Hoofdmenu openen

AlgemeenBewerken

RennersBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2017
Sander Armée 10-12-1985   België
Lars Ytting Bak 16-01-1980   Denemarken
Tiesj Benoot 11-03-1994   België
Victor Campenaerts 28-10-1991   België Team LottoNL-Jumbo
Jasper De Buyst 24-11-1993   België
Thomas De Gendt 06-11-1986   België
Jens Debusschere 28-08-1989   België
Frederik Frison 28-07-1992   België
André Greipel 16-07-1982   Duitsland
Adam Hansen 11-05-1981   Australië
Moreno Hofland 31-08-1991   Nederland
Jens Keukeleire 23-11-1988   België Orica-Scott
Bjorg Lambrecht 02-04-1997   België nieuw
Nikolas Maes 09-04-1986   België
Tomasz Marczyński 06-03-1984   Polen
Rémy Mertz 17-07-1995   België
Maxime Monfort 14-01-1983   België
Lawrence Naesen 28-08-1992   België WB Veranclassic-Aqua Protect
James Shaw 06-06-1996   Verenigd Koninkrijk
Marcel Sieberg 30-04-1982   Duitsland
Tosh Van der Sande 28-11-1990   België
Jelle Vanendert 19-02-1985   België
Harm Vanhoucke 17-06-1997   België vanaf 1 juli 2018; Lotto-Soudal U23
Jelle Wallays 11-05-1989   België
Tim Wellens 10-05-1991   België
Enzo Wouters 21-03-1996   België

StagiairsBewerken

Vanaf 1 augustus 2018

Naam Geboortedatum Nationaliteit Vorige ploeg
Stan Dewulf 20-12-1997   België -
Gerben Thijssen 21-06-1998   België -
Brent Van Moer 12-01-1998   België -

VertrokkenBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2018
Kris Boeckmans 13-02-1987   België Vital Concept
Sean De Bie 03-10-1990   België Veranda's Willems-Crelan
Bart De Clercq 26-08-1986   België Wanty-Groupe Gobert
Tony Gallopin 24-05-1988   Frankrijk AG2R La Mondiale
Jürgen Roelandts 02-07-1985   België BMC Racing Team
Rafael Valls 25-06-1987   Spanje Movistar Team
Louis Vervaeke 06-10-1993   België Team Sunweb

Belangrijkste overwinningenBewerken

Tour Down Under
1e etappe: André Greipel
6e etappe: André Greipel
Trofeo de Tramuntana: Sóller-Deià
Winnaar: Tim Wellens
Ronde van San Juan
6e etappe: Jelle Wallays
Ruta del Sol
4e etappe: Tim Wellens
Eindklassement: Tim Wellens
Strade Bianche
Winnaar: Tiesj Benoot
Parijs-Nice
Bergklassement: Thomas De Gendt
Puntenklassement: Tim Wellens
Tirreno-Adriatico
Jongerenklassement: Tiesj Benoot
Ronde van Catalonië
3e etappe: Thomas De Gendt
Brabantse Pijl
Winnaar: Tim Wellens
Ronde van Romandië
2e etappe: Thomas De Gendt
Puntenklassement: Thomas De Gendt
Bergklassement: Thomas De Gendt
Ronde van Italië
4e etappe: Tim Wellens
Vierdaagse van Duinkerken
2e etappe: André Greipel
5e etappe: André Greipel
Ronde van België
1e etappe: André Greipel
2e etappe: André Greipel
4e etappe: Jelle Vanendert
Eindklassement: Jens Keukeleire
Puntenklassement: André Greipel
Tour des Fjords
3e etappe: Bjorg Lambrecht
Jongerenklassement: Bjorg Lambrecht
Ronde van Wallonië
2e etappe: Tim Wellens
5e etappe: Jens Debusschere
Eindklassement: Tim Wellens
Ronde van Groot-Brittannië
1e etappe: André Greipel
4e etappe: André Greipel
Ronde van Spanje
18e etappe: Jelle Wallays

Nationale kampioenschappen wielrennen
België - tijdrit: Victor Campenaerts
Europese kampioenschappen wielrennen
Tijdrit: Victor Campenaerts