Hoofdmenu openen

Paardensport op de Olympische Zomerspelen 1968

sportevenement op de Olympische Spelen

dressuurBewerken

individueelBewerken

rang sporter paard land score
  Ivan Kizimov Ichor   URS 1572
  Josef Neckermann Mariano   FRG 1546
  Reiner Klimke Dux   FRG 1537
4 Ivan Kalita Absent   URS 1519
5 Horst Köhler Neuschnee   GDR 1475
6 Jelena Petoesjkova Pepel   URS 1471
7 Gustav Fischer Wald   SUI 1465
8 Liselott Linsenhoff Piaff   FRG 855

teamBewerken

rang sporter paard land score totaal
  Josef Neckermann
Reiner Klimke
Liselott Linsenhoff
Mariano
Dux
Piaff
  FRG 948
896
855
2699
  Ivan Kizimov
Ivan Kalita
Jelena Petoesjkova
Ichor
Absent
Pepel
  URS 908
879
870
2657
  Gustav Fischer
Henri Chammartin
Marianne Gossweiler
Wald
Wolfdietrich
Stephan
  SUI 866
845
836
2547
4 Horst Köhler
Gerhard Brockmüller
Wolfgang Müller
Neuschnee
Tristan
Marios
  GDR 875
789
693
2357
5 Domini Lawrence
Hilda Johnstone
Johanna Hall
San Fernando
El Guapo
Conversano Caprice
  GBR 793
777
762
2332
6 Guillermo Squella
Antonio Piraino
Patricio Escudero
Colchaguino
Ciclón
Prete
  CHI 693
672
650
2015
7 Inez Fischer-Credo
Christilot Hanson
Zoltan Sztehlo
Marius
Bonheur
Virtuose
  CAN 732
677
603
2012
8 Kyra Downton
Edith Master
Donnan Plumb
Cadet
Helios
Attache
  USA 657
646
616
1919

eventingBewerken

individueelBewerken

rang sporter paard land score
  Jean-Jacques Guyon Pitou   FRA -38.86
  Derek Allhusen Lochinvar   GBR -41.61
  Michael Page Foster   USA -52.31
4 Richard Meade Cornishman V   GBR -64.46
5 Reuben Jones The Poacher   GBR -69.86
6 James Wofford Kilkenny   USA -74.06
7 Juliet Jobling-Purser Jenny   IRL -79.11
8 Wayne Roycroft Zhivago   AUS -95.05

teamBewerken

rang sporter paard land score totaal
  Derek Allhusen
Richard Meade
Reuben Jones

Jane Bullen
Lochinvar
Cornishman V
The Poacher
Our Nobby
  GBR -41.61
-64.46
-69.86
-164.01
-175.93
  Michael Page
James Wofford
Michael Plumb

Kevin Freeman
Foster
Kilkenny
Plain Sailing
Chalan
  USA -52.31
-74.06
-119.50
DNF
-245.87
  Wayne Roycroft
Brien Cobcrott
Bill Roycroft

James Scanlon
Zhivago
Depeche
Warrathoola
The Furtive
  AUS -95.05
-108.76
-127.55
-162.21
-331.36
4 Jean-Jacques Guyon
Andre Le Goupil
Jean Sarrazin
Jean-Louis Martin
Pitou
Olivette
Joburg
Quel Feu
  FRA -38.86
-107.26
-359.71
DNF
-505.83
5 Horst Karsten
Jochen Mehrdorf
Klaus Wagner
Ludwig Gössing
Adagio
Lapislazuli
Abdulla
Arved
  FRG -102.96
-199.41
-215.85
DNF
-518.22
6 Ernesto Del Castillo
Ramón Mejía
Evaristo Avalos
Eduardo Higareda
Codicioso
Centinela
Ludmilla II
Samuray Azteca
  MEX -170.60
-182.90
-278.06
DNF
-631.56
7 Karl-Heinz Fuhrmann
Uwe Plank
Helmut Hartmann
Ulrich Vite
Saturn
Kranich
Ingwer
Hubertus
  GDR -218.25
-231.01
-241.46
DNF
-690.72
8 Robin Hahn
Norman Elder
Barry Sonshine
Allan Ehrlick
Taffy
Questionnaire
Durlas Eile
The Nomad
  CAN -95.41
-332.46
-359.81
-400.60
-787.68

springconcoursBewerken

individueelBewerken

rang sporter paard land score
  William Steinkraus Snowbound   USA 4.00
  Marion Coakes Stroller   GBR 8.00
  David Broome Mr. Softee   GBR 12.00
4 Frank Chapot San Lucas   USA 12.00
5 Hans Günter Winkler Enigk   FRG 12.00
6 Jim Elder The Immigrant   CAN 12.00
7 Monica Bachmann Erbach   SUI 16.00
Piero D'Inzeo Fidux   ITA 16.00
Argentino Molinuevo Don Gustavo   ARG 16.00
Alwin Schockemöhle Donal Rex   FRG 16.00

teamBewerken

rang sporter paard land score totaal
  Jim Elder
James Day
Thomas Gayford
The Immigrant
Canadian Club
Big Dee
  CAN 27.25
36.00
39.50
102.75
  Janou Lefèbvre
Marcel Rozier
Pierre Jonquères d'Oriola
Rocket
Quo vadis
Nagir
  FRA 29.75
33.50
47.25
110.50
  Alwin Schockemöhle
Hans Günter Winkler
Hermann Schridde
Donal Rex
Enigk
Dozent II
  FRG 18.75
28.25
70.25
117.25
4 Frank Chapot
Kathryn Kusner
Mary Chapot
San Lucas
Untouchable
White Lightning
  USA 25.00
44.50
48.00
117.50
5 Raimondo D'Inzeo
Piero D'Inzeo
Graziano Mancinelli
Bellevue
Fidux
Doneraile
  ITA 24.25
47.50
57.50
129.25
6 Paul Weier
Monica Bachmann
Arthur Blickenstorfer
Satan
Erbach
Marianka
  SUI 36.75
49.50
50.50
136.75
7 Nelson Pessoa
Lucía Faria
José Reynoso
Pass-Op
Rush du Camp
Cantal
  BRA 38.75
44.75
54.50
138.00
8 David Broome
Harvey Smith
Marion Coakes
Mr. Softee
Madison Time
Stroller
  GBR 20.00
45.00
94.50
159.50

MedaillespiegelBewerken