Lijst van voetbalinterlands Luxemburg - Slovenië

Wikimedia-lijst

Deze lijst van voetbalinterlands is een overzicht van alle officiële voetbalwedstrijden tussen de nationale teams van Luxemburg en Slovenië. De landen speelden tot op heden[1] vier keer tegen elkaar. De eerste ontmoeting, een kwalificatiewedstrijd voor het Wereldkampioenschap voetbal 2002, werd gespeeld in Luxemburg op 7 oktober 2000. Het laatste duel, een kwalificatiewedstrijd voor het Europees kampioenschap voetbal 2008, vond plaats op 8 september 2007 in de Luxemburgse hoofdstad.

WedstrijdenBewerken

Plaats Datum Competitie Wedstrijd Uitslag
1 Luxemburg 7 oktober 2000 WK 2002 kwalificatie   LuxemburgSlovenië   1 – 2
2 Ljubljana 2 juni 2001 WK 2002 kwalificatie   SloveniëLuxemburg   2 – 0
3 Celje 7 oktober 2006 EK 2008 kwalificatie   SloveniëLuxemburg   2 – 0
4 Luxemburg 8 september 2007 EK 2008 kwalificatie   LuxemburgSlovenië   0 – 3

SamenvattingBewerken

Competitie Totaal
gespeeld
Winst
  Luxemburg
Gelijk Winst
  Slovenië
Doelsaldo
  LuxemburgSlovenië  
WK-kwalificatie 2 0 0 2 1 − 4
EK-kwalificatie 2 0 0 2 0 − 5
Totaal 4 0 0 4 1 − 9

DetailsBewerken

Eerste ontmoetingBewerken

WK 2002 kwalificatie (Luxemburg, Luxemburg, 7 oktober 2000):
Luxemburg   1 – 2   Slovenië
Jeff Strasser   46' goals   4' Zlatko Zahovič
  26' Zeljko Milinović

Tweede ontmoetingBewerken

WK 2002 kwalificatie (Ljubljana, Slovenië, 2 juni 2001):
Slovenië   2 – 0   Luxemburg
Zlatko Zahovič   34'
Zlatko Zahovič   65' (pen.)
goals

Derde ontmoetingBewerken

EK 2008 kwalificatie (Celje, Slovenië, 7 oktober 2006):
Slovenië   2 – 0   Luxemburg
Milivoje Novakovič   30'
Robert Koren   44'
goals

Vierde ontmoetingBewerken

EK 2008 kwalificatie (Luxemburg, Luxemburg, 8 september 2007):
Luxemburg   0 – 3   Slovenië
goals   7' Klemen Lavrič
  37' Milivoje Novakovič
  47' Klemen Lavrič
Guy Hellers   bondscoach   Matjaž Kek
Jonathan Joubert
Jérôme Bigard
Eric Hoffmann
Jeff Strasser  
Jérémie Peiffer   51'
Claudio Lombardelli   46'
Carlos Ferreira
René Peters
Gilles Bettmer
Mario Mutsch
Daniel Huss   63'
opstellingen Samir Handanović
Aleš Kokot
Mitja Mörec
Robert Koren
Milivoje Novakovič
Dalibor Stevanovič
  78' Dare Vršič
  82' Anton Žlogar
  Klemen Lavrič
  64' Andraž Kirm
Mišo Brečko
Ben Payal   46'
Daniel Alves da Mota   51'
Joël Kitenge   63'
wissels   64' Andrej Komac
  78' Rene Mihelič
  82' Fabijan Cipot
gele kaarten   86' Rene Mihelič

FLF · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Luxemburgs vrouwenelftal · Luxemburg U21 · Luxemburg U19 · Luxemburg U18 · Luxemburg U17

1910 – 1919 · 1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2029 − 2029

OS 1920 · OS 1924 · OS 1928 · OS 1936 · OS 1948 · OS 1952

1911 · 1912 · 1913 · 1914 · 1915 · 1916 · 1917 · 1918 · 1919 · 1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Afghanistan · Albanië · Algerije · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Cyprus · DDR · Denemarken · (West-)Duitsland · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Gambia · Georgië · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Israël · Italië · Japan · Joegoslavië · Kaapverdië · Kameroen · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Madagaskar · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Montenegro · Myanmar · Nederland · Nigeria · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Senegal · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Thailand · Togo · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Turkije · Uruguay · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland

NZS · A-internationals · Bondscoaches · Selecties · Statistieken · Sloveens vrouwenelftal · Olympisch elftal · Slovenië U21 · Slovenië U20 · Slovenië U19 · Slovenië U18 · Slovenië U17

1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 − 2029

EK 1996 · WK 1998 · EK 2000 · WK 2002 · EK 2004 · WK 2006 · EK 2008 · WK 2010 · EK 2012 · WK 2014 · EK 2016 · WK 2018

1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Albanië · Algerije · Argentinië · Australië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Canada · China · Colombia · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Ghana · Gibraltar · Griekenland · Honduras · Hongarije · IJsland · Israël · Italië · Ivoorkust · Joegoslavië · Kosovo · Kroatië · Letland · Litouwen · Luxemburg · Malta · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nieuw-Zeeland · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oman · Oostenrijk · Paraguay · Polen · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slowakije · Spanje · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Afrika · Zweden · Zwitserland

Wedstrijden in detail

Algerije (2010) · Engeland (2010) · Paraguay (2002) · Spanje (2002) · Verenigde Staten (2010) · Zuid-Afrika (2002)