Hoofdmenu openen

Deze pagina geeft een overzicht van de BMC Racing Team-wielerploeg in 2017.

BMC Racing Team
Gent - Omloop Het Nieuwsblad, 27 februari 2016 (A103).JPG
Teaminformatie
UCI-code BMC
Land Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten
Classificatie World Tour
Fietsmerk BMC
Onderdelen Shimano
Banden Continental AG
Sleutelfiguren
Algemeen manager Vlag van Verenigde Staten Jim Ochowicz
Teammanager Vlag van Australië Allan Peiper
Ploegleider Vlag van Italië Fabio Baldato
Ploegleider Vlag van Frankrijk Yvon Ledanois
Ploegleider Vlag van Italië Valerio Piva
Ploegleider Vlag van Verenigd Koninkrijk Maximilian Sciandri
Ploegleider Vlag van Verenigde Staten Jackson Stewart
Portaal  Portaalicoon   Wielersport

AlgemeenBewerken

TransfersBewerken

RennersBewerken

OverwinningenBewerken

Tour Down Under
2e etappe: Richie Porte
5e etappe: Richie Porte
eindklassement: Richie Porte
Ronde van Valencia
1e etappe (TTT): team
Ronde van Oman
2e etappe: Ben Hermans
5e etappe: Ben Hermans
eindklassement: Ben Hermans
Ronde van de Provence
eindklassement: Rohan Dennis
Omloop Het Nieuwsblad
winnaar: Greg Van Avermaet
Parijs-Nice
2e etappe: Richie Porte
Tirreno-Adriatico
1e etappe (TTT): team
7e etappe (ITT): Rohan Dennis
Ronde van Catalonië
2e etappe (TTT): team
E3 Harelbeke
winnaar: Greg Van Avermaet
Gent-Wevelgem
winnaar: Greg Van Avermaet
Parijs-Roubaix
winnaar: Greg Van Avermaet
Ronde van de Alpen
2e etappe: Rohan Dennis
Ronde van Romandië
2e etappe: Stefan Küng
eindklassement: Richie Porte
Ronde van Italië
6e etappe: Silvan Dillier
18e etappe: Tejay van Garderen
Ronde van Luxemburg
1e etappe: Jean-Pierre Drucker
2e etappe: Greg Van Avermaet
4e etappe: Greg Van Avermaet
eindklassement: Greg Van Avermaet
Critérium du Dauphiné
4e etappe (ITT): Richie Porte
Ronde van Zwitserland
1e etappe (ITT): Rohan Dennis
9e etappe (ITT): Rohan Dennis
Route du Sud
Eindklassement: Silvan Dillier
Ronde van Wallonië
3e etappe: Dylan Teuns
4e etappe: Jean-Pierre Drucker
5e etappe: Dylan Teuns
eindklassement: Dylan Teuns
Ronde van Polen
3e etappe: Dylan Teuns
eindklassement: Dylan Teuns
Ronde van Utah
2e etappe: Brent Bookwalter
BinckBank Tour
2e etappe (ITT): Stefan Küng
Arctic Race of Norway
1e etappe: Dylan Teuns
4e etappe: Dylan Teuns
Colorado Classic
winnaar: Manuel Senni
Ronde van Spanje
1e etappe (TTT): team
Nationale kampioenschappen
Australië, tijdrit: Rohan Dennis
Australië, wegwedstrijd: Miles Scotson
Luxemburg, tijdrit: Jean-Pierre Drucker
Verenigde Staten, tijdrit: Joey Rosskopf
Zwitserland, tijdrit: Stefan Küng
Zwitserland, wegwedstrijd: Silvan Dillier
Ronde van Guangxi
Bergklassement: Daniel Oss