Bpost bank trofee 2014-2015

De bpost bank trofee 2014-2015 begon op 12 oktober met de GP Mario De Clercq in Ronse en eindigde op 7 februari met de Krawatencross in Lille. Het was de derde editie die gesponsord werd door bpost bank, het evenement stond eerder bekend als de Gazet van Antwerpen trofee. Sven Nys was titelverdediger van dit klassement op tijdsverschillen, maar werd opgevolgd door zijn ruim achttien jaar jongere landgenoot Wout van Aert, die bovendien ook vijf van de acht manches won.

bpost bank trofee 2014-2015
28e editie
Organisator Golazo
Periode 12 oktober 2014 -
7 februari 2015
Locatie Vlag van België België
Crossen 8
TV-zender Vlag van België Sporza
Eindklassementen
Mannen Vlag van België Wout van Aert
Vrouwen Vlag van België Ellen Van Loy
Crossen
Vlag van België GP Mario De Clercq, Ronse
Vlag van België Koppenbergcross, Oudenaarde
Vlag van België Flandriencross, Hamme
Vlag van België GP van Hasselt, Hasselt
Vlag van België Cyclocross Essen, Essen
Vlag van België Azencross, Loenhout
Vlag van België GP Sven Nys, Baal
Vlag van België Krawatencross, Lille
Navigatie
<<< 2013-2014     2015-2016 >>>
Portaal  Portaalicoon   Wielersport

Ellen Van Loy won het klassement bij de vrouwen.

KalenderBewerken

Datum Locatie Cat. Eerste Tweede Derde
12/10/2014   Ronse - GP Mario De Clercq C1   Sven Nys   Mathieu van der Poel   Klaas Vantornout
01/11/2014   Oudenaarde - Koppenbergcross C1   Wout van Aert   Sven Nys   Kevin Pauwels
30/11/2014   Hamme - Flandriencross C1   Wout van Aert   Mathieu van der Poel   Philipp Walsleben
06/12/2014   Hasselt - GP van Hasselt C1   Kevin Pauwels   Wout van Aert   Tom Meeusen
20/12/2014   Essen - GP Rouwmoer C1   Wout van Aert   Tom Meeusen   Rob Peeters
30/12/2014   Loenhout - Azencross C1   Wout van Aert   Mathieu van der Poel   Tom Meeusen
01/01/2015   Baal - GP Sven Nys C1   Wout van Aert   Lars van der Haar   Kevin Pauwels
07/02/2015   Lille - Krawatencross C1   Mathieu van der Poel   Wout van Aert   Sven Nys

EindklassementBewerken

Plaats Naam Ploeg Tijd
    Wout van Aert Vastgoedservice-Golden Palace Cycling Team 7u17'51"
    Kevin Pauwels Sunweb-Napoleon Games +6'17"
    Sven Nys Crelan-AA Drink +7'14"
4   Tom Meeusen Telenet-Fidea +7'53"
5   Lars van der Haar Team Giant-Alpecin +12'12"
6   Rob Peeters Vastgoedservice-Golden Palace Cycling Team +17'26"
7   Sven Vanthourenhout Crelan-AA Drink +17'55"
8   Joeri Adams Vastgoedservice-Golden Palace Cycling Team +18'14"
9   Philipp Walsleben BKCP-Powerplus +20'14"
10   Mathieu van der Poel BKCP-Powerplus +20'18"