Hoofdmenu openen

Interlands Schots voetbalelftal 2010-2019

Wikimedia-lijst
Flag of Scotland.svg

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Schots voetbalelftal speelde in de periode 20102019.

InterlandsBewerken

2010Bewerken

  Zie Schots voetbalelftal in 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

3 maart
Vriendschappelijk
№ 692
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland  [1] 1 – 0   Tsjechië Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 26.530
Scheidsrechter: Fredy Fautrel (FRA)
Scott Brown   62'



11 augustus
Vriendschappelijk
№ 693
«onderlinge duels»
19:00 uur
Zweden   3 – 0   Schotland[2] Rasunda Stadion, Solna
Toeschouwers: 25.249
Scheidsrechter: Gianluca Rocchi (ITA)
Zlatan Ibrahimović   4'
Emir Bajrami   39'
Ola Toivonen   56'



3 september
EK-kwalificatie
№ 694
«onderlinge duels»
19:15 uur
Litouwen   0 – 0   Schotland S.Dariaus ir S.Girėno Stadion, Kaunas
Toeschouwers: 6.539
Scheidsrechter: Cuneyt Çakir (TUR)



7 september
EK-kwalificatie
№ 695
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland   2 – 1   Liechtenstein Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 37.050
Scheidsrechter: Viktor Shvetsov (UKR)
Kenny Miller   63'
Steve McManus   90+6'
  47' Mario Frick



8 oktober
EK-kwalificatie
№ 696
«onderlinge duels»
19:15 uur
Tsjechië   1 – 0   Schotland[3] Synot Tip Arena, Praag
Toeschouwers: 16.800
Scheidsrechter: Ivan Bebek (CRO)
Roman Hubnik   69'



12 oktober
EK-kwalificatie
№ 697
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland   2 – 3[4]   Spanje Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 51.322
Scheidsrechter: Massimo Busacca (SUI)
Steven Naismith   58'
Gerard Piqué   66' (e.d.)
  44' (pen.) David Villa
  55' Andrés Iniesta
  79' Fernando Llorente



16 november
Vriendschappelijk
№ 698
«onderlinge duels»
19:00 uur
Schotland  [5] 3 – 0   Faeröer Pittodrie Stadium, Aberdeen
Toeschouwers: 10.873
Scheidsrechter: Pol van Boekel (NED)
Danny Wilson   24'
Kris Commons   30'
Jamie Mackie   45'

2011Bewerken

  Zie Schots voetbalelftal in 2011 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

9 februari
Nations Cup
№ 699
«onderlinge duels»
19:45 uur
Noord-Ierland   0 – 3   Schotland[6] Aviva Stadium, Dublin
Toeschouwers: 18.742
Scheidsrechter: Tomas Connolly (IRL)
  19' Kenny Miller
  32' James McArthur
  51' Kris Commons



27 maart
Vriendschappelijk
№ 700
«onderlinge duels»
15:00 uur
Brazilië   2 – 0   Schotland[7] Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 53.087
Scheidsrechter: Howard Webb (ENG)
Neymar   42'
Neymar   77' (pen.)



25 mei
Nations Cup
№ 701
«onderlinge duels»
19:45 uur
Wales   1 – 3   Schotland[8] Aviva Stadium, Dublin
Toeschouwers: 6.036
Scheidsrechter: Raymond Crangle (NIR)
Robert Earnshaw   36'   56' James Morrison
  65' Kenny Miller
  71' Christophe Berra



29 mei
Nations Cup
№ 702
«onderlinge duels»
18:30 uur
Ierland   1 – 0   Schotland[9] Aviva Stadium, Dublin
Toeschouwers: 17.694
Scheidsrechter: Mark Whitby (WAL)
Robbie Keane   23'



10 augustus
Vriendschappelijk
№ 703
«onderlinge duels»
19:45 uur
Schotland   2 – 1   Denemarken Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 17.582
Scheidsrechter: Marco Borg (MLT)
William Kvist   22' (e.d.)
Robert Snodgrass   44'
  31' Christian Eriksen



3 september
EK-kwalificatie
№ 704
«onderlinge duels»
15:00 uur
Schotland   2 – 2   Tsjechië Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 51.457
Scheidsrechter: Kevin Blom (NED)
Kenny Miller   45'
Darren Fletcher   82'
  78' Jaroslav Plašil
  90' (pen.) Michal Kadlec



6 september
EK-kwalificatie
№ 705
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland   1 – 0[10]   Litouwen Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 34.071
Scheidsrechter: Kristinn Jakobsson (ISL)
Steven Naismith   50'



8 oktober
EK-kwalificatie
№ 706
«onderlinge duels»
18:30 uur
Liechtenstein   0 – 1   Schotland Rheinpark Stadion, Vaduz
Toeschouwers: 5.636
Scheidsrechter: Tom Harald Hagen (NOR)
  32' Craig Mackail-Smith



11 oktober
EK-kwalificatie
№ 707
«onderlinge duels»
20:45 uur
Spanje   3 – 1   Schotland Estadio José Rico Perez, Alicante
Toeschouwers: 24.896
Scheidsrechter: Stefan Johannesson (SWE)
David Silva   6'
David Silva   44'
David Villa   54'
  66' (pen.) David Goodwillie



11 november
Vriendschappelijk
№ 708
«onderlinge duels»
18:00 uur
Cyprus   1 – 2   Schotland Antonis Papadopoulos Stadion, Larnaca
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Meir Levi (ISR)
Demetris Christofi   59'   23' Kenny Miller
  56' Jamie Mackie


2012Bewerken

  Zie Schots voetbalelftal in 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

29 februari
Vriendschappelijk
№ 709
«onderlinge duels»
19:45 uur
Slovenië   1 – 1   Schotland[11] Bonifika Stadion, Koper
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Aleksandar Stavrev (MKD)
Andraž Kirm   33'   39' Christophe Berra



26 mei
Vriendschappelijk
№ 710
«onderlinge duels»
20:00 uur
Verenigde Staten   5 – 1   Schotland EverBank Field, Jacksonville
Toeschouwers: 44.438
Scheidsrechter: Elmer Bonilla (ESA)
Landon Donovan   3'
Michael Bradley   11'
Landon Donovan   60'
Landon Donovan   65'
Jermaine Jones   70'
  15' (e.d.) Geoff Cameron



15 augustus
Vriendschappelijk
№ 711
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland  [12] 3 – 1   Australië Easter Road Stadium, Edinburgh
Toeschouwers: 11.110
Scheidsrechter: Tom Harald Hagen (NOR)
Jordan Rhodes   28'
Jason Davidson   63' (e.d.)
Ross McCormack   76'
  18' Mark Bresciano



8 september
WK-kwalificatie
Groep A
№ 712
«onderlinge duels»
16:00 uur
Schotland  [13] 0 – 0   Servië Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 47.369
Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE)



11 september
WK-kwalificatie
Groep A
№ 713
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland   1 – 1   Macedonië Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 32.430
Scheidsrechter: Sergey Karasyov (RUS)
Kenny Miller   43'   11' Nikolče Noveski



12 oktober
WK-kwalificatie
Groep A
№ 714
«onderlinge duels»
20:45 uur
Wales  [14] 2 – 1   Schotland Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 23.249
Scheidsrechter: Florian Meyer (GER)
Gareth Bale   81' (pen.)
Gareth Bale   90'
  28' James Morrison



16 oktober
WK-kwalificatie
Groep A
№ 715
«onderlinge duels»
20:30 uur
België  [15] 2 – 0   Schotland Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 44.142
Scheidsrechter: Tom Harald Hagen (NOR)
Christian Benteke   69'
Vincent Kompany   71'



14 november
Vriendschappelijk
№ 716
«onderlinge duels»
18:00 uur
Luxemburg  [16] 1 – 2   Schotland[17] Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 2.521
Scheidsrechter: Cyril Zimmermann (SUI)
Lars Gerson   47'   11' Jordan Rhodes
  23' Jordan Rhodes


2013Bewerken

  Zie Schots voetbalelftal in 2013 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

6 februari
Vriendschappelijk
№ 717
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland   1 – 0   Estland Pittodrie Stadium, Aberdeen
Toeschouwers: 16.102
Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA)
Charles Mulgrew   39'



22 maart
WK-kwalificatie
Groep A
№ 718
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland   1 – 2[18]   Wales[19] Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 39.365
Scheidsrechter: Anthony Gautier (FRA)
Grant Hanley   45+2'   72' Aaron Ramsey
  74' Hal Robson-Kanu



26 maart
WK-kwalificatie
Groep A
№ 719
«onderlinge duels»
20:00 uur
Servië   2 – 0   Schotland[20] Stadium Karađorđe, Novi Sad
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: István Vad (HUN)
Filip Đuričić   60'
Filip Đuričić   65'



7 juni
WK-kwalificatie
Groep A
№ 720
«onderlinge duels»
20:00 uur
Kroatië   0 – 1   Schotland Stadion Maksimir, Zagreb
Toeschouwers: 28.000
Scheidsrechter: David Fernández (ESP)
  26' Robert Snodgrass



14 augustus
Vriendschappelijk
№ 721
«onderlinge duels»
21:00 uur
Engeland  [21] 3 – 2   Schotland Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 80.485
Scheidsrechter: Felix Brych (GER)
Theo Walcott   29'
Danny Welbeck   53'
Rickie Lambert   70'
  11' James Morrison
  49' Kenny Miller



6 september
WK-kwalificatie
Groep A
№ 722
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland  [22] 0 – 2   België Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 36.000
Scheidsrechter: Paolo Tagliavento (ITA)
  38' Steven Defour
  89' Kevin Mirallas



10 september
WK-kwalificatie
Groep A
№ 723
«onderlinge duels»
20:30 uur
Macedonië   1 – 2   Schotland Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 14.093
Scheidsrechter: Fredy Fautrel (FRA)
Jovan Kostovski   84'   60' Ikechi Anya
  89' Shaun Maloney



15 oktober
WK-kwalificatie
Groep A
№ 724
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland   2 – 0   Kroatië Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 30.172
Scheidsrechter: Ovidiu Haţegan (ROM)
Robert Snodgrass   28'
Steven Naismith   73'



15 november
Vriendschappelijk
№ 725
«onderlinge duels»
20:05 uur
Schotland  [23] 0 – 0   Verenigde Staten Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 21.079
Scheidsrechter: Michael Oliver (ENG)



19 november
Vriendschappelijk
№ 726
«onderlinge duels»
19:00 uur
Noorwegen  [24] 0 – 1   Schotland Aker Stadion, Molde
Toeschouwers: 9.751
Scheidsrechter: Markus Strömbergsson (SWE)
  61' Scott Brown


2014Bewerken

  Zie Schots voetbalelftal in 2014 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

5 maart
Vriendschappelijk
№ 727
«onderlinge duels»
Polen   0 – 1   Schotland[25] Stadion Narodowy, Warschau
Toeschouwers: 41.652
Scheidsrechter: Alain Bieri (SUI)
  77' Scott Brown



28 mei
Vriendschappelijk
№ 728
«onderlinge duels»
20:00 uur
Schotland  [26] 2 – 2   Nigeria Craven Cottage, Londen
Toeschouwers: 20.156
Scheidsrechter: Lee Probert (ENG)
Charlie Mulgrew   10'
Azubuike Egwuekwe   52' (e.d.)
  41' Michael Uchebo
  90' Uche Nwofor



7 september
EK-kwalificatie
№ 729
«onderlinge duels»
20:45 uur
Duitsland   2 – 1[27]   Schotland Signal Iduna Park, Dortmund
Toeschouwers: 60.209
Scheidsrechter: Svein Oddvar Moen (NOR)
Thomas Müller   18'
Thomas Müller   70'
  66' Ikechi Anya



11 oktober
EK-kwalificatie
Groep D
№ 730
«onderlinge duels»
18:00 uur
Schotland   1 – 0   Georgië Ibrox Stadium, Glasgow
Toeschouwers: 48.000
Scheidsrechter: Miroslav Zelinka (CZE)
Akaki Khubutia   28' (e.d.)



14 oktober
EK-kwalificatie
Groep D
№ 731
«onderlinge duels»
20:45 uur
Polen   2 – 2   Schotland Stadion Narodowy, Warschau
Toeschouwers: 55.197
Scheidsrechter: Alberto Undiano (ESP)
Krzysztof Mączyński   12'
Arkadiusz Milik   76'
  18' Shaun Maloney
  57' Steven Naismith



14 november
EK-kwalificatie
Groep D
№ 732
«onderlinge duels»
Schotland   1 – 0   Ierland Celtic Park, Glasgow
Toeschouwers: 60.000
Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB)
Shaun Maloney   75'



18 november
Vriendschappelijk
№ 733
«onderlinge duels»
Schotland  [28] 1 – 3   Engeland Celtic Park, Glasgow
Toeschouwers: 49.526
Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE)
Andrew Robertson   83'   32' Alex Oxlade-Chamberlain
  47' Wayne Rooney
  85' Wayne Rooney

2015Bewerken

  Zie Schots voetbalelftal in 2015 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

25 maart
Vriendschappelijk
№ 734
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland  [29] 1 – 0   Noord-Ierland[30] Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Martin Atkinson (ENG)
Christophe Berra   85'



29 maart
EK-kwalificatie
Groep D
№ 735
«onderlinge duels»
18:00 uur
Schotland   6 – 1   Gibraltar Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 34.255
Scheidsrechter: Mattias Gestranius (FIN)
Shaun Maloney   18'
Steven Fletcher   29'
Shaun Maloney   34' (pen.)
Steven Naismith   39'
Steven Fletcher   77'
Steven Fletcher   90'
  20' Lee Casciaro[31]



5 juni
Vriendschappelijk
№ 736
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland   1 – 0   Qatar[32] Easter Road Stadium, Edinburgh
Toeschouwers: 14.270
Scheidsrechter: Sébastien Delferière (BEL)
Matt Ritchie   41'



13 juni
EK-kwalificatie
Groep D
№ 737
«onderlinge duels»
18:00 uur
Ierland   1 – 1   Schotland Aviva Stadium, Dublin
Toeschouwers: 49.063
Scheidsrechter: Nicola Rizzoli (ITA)
Jon Walters   38'   47' Shaun Maloney



4 september
EK-kwalificatie
Groep D
№ 738
«onderlinge duels»
18:00 uur
Georgië   1 – 0   Schotland Boris Paitsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 56.512
Scheidsrechter: Ovidiu Haţegan (ROM)
Valeri Kazaisjvili   37'



7 september
EK-kwalificatie
Groep D
№ 739
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland   2 – 3   Duitsland Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 50.753
Scheidsrechter: Björn Kuipers (NED)
Mats Hummels   28' (e.d.)
James McArthur   43'
  18' Thomas Müller
  34' Thomas Müller
  54' İlkay Gündoğan



8 oktober
EK-kwalificatie
Groep D
№ 740
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland   2 – 2   Polen Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 49.359
Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN)
Matt Ritchie   45'
Steven Fletcher   62'
  3' Robert Lewandowski
  90+4' Robert Lewandowski



11 oktober
EK-kwalificatie
Groep D
№ 741
«onderlinge duels»
20:45 uur
Gibraltar   0 – 6   Schotland Estádio Algarve, Loulé
Toeschouwers: 12.401
Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR)
  24' Chris Martin
  39' Shaun Maloney
  52' Steven Fletcher
  56' Steven Fletcher
  85' Darren Fletcher
  90+1' Steven Naismith

2016Bewerken

  Zie Schots voetbalelftal in 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

24 maart
Vriendschappelijk
№ 742
«onderlinge duels»
Tsjechië  [33] 0 – 1   Schotland[34] Generali Arena, Praag
Toeschouwers: 14.580
Scheidsrechter: Paul McLaughlin (IRL)
  10' Ikechi Anya



29 maart
Vriendschappelijk
№ 743
«onderlinge duels»
Schotland  [35] 1 – 0   Denemarken[36] Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 18.385
Scheidsrechter: Svein Oddvar Moen (NOR)
Matt Ritchie   8'



29 mei
Vriendschappelijk
№ 744
«onderlinge duels»
20:45 uur
Italië   1 – 0   Schotland Ta' Qalistadion, Attard
Toeschouwers: ??
Scheidsrechter: Sant Alan (MLT)
Graziano Pellè   57'



4 juni
Vriendschappelijk
№ 745
«onderlinge duels»
Frankrijk   3 – 0   Schotland[37] Stade Saint-Symphorien, Metz
Toeschouwers: 25.057
Scheidsrechter: Sébastien Delferière (BEL)
Olivier Giroud   8'
Olivier Giroud   35'
Laurent Koscielny   39'



4 september
Kwalificatie WK 2018
Groep F
№ 746
«onderlinge duels»
20:45 uur
Malta   1 – 5[38]   Schotland Ta' Qalistadion, Ta'Qali
Toeschouwers: 15.609
Scheidsrechter: Jevhen Aranovsky (UKR)
Alfred Effiong   13'   9' Robert Snodgrass
  53' Chris Martin
  61' (pen.) Robert Snodgrass
  78' Steven Fletcher
  84' Robert Snodgrass



8 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep F
№ 747
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland   1 – 1   Litouwen Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 35.966
Scheidsrechter: Tobias Stieler (GER)
James McArthur   89'   9' Fiodor Černych



11 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep F
№ 748
«onderlinge duels»
20:45 uur
Slowakije   3 – 0   Schotland Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 11.098
Scheidsrechter: Markus Strömbergsson (SWE)
Róbert Mak   18'
Róbert Mak   56'
Adam Nemec   68'



11 november
Kwalificatie WK 2018
Groep F
№ 749
«onderlinge duels»
20:45 uur
Engeland   3 – 0   Schotland Wembley Stadion, Londen
Toeschouwers: 87.258
Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR)
Daniel Sturridge   24'
Adam Lallana   50'
Gary Cahill   61'

2017Bewerken

  Zie Schots voetbalelftal in 2017 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

22 maart
Vriendschappelijk
№ 750
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland  [39] 1 – 1   Canada Easter Road, Edinburgh
Toeschouwers: 9.158
Scheidsrechter: Jakob Kehlet (DEN)
Steven Naismith   35'   11' Fraser Aird



26 maart
Kwalificatie WK 2018
Groep C
№ 751
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland  [40] 1 – 0   Slovenië Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Björn Kuipers (NED)
Chris Martin   88'



10 juni
Kwalificatie WK 2018
Groep C
№ 752
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland  [41] 2 – 2   Engeland Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 48.540
Scheidsrechter: Paolo Tagliavento (ITA)
Leigh Griffiths   87'
Leigh Griffiths   90'
  70' Alex Oxlade-Chamberlain
  90+3' Harry Kane



1 september
Kwalificatie WK 2018
Groep C
№ 753
«onderlinge duels»
20:45 uur
Litouwen   0 – 3   Schotland LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 5.067
Scheidsrechter: Carlos del Cerro Grande (ESP)
  25' Stuart Armstrong
  30' Andrew Robertson
  72' James McArthur



4 september
Kwalificatie WK 2018
Groep C
№ 754
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland   2 – 0   Malta Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 26.371
Scheidsrechter: Jakob Kehlet (DEN)
Christophe Berra   9'
Leigh Griffiths   49'



5 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep C
№ 755
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland   1 – 0[42]   Slowakije[43] Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 46.733
Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB)
Martin Škrtel   89' (e.d.)



8 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep F
№ 756
«onderlinge duels»
18:00 uur
Slovenië  [44] 2 – 2[45]   Schotland Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 11.123
Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE)
Roman Bezjak   52'
Roman Bezjak   72'
  32' Leigh Griffiths
  88' Robert Snodgrass



9 november
Vriendschappelijk
№ 757
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland  [46] 0 – 1   Nederland Pittodrie Stadium, Aberdeen
Toeschouwers: 17.833
Scheidsrechter: Ruddy Buquet (FRA)
  40' Memphis Depay


2018Bewerken

  Zie Schots voetbalelftal in 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

23 maart
Vriendschappelijk
№ 758
«onderlinge duels»
20:45 uur
Schotland  [47] 0 – 1   Costa Rica Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 20.488
Scheidsrechter: Tobias Stieler (GER)
  14' Marco Ureña



27 maart
Vriendschappelijk
№ 759
«onderlinge duels»
20:00 uur
Hongarije   0 – 1   Schotland[48] Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 8.492
Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT)
  48' Matt Phillips



29 mei
Vriendschappelijk
№ 760
«onderlinge duels»
20:00 uur
Peru   2 – 0   Schotland[49] Estadio Nacional, Lima
Toeschouwers: 40.000
Scheidsrechter: Fernando Guerrero (MEX)
Christian Cueva   37' (pen.)
Jefferson Farfán   47'



2 juni
Vriendschappelijk
№ 761
«onderlinge duels»
21:00 uur
Mexico   1 – 0   Schotland[50] Estadio Azteca, Mexico-Stad
Toeschouwers: 70.993
Scheidsrechter: Julian Weinberger (AUT)
Giovani dos Santos   13'

SFA · A-internationals · Selecties · Bondscoaches · Statistieken · Schots vrouwenelftal · Brits olympisch elftal · Schotland U21 · Schotland U20 · Schotland U19 · Schotland U18 · Schotland U17 · Vrouwen U17

1870 – 1900 · 1900 – 1919 · 1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019

WK 1954 · WK 1958 · WK 1974 · WK 1978 · WK 1982 · WK 1986 · WK 1990 · EK 1992 · EK 1996 · WK 1998

1872 · 1873 · 1874 · 1875 · 1876 · 1877 · 1878 · 1878 · 1879 · 1880 · 1881 · 1882 · 1883 · 1884 · 1885 · 1886 · 1887 · 1888 · 1889 · 1890 · 1891 · 1892 · 1893 · 1894 · 1895 · 1896 · 1897 · 1898 · 1899 · 1900 · 1901 · 1902 · 1903 · 1904 · 1905 · 1906 · 1907 · 1908 · 1909 · 1910 · 1911 · 1912 · 1913 · 1914 · 1915–1919 · 1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940–1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1951 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017

Albanië · Argentinië · Australië · België · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · Colombia · Congo-Kinshasa · Costa Rica · Cyprus · DDR · Denemarken · Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · GOS · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Iran · Israël · Italië · Japan · Joegoslavië · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Nederland · Nieuw-Zeeland · Nigeria · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Paraguay · Peru · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Servië · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Turkije · Uruguay · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland

Nieuw-Zeeland (1982)

Interlandoverzichten nationale voetbalelftallen 2010–2019

AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Chinees Taipei · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadjikistan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali · Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Soedan
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Curaçao · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat · Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland