tony Asumaa (FIN)
  85' Zlatan Ljubijankič



1 maart
Vriendschappelijk
№ 121
«onderlinge duels»
16:00 uur
Roemenië   2 – 0   Slovenië GSZ Stadion, Larnaca
Toeschouwers: 300
Scheidsrechter: Valery Vyalichka (BLR)
Ionuţ Mazilu   22'
Andrej Pečnik   53' (e.d.)



31 mei
Vriendschappelijk
№ 121
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië  [47] 3 – 1   Trinidad en Tobago Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 2.500
Scheidsrechter: Dragomir Tanović (SCG)
Milivoje Novakovič   4'
Milivoje Novakovič   16'
Milivoje Novakovič   77'
  26' Chris Birchall



4 juni
Vriendschappelijk
№ 121
«onderlinge duels»
16:30 uur
Ivoorkust   3 – 0   Slovenië[48] Stade Robert Bobin, Bondoufle
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Gerald Gregoire (FRA)
Didier Drogba   35'
Didier Drogba   36'
Kanga Akale   70'



15 augustus
Vriendschappelijk
№ 124
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië  [49] 1 – 1   Israël[50] Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 2.500
Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE)
Goran Šukalo   83'   80' Yossi Benayoun



6 september
EK-kwalificatie
№ 125
«onderlinge duels»
19:00 uur
Bulgarije   3 – 0   Slovenië Vasil Levski Stadion, Sofia
Toeschouwers: 16.543
Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN)
Valeri Bozhinov   58'
Martin Petrov   72'
Dimitar Telkijski   81'



7 oktober
EK-kwalificatie
№ 126
«onderlinge duels»
19:45 uur
Slovenië   2 – 0   Luxemburg Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 3.500
Scheidsrechter: Panicos Kailis (CYP)
Milivoje Novakovič   30'
Robert Koren   44'



11 oktober
EK-kwalificatie
№ 127
«onderlinge duels»
18:00 uur
Wit-Rusland   4 – 2   Slovenië Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 21.150
Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN)
Dzyanis Kowba   17'
Sergej Kornilenko   52'
Sergej Kornilenko   59'
Uladzimir Karytska   85'
  19' Boštjan Cesar
  44' Klemen Lavrič

2007Bewerken

  Zie Sloveens voetbalelftal in 2007 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

7 februari
Vriendschappelijk
№ 128
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië   1 – 0   Estland Športni park, Domžale
Toeschouwers: 2.900
Scheidsrechter: Damien Ledentu (FRA)
Klemen Lavrič   34' (pen.)



24 maart
EK-kwalificatie
№ 129
«onderlinge duels»
17:00 uur
Albanië   0 – 0   Slovenië Loro Boriçi Stadiumi, Shkodër
Toeschouwers: 12.000
Scheidsrechter: Joseph Attard (MLT)



28 maart
EK-kwalificatie
№ 130
«onderlinge duels»
20:45 uur
Slovenië   0 – 1   Nederland[51] Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 9.520
Scheidsrechter: Manuel Mejuto González (ESP)
  86' Giovanni van Bronckhorst



2 juni
EK-kwalificatie
№ 131
«onderlinge duels»
20:45 uur
Slovenië  [52] 1 – 2[53]   Roemenië[54] Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Stuart Dougal (SCO)
Dare Vršič   90'   50' Gabriel Tamaș
  69' Bănel Nicoliță



6 juni
EK-kwalificatie
№ 132
«onderlinge duels»
20:00 uur
Roemenië   2 – 0   Slovenië[55] Dan Păltinișanustadion, Timișoara
Toeschouwers: 18.000
Scheidsrechter: Alon Yefet (ISR)
Adrian Mutu   41'
Cosmin Contra   70'



22 augustus
Vriendschappelijk
№ 133
«onderlinge duels»
19:30 uur
Montenegro   1 – 1[56]   Slovenië Stadion Pod Goricom, Podgorica
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Claudio Circhetta (SUI)
Mirko Vučinić   28' (pen.)   42' Dare Vršič



8 september
EK-kwalificatie
№ 134
«onderlinge duels»
16:00 uur
Luxemburg   0 – 3   Slovenië Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 2.012
Scheidsrechter: Sergiy Berezka (UKR)
  7' Klemen Lavrič
  37' Milivoje Novakovič
  47' Klemen Lavrič



12 september
EK-kwalificatie
№ 135
«onderlinge duels»
19:45 uur
Slovenië   1 – 0[57]   Wit-Rusland[58] Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 3.500
Scheidsrechter: Viaceslav Banari (MDA)
Klemen Lavrič   3' (pen.)



13 oktober
EK-kwalificatie
№ 136
«onderlinge duels»
20:30 uur
Slovenië   0 – 0   Albanië[59] Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 4.625
Scheidsrechter: Duarte Pereira (POR)



17 oktober
EK-kwalificatie
№ 137
«onderlinge duels»
20:30 uur
Nederland   2 – 0   Slovenië Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 32.500
Scheidsrechter: Nicola Rizzoli (ITA)
Wesley Sneijder   14'
Klaas-Jan Huntelaar   87'



21 november
EK-kwalificatie
№ 138
«onderlinge duels»
18:00 uur
Slovenië   0 – 2[60]   Bulgarije Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 3.600
Scheidsrechter: Howard Webb (ENG)
  81' Blagoy Georgiev
  84' Dimitar Berbatov

2008Bewerken

  Zie Sloveens voetbalelftal in 2008 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

6 februari
Vriendschappelijk
№ 139
«onderlinge duels»
20:00 uur
Slovenië  [61] 1 – 2   Denemarken[62] Športni Park, Nova Gorica
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Thorsten Kinhöfer (GER)
Milivoje Novakovič   38'   31' (pen.) Jon Dahl Tomasson
  63' Nicklas Bendtner



26 maart
Vriendschappelijk
№ 140
«onderlinge duels»
18:00 uur
Hongarije  [63] 0 – 1   Slovenië[64] ZTA Arena, Zalaegerszeg
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Stefan Meßner (AUT)
  59' Mirnes Šišić



26 mei
Vriendschappelijk
№ 141
«onderlinge duels»
20:00 uur
Zweden   1 – 0   Slovenië[65] Ullevi Stadion, Göteborg
Toeschouwers: 21.118
Scheidsrechter: Willie Collum (SCO)
Tobias Linderoth   41'



20 augustus
Vriendschappelijk
№ 142
«onderlinge duels»
20:45 uur
Slovenië   2 – 3   Kroatië[66] Stadion Ljudski Vrt, Maribor
Toeschouwers: 11.100
Scheidsrechter: Claudio Circhetta (SUI)
Marko Šuler   4'
Mirnes Šišić   55' (pen.)
  37' Ivan Rakitić
  59' (pen.) Darijo Srna
  64' Ivan Rakitić



6 september
WK-kwalificatie
№ 143
«onderlinge duels»
17:00 uur
Polen   1 – 1   Slovenië Stadion Oporowska, Wrocław
Toeschouwers: 8.400
Scheidsrechter: Kristinn Jakobsson (ISL)
Michał Żewłakow   17' (pen.)   35' Zlatko Dedič



10 september
WK-kwalificatie
№ 144
«onderlinge duels»
20:45 uur
Slovenië   2 – 1   Slowakije Stadion Ljudski Vrt, Maribor
Toeschouwers: 9.900
Scheidsrechter: Svein Oddvar Moen (NOR)
Milivoje Novakovič   22'
Milivoje Novakovič   82'
  83' Martin Jakubko



11 oktober
WK-kwalificatie
№ 145
«onderlinge duels»
19:45 uur
Slovenië   2 – 0   Noord-Ierland Stadion Ljudski Vrt, Maribor
Toeschouwers: 12.385
Scheidsrechter: Eduardo Iturralde (ESP)
Milivoje Novakovič   83'
Zlatan Ljubijankič   84'



15 oktober
WK-kwalificatie
№ 146
«onderlinge duels»
17:30 uur
Tsjechië   1 – 0   Slovenië[67] Stadion Na Stínadlech, Teplice
Toeschouwers: 15.220
Scheidsrechter: Martin Atkinson (ENG)
Libor Sionko   62'



19 november
Vriendschappelijk
№ 147
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slovenië  [68] 3 – 4   Bosnië en Herzegovina[69] Stadion Ljudski Vrt, Maribor
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Petteri Kari (FIN)
Robert Koren   27'
Milivoje Novakovič   64' (pen.)
Milivoje Novakovič   75'
  2' Vedad Ibišević
  11' (pen.) Zvjezdan Misimović
  53' Edin Džeko
  62' Vedad Ibišević

2009Bewerken

  Zie Sloveens voetbalelftal in 2009 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

11 februari
Vriendschappelijk
№ 148
«onderlinge duels»
20:45 uur
België  [70] 2 – 0   Slovenië Cristal Arena, Genk
Toeschouwers: 13.135
Scheidsrechter: Sascha Kever (SUI)
Daniel Van Buyten   20'
Daniel Van Buyten   85'



28 maart
WK-kwalificatie
№ 149
«onderlinge duels»
20:45 uur
Slovenië   0 – 0   Tsjechië Stadion Ljudski Vrt, Maribor
Toeschouwers: 12.376
Scheidsrechter: Pedro Proença (POR)



1 april
WK-kwalificatie
№ 150
«onderlinge duels»
19:45 uur
Noord-Ierland   1 – 0   Slovenië Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 13.243
Scheidsrechter: Alon Yefet (ISR)
Warren Feeney   73'



12 augustus
WK-kwalificatie
№ 151
«onderlinge duels»
20:45 uur
Slovenië  [71] 5 – 0   San Marino Stadion Ljudski Vrt, Maribor
Toeschouwers: 4.400
Scheidsrechter: Dimitar Meckarovski (MKD)
Robert Koren   19'
Aleksandar Radosavljevič   39'
Andraž Kirm   54'
Robert Koren   74'
Zlatan Ljubijankič   90+3'



5 september
Vriendschappelijk
№ 152
«onderlinge duels»
17:30 uur
Engeland   2 – 1   Slovenië Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 67.232
Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE)
Frank Lampard   31' (pen.)
Jermain Defoe   63'
  84' Zlatan Ljubijankič



9 september
WK-kwalificatie
№ 153
«onderlinge duels»
20:45 uur
Slovenië   3 – 0   Polen Stadion Ljudski Vrt, Maribor
Toeschouwers: 10.226
Scheidsrechter: William Collum (SCO)
Zlatko Dedič   13'
Milivoje Novakovič   45'
Valter Birsa   62'



10 oktober
WK-kwalificatie
№ 154
«onderlinge duels»
20:30 uur
Slowakije   0 – 2   Slovenië Tehelné pole, Bratislava
Toeschouwers: 23.800
Scheidsrechter: Wolfgang Stark (GER)
  56' Valter Birsa
  90+3' Nejc Pečnik



14 oktober
WK-kwalificatie
№ 155
«onderlinge duels»
20:30 uur
San Marino   0 – 3   Slovenië Stadio Olimpico, Serravalle
Toeschouwers: 1.745
Scheidsrechter: Zsolt Szabó (HUN)
  24' Milivoje Novakovič
  68' Dalibor Stevanovič
  81' Marko Šuler



14 november
WK-kwalificatie
Play-offs
№ 156
«onderlinge duels»
17:00 uur
Rusland   2 – 1   Slovenië Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou
Toeschouwers: 71.600
Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN)
Dinijar Biljaletdinov   40'
Dinijar Biljaletdinov   52'
  88' Nejc Pečnik



18 november
WK-kwalificatie
Play-offs
№ 157
«onderlinge duels»
20:30 uur
Slovenië   1 – 0[72]   Rusland Stadion Ljudski Vrt, Maribor
Toeschouwers: 12.435
Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR)
Zlatko Dedič   44'

NZS · A-internationals · Bondscoaches · Selecties · Statistieken · Sloveens vrouwenelftal · Olympisch elftal · Slovenië U21 · Slovenië U20 · Slovenië U19 · Slovenië U18 · Slovenië U17

1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019

EK 1996 · WK 1998 · EK 2000 · WK 2002 · EK 2004 · WK 2006 · EK 2008 · WK 2010 · EK 2012 · WK 2014 · EK 2016 · WK 2018

1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019

Albanië · Algerije · Argentinië · Australië · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Canada · China · Colombia · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Ghana · Griekenland · Honduras · Hongarije · IJsland · Israël · Italië · Ivoorkust · Joegoslavië · Kroatië · Letland · Litouwen · Luxemburg · Malta · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nieuw-Zeeland · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oman · Oostenrijk · Paraguay · Polen · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slowakije · Spanje · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Afrika · Zweden · Zwitserland

Algerije (2010) · Engeland (2010) · Paraguay (2002) · Spanje (2002) · Verenigde Staten (2010) · Zuid-Afrika (2002)

Interlandoverzichten nationale voetbalelftallen 2000–2009

AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon · Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadzjikistan · Taiwan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali ·Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat · Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland