Hoofdmenu openen

Venezuela op de Olympische Zomerspelen 2004

Venezuela nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene, Griekenland. Voor het eerst sinds 1984 won het weer medailles; twee keer brons.

Venezuela op de Olympische Zomerspelen 2004
Land Venezuela
IOC-landcode VEN
NOC Comité Olímpico Venezolano
(es) externe link
Olympische Zomerspelen 2004 in Athene
Vlaggendrager Julio César Luna Fermin
Aantal deelnemers 48 (15 vrouwen)
Aantal disciplines 15
Medailles
Rang: 68
goud
0
zilver
0
brons
2
totaal
2
Venezuela op de Zomerspelen
1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016
Venezuela op de Winterspelen
1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

Inhoud

MedailleoverzichtBewerken

Sport Olympiër Discipline Medaille
Gewichtheffen Israël Jose Rubio tot 62 kg (m)
 
Taekwondo Adriana Carmona boven 67 kg (v)
 

Resultaten en deelnemers per onderdeelBewerken

  AtletiekBewerken

  Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen, 400 meter:

  • Luis Luna
    • Eerste ronde: 47.92 s (→ 6e in serie 8, ging niet verder, 49e overall)

Mannen 5000 meter:

  • Freddy Gonzalez
    • Eerste ronde: 13:42.44 (→ 13e in serie 2, ging niet verder, 28e overall)

Mannen marathon:

Mannen verspringen:

  • Victor Castillo
    • Kwalificatie: 7.98 meter (→ 8e in groep B, ging niet verder, 15e overall)

Mannen speerwerpen:

  • Manuel Fuenmayor
    • Kwalificatie: 72.26 meter (→ 15e in groep A, ging niet verder, 30e overall)

  BoksenBewerken

  Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen halfvlieggewicht (48 kg)

Mannen vlieggewicht (51 kg)

Mannen bantamgewicht (54 kg)

Mannen halfweltergewicht (64 kg)

Mannen weltergewicht (69 kg)

Mannen halfzwaargewicht (81 kg)

Mannen zwaargewicht (91 kg)

  GewichtheffenBewerken

  Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen 62 kg

Mannen 77 kg

Mannen 94 kg

SchoonspringenBewerken

Mannen 3 meter plank:

  • Ramon Fumado
    • Voorronde: 410.97 (14e overall, gekwalificeerd)
    • Halve finale: 194.82 (Totaal: 605.79) (17e overall, ging niet verder)

SchermenBewerken

Mannen degen individueel:

Mannen floret individueel:

Vrouwen floret individueel:

Vrouwen sabel individueel:

  JudoBewerken

  Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen 60 kg (Extra-lichtgewicht):

Mannen 66 kg (Halflichtgewicht):

Mannen 73 kg (Lichtgewicht):

Mannen 90 kg (Middengewicht):

Mannen +100 kg (Zwaargewicht):

Vrouwen -52 kg (Half-Lichtgewicht)

Vrouwen -57 kg (Lichtgewicht):

Vrouwen -78 kg (Half-zwaargewicht):

Vrouwen +78 kg (Zwaargewicht):

ZeilenBewerken

Mannen mistral

SchietenBewerken

Vrouwen 25m pistool:

Vrouwen 10m luchtpistool

  TafeltennisBewerken

  Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Vrouwen enkel

Vrouwen dubbelspel

  TaekwondoBewerken

  Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen tot 68 kg

Mannen boven 80 kg

Vrouwen tot 49 kg

Vrouwen boven 67 kg

  TennisBewerken

  Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Vrouwen enkel:

  TriatlonBewerken

  Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen:

  WielersportBewerken

  Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

WegwielrennenBewerken

Mannen wegwedstrijd:

BaanwielrennenBewerken

Vrouwen individueel Sprint:

  WorstelenBewerken

  Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Vrije stijlBewerken

Vrouwen 48 kg

Grieks-RomeinsBewerken

Mannen 120 kg

  ZwemmenBewerken

  Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen 50 meter vrije stijl

Mannen 100 meter vrije stijl

  • Luis Rojas
    • Serie: 49.69 s (→ 14e overall, gekwalificeerd)
    • Halve finale: 49.85 s (→ 15e overall, ging niet verder)

Mannen 200 meter vrije stijl

Mannen 400 meter vrije stijl

Mannen 1500 meter vrije stijl

Mannen 100 meter vlinderslag

  • Luis Rojas
    • Serie: 54.58 s (→ 36e overall, ging niet verder)

Vrouwen 50 meter vrije stijl

Vrouwen 100 meter vrije stijl