Groot-Brittannië op de Olympische Zomerspelen 1968

Groot-Brittannië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1968 in Mexico-Stad, Mexico.

Groot-Brittannië op de Olympische Zomerspelen 1968
Land Verenigd Koninkrijk en afhankelijke gebieden
IOC-landcode GBR
NOC British Olympic Association
(en) externe link
Olympische Zomerspelen 1968 in Mexico-Stad
Aantal deelnemers 219 (70 vrouwen)
Aantal disciplines 14
Medailles
Rang: 10
goud
5
zilver
5
brons
3
totaal
13
Groot-Brittannië op de Zomerspelen
Als Groot-Brittannië en Ierland:
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924
Als Groot-Brittannië en Noord-Ierland:
1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Groot-Brittannië op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

MedailleoverzichtBewerken

Sport Olympiër Discipline Medaille
Atletiek David Hemery 400m horden (m)  
Boksen Chris Finnegan -75kg (m)
Paardensport Derek Allhusen
Ben Jones
Richard Meade
eventing team
Schietsport Bob Braithwaite trap (m)
Zeilen Ian MacDonald-Smith
Rodney Pattisson
flying dutchman
Atletiek Lillian Board 400m (v)  
Sheila Sherwood verspringen (v)
Paardensport Derek Allhusen eventing individueel
Marion Coakes springconcours individueel
Zwemmen Martyn Woodroffe 200m vlinderslag (m)
Atletiek John Sherwood 400m (m)  
Paardensport David Broome springconcours individueel
Zeilen Robin Aisher
Paul Anderson
Adrian Jardine
5,5m klasse

Deelnemers en resultatenBewerken

  AtletiekBewerken

  Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ron Jones 100m (m) 26e serie 4: 3de in 10,45
kwartfinale 1: 6de in 10,42
Barrie Kelly 20e serie 3: 3de in 10,55
kwartfinale 4: 5de in 10,35
Ralph Banthorpe 200m (m) 13e serie 7: 2de in 20,73
kwartfinale 4: 4de in 20,83
halve finale 2: 7de in 20,88
Dick Steane 12e serie 6: 3de in 20,66
kwartfinale 2: 3de in 20,81
halve finale 1: 6de in 20,85
Colin Campbell 400m (m) 22e serie 7: 2de in 20,73
kwartfinale 1: 6de in 46,35
Howard Davies 42e serie 4: 5de in 47,30
Martin Winbolt-Lewis 17e serie 6: 2de in 46,27
kwartfinale 4: 5de in 45,91
Chris Carter 800m (m) 35e serie 4: 6de in 1.52,9
Dave Cropper 13e serie 6: 1ste in 1.47,9
halve finale 2: 8ste in 1.47,6
Maurice Benn 1500m (m) 39e serie 4: 8ste in 3.56,43
John Boulter 18e serie 1: 3de in 3.51,63
halve finale 1: 9de in 3.56,13
John Whetton 5e serie 5: 3de in 3.53,04
halve finale 2: 3de in 3.52,05
finale: 5de in 3.43,90
Alan Blinston 5000m (m) 22e serie 2: 7de in 15.06,2
Allan Rushmer 21e serie 3: 8ste in 15.05,2
Dick Taylor 18e serie 1: 8ste in 14.46,6
Ron Hill 10000m (m) 7e 29.53,2
Jim Hogan 26e 31.18,6
Michael Tagg 13e 30.18,0
Mike Parker 110m horden (m) 19e serie 4: 4de in 14,1
Alan Pascoe 17e serie 5: 4de in 13,9
Stuart Storey 19e serie 3: 5de in 14,1
John Cooper 400m horden (m) 11e serie 2: 3de in 54,1
halve finale 1: 7de in 50,8
David Hemery   serie 4: 2de in 50,3
halve finale 2: 3de in 49,3
finale: 1ste in 48,1 (WR)
John Sherwood   serie 3: 4de in 50,2
halve finale 1: 3de in 49,3
finale: 3de in 49,0
Gareth Bryan-Jones 3000m steeplechase (m) 18e serie 3: 7de in 9.16,86
Maurice Herriott 29e serie 2: 8ste in 9.34,86
John Jackson 14e serie 1: 5de in 9.11,33
Joseph Speake
Ron Jones
Ralph Banthorpe
Barrie Kelly
4x100m (m) 9e serie 2: 4de in 39,3
halve finale 1: 5de in 39,4
Martin Winbolt-Lewis
Colin Campbell
Dave Hemery
John Sherwood
4x400m (m) 5e serie 2: 2de in 3.03,67
finale: 5de in 3.01,2
Bill Adcocks marathon (m) 5e 2:25.33
Jim Alder DNF niet gefinisht
Tim Johnston 8e 2:28.04
Bob Hughes 20km snelwandelen (m) 24e 1:43.50
Arthur Jones DNF 1:37.32
John Webb 22e 1:42.51
Bryan Eley 50km snelwandelen (m) 7e 4:37.32,2
Shaun Lightman 18e 4:52.20,0
Paul Nihill DNF niet gefinisht
Lynn Davies verspringen (m) 9e kwalificatie groep B: 1ste met 7,94m
finale: 9de met 7,94m
Alan Lerwill 19e kwalificatie groep A: 10de met 7,62m
Peter Reed DNF kwalificatie groep A: geen geldige poging
Fred Alsop hink-stap-springen (m) 23e kwalificatie groep B: 12de met 15,71m
Derek Boosey 16e kwalificatie groep A: 6de met 16,01m
Mike Bull polsstokhoogspringen (m) 13e kwalificatie groep B: 1ste met 4,90m
finale: 13de met 5,00m
Jeff Teale kogelstoten (m) 13e kwalificatie groep B: 3de met 18,87m
finale: 10de met 18,65m
Bill Tancred discuswerpen (m) 24e kwalificatie groep B: 10de met 51,74m
Dave Travis speerwerpen (m) 18e kwalificatie groep B: 5de met 74,36m
Howard Payne kogelslingeren (m) 10e kwalificatie groep B: 2de met 68,06m
finale: 10de met 67,62m
Howard Payne tienkamp (m) 13e 7338 punten
Della James-Pascoe 100m (v) 11e serie 4: 4de in 11,7
kwartfinale 1: 3de in 11,3
halve finale 1: 7de in 11,6
Anita Neil 20e serie 3: 4de in 11,6
kwartfinale 2: 6de in 11,6
Val Peat 15e serie 1: 2de in 11,5
kwartfinale 3: 3de in 11,3
halve finale 2: 8ste in 11,8
Lillian Board 200m (v) 11e serie 2: 4de in 23,4
halve finale 1: 6de in 23,4
Maureen Tranter 16e serie 3: 5de in 23,5
Lillian Board 400m (v)   serie 2: 2de in 52,9
halve finale 2: 1ste in 52,5
finale: 2de in 52,1
Mary Green 9e serie 4: 2de in 53,9
halve finale 2: 5de in 53,6
Janet Simpson 4e serie 3: 3de in 53,6
halve finale 1: 3de in 54,0
finale: 4de in 52,5
Sheila Carey 800m (v) 4e serie 2: 3de in 2.04,1
halve finale 2: 3de in 2.05,2
finale: 4de in 2.03,8
Pat Lowe-Cropper 6e serie 3: 3de in 2.09,5
halve finale 1: 3de in 2.06,6
finale: 6de in 2.04,2
Joan Page-Allison 22e serie 4: 6de in 2.10,2
Patricia Jones 80m horden (v) 20e serie 4: 6de in 11,0
Pat Pryce DNF serie 3: niet gefinisht
Ann Wilson 25e serie 2: 7de in 11,1
Anita Neil
Maureen Tranter
Janet Simpson
Lillian Board
4x100m (v) 7e serie 2: 3de in 43,9
finale: 7de in 43,8
Maureen Barton verspringen (v) 12e kwalificatie groep A: 6de met 6,34m
finale: 12de met 5,95m
Sheila Sherwood   kwalificatie groep A: 3de met 6,42m
finale: 2de met 6,68m
Ann Wilson DNF kwalificatie groep B: 7de met 6,30m
finale: 13de met 5,90m
Barbara Inkpen hoogspringen (v) 13e kwalificatie groep B: 1ste met 1,74m
finale: 13de met 1,68m
Dorothy Shirley 20e kwalificatie groep B: 9de met 1,68m
Sue Platt speerwerpen (v) 15e 48,52m
Mary Peters vijfkamp (v) 9e 4803 punten
Sue Scott 10e 4786 punten
Ann Wilson 16e 4688 punten

  BoksenBewerken

  Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Johnny McGonigle -51kg (m) 17e 1ste ronde: V van   JPN Nakamura: 1-4
Michael Carter -54kg (m) 9e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van   FIN Lindbergh: 5-0
3de ronde: V van   URS Sokolov: scheidsrechterlijke beslissing
John Cheshire -57kg (m) 17e 1ste ronde: V van   USA Robinson: scheidsrechterlijke beslissing
John Stracey -60kg (m) 9e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van   CAN Arneson: 3-2
3de ronde: V van   USA Harris: 1-4
Terence Waller -63,5kg (m) 17e 1ste ronde: V van   CUB Reguëfeiros: scheidsrechterlijke beslissing
John Stracey -67kg (m) 17e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van   GRE Oikonomakos: 2-3
Eric Blake -71kg (m) 17e 1ste ronde: W van   ETH Alemu: scheidsrechterlijke beslissing
2de ronde: W van   GHA Amartey: 4-1
kwartfinale: V van   CUB Garbey: scheidsrechterlijke beslissing
Chris Finnegan -75kg (m)   1ste ronde: W van   TAN Simba: 5-0
2de ronde: W van   FRG Wichert: 3-2
kwartfinale: W van   YUG Mate: 5-0
halve finale: W van   USA Jones: 4-1
finale: V van   URS Kiselyov: 2-3
William Wells +81kg (m) 9e 1ste ronde: V van   URS Čepulis: scheidsrechterlijke beslissing

  GewichtheffenBewerken

  Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Precious McKenzie -56kg (m) 9e drukken: 7de met 107,5kg
trekken: 9de met 92,5kg
stoten: 7de met 130kg
totaal: 330kg
Gerald Perrin -60kg (m) DNF drukken: geen geldige poging
Peter Arthur -82,5kg (m) 18e drukken: 11de met 137,5kg
trekken: 17de met 120kg
stoten: 19de met 157,5kg
totaal: 415kg
Mike Pearman 14e drukken: 9de met 140kg
trekken: 12de met 125kg
stoten: 15de met 160kg
totaal: 425kg
Sylvanus Blackman -90kg (m) 20e drukken: 20ste met 132,5kg
trekken: 17de met 125kg
stoten: 18de met 162,5kg
totaal: 415kg
Louis Martin DNF drukken: 4de met 160kg
trekken: 4de met 145kg
stoten: geen geldige poging
Terry Perdue +90kg (m) 10e drukken: 6de met 167,5kg
trekken: 9de met 142,5kg
stoten: 11de met 177,5kg
totaal: 487,5kg

  HockeyBewerken

  Zie Hockey op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Harry Cahill
Roger Flood
John Neill
Jim Deegan
Richard Oliver
David Wilman
Gerald Carr
Tony Ekins
Keith Sinclair
Andrew Trentham
Jeremy Barham
Basil Christensen
Charles Donald
Timothy Lawson
Stuart Morris
Malcolm Read
Campbell Whalley
Peter Wilson
mannen 12e groep B: 6de
W van   Argentinië: 2-0
G van   Australië: 0-0
V van   Nederland: 1-2
V van   Frankrijk: 0-1
V van   Pakistan: 1-2
V van   Kenia: 3-0
W van   Maleisië: 2-0
11-12de plek:
V van   DDR: 1-2
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1   Pakistan 7 7 0 0 23 4 +19 14
2   Australië 7 4 1 2 12 5 +7 9
3   Kenia 7 4 1 2 11 6 +5 9
4   Nederland 7 4 0 3 11 11 0 8
5   Frankrijk 7 2 1 4 2 5 −3 5
6   Groot-Brittannië 7 2 1 4 6 8 −2 5
7   Argentinië 7 1 1 5 4 20 −16 3
8   Maleisië 7 0 3 4 2 12 −10 3
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
13 oktober Mexico-Stad   Groot-Brittannië 2-0   Argentinië
14 oktober Mexico-Stad   Australië 0-0   Groot-Brittannië
16 oktober Mexico-Stad   Nederland 2-1   Groot-Brittannië
17 oktober Mexico-Stad   Frankrijk 1-0   Groot-Brittannië
19 oktober Mexico-Stad   Pakistan 2-1   Groot-Brittannië
20 oktober Mexico-Stad   Kenia 3-0   Groot-Brittannië
21 oktober Mexico-Stad   Groot-Brittannië 2-0   Maleisië
11-12de plaats
23 oktober Mexico-Stad   DDR 2-1   Groot-Brittannië

  KanovarenBewerken

  Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
John Glavin K-1 1000m (m) 16e serie 2: 6de in 4.18,7
herkansingen: 2de in 4.19,28
halve finale 2: 5de in 4.14,93
Peter Lawler
Mark Whitby
K-1 1000m (m) 14e serie 3: 3de in 3.53,5
halve finale 1: 5de in 3.59,50
Alistair Wilson
Alan Edwards
Michael Mean
John Oliver
K-4 1000m (m) 13e serie 3: 3de in 3.30,5
herkansingen: 1ste in 3.26,01
halve finale 2: 5de in 3.25,48
Sylvia Jackson K-1 500m (v) 11e serie 1: 6de in 2.13,6
halve finale: 5de in 2.17,98
Lesley Oliver
Barbara Mean
K-2 500m (v) 8e serie 2: 4de in 2.06,5
halve finale: 3de in 2.06,31
finale: 8ste in 2.03,70

  Moderne vijfkampBewerken

  Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Jim Fox individueel 8e 4663 punten
Barry Lillywhite 30e 4285 punten
Robert Phelps 38e 3931 punten
Jim Fox
Barry Lillywhite
Robert Phelps
team 8e 12893 punten

  PaardensportBewerken

  Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Dressuur
Johanna Hall individueel 14e kwalificatie: 14de met 762 punten
Lorna Johnstone 13e kwalificatie: 13de met 777 punten
Domini Lawrence 11e kwalificatie: 11de met 793 punten
Johanna Hall
Lorna Johnstone
Domini Lawrence
team 5e 2332 punten
Eventing
Derek Allhusen individueel   41,61 strafpunten
Jane Bullen 18e 164,01 strafpunten
Ben Jones 5e 69,86 strafpunten
Richard Meade 4e 64,46 strafpunten
Derek Allhusen
Ben Jones
Richard Meade
eventing team   175,93 strafpunten
Springconcours
David Broome individueel   1ste ronde: 3de met 4 strafpunten
2de ronde: 4de met 8 strafpunten
totaal: 12 strafpunten
Marion Coakes   1ste ronde: 1ste met 0 strafpunten
2de ronde: 4de met 8 strafpunten
totaal: 8 strafpunten
Harvey Smith 11e 1ste ronde: 9de met 8 strafpunten
2de ronde: 10de met 8,25 strafpunten
totaal: 16,25 strafpunten
David Broome
Marion Coakes
Harvey Smith
eventing team 8e 1ste ronde: 1ste met 48 strafpunten
2de ronde: 12de met 111,50 strafpunten
totaal: 159,50 strafpunten

  RoeienBewerken

  Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Kenny Dwan skiff (m) 6e serie 3: 4de in 8.03,95
herkansingen: 1ste in 7.41,98
halve finale 1: 3de in 7.55,90
finale: 6de in 8.13,92
Peter Thomas
Andrew Bayles
Patrick Wright
Peter Knapp
John Mullard
Robin Yarrow
Bruce Carter
Michael Cooper
Timothy Kirk
Malcolm Malpass
acht (m) 10e serie 2: 6de in 6.22,20
herkansingen: 5de in 6.43,55
finale B: 4de in 6.29,23

  SchermenBewerken

  Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Nick Halsted degen (m) 19e 1ste ronde groep 12: 3de met 3 overwinningen
2de ronde groep 3: 4de met 2 overwinningen
Bill Hoskyns 29e 1ste ronde groep 9: 1ste met 4 overwinningen
2de ronde groep 8: 4de met 2 overwinningen
Ralph Johnson 17e 1ste ronde groep 6: 1ste met 4 overwinningen
2de ronde groep 6: 4de met 2 overwinningen
Nick Halsted
Teddy Bourne
Bill Hoskyns
Ralph Johnson
Peter Jacobs
degen team (m) 7e 1ste ronde groep 5: 1ste met 3 overwinningen
halve finale: V van   Italië: 4-9
Mike Breckin floret (m) 32e 1ste ronde groep 12: 4de met 1 overwinning
2de ronde groep 5: 4de met 2 overwinningen
Bill Hoskyns 17e 1ste ronde groep 9: 3de met 2 overwinningen
2de ronde groep 2: 2de met 4 overwinningen
Graham Paul 14e 1ste ronde groep 1: 1ste met 4 overwinningen
2de ronde groep 1: 2de met 3 overwinningen
Allan Jay
Graham Paul
Nick Halsted
Mike Breckin
Bill Hoskyns
floret team (m) 9e 1ste ronde groep 2: 2de met 1 overwinning
kwartfinale: V van   Japan: 0-1
Rodney Craig sabel (m) 21e 1ste ronde groep 5: 3de met 3 overwinning
2de ronde groep 1: 6de met 0 overwinningen
Sandy Leckie 24e 1ste ronde groep 4: 4de met 3 overwinningen
2de ronde groep 4: 6de met 1 overwinning
Richard Oldcorn 26e 1ste ronde groep 2: 5de met 3 overwinningen
Sandy Leckie
Rodney Craig
David Acfield
Richard Oldcorn
sabel team (m) 7e 1ste ronde groep 1: 2de met 1 overwinning
Judith Bain floret (v) 31e 1ste ronde groep 1: 6de met 0 overwinningen
Janet Bewley 20e 1ste ronde groep 2: 4de met 2 overwinningen
2de ronde groep 4: 5de met 2 overwinningen
Sue Green 28e 1ste ronde groep 4: 5de met 1 overwinning
Judith Bain
Janet Bewley
Sue Green
Julia Davis
Eva Davies
floret team (v) 7e 1ste ronde groep 3: 4de met 1 overwinning

  SchietsportBewerken

  Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Alister Allan 50m geweer 3 houdingen 9e 595 punten: (100-98-100-99-99-99)
John Palin 5e 596 punten: (99-98-100-100-100-99)
Marcus Loader 50m pistool 62e 512 punten: (86-84-90-80-87-85)
Charles Sexton 29e 543 punten: (87-96-91-90-89-90)
Tony Clark 25m snelvuurpistool 24e 581 punten: (289-292)
Robert Hassell 26e 580 punten: (288-292)
Alec Bonnett skeet 14e 191 punten
Colin Sephton 26e 188 punten
Bob Braithwaite trap   198 punten
Eric Grantham 34e 187 punten

  SchoonspringenBewerken

  Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Frank Carter 3m plank (m) 19e voorronde: 19de met 85,90 punten
Robin Baskerville 10m toren (m) 27e voorronde: 27ste met 81,23 punten
David Priestley 28e voorronde: 28ste met 80,30 punten
Kathleen Rowlatt 3m plank (v) 12e voorronde: 12de met 83,22 punten
finale: 12de met 122,16 punten
Mandi Haswell 10m toren (v) 12e voorronde: 9de met 45,72 punten
finale: 12de met 82,33 punten

  TurnenBewerken

  Zie Turnen op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Michael Booth individuele meerkamp (m) 91e 103,65 punten
Stan Wild 79e 105,50 punten
Margaret Bell individuele meerkamp (v) 74e 67,95 punten
Mary Prestidge 88e 65,60 punten

  WielersportBewerken

  Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Baan
Ian Alsop sprint (m) 9e serie 14: 2de
1ste ronde herkansingen: 1ste in 11,19
2de ronde serie 4: 3de
2de ronde herkansingen: 3de
Reg Barnett 9e serie 7: 1ste in 11,34
2de ronde serie 7: 2de
2de ronde herkansingen: 1ste in 11,01
3de ronde serie 1: 3de
Brendan McKeown tijdrit (m) 16e 1.06,56
Ian Hallam individuele achtervolging (m) 15e kwalificatie: 15de in 4.50,62
Ian Alsop
Harry Jackson
Ian Hallam
Ronald Keeble
ploegenachtervolging (m) 9e kwalificatie: V van   Italië: 4.28,49
Weg
Billy Bilsland wegwedstrijd (m) DNF niet gefinisht
Brian Jolly 50e 4:57.42
Dave Rollinson 34e 4:47.58
Les West DNF niet gefinisht
John Bettison
Roy Cromack
Pete Smith
John Watson
ploegentijdrit (m) 11e 2:16.38,60

  WorstelenBewerken

  Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Vrije stijl
John McCourtney -63kg (m) 20e 1ste ronde: V van   ROU Coman
2de ronde: V van   HUN Rusznyák
Roger Till -70kg (m) 13e 1ste ronde: V van   FRG Rost
2de ronde: W van   GUA Aldama
3de ronde: V van   IND Chand
Anthony Shacklady -78kg (m) 15e 1ste ronde: V van   HUN Bajkó
2de ronde: V van   MGL Artag
Ronald Grinstead -87kg (m) 7e 1ste ronde: W van   CAN Chamberot
2de ronde: W van   BAH Nihon
3de ronde: V van   URS Gurevich
4de ronde: V van   BUL Gardzhev

  ZeilenBewerken

  Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Michael Maynard finn klasse 22e 129 punten: (5-11-18-17-20-DNF-23)
Rodney Pattisson
Iain MacDonald-Smith
flying dutchman   3 punten: (DSQ-1-1-1-1-1-2)
Stuart Jardine
James Ramus
star klasse 10e 87 punten: (12-11-8-2-9-14-16)
Robin Judah
Charles Reynolds
David Tucker
drakenklasse 14e 101,7 punten: (15-17-6-20-16-15-8)
Robin Aisher
Paul Anderson
Adrian Jardine
5,5m klasse   39,8 punten: (6-2-4-3-8-3-3)

  ZwemmenBewerken

  Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 1968 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Anthony Jarvis 100m vrije slag (m) 32e serie 9: 3de in 56,5
Bobby McGregor 4e serie 2: 2de in 55,1
halve finale 1: 2de in 53,8
finale: 4de in 53,5
Michael Turner 21e serie 8: 3de in 55,8
halve finale 3: 8ste in 55,6
Tony Jarvis 200m vrije slag (m) 40e serie 5: 6de in 2.09,3
Joseph Jackson 100m rugslag (m) 15e serie 4: 4de in 1.03,0
halve finale 1: 7de in 1.02,8
Roddy Jones 19e serie 3: 3de in 1.04,1
Roger Roberts 100m schoolslag (m) 18e serie 4: 5de in 1.11,7
Stuart Roberts 22e serie 3: 6de in 1.12,7
Roger Roberts 200m schoolslag (m) 27e serie 2: 5de in 2.42,2
Stuart Roberts 19e serie 4: 6de in 2.39,1
Joseph Jackson 100m vlinderslag (m) 9e serie 2: 1ste in 59,7
halve finale 1: 3de in 59,3
John Thurley 18e serie 1: 4de in 1.00,7
halve finale 1: 8ste in 1.00,2
Martyn Woodroffe 10e serie 4: 2de in 59,7
halve finale 2: 3de in 59,5
John Thurley 200m vlinderslag (m) 10e serie 3: 3de in 2.12,5
Martyn Woodroffe   serie 1: 1ste in 2.11,6
finale: 2de in 2.09,0
Raymond Terrell 200m wisselslag (m) 24e serie 3: 5de in 2.23,5
Martyn Woodroffe 19e serie 7: 2de in 2.22,0
Raymond Terrell 400m wisselslag (m) 27e serie 4: 6de in 5.19,5
Martyn Woodroffe 9e serie 1: 2de in 5.03,9
Mike Turner
Bobby McGregor
David Hembrow
Tony Jarvis
4x100m vrije slag (m) 4e serie 2: 3de in 3.40,4
finale: 4de in 3.38,4
John Thurley
Raymond Terrell
Bobby McGregor
Tony Jarvis
4x200m vrije slag (m) 10e serie 1: 4de in 8.16,3
Joseph Jackson
Roger Roberts
Martyn Woodroffe
Bobby McGregor
4x100m wisselslag (m) 9e serie 3: 3de in 4.07,7
Alexandra Jackson 100m vrije slag (v) 6e serie 2: 1ste in 1.00,5
finale: 6de in 1.01,0
Fiona Kellock 32e serie 3: 5de in 1.05,8
Gillian Treers 37e serie 3: 6de in 1.06,3
Sally Davison 200m vrije slag (v) 29e serie 6: 6de in 2.26,1
Alexandra Jackson 14e serie 3: 4de in 2.19,2
Susan Williams 17e serie 1: 3de in 2.20,4
Sheila Clayton 400m vrije slag (v) 23e serie 2: 4de in 5.08,0
Sally Davison 25e serie 3: 4de in 5.11,2
Susan Williams 21e serie 4: 4de in 5.02,7
Susan Williams 800m vrije slag (v) 12e serie 3: 3de in 10.17,6
Jacqueline Brown 100m rugslag (v) 26e serie 1: 5de in 1.13,0
Wendy Burrell 22e serie 6: 5de in 1.12,0
Jacqueline Brown 200m rugslag (v) 21e serie 1: 5de in 2.40,0
Wendy Burrell 5e serie 4: 2de in 2.33,2
finale: 5de in 2.32,3
Diana Harris 100m schoolslag (v) 13e serie 5: 3de in 1.19,8
finale: 6de in 1.01,0
halve finale 2: 8ste in 1.19,3
Dorothy Harrison 15e serie 1: 4de in 1.19,6
halve finale 1: 7de in 1.19,6
Jill Slattery 16e serie 4: 4de in 1.20,7
halve finale 1: 8ste in 1.19,8
Diana Harris 200m schoolslag (v) 25e serie 2: 6de in 3.03,4
Dorothy Harrison 15e serie 1: 3de in 2.55,1
Jill Slattery 9e serie 2: 2de in 2.51,2
Margaret Auton 100m vlinderslag (v) halve finale serie 4: 3de in 1.08,5
Gillian Treers halve finale serie 5: 3de in 1.10,6
Margaret Auton 200m vlinderslag (v) 7e serie 1: 3de in 2.33,6
finale: 7de in 2.33,2
Shelagh Ratcliffe 200m wisselslag (v) DSQ serie 4: 3de in 2.34,9
finale: gediskwalificeerd
400m wisselslag (v) 5e serie 3: 2de in 5.33,2
finale: 5de in 5.30,5
Shelagh Ratcliffe
Fiona Kellock
Susan Williams
Alexandra Jackson
4x100m vrije slag (v) 7e serie 3: 3de in 4.16,3
finale: 7de
Wendy Burrell
Dorothy Harrison
Margaret Auton
Alexandra Jackson
4x100m wisselslag (m) 6e serie 1: 4de in 4.40,4
finale: 6de