Gebruiker:Enormekever/Projecten/ArtikelsOlymChamp

Olympisch kampioenen zonder artikel:

Deze lijst is nog incompleet, ingevulde lijstjes bij een specifieke discipline zijn dit wel

Voel je vrij deze pagina op te schonen, aan te vullen, etc. Onderhoud van mijn kant staat momenteel op een laag pitje. Enormekever 13 okt 2009 11:22 (CEST)

Olympische ZomerspelenBewerken

AtletiekBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
100m Compleet (1 juli 2009) Helen Stephens
200m Compleet (7 juni 2011) Pauline Davis-Thompson
400m Compleet (21 maart 2020) Compleet (9 april 2011)
800m Compleet (21 maart 2020) Madeline Manning
1500m Compleet (21 maart 2020) Compleet 7 september 2012
3000m - Tatyana Samolenko-Dorovskikh
5000m Compleet (24 april 2019) Compleet (20 mei 2007)
10000m Compleet (17 maart 2012) Compleet (18 mei 2007)
Discuswerpen Compleet (3 september 2018) Maritza Martén
4x100m estafette Barney Ewell, Lorenzo Wright, Thane Baker, Leamon King, Ira Murchison, Bernd Cullmann, Walter Mahlendorf, Richard Stebbins, Charles Greene, Melvin Pender, Ronnie Ray Smith, Harvey Glance, Millard Hampton, John Wesley Jones, Steven Riddick, Aleksandr Aksinin, Andrej Prokofjev, Nikolai Sidorov, Ron Brown, Sam Graddy, Viktor Bryzgin, Vladimir Krylov, Vladimir Moeravjov, Vitali Savin Robert Esmie, Glenroy Gilbert, Keston Bledman, Jevaughn Minzie Wilhelmina von Bremen, Mary Louise Carew, Annette Rogers, Harriet Bland, Mae Faggs, Catherine Hardy, Janet Moreau, Norma Croker, Fleur Mellor, Martha Hudson, Lucinda Williams, Teresa Ciepły, Halina Górecka, Margaret Bailes, Barbara Ferrell, Mildrette Netter, Christiane Krause, Ingrid Mickler-Becker, Carla Bodendorf, Jeanette Bolden, Alice Brown, Sheila Echols, Carlette Guidry, Esther Jones, Chryste Gaines, Inger Miller, Pauline Davis-Thompson, Morolake Akinosun
4x400m estafette Edgar Ablowich, Ivan Fuqua, Karl Warner, Godfrey Brown, William Roberts, Frederick Wolff, Clifford Bourland, Arthur Harnden, Leslie Laing, Herb McKenley, Louis Jones, Jesse Mashburn, Jack Yerman, Earl Young, Ollan Cassell, Ulis Williams, Benjamin Brown, Herman Frazier, Frederick Newhouse, Maxie Parks, Mikhail Linge, Nikolai Tsjernetski, Remigius Valiulis, Ray Armstead, Antonio McKay, Danny Everett, Kevin Robinzine, Alvin Harrison, Anthuan Maybank, Derek Mills, LaMont Smith, Demetrius Pinder, Ramon Miller, Arman Hall, Tony McQuay, Kyle Clemons Dagmar Käsling, Rita Kühne, Helga Seidler, Christina Brehmer, Doris Maletzki, Brigitte Rohde, Ellen Streidt, Tatjana Goisjtsjik, Irina Nazarova, Tatjana Prorotsjenko, Nina Zjoeskova, Sherri Howard, Lillie Leatherwood, Ljoedmila Dzjigalova, Jelena Roezina, Kim Graham, Maicel Malone, Jearl Miles-Clark, Rochelle Stevens, Natasha Hastings, Courtney Okolo, Taylor Ellis-Watson
Hinkstapspringen Compleet (30 april 2020) Compleet (30 januari 2008)
Hoogspringen Compleet (24 april 2019) Compleet (22 oktober 2019)
110/100m horden George Saling, Hayes Jones, Willie Davenport, Thomas Munkelt, Mark McKoy Anneliese Ehrhardt, Benita Fitzgerald-Brown
400m horden Compleet (21 maart 2020) Debbie Flintoff-King
3000 m steeplechase Compleet (18 augustus 2016) Compleet (16 augustus 2016)
Kogelslingeren Matt McGrath, Patrick Ryan, Vasiliy Rudenkov, Juha Tiainen, Balázs Kiss Compleet (16 september 2009)
Kogelstoten Compleet (24 juli 2019) Ivanka Hristova, Yanina Korolchik
Marathon Compleet (25 april 2007) Compleet (26 augustus 2012)
Polsstokhoogspringen William Miller, Earle Meadows, Wolfgang Nordwig, Tadeusz Ślusarski, Władysław Kozakiewicz, Pierre Quinon, Maksim Tarasov, Jean Galfione Compleet (26 augustus 2016)
Snelwandelen 10km Compleet (30 april 2020) Compleet (18 juni 2008)
Snelwandelen 20km Compleet (24 juli 2019) Compleet (12 september 2012)
Snelwandelen 50km Giuseppe Dordoni, Norman Read, Abdon Pamich, Christoph Höhne, Hartwig Gauder, Raúl González -
Speerwerpen Compleet (29 oktober 2016) Compleet (13 juli 2009)
Verspringen Francis C. Irons, Albert L. Gutterson, William E. Petersson, Edward L. Gordon, William S. Steele, Randel Luvelle Williams Anisoara Cusmir-Stanciu
Tien/Zevenkamp Compleet (17 juli 2019) Compleet (5 mei 2008)
afgevoerde baan onderdelen Tell Berna, Horace Brown, George Bonhag, William Coales, Michael Devaney Joseph Deakin, Ivan Dresser, Norman Hallows, William F. Hamilton, Elias Katz, Abel Kiviat, David Munson, Frej Liewendhal, Arthur Newton, John Rimmer, Archie Robertson, Sidney Robinson, Arlie Schardt, Eino Seppälä, Henry Louis Scott, Norman Taber, Samuel Talja, John Taylor, George Underwood, Emil Voigt, Howard Valentine, Harold A. Wilson, George Orton, Arthur Russell Trebisonda Valla, Irina Press, Karin Balzer, Maureen Caird
afgevoerde veld onderdelen Compleet (24 juli 2019) -
afgevoerde veldloop onderdelen Hjalmar Andersson, Eero Berg,Gustav Carlén, John Eke, Bror Fock, Teodor Koskenniemi, Brynolf Larsson, Heikki Liimatainen, Klas Lundström, Hannes Miettinen, Eino Rastas, Väinö Sipilä, Johan Sundkvist, Josef Ternström, Ilmari Vesamaa -
afgevoerde meerkamp onderdelen Compleet (24 juli 2019) Irina Press, Ingrid Becker, Mary Peters, Siegrun Siegl, Nadeshda Tkatsjenko

BadmintonBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Enkel Compleet Compleet
Dubbel Compleet Du Jing, Yu Yang, Misaki Matsutomo, Ayaka Takahashi
Gemengd dubbel Lee Hyo-jung, Tontowi Ahmad, Liliyana Natsir

BasketbalBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
ploeg Krešimir Ćosić, Dražen Dalipagić, Mirza Delibašić, Željko Jerkov, Dragan Kićanović, Andro Knego, Duje Krstulović, Mihovil Nakic, Branko Skroce, Zoran Slavnić, Ratko Radovanović, Rajko Žižić, Carlos Delfino, Gabriel Fernández, Leonardo Gutiérrez, Wálter Herrmann, Alejandro Montecchia, Andrés Nocioni, Fabricio Oberto, Juan Ignacio Sánchez, Hugo Sconochini, Rubén Wolkowyski Cathy Boswell, Denise Curry, Anne Donovan, Teresa Edwards, Lea Henry, Janice Lawrence, Pamela McGee, Carol Menken-Schaudt, Kim Mulkey, Cindy Noble, Lynette Woodard, Cynthia Brown, Vicky Bullett, Cynthia Cooper, Kamie Ethridge, Jennifer Gillom, Bridgette Gordon, Andrea Lloyd, Katrina McClain, Suzanne McConnell, Teresa Weatherspoon, Jennifer Azzi, Ruthie Bolton, Venus Lacy, Rebecca Lobo, Nikki McCray, Carla McGhee, Dawn Staley, Katy Steding, Sheryl Swoopes, Ruthie Bolton, Chamique Holdsclaw, DeLisha Milton-Jones, Katie Smith, Natalie Williams, Kara Wolters, Swin Cash, Tamika Catchings, Shannon Johnson, Ruth Riley, Tina Thompson, Seimone Augustus, Sylvia Fowles, Kara Lawson, DeLisha Milton-Jones, Cappie Pondexter, Swin Cash, Tina Charles, Asjha Jones, Angel McCoughtry, Maya Moore, Lindsay Whalen, Elena Delle Donne, Maya Moore, Lindsay Whalen

BoksenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Lichtvlieggewicht Francisco Rodríguez, György Gedó, Jorge Hernández, Paul Gonzales, Ivailo Christov, Rogelio Marcelo García, Daniel Bozjilov Petrov, Brahim Asloum, Yan Bartelemí Varela -
Vlieggewicht George Finnegan, Frankie Genaro, Fidel LaBarba, Antal Kocsis, István Énekes, Willi Kaiser, Pascual Pérez, Nathan Brooks, Terence Spinks, Gyula Török, Fernando Atzori, Ricardo Delgado, Georgi Kostadinov, Leo Randolph, Steve McCrory, Kim Kwang-sun, Choi Chol Su, Maikro Romero, Wijan Ponlid, Yuriorkis Gamboa Toledano, Somjit Jongjohor, Robeisy Ramirez, Sjachobidin Zoirov Compleet
Bantamgewicht Henry Thomas, Clarence Walker, William Smith, Vittorio Tamagnini, Horace Gwynne, Ulderico Sergo, Tibor Csík, Pentti Hämäläinen, Wolfgang Behrendt, Oleg Grigorjev, Takao Sakurai, Valerian Sokolov, Orlando Martínez, Gu Yong-Ju, Juan Bautista Hernández Pérez, Maurizio Stecca, Kennedy McKinney, Joel Casamayor Johnson, István Kovács, Enkhbatyn Badar-Uugan, Luke Campbell, Sjachobidin Zoirov -
Vedergewicht Richard Gunn, Paul Fritsch, Jackie Fields, Carmelo Robledo, Oscar Casanovas, Ernesto Formenti, Ján Zachara, Vladimir Safronov, Francesco Musso, Stanislav Stepasjkin, Antonio Roldán, Boris Koeznetsov, Ángel Herrera, Rudi Fink, Meldrick Taylor, Andreas Tews, Somluck Kamsing, Bekzat Sattarchanov, Aleksej Tisjtsjenko -
Lichtgewicht Harry Spanger, Frederick Grace, Samuel Mosberg, Hans Jacob Nielsen, Carlo Orlandi, Lawrence Stevens, Imre Harangi, Gerald Dreyer, Aureliano Bolognesi, Richard McTaggart, Józef Grudzień, Ronald W. Harris, Jan Szczepański, Howard Davis Jr., Ángel Herrera, Andreas Zülow, Mario Kindelán, Aleksej Tisjtsjenko -
Halfweltergewicht Bohumil Němeček, Jerzy Kulej, Ray Seales, Patrizio Oliva, Jerry Page, Vjatsjeslav Janovski, Héctor Vinent, Moechammadkadyr Abdoellajev, Manus Boonjumnong, Manuel Félix Díaz, Roniel Iglesias, Fazliddin Gaibnazarov Estelle Mossely
Weltergewicht Albert Young, Bert Schneider, Ted Morgan, Edward Flynn, Sten Suvio, Július Torma, Nicolae Linca, Nino Benvenuti, Marian Kasprzyk, Manfred Wolke, Emilio Correa, Jochen Bachfeld, Andrés Aldama, Mark Breland, Robert Wangila, Michael Carruth, Oleg Saitov, Bachtijar Artajev, Bachit Sarsekbajev, Serik Sapijev, Danijar Jeleoessinov -
Halfmiddengewicht Wilbert McClure, Boris Lagoetin, Dieter Kottysch, Jerzy Rybicki, Armando Martínez, Frank Tate, Park Si-hun, Juan Carlos Lemus, David Reid, Jermachan Ibraimov -
Middengewicht Charles Mayer, John Douglas, Harry Mallin, Carmen Barth, Jean Despeaux, Gennadi Sjatkov, Eddie Crook, Valeri Popentsjenko, Chris Finnegan, Vjatsjeslav Lemesjev, José Gómez, Shin Joon-sup, Henry Maske, Ariel Hernández Ascuy, Jorge Gutiérrez, Gaidarbek Gaidarbekov, Arlen López
Halfzwaargewicht Harry Mitchell, Victorio Avendaño, David Daniel Carstens, Roger Michelot, George Hunter, Norvel Lee, James Boyd, Cosimo Pinto, Danas Pozniakas, Mate Parlov, Slobodan Kačar, Anton Josipović, Andrew Maynard, Torsten May, Vasili Zjirov, Aleksandr Lebzjak, Zhang Xiaoping, Jegor Mechontsjev, Julio César La Cruz Compleet
Zwaargewicht Samuel Berger, Albert Oldman, Ronald Rawson, Otto von Porat, Arturo Rodríguez, Herbert Runge, Rafael Iglesias, Ed Sanders, Pete Rademacher, Franco de Piccoli, Henry Tillman, Ray Mercer, Odlanier Solís, Rachim Tsjachkiev, Jevgeny Tisjtsjenko -
Superzwaargewicht Tyrell Biggs, Roberto Balado Méndez, Audley Harrison, Roberto Cammarelle, Tony Yoka -

BoogschietenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
individueel Compleet Compleet
team Chun In-soo, Lee Han-sup, Park Sung-soo, Juan Carlos Holgado, Alfonso Menéndez, Antonio Vázquez, Jang Yong-ho, Kim Chung-tae, Oh Kyo-moon Wang Hee-kyung, Yun Young-sook, Yoon Hye-young, Kim Nam-soon, Choi Hyeon-ju, Choi Mi-sun
Oude onderdelen individueel Eugène Mougin, Henri Hérouin Émile Grumiaux, Eugène Grisot, Julien Brulé Compleet
Oude onderdelen team Lewis Maxon, Galen Spencer Jessie Pollock, Louise Taylor, Laura Woodruff

GewichtheffenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Bantamgewicht Joseph Di Pietro, Ivan Oedodov, Charles Vinci, Aleksej Vachonin, Mohammad Nassiri, Imre Földi, Norair Noerikjan, Daniel Nuñez Aguiar, Wu Shude, Oksen Mirzojan, Chun Byung-kwan, Tang Lingsheng -
Vlieggewicht Zygmunt Smalcerz, Aleksandr Voronin, Kanybek Osmonalijev, Zeng Guoqiang, Sevdalin Marinov, Ivan Ivanov Tara Nott, Nurcan Taylan, Sopita Tanasan
Vedergewicht Pierino Gabetti, Franz Andrysek, Raymond Suvigny, Anthony Terlazzo, Mahmoud Fayad, Rafael Tsjimisjkjan, Isaac Berger, Jevgeni Minajev, Yoshinobu Miyake, Norair Noerikjan, Nikolai Kolesnikov, Viktor Mazin, Chen Weiqiang, Nikolai Pesjalov, Shi Zhiyong, Kim Un-guk, Óscar Figueroa Yang Xia, Hsu Shu-ching
Lichtgewicht Alfred Neuland, Edmond Décottignies, Kurt Helbig, Robert Fein, Anwar Mesbah, Ibrahim Shams, Tommy Kono, Igor Rybak, Viktor Boesjoejev, Waldemar Baszanowski, Moecharby Kirzjinov, Petro Korol, Janko Roessev, Yao Jingyuan, Joachim Kunz, Israel Militosjan, Zhan Xugang, Galabin Bojevski, Zhang Guozheng, Lin Qingfeng, Shi Zhiyong Soraya Jimenez Mendivil, Li Xueying, Sukanya Srisurat
Middengewicht Henri Gance, Carlo Galimberti, Roger François, Rudolf Ismayr, Khadr El Touni, Frank Spellman, Peter George, Fjodor Bogdanovski, Aleksandr Koerynov, Hans Zdražila, Viktor Koerentsov, Jordan Bikov, Jordan Mitkov, Assen Zlatev, Karl-Heinz Radschinsky, Borislav Gidikov, Fjodor Kassapu, Pablo Lara Rodríguez, Zhan Xugang, Taner Sağır, Sa Jae-hyouk, Lyu Xiaojun, Nijat Rahimov Chen Xiaomin, Natalija Skakoen, Pak Hyon-suk, Maija Maneza, Deng Wei
Lichtzwaargewicht Ernest Cadine, Charles Rigoulot, El Sayed Nosseir, Louis Hostin, Stanley Stanczyk, Trofim Lomakin, Tommy Kono, Ireneusz Paliński, Rudolf Pljoekfelder, Boris Selitski, Leif Jenssen, Valery Sjary, Joerik Vardanjan, Petre Becheru, Israil Arsamakov, Pyrros Dimas, Giorgi Asanidze, Lu Yong, Adrian Zieliński, Kianoush Rostam Lin Weining, Rim Jong-sim, Xiang Yanmei
Zwaargewicht Filippo Bottino, Giuseppe Tonani, Josef Straßberger, Jaroslav Skobla, Josef Manger, John Davis, Paul Anderson, Joeri Vlasov, Leonid Zjabotinski, Jaan Talts, Joeri Zaitsev, Leonid Taranenko, Norberto Oberburger ,Joeri Zakharevitsj, Ronny Weller, Timoer Taimazov, Hossein Tavakoli, Dmitri Berestov, Andrei Aramnau, Oleksej Torochtij, Roeslan Noeroedinov María Urrutia, Cao Lei, Svetlana Podobedova, Rim Jong-sim
Superzwaargewicht Soeltan Rachmanov, Dean Lukin, Aleksandr Koerlovitsj, Andrej Sjemerkin, Hossein Reza Zadeh, Matthias Steiner, Behdad Salimi, Lasha Talakhadze Ding Meiyuan, Tang Gonghong, Jang Mi-ran, Zhou Lulu, Meng Suping
Zwaargewicht I Ota Zaremba, Rolf Milser, Pavel Koeznetsov, Viktor Tregoebov, Akakios Kakhiashvilis -
1896/1904 Launceston Elliot, Viggo Jensen, Oscar Osthoff, Perikles Kakousis -

GolfBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
individueel Compleet Compleet
team Edward Cummins, Henry Egan, Walter Egan, Kenneth Edwards, Robert Hunter, Nathaniel Moore, Mason Phelps, Daniel Sawyer, Clement Smoot -

GymnastiekBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Turnen: Balk - Compleet
Turnen: Brug Compleet Compleet
Turnen: Meerkamp Compleet Compleet
Turnen: Paard voltige Compleet -
Turnen: Ringen Compleet -
Turnen: Rekstok Compleet -
Turnen: Sprong Compleet Compleet
Turnen: Vloer Compleet Compleet
Turnen: Team Compleet Compleet
Trampolinespringen Compleet Compleet
Ritmische Gymnastiek individueel - Compleet
Ritmische Gymnastiek team - Compleet
Turnen overig Compleet Compleet

HandbalBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Aleksandr Anpilogov, Yevgeni Chernyshov, Anatoli Fedyukin, Valeri Gassy, Vasily Ilyin, Mykhaylo Ishchenko, Yuri Kidyaev, Yury Klimov, Vladimir Kravtsov, Serhiy Kushniryuk, Yuriy Lahutyn, Vladimir Maksimov, Oleksandr Rezanov, Mykola Tomyn, Hans-Georg Beyer, Lothar Doering, Günter Dreibrodt, Ernst Gerlach, Klaus Gruner, Rainer Höft, Hans-Georg Jaunich, Hartmut Krüger, Peter Rost, Dietmar Schmidt, Wieland Schmidt, Siegfried Voigt, Frank-Michael Wahl, Ingolf Wiegert, Aleksandr Karshakevich, Voldemaras Novickis, Vyacheslav Atavin, Igor Chumak, Valery Gopin, Andrey Lavrov, Yuri Nesterov, Konstantin Sharovarov, Yuri Shevtsov, Georgi Sviridenko, Aleksandr Tuchkin, Andrey Tyumentsev, Mikhail Vasilev, Andrey Barbashinsky, Serhiy Bebeshko, Talant Duyshebaev, Joeri Gavrilov, Oleg Grebnev, Oleg Kiselyov, Vasily Kudinov, Igor Vasilev, Mikhail Yakimovich, Dmitry Filippov, Vyacheslav Gorpishin, Oleg Khodkov, Eduard Koksharov, Denis Krivoshlykov, Stanislav Kulinchenko, Dmitry Kuzelev, Igor Lavrov, Sergey Pogorelov, Pavel Sukosyan, Dmitri Torgovanov, Lev Voronin, Ivano Balić, Davor Dominiković, Mirza Džomba, Nikša Kaleb, Blaženko Lacković, Petar Metličić, Vlado Šola, Denis Špoljaric, Goran Šprem, Igor Vori, Vedran Zrnić, Joël Abati, Cédric Burdet, Bertrand Gille, Guillaume Gille, Olivier Girault, Daouda Karaboué, Christophe Kempe, Cédric Paty, Samuel Honrubia, Guillaume Joli, Cédric Sorhaindo, Mads Christiansen, Michael Damgaard, Jannick Green, Lasse Svan Hansen, Henrik Toft Hansen, Rene Toft Hansen, Niklas Landin Jacobsen, Mads Mensah Larsen, Henrik Mollgaard, Casper Ulrich Mortensen, Jesper Noddesbo, Morten Olsen, Kasper Sondergaard Lyudmyla Bobrus, Aldona Česaitytė, Tetyana Hlushchenko, Larysa Karlova, Tetyana Kocherhina, Mariya Litoshenko, Nina Lobova, Lyubov Odynokova, Lyudmyla Panchuk, Rafiga Shabanova, Lyudmila Shubina, Zinaida Turchyna, Nataliya Tymoshkina, Halyna Zakharova, Valentyna Lutayeva, Iryna Palchykova, Yuliya Safina, Larisa Savkina, Sigita Strečen, Olha Zubaryeva, Svetlana Anastasovska, Svetlana Dašić-Kitić, Mirjana Đurica, Jasna Kolar-Merdan, Mirjana Ognjenović, Biserka Višnjić, Alenka Cuderman, Slavica Đukić, Dragica Đurić, Emilija Erčić, Ljubinka Janković, Ljiljana Mugoša, Svetlana Mugoša, Zorica Pavićević, Jasna Ptujec, Kim Choon-rye, Kim Kyung-soon, Shon Mi-na, Sung Kyung-hwa, Han Hyun-sook, Ki Mi-sook, Kim Hyun-mee, Kim Myung-soon, Lee Ki-soon, Lim Mi-kyung, Lee Mi-young, Song Ji-hyun, Suk Min-hee, Cha Jae-kyung, Han Sun-hee, Hong Jeong-ho, Im O-gyeong, Jang Ri-ra, Kim Hwa-sook, Lee Ho-youn, Min Hye-sook, Moon Hyang-ja, Nam Eun-young, Oh Seong-ok, Park Jeong-lim, Park Kap-sook, >Kristine Andersen, Heidi Astrup, Conny Hamann, Anja Hansen, Anette Hoffman, Janne Kolling, Susanne Lauritsen, Gitte Sunesen, Karen Brødsgaard, Katrine Fruelund, Maja Grønbæk, Christina Hansen, Lotte Kiærskou, Karin Mortensen, Anja Nielsen, Rikke Petersen, Mette Vestergaard, Line Daugaard, Trine Jensen, Rikke Jørgensen, Henriette Mikkelsen, Rikke Schmidt, Rikke Skov, Camilla Thomsen, Josephine Touray, Ida Alstad, Amanda Kurtović, Karoline Næss, Irina Bliznova, Yekaterina Marennikova, Olga Akopyan, Vladlena Bobrovnikova, Daria Dmitrieva, Ekaterina Ilina, Victoriya Kalinina, Polina Kuznetsova, Maya Petrova, Anna Sedoykina, Anna Sen, Marina Sudakova, Anna Vyakhireva, Tatyana Yerokhina, Victoria Zhilinskayte

HockeyBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Compleet Compleet

HonkbalBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
ploeg Omar Ajete, Rolando Arrojo, José Raúl Delgado Diez, Giorge Diaz Loren, Osvaldo Fernández, José Estrada González, Lourdes Gourriel, Orlando Hernández, Alberto Hernández, Orestes Kindelán, Omar Linares, Germán Mesa, Víctor Mesa, Antonio Pacheco Massó, Juan Padilla, Luis Ulacia, Ermidelio Urrutia, Jorge Luis Valdés, Lázaro Vargas, Miguel Caldés Luis, José Contreras, Jorge Fumero, Rey Isaac, Pedro Luis Lazo, Omar Luis, Juan Manrique, Eliecer Montes de Oca, Eduardo Paret, Ormari Romero, Antonio Scull, Brent Abernathy, Kurt Ainsworth, Pat Borders, Sean Burroughs, John Cotton, Travis Dawkins, Adam Everett, Ryan Franklin, Chris George, Shane Heams, Marcus Jensen, Mike Kinkade, Rick Krivda, Doug Mientkiewicz, Mike Neill, Roy Oswalt, Jon Rauch, Anthony Sanders, Bobby Seay, Ben Sheets, Brad Wilkerson, Todd Williams, Ernie Young, Tim Young, Danny Betancourt, Luis Borroto, Frederich Cepeda, Yorelvis Charles, Michel Enríquez, Norberto González, Yulieski Gourriel, Roger Machado, Jonder Martínez, Frank Montieth, Vicyohandri Odelín, Adiel Palma, Ariel Pestano, Alexei Ramírez, Eriel Sánchez, Carlos Tabares, Yoandri Urgelles, Osmani Urrutia, Manuel Vega, Norge Luis Vera, Bong Jung-Keun, Chong Tae-Hyon, Han Ki-Joo, Jang Won-Sam, Jeong Keun-Woo, Jin Kab-Yong, Kang Min-Ho, Kim Dong-Joo, Kim Hyun-Soo, Kim Kwang-Hyun, Kim Min-Ho, Kim Min-Jae, Ko Young-Min, Kwon Hyuk, Lee Dae-Ho, Lee Jin-Young, Lee Jong-Wook, Lee Seung-Yeop, Lee Taek-Keun, Lee Yong-Kyu, Oh Seung-Hwan, Ryu Hyun-Jin, Song Seung-Jun, Yoon Suk-Min -

JudoBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Extra lichtgewicht Compleet Compleet
Half lichtgewicht Compleet Compleet
Lichtgewicht Compleet Compleet
Half middelgewicht Compleet Compleet
Middelgewicht Compleet Compleet
Half zwaargewicht Compleet Compleet
Zwaargewicht Compleet Compleet
Open klasse Compleet -

Kanovaren slalomBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
C1 Compleet -
C2 Compleet -
K1 Compleet Compleet

Kanovaren sprintBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
C1 200m Compleet -
C1 500m Compleet -
C1 1000m Compleet -
C1 10.000m Compleet -
C2 500m Compleet -
C2 1000m Compleet -
C2 10.000m Compleet -
K1 200m Compleet Compleet
K1 500m Compleet Compleet
K1 1000m Compleet -
K1 10.000m Compleet -
K2 200m Compleet -
K2 500m Compleet Compleet
K2 1000m Compleet -
K2 10.000m Compleet -
K4 500m - Compleet
K4 1000m Compleet -
K1 4×500 m Compleet -
vouwkajak Compleet -

Moderne vijfkampBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
individueel Gösta Lilliehöök, Bo Lindman, Sven Thofelt, Johan Oxenstierna, Gotthard Handrick, William Grut, Lars Hall, Ferenc Németh, Ferenc Török, Björn Ferm, András Balczó, Janusz Pyciak-Peciak, Anatoli Starostin, Daniele Masala, János Martinek, Arkadiusz Skrzypaszek, Aleksandr Parygin, Dmitri Svatkovski, Andrej Moisejev, David Svoboda, Aleksandr Lesoen Stephanie Cook, Zsuzsanna Vörös, Lena Schöneborn, Laura Asadauskaitė, Chloe Esposito
team Gábor Benedek, Aladár Kovácsi, István Szondy, Ivan Derjoegin, Igor Novikov, Aleksandr Tarassov, András Balczó, Ferenc Németh, Viktor Minejev, Albert Mokejev, Isván Moná, Ferenc Török, Pavel Lednjev, Vladimir Sjmelev, Jeremy Fox, Robert Nightingale, Adrian Parker, Jevgeni Lipejev, Anatoli Startsein, Pierpaolo Cristofori, Daniele Masala, Carlo Massullo, László Fábian, János Martinek, Attila Mizsér, Maciej Czyżowicz, Dariusz Gożdziak, Arkadiusz Skrzypaszek -

PaardensportBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Dressuur individueel Compleet
Dressuur team Compleet
Eventing individueel Compleet
Eventing team Compleet
Springen individueel Compleet
Springen team Compleet
Afgevoerde onderdelen Compleet

RoeienBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Skiff Compleet Compleet
Lichte dubbel-twee Compleet Compleet
Dubbel-twee Compleet Compleet
twee-zonder Compleet Compleet
Dubbel-vier Compleet Compleet
Lichte vier-zonder Compleet -
vier-zonder Compleet Compleet
acht Compleet Compleet
twee-met Compleet -
vier-met Compleet Compleet
dubbel-vier-met - Compleet

RugbyBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Rugby seven Masivesi Dakuwaqa, Apisai Domolailai, Osea Kolinisau, Semi Kunatani, Viliame Mata, Leone Nakarawa, Vatemo Ravouvou, Savenaca Rawaca, Kitione Taliga, Josua Tuisova, Jerry Tuwai, Jasa Veremalua, Samisoni Viriviri Nicole Beck, Charlotte Caslick, Emilee Cherry, Chloe Dalton, Gemma Etheridge, Ellia Green, Shannon Parry, Evania Pelite, Alicia Quirk, Emma Tonegato, Amy Turner, Sharni Williams
Rugby union Philip Clark, Norman Cleaveland, Dudley DeGroot, Robert Devereux, George Dixon, Linn Farrish, Edward Graff, Richard Hylandm Caesar Mannelli, William Rogers, Norman Slater, Edward Turkington, Alan Valentine, Alan Williams -

SchermenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Degen individueel Gaston Alibert, Armard Massard, Giancarlo Cornaggia Medici, Franco Riccardi, Luigi Cantone, Carlo Pavesi, Giuseppe Delfino, Grigory Kriss, Gyozo Kulcsar, Csaba Fenyvesi, Alexander Pusch, Johan Harmenberg, Philippe Boisse, Arnd Schmitt, Eric Srecki, Aleksandr Beketov, Pavel Kolobkov, Marcel Fischer, Matteo Tagliariol, Park Sang-young Timea Nagy, Britta Heidemann, Jana Sjemjakina
Degen team Carlo Agostoni, Gaston Alibert, Antonio Allocchio, Giorgio Anglesio, Edouard Artigas, Árpád Bárány, Giulio Basletta, Roberto Battaglia, Henri-Georges Berger, Franco Bertinetti, Marcello Bertinetti, Érik Boisse, Philippe Boisse, Elmar Borrmann, Tullio Bozza, Giancarlo Brusati, Georges Buchard, Giovanni Canova, Philippe Cattiau, Charles Collignon, Tommaso Constantino, Sandro Cuomo, Giuseppe Delfino, Frédéric Delpla, Marcel Desprets, Roger Ducret, Sándor Erdős, Carl von Essen, Robert Felisiak, Csaba Fenyvesi, Volker Fischer, Göran Flodström, Tamás Gábor, Hubert Gardas, Bernard Gravier, Henri Guérin, Leif Högström, Gerhard Heer, Jean-Michel Henry, Maurice Huet, Hans Jacobson, Fabrice Jeannet, Jérôme Jeannet, Fernand Jourdant, István Kausz, Győző Kulcsár, André Labatut, Henri Lepage, Olivier Lenglet, Lionel Liottel, Alexandre Lippmann, Dario Mangiarotti, Fiorenzo Marini, Andrea Marrazi, Angelo Mazzoni, Giancarlo Cornaggia-Medici, Paolo Milanoli, Renzo Minoli, Pál B. Nagy, Zoltán Nemere, Rafael Nickel, Hugues Obry, Abelardo Olivier, Eugène Olivier, István Osztrics, Carlo Pavesi, Michel Pécheux, Alberto Pellegrino, Alfredo Pezzana, Patrick Picot, Jean Piot, Uwe Proske, Alexander Pusch, Maurizio Randazzo, Vladimir Resnitschenko, Franco Riccardi, Saverio Ragno, Philippe Riboud, Ulrich Robeiri, François Rom, Alfredo Rota, Gianluigi Saccaro, Michel Salesse, Gaston Salmon, Bernard Schmetz, Arnd Schmitt, Éric Srecki, Jean Stern, Georges Tainturier, Yannick Borel, Gauthier Grumier, Daniel Jérent, Jean-Michel Lucenay Barlois, Moressée-Pichot, Logoenova, Logoenova, Masina, Logoenova, Logoenova, Sivkova, Li Na, Luo Xiaojuan, Loredana Dinu, Simona Gherman, Simona Pop, Ana Maria Popescu
Floret individueel Émile Coste, Roger Ducret, Gustavo Marzi, Giulio Gaudini, Jehan Buhan, Viktor Zhdanovich, Egon Franke, Ion Drimba, Mauro Numa, Stefano Cerioni, Philippe Omnes, Alessandro Puccini, Kim Young-Ho, Brice Guyart, Lei Sheng Ellen Osiier, Ellen Preis, Ilona Elek, Irene Camber, Guillian Sheen, Heldi Schmid, Ildiko Uslaky-Rejtoe, Yelena Novikova, Antonella Ragno-Lonzi, Pascale Trinquet, Luan Jujie, Giovanna Trillini, Laura Badea, Inna Deriglazova
Floret team Giancarlo Bergamini,Matthias Behr,Gilles Berolatti,René Bondoux,André Bonin,Philippe Bonin, Andrea Borella,René Bougnol,Bruno Boscherie,Jehan Buhan,Andrea Cassarà, Philippe Cattiau, Stefano Cerioni, Giorgio Chiavacci, Andrea Cipressa,Tommaso Constantino, Jacques Coutrot, Marek Dąbrowski,Manlio Di Rosa,Jacques Dimont,Jacques Lataste,Guy De Luget, Roger Ducret,Jean-Noël Ferrari,Didier Flament,Edouard Gardère,Giulio Gaudini, Gioacchino Guaragna, Arkadiusz Godel,Brice Guyart,Harald Hein,Henri Jobier, Pascal Jolyot,Jerzy Kaczmarek,Alexander Koch, Lech Koziejowski,André Labatut, René Lemoine,Patrice Lhotellier,Vittorio Lucarelli,Jean-Claude Magnan,Ilgar Mamedov, Gustavo Marzi, Mark Midler,Claude Netter,Christian Noël,Jacques Noël,Mauro Numa,Abelardo Olivier, Vladislav Pavlovitsj,Josef Peroteaux, Giorgio Pessina, Frédéric Pietruszka, Ugo Pignotti, Jean Piot, Lionel Plumenail,Klaus Reichert,Daniel Revenu, Joeri Roedov,Adrien Rommel, Salvatore Sanzo, Ulrich Schreck, Angelo Scuri, Erk Sens-Gorius, Joeri Sissikin,Joeri Sjarov, Dmitri Sjevtsjenko, Antonio Spallino,Pietro Speciale, Rodolfo Terlizzi, Simone Vanni, Ciro Verratti, Udo Wagner,Thorsten Weidner,Ingo Weißenborn, Matteo Zennaro, Viktor Zjdanovitsj, Valerio Aspromonte, Giorgio Avola, Andrea Cassarà, Artoer Achmatchoezin,Timoer Safin,Aleksej Tsjeremisinov Galina Gorokhova, Tatjana Petrenko, Valentina Proedskova, Valentina Rastvorova, Ljoedmila Sjisjova, Aleksandra Zabelina, Katalin Juhász-Nagy, Paula Marosi, Judit Mendelényi-Ágoston, Lídia Sákovics-Dömölky, Ildikó Ujlaki-Rejtő, Tatjana Petrenko-Samoesenko, Jelena Novikova, Svetlana Tsjirkova, Jelena Belova-Novikova, Nailia Giljazova, Olga Knjazeva, Valentina Sidorova, Valentina Nikonova, Isabelle Begard, Véronique Brouquier, Brigitte Gaudin, Christine Muzio, Pascale Trinquet, Sabine Bischoff, Zita Funkenhauser, Cornelia Hanisch, Christiane Weber, Ute Wessel, Sabine Bau, Anette Klug, Diana Bianchedi, Francesca Bortolozzi, Giovanna Trillini, Dorina Vaccaroni, Margherita Zalaffi, Annamaria Giacometti, Svetlana Boiko, Evgenia Lamonova, Victoria Nikichina, Aida Sjanajeva, Arianna Errigo, Ilaria Salvatori
Sabel individueel Tibor Pezsa, Jerzy Pawlowski, Viktor Sidjak, Viktor Krovopuskov, Jean-Francois Lamour, Bence Szabo, Stanislav Pozdniakov, Mihai Claudiu Covaliu, Aldo Montano Kim Ji-yeon, Jana Jegorian
Sabel team Renato Anselmi, Guido Balzarini, Marcello Bertinetti, Bino Bini, Vincenzo Cuccia, Oreste Moricca, Giulio Sarrocchi, János Garay, Gyula Glykais, Sándor Gombos, Attila Petschauer, József Rády, Ernö Nagy, Tibor Berczelly, László Rajcsányi, Imre Rajczi, Bertalan Papp, Jenő Hámori, Attila Keresztes, Dániel Magay, Gábor Delneky, Zoltán Horváth, Tamás Mendelényi, Noegzar Asatiani, Oemiar Mavlisjanov, Boris Melnikov, Mark Rakita, Jakov Rylski, Vladimir Naslimov, Viktor Sidjak, Michele Maffei, Mario Aldo Montano, Mario Tullio Montano, Rolando Rigoli, Cesare Salvadori, Mikhail Boertzev, Viktor Krovopoeskov, Nikolai Alekhin, Angelo Arcidiacono, Gianfranco Dalla Barba, Marco Marin, Ferdinando Meglio, Giovanni Scalzo, Imre Bujdosó, László Csongrádi, Imre Gedővári, György Nébald, Bence Szabó, Vadim Goettsajt, Grigori Kirijenko, Georgi Pogossov, Stanislav Pozdnijakov, Aleksandr Sjirsjov, Sergej Tsjarikov, Aleksej Diatsjenko, Aleksej Frossin, Julien Pillet, Boris Sanson, Damien Touya, Gaël Tuoya, Nicolas Lopez, Gu Bongil, Kim Jung-hwan, Oh Eun-seok, Won Woo-young Olha Charlan, Olena Chomrova, Halvna Poendyk, Olha Zjovnir, Jekaterina Djatsjenko, Joelia Gavrilova, Jana Jegorian, Sofija Velikaja
afgevoerde onderdelen Compleet -

SchietsportBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
10m luchtpistool Jin Jong-oh Marina Logvinenko-Dobrantsjeva, Marina Logvinenko-Dobrantsjeva, Zhang Mengxue
Snelvuurpistool 25 meter Compleet -
Sportpistool 25 meter - Linda Thom, Nino Saloekvadze, Marina Logvinenko-Dobrantsjeva, Li Duihong, Maria Grozdeva, Chen Ying
Vrij pistool 50 meter Huelet Benner, Aleksej Goesjtsjin, Väinö Markkanen, Uwe Potteck, Sorin Babii, Sorin Babii -
Kleinkalibergeweer 50 meter, drie houdingen Erling Kongshaug, Anatoli Bogdanov, Viktor Sjamboerkin, Lones Wigger, Bernd Klingner, John Writer, Lanny Bassham, Viktor Vlasov, Malcolm Cooper, Gratsja Petikjan, Jean-Pierre Amat, Jean-Pierre Amat, Jia Zhanbo, Jian Qiu Wu Xiaoxuan, Sylvia Sperber, Launi Meili, Aleksandra Ivošev, Renata Mauer-Różańska, Ljoebov Galkina, Du Li, Jamie Lynn Gray, Barbara Engleder
Kleinkalibergeweer 50 meter, liggend Frederick Hird, Lawrence Nuesslein, Pierre Coquelin de Lisle, Bertil Rönnmark, Willy Røgeberg, Arthur Cook, Iosif Sîrbu, Gerald Ouellette, Peter Kohnke, László Hammerl, Jan Kůrka, Li Ho Jun, Karlheinz Smieszek, Károly Varga, Edward Etzel, Miroslav Varga, Lee Eun-chul, Christian Klees, Jonas Edman, Matthew Emmons, Artoer Ajvazjan, Sergei Martynov, Henri Junghänel -
Luchtgeweer 10 meter Philippe Hébérle, Goran Maksimović, Joeri Fedkin, Artjom Chadzjibekov, Zhu Qinan, Abhinav Bindra, Alin George Moldoveanu Pat Spurgin, Irina Sjilova, Yeo Kab-soon, Renata Mauer, Nancy Johnson, Du Li, Kateřina Emmons-Kůrková
Skeet Jevgeni Petrov, Konrad Wirnhier, Josef Panáček, Hans Kjeld Rasmussen, Matthew Dryke, Axel Wegner, Zhang Shan, Ennio Falco, Mykola Miltsjev, Andrea Benelli, Vincent Hancock, Gabriele Rossetti Zemfira Meftachetdinova, Diana Igaly, Chiara Cainero
Trap Roger de Barbarin, Walter Ewing, James Graham, Mark Arie, Gyula Halasy, George Genereux, Galliano Rossini, Ion Dumitrescu, Ennio Mattarelli, John Braithwaite, Angelo Scalzone, Donald Haldeman, Luciano Giovannetti, Luciano Giovannetti, Dmitri Monakov, Petr Hrdlička, Aleksej Alipov, David Kostelecký Daina Gudzinevičiūtė, Suzanne Balogh, Satu Mäkelä-Nummela, Jessica Rossi, Catherine Skinner
Dubbeltrap Russell Mark, Richard Faulds, Ahmed Al-Maktoum, Walton Eller, Peter Wilson, Fehaid Aldeehani Pia Hansen
Vrijgeweer drie houdingen Emil Grünig, Anatoli Bogdanov, Vassili Borissov, Hubert Hammerer, Gary Anderson, Lones Wigger -
Bewegend doel John Larsen, Vitali Romanenko, akov Zjeleznjak, Aleksandr Gazov, Igor Sokolov, Li Yuwei, Tor Heiestad, Michael Jakosits, Yang Ling, Manfred Kurzer -
Afgevoerde onderdelen 1896-1924 Pantelis Karasevdas, Georgios Orphanidis, Franz Böckli, Alfred Grütter, Achille Paroche, Lars Jørgen Madsen, Charles Axtell, Irving Calkins, John Dietz, James Gorman, Arthur Carnell, Edward Amoore, Harold Humby, Maurice Matthews, William Pimm, John Fleming, William Styles, Joshua Millner, Charles Benedict, Kellogg Casey, Ivan Eastman, William Leuschner, William Martin, Charles Winder, Albert Helgerud, Julius Braathe, Gudbrand Skatteboe, Einar Liberg, Olaf Sæter, Ole Sæther, G. Arvid Knöppel, Ernst Rosell, Alfred Swahn, Peter Easte, Alexander Maunder, Frank Moore, Charles Palmer, James Pike, John Postans, Eric Carlberg, Vilhelm Carlberg, Johan van Holst, Paul Palén, Peter Dolfen, Henry Sears, Gustaf Carlberg, Gustav Boivie, Johan von Holst, Edward Lessimore, Robert Murray, Joseph Pepé, Sándor Prokopp, Paul Colas, Harry Adams, Allan Briggs, Cornelius Burdette, John Jackson, Warren Sprout, Carl Björkman, Erik Blomqvist, Mauritz Eriksson, Carl Johansson, Gustaf Adolf Jonsson, Bernhard Larsson, Per-Olof Arvidsson, Åke Lundeberg, Charles Billings, Edward Gleason, James Graham, Frank Hall, John Hendrickson, Ralph Spotts, Carl Frederick, Louis Harant, Michael Kelly, James Snook, Raymond Bracken, Dennis Fenton, Willis Lee, Lawrence Nuesslein, Arthur Rothrock, Gunnery Schriver, Morris Fisher, Lloyd Spooner, Otto Olsen, Joseph Jackson, Niels Larsen, Lars Madsen, Anders Nielsen, Anders Petersen, Erik Sætter-Lassen, Ole Lilloe-Olsen, Harald Natvig, Hans Nordvik, Thorstein Johansen, Mark Arie, Horace Bonser, Jay Clark, Forest McNeir, Frank Troeh, Frank Wright, Raymond Coulter, Joseph Crockett, Sidney Hinds, Walter Stokes, John Boles, Cyril Mackworth-Praed, Herbert Perry, Allen Whitty, Frederick Etchen, Frank Hughes, John Noel, Clarence Platt, Samuel Sharman, William Silkworth -

SchoonspringenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
3 meter plank Albert Zürner, Paul Günther, Louis Kuehn, Albert White, Peter Desjardins, Michael Galitzen, Richard Degener, Bruce Harlan, David Browning, Gary Tobian, Kenneth Sitzberger, Bernard Wrightson, Vladimir Vasin, Phil Boggs, Aleksandr Portnov, Xiong Ni, Peng Bo, He Chong, Cao Yuan Elizabeth Becker-Pinkston, Helen Meany, Georgia Coleman, Marjorie Gestring, Victoria Draves, Sue Gossick, Micki King, Jennifer Chandler, Irina Kalinina, Sylvie Bernier
10 meter toren George Sheldon, Hjalmar Johansson, Erik Adlerz, Clarence Pinkston, Albert White, Peter Desjardins, Harold Smith, Marshall Wayne, Joaquín Capilla, Robert Webster, Falk Hoffmann, Sun Shuwei, Dmitri Saoetin, Tian Liang, Hu Jia, Chen Aisen Greta Johansson, Stefanie Clausen, Caroline Smith, Elizabeth Becker-Pinkston, Dorothy Poynton, Victoria Draves, Lesley Bush, Milena Duchková, Jelena Vajtsechovskaja, Zhou Jihong, Xu Yanmei, Laura Wilkinson, Chantelle Newbery, Ren Qian
3 meter plank synchroon Xiong Ni, Xiao Hailiang, Nikolaos Siranidis, Wang Feng, Luo Yutong, Chris Mears, Jack Laugher Vera Iljina, Joelia Pachalina
10 meter toren synchroon Dmitri Saoetin, Igor Loekasjin, Tian Liang, Yang Jinghui, Cao Yuan, Zhang Yanquan, Chen Aisen Li Na, Sang Xue, Lao Lishi, Li Ting, Wang Hao, Liu Huixia
afgevoerde onderdelen Erik Adlerz, Arvid Wallman, William Dickey -

SoftbalBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Ploeg - Christie Ambrosi, Jennifer Brundage, Crystl Bustos, Danielle Henderson, Jennifer McFalls, Stacey Nuveman, Michelle Venturella, Crystl Bustos, Jennie Finch, Tairia Flowers, Amanda Freed, Lovieanne Jung, Kelly Kretschman, Jessica Mendoza, Stacey Nuveman, Cat Osterman, Jenny Topping, Natasha Watley, Naho Emoto, Motoko Fujimoto, Megu Hirose, Emi Inui, Sachiko Ito, Ayumi Karino, Satoko Mabuchi, Yukiyo Mine, Masumi Mishina, Rei Nishiyama, Hiroko Sakai, Rie Sato, Mika Someya, Yukiko Ueno, Eri Yamada

SynchroonzwemmenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Solo - Carolyn Waldo, Kristen Babb-Sprague, Sylvie Fréchette
Duet - Candace Costie, Michelle Cameron, Carolyn Waldo, Karen Josephson, Sarah Josephson, Maria Kisseleva
Team - Suzannah Bianco, Tammy Cleland, Becky Dyroen-Lancer, Emily Lesueur, Heather Pease, Jill Savery, Nathalie Schneyder, Heather Simmons, Jill Sudduth, Margot Thien, Jelena Antonova, Jelena Azarova, Marija Kiseljova, Olga Novoksjtsjenova, Irina Persjina, Jelena Soja, Joelija Vasiljeva, Olga Vasjoekova, Elvira Chasjanova, Anastasija Jermakova, Anna Sjorina, Marija Gromova, Natalia Istsjenko, Olga Koejzela, Jelena Ovchinnikova, Daria Korobova, Aleksandra Patskevitsj, Alla Sjisjkina, Anzjelika Timanina, Svetlana Kolesnitsjenko, Aleksandra Patskevitsj, Jelena Prokofjeva, Alla Sjisjkina, Maria Sjoerotsjkina, Gelena Topilina, Vlada Tsjigireva

TaekwondoBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Vlieggewicht Michalis Mouroutsos, Chu Mu-yen, Guillermo Pérez Lauren Burns, Chen Shih-hsin, Wu Jingyu, Kim So-hui
Vedergewicht Steven Lopez,Hadi Saei Bonehkohal, Son Tae-jin, Servet Tazegül Chung Jae-eun, Ji Won-jang, Lim Su-jeong, Jade Jones
Weltergewicht Angel Matos, Steven López, Hadi Saei Bonehkohal, Cheick Sallah Cisse Lee Sun-hee, Luo Wei, Hwang Kyung-seon, Oh Hye-ri
Zwaargewicht Kyong Hun-kim, Moon Dae-sung, Cha Dong-min, Carlo Molfetta, Radik Isajev Chen Zhong, María Espinoza, Zheng Shuyin

TafeltennisBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Enkel Compleet Compleet
Dubbel Compleet Compleet
Team Compleet Compleet

TennisBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Enkel Compleet Compleet
Dubbel Compleet Compleet
Gemengd dubbel Compleet

TriathlonBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Compleet Gwen Jorgensen

VoetbalBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Claude Buckenham, T. E. Burridge, Alfred Chalk, William Grosling, A. Haslam, J. H. Jones, J. Nicholas, William Quash, F. G. Spackman, Arthur Turner, James Zealley, Otto Christman, George Ducker, John Fraser, John Gourlay, Alexander Hall, Albert Henderson, Albert Johnson, Robert Lane, Ernest Linton, Gordon McDonald, Frederick Steep, Tom Taylor, William Twaits, Horace Bailey, Arthur Berry, Frederick Chapman, Walter Corbett, Harold Hardman, Robert Hawkes, Kenneth Hunt, Clyde Purnell, Herbert Smith, Harold Stapley, Ronald Brebner, Thomas Burn, Joseph Dines, Edward Hanney, Gordon Hoare, Arthur Knight, Henry Littlewort, Douglas McWhirter, Ivan Sharpe, Harold Stamper, Harold Walden, Gordon Wright, Félix Balyu, Pedro Arispe, Pedro Céa, Alfredo Ghierra, José Naya, Ángel Romano, Humberto Tomasina, José Vidal, Alfredo Zibechi, Juan Arremón, René Borjas, Antonio Campolo, Adhemar Canavesi, Lorenzo Fernández, Roberto Figueroa, Alvaro Gestido, Juan Piriz, Sergio Bertoni, Carlo Biagi, Giulio Cappelli, Annibale Frossi, Francesco Gabriotti, Ugo Locatelli, Libero Marchini, Alfonso Negro, Achille Piccini, Luigi Scarabello, Bruno Venturini, Sune Andersson, Henry Carlsson, Börje Leander, Torsten Lindberg, Kjell Rósen, Lajos Csordás, Jenő Dálnoki, Imre Kovács, Péter Palotás, Anatoli Isayev, Boris Koeznetsov, Boris Razinsky, Vladimir Ryzhkin, Vladimir Durković, Fahrudin Jusufi, Tomislav Knez, Borivoje Kostić, Aleksandar Kozlina, Dušan Maravić, Željko Matuš, Željko Perušić, Novak Roganović, Velimir Sombolac, Milutin Šoškic, Blagoje Vidinić, Ante Zanetić, János Farkas, József Gelei, Kálmán Ihász, Sándor Katona, Imre Komora, Ferenc Nógrádi, Dezső Novák, Árpád Orbán, Antal Szentmihályi, Gusztáv Szepesi, István Básti, Antal Dunai, Lajos Dunai, Károly Fatér, István Juhász, László Keglovich, Lajos Kocsis, László Nagy, Ernő Noskó, István Sárközi, Miklós Szalai, Zoltan Szarka, Zygmunt Anczok, Lesław Ćmikiewicz, Jerzy Gorgoń, Kazimierz Kmiecik, Hubert Kostka, Jerzy Kraska, Joachim Marx, Zygmunt Maszczyk, Marian Ostafiński, Zygfryd Szołtysik, Ryszard Szymczak, Wilfried Gröbner, Reinhard Lauck, Gerd Weber, Jan Berger, František Kunzo, Werner Lička, Josef Mazura, Petr Němec, Luboš Pokluda, Libor Radimec, Oldřich Rott, Zdeněk Rygel, Stanislav Seman, Zdeněk Šreiner, František Štambacher, Jindřich Svoboda, Rostislav Václavíček, Ladislav Vízek, Dominique Bijotat, François Brisson, Patrick Cubaynes, Philippe Jeannol, Jean-Claude Lemoult, Jean Philippe Rohr, Didier Senac, Jean-Christophe Thouvenel, Jose Toure, Jean Louis Zanon, Oleksiy Cherednyk, Sergei Fokin, Sergei Gorlukovich, Arvydas Janonis, Evgeni Jarovenko, Gela Ketashvili, Jevgeni Koeznetsov, Viktor Losev, Vladimir Liuty, Arminas Narbekovas, Igor Ponomaryov, Yuri Savichev, Igor Sklyarov, Vladimir Tatarchuk, Rafael Berges, Miguel Hernández Sánchez, Antonio Jimenez Sistachs, Mikel Lasa, Juan Manuel López, Kiko Narváez, Francisco Soler Atencia, Roberto Solozábal, Gabriel Vidal, David Villabona, Joseph Dosu, Teslim Fatusi, Abiodon Obafemi, Mobi Oparaku, Clément Beaud, Serge Branco, Patrick M’Boma, Serge Mimpo, Aaron Nguimbat, Mariano González, Nicolás Medina, Darvin Chávez, Jorge Enríquez, José Rodríguez, Nestor Vidrio, Uilson, Weverton, Zeca Joy Fawcett, Julie Foudy, Carin Gabarra, Shannon MacMillan, Tiffeny Milbrett, Carla Overbeck, Cindy Parlow, Tiffany Roberts, Briana Scurry, Tisha Venturini,Kristin Bekkevold, Gro Espeseth, Ragnhild Gulbrandsen, Christine Bøe Jensen, Silje Jørgensen, Monica Knudsen, Gøril Kringen, Unni Lehn, Dagny Mellgren, Bente Nordby, Marianne Pettersen, Anita Rapp, Brit Sandaune, Anne Tønnessen, Angela Hucles, Heather Mitts, Heather O'Reilly, Cat Reddick, Kate Sobrero-Markgraf, Aly Wagner, Rachel Buehler, Lori Chalupny, Lauren Cheney, Stephanie Cox, Nicole Barnhart, Amy LePeilbet, Sydney Leroux, Saskia Bartusiak, Melanie Behringer, Lena Goeßling, Josephine Henning, Tabea Kemme, Isabel Kerschowski, Annike Krahn, Leonie Maier, Babett Peter, Almuth Schult

VolleybalBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
zaal Ivans Bugajenkovs, Nikolay Burobin, Vazha K'ach'arava, Valeri Kalachikhin, Vitali Kovalenko, Staņislavs Lugailo, Georgi Mondzolevski, Yuriy Poyarkov, Eduard Sibiryakov, Yuriy Venherovsky, Dmitri Voskoboynikov, Oļegs Antropovs, Volodymyr Byelyayev, Volodymyr Ivanov, Valeri Kravchenko, Yevhen Lapinsky, Vasilijus Matuševas, Viktor Mikhalchuk, Georgi Mondzolevski, Eduard Sibiryakov, Borys Tereshchuk, Yoshihide Fukao, Kenji Kimura, Masayuki Minami, Jungo Morita, Yūzo Nakamura, Katsutoshi Nekoda, Tetsuo Nishimoto, Yasuhiro Noguchi, Seiji Oko, Tetsuo Satō, Kenji Shimaoka, Tadayoshi Yokota, Bronisław Bebel, Ryszard Bosek, Wiesław Gawłowski, Marek Karbarz, Lech Łasko, Zbigniew Lubiejewski, Mirosław Rybaczewski, Włodzimierz Sadalski, Edward Skorek, Włodzimierz Stefański, Tomasz Wójtowicz, Zbigniew Zarzycki, Vladimir Chernyshov, Vladimir Dorokhov, Aleksandr Ermilov, Vladimir Kondra, Valeriy Kryvov, Fedir Lashchonov, Viljar Loor, Oleh Molyboha, Yuriy Panchenko, Aleksandr Savin, Pāvels Seļivanovs, Vjatsjeslav Zajtsev, Aldis Berzins, Craig Buck, Rich Duwelius, Douglas Dvorak, Chris Marlowe, Patrick Powers, Steven Salmons, Dave Saunders, Paul Sunderland, Steve Timmons, Marc Waldie, Bob Ctvrtlik, Scott Fortune, Ricci Luyties, Douglas Partie, Jon Root, Eric Sato, Jeff Stork, Troy Tanner, Amauri, Carlão, Douglas, Giovane, Janelson, Jorge Edson, Maurício, Marcelo Negrão, Paulão, Pampa, Talmo, Tande, Vladimir Batez, Slobodan Boškan, Andrija Gerić, Nikola Grbić, Vladimir Grbić, Slobodan Kovač, Đula Mešter, Vasa Mijić, Ivan Miljković, Veljko Petković, Goran Vujević, Igor Vušurović, Anderson, André, André Heller, Dante, Giovane, Gustavo, Maurício, Nalbert, Ricardinho, Rodrigão, Sérgio, Lloy Ball, Gabe Gardner, Tom Hoff, Rich Lambourne, David Lee, Ryan Millar, William Priddy, Sean Rooney, Riley Salmon, Clay Stanley, Kevin Hansen, Scott Touzinsky, Nikolay Apalikov, Yury Berezhko, Aleksandr Butko, Sergey Grankin, Dmitriy Ilinikh, Taras Khtey, Maxim Mikhaylov, Dmitriy Muserskiy, Aleksey Obmochaev, Aleksandr Sokolov, Sergey Tetyukhin, Aleksandr Volkov, William Arjona, Éder Carbonera, Wallace de Souza, Luiz Felipe Fonteles, Evandro Guerra, Ricardo Lucarelli Souza, Bruno Rezende, Lucas Saatkamp, Sérgio Santos, Maurício Silva, Douglas Souza, Maurício Souza Yuko Fujimoto, Yuriko Handa, Sata Isobe, Masae Kasai, Masako Kondo, Katsumi Matsumura, Yoshiko Matsumura, Emiko Miyamoto, Setsuko Sasaki, Ayano Shibuki, Yoko Shinozaki, Kinuko Tanida, Lyudmila Buldakova, Vera Galuskha-Duyunova, Valentina Kamenek-Vinogradova, Vera Lantratova, Galina Leontyeva, Lyudmila Mikhailovskaya, Tatyana Ponyaneva-Tretyakova, Inna Ryskal, Roza Salikhova, Tatyana Sarycheva, Nina Smoleeva, Tatyana Veinberga, Lyudmila Borozna, Tatyana Gonobobleva, Natalya Kudreva, Lyubov Turina, Yuko Arakida, Takako Iida, Katsuko Kanesaka, Kiyomi Kato, Echiko Maeda, Noriko Matsuda, Mariko Okamoto, Takako Shirai, Shoko Takayanagi, Hiromi Yano, Juri Yokoyama, Mariko Yoshida, Elena Akhaminova, Elena Andreiuk, Svetlana Badulina, Liudmila Chernyshova, Liubov Kozyreva, Lidia Loginova, Irina Makogonova, Svetlana Nikishina, Larisa Pavlova, Nadezhda Radzevich, Natalia Razumova, Olga Solovova, Hou Yuzhu, Jiang Ying, Lang Ping, Li Yanjun, Liang Yan, Su Huijuan, Yang Xiaojun, Yang Xilan, Zhang Rongfang, Zheng Meizhu, Zhou Xiaolan, Zhu Ling, Svetlana Koritova, Tatyana Krainova, Olga Krivosheeva, Marina Kumysh, Marina Nikoulina, Valentina Ogienko, Elena Ovchinnikova, Irina Perkhomchuk, Olga Shkurnova, Tatyana Sidorenko, Irina Smirnova, Elena Volkova, Regla Bell, Mercedes Calderón, Magaly Carvajal, Marlenis Costa, Ana Fernández, Idalmis Gato, Lilia Izquierdo, Norka Latamblet, Mireya Luis, Raisa O'Farrill, Tania Ortiz, Taismary Agüero, Mirka Francia, Yumilka Ruiz, Zoila Barros, Martha Sánchez, Chen Jing, Feng Kun, Li Shan, Liu Yanan, Song Nina, Wang Lina, Yang Hao, Zhang Na, Zhang Ping, Zhang Yuehong, Zhao Ruirui, Zhou Suhong, Carolina Albuquerque, Jaqueline Carvalho, Sheilla Castro, Fabiana Claudino, Welissa Gonzaga, Thaísa Menezes, Valeska Menezes, Walewska Oliveira, Fabiana de Oliveira, Paula Pequeno, Hélia Souza, Marianne Steinbrecher, Tandara Caixeta, Fernanda Ferreira, Fernanda Garay, Dani Lins, Natália Pereira, Adenízia da Silva, Ding Xia, Gong Xiangyu, Hui Ruoqi, Lin Li, Liu Xiaotong, Wei Qiuyue, Xu Yunli, Yan Ni, Yang Fangxu, Zhang Changning
beach Compleet Compleet

WaterpoloBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Miklós Ambrus, András Bodnár, Zoltán Dömötör, László Felkai, János Konrád, Dénes Pócsik, Péter Rusorán, Anatoli Akimov, Aleksei Barkalov, Aleksandr Dolgushin, Aleksandr Dreval, Vadim Gulyaev, Aleksandr Kabanov, Nikolai Melnikov, Leonid Osipov, Aleksandr Shidlovsky, Vladimir Shmudsky, Viacheslav Sobchenko, Gábor Csapó, Tibor Cservenyák, György Gerendás, György Kenéz, Ferenc Konrád, Endre Molnár, László Sárosi, Attila Sudár, Vladimir Akimov, Evgeni Grishin, Sergei Kotenko, Georgi Mschvenieradze, Mait Riisman, Erkin Shagaev, Evgeni Sharonov, Viacheslav Sobchenko, Vladimir Akimov, Evgeni Grishin, Sergei Kotenko, Georgi Mschvenieradze, Mait Riisman, Erkin Shagaev, Evgeni Sharonov, Viacheslav Sobchenko, Dragan Andrić, Milivoj Bebić, Perica Bukić, Veselin Đuho, Milorad Krivokapić, Deni Lušić, Igor Milanović, Tomislav Paškvalin, Zoran Petrović, Zoran Roje, Goran Sukno, Božo Vuletić, Tomislav Bezmalinović, Igor Gočanin, Renko Posinković, Goran Radenović, Dubravko Šimenc, Aleksandar Šoštar, Mirko Vičević, Francesco Attolico, Alessandro Bovo, Paolo Caldarella, Alessandro Campagna, Marco D'Altrui, Massimiliano Ferretti, Mario Fiorillo, Ferdinando Gandolfi, Amedeo Pomilio, Francesco Porzio, Giuseppe Porzio, Carlo Silipo, Tamás Märcz, Tamás Molnár, Zoltán Szécsi, Zsolt Varga, Attila Vári, Dániel Varga, Dénes Varga, Samir Barač, Miho Bošković, Ivan Buljubašić, Damir Burić, Andro Bušlje, Nikša Dobud, Igor Hinić, Maro Joković, Petar Muslim, Paulo Obradović, Josip Pavić, Sandro Sukno, Frano Vićan, Milan Aleksić, Miloš Ćuk, Filip Filipović, Živko Gocić, Nikola Jakšić, Dušan Mandić, Branislav Mitrović, Stefan Mitrović, Slobodan Nikić, Duško Pijetlović, Gojko Pijetlović, Andrija Prlainović, Sava Ranđelović Naomi Castle, Joanne Fox, Bridgette Gusterson, Simone Hankin, Yvette Higgins, Kate Hooper, Bronwyn Mayer, Gail Miller, Melissa Mills, Debbie Watson, Liz Weekes, Danielle Woodhouse, Taryn Woods, Carmela Allucci, Alexandra Araujo, Silvia Bosurgi, Francesca Conti, Tania Di Mario, Elena Gigli, Melania Grego, Giusy Malato, Martina Miceli, Maddalena Musumeci, Cinzia Ragusa, Noémi Tóth, Manuela Zanchi, Tumuaialii Anae, Betsey Armstrong, Kami Craig, Annika Dries, Courtney Mathewson, Heather Petri, Kelly Rulon, Melissa Seidemann, Jessica Steffens, Maggie Steffens, Brenda Villa, Lauren Wenger, Elsie Windes, Caroline Clark, Kami Craig, Rachel Fattal, Aria Fischer, Makenzie Fischer, Kaleigh Gilchrist, Samantha Hill, Ashleigh Johnson, Madeline Musselmann, Kiley Neushul

WielrennenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Individuele tijdrit Compleet (23 augustus 2004) Compleet (17 september 2008)
Wegwedstrijd Compleet (9 mei 2011) Compleet (7 januari 2012)
Ploegentijdrit Compleet (21 maart 2020) -
Wegwedstrijd, team Compleet (8 maart 2020) -
Baanwielrennen individuele achtervolging Compleet (13 april 2019) Compleet (7 januari 2012)
Baanwielrennen keirin Compleet (7 januari 2012) Compleet
Baanwielrennen madison Compleet (7 januari 2012) -
Baanwielrennen omnium Compleet (6 augustus 2012) Compleet (22 september 2012)
Baanwielrennen puntenkoers Compleet (7 januari 2012) Compleet (21 maart 2020)
Baanwielrennen sprint Compleet (8 maart 2020) Compleet (8 maart 2020)
Baanwielrennen ploegen sprint Compleet (4 februari 2019) Compleet (20 maart 2019)
Baanwielrennen ploegen achtervolging Compleet (21 maart 2020) Compleet (2 oktober 2016)
Baanwielrennen tandem Compleet (15 maart 2020) -
Baanwielrennen tijdrit Compleet (8 maart 2020) Compleet (31 oktober 2006)
Baanwielrennen overig Compleet (1 maart 2020) -
Mountainbike Compleet (27 januari 2007) Compleet (2 januari 2012)
BMX Compleet (12 augustus 2018) Compleet (5 september 2012)

WorstelenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Lichtvlieggewicht Grieks-Romaans Gheorghe Berceanu, Aleksej Sjoemakov, Zaksylik Usjkempirov, Vincenzo Maenza, Oleg Koetsjerenko, Sim Kwon-ho -
Vlieggewicht Grieks-Romaans Pietro Lombardi, Boris Goerevitsj, Nikolai Solovjov, Dumitru Pîrvulescu, Tsutomu Hanahara, Petar Kirov, Vitali Konstantinov, Vakhtang Blagidze, Atsuji Miyahara, Jon Rønningen, Armen Nazarjan, Sim Kwon-ho -
Vedergewicht Grieks-Romaans Oskari Friman, Kaarlo Anttila, Voldemar Väli, Giovanni Gozzi, Yaşar Erkan, Mehmet Oktav, Jakov Poenkin, Rauno Mäkinen, Müzahir Sille, Imre Polyák, Roman Rurua, Georgi Markov, Kazimierz Lipień, Stylianos Migiakis, Kim Weon-kee, Kamandar Madzjidov, Mehmet Akif Pirim, Włodzimierz Zawadzki, Varteres Samoergasjev, Jung Ji-hyun, Islambek Albiev, Omid Norouzi -
Bantamgewicht Grieks-Romaans Eduard Pütsep, Kurl Leucht, Jakob Brendel, Márton Lõrincz, Kurt Pettersén, Imre Hódos, Konstantin Vyroepajev, Oleg Karavajev, Masamitsu Ichiguchi, János Varga, Roestem Kazakov, Pertti Ukkola, Sjamil Serikov, Pasquale Passarelli, András Sike, An Han-bong, Joeri Melnitsjenko, Armen Nazarjan, István Majoros, Nazir Mankiev, Ismael Borrero -
Lichtgewicht Grieks-Romaans Eemeli Väre, Oskari Friman, Lajos Keresztes, Erik Malmberg, Lauri Koskela, Gustav Freij, Sjazam Safin, Kyösti Lehtonen, Avtandil Koridze, Kazim Ayvaz, Munji Mumemura, Sjamil Khisamoetdinov, Soeren Nalbandjan, Ştefan Rusu, Vlado Lisjak, Levon Dzjoelfalakjan, Attila Repka, Ryszard Wolny, Filiberto Ascuy Aguilera, Farid Mansoerov, Steeve Guenot, Kim Hyeon-woo, Davor Štefanek -
Weltergewicht Grieks-Romaans Ivar Johansson, Ivar Johansson, Rudolf Svedberg, Gösta Andersson, Miklós Szilvási, Mithat Bayrak, Anatoli Kolesov, Rudolf Vesper, Vítězslav Mácha, Anatoli Bykov, Ferenc Kocsis, Jouko Salomäki, Kim Young-nam, Mnatsakan Iskandarjan, Filiberto Ascuy Aguilera, Moerat Kardanov, Aleksandr Doktoerisjvili, Manoetsjar Kvirkelia -
Middengewicht Grieks-Romaans Frithiof Mårtensson, Claes Johansson, Carl Westergren, Edvard Westerlund, Väinö Kokkinen, Väinö Kokkinen, Ivar Johansson, Axel Grönberg, Givi Kartozija, Dimitar Dobrev, Branislav Simić, Lothar Metz, Csaba Hegedűs, Momir Petković, Gennadi Korban, Ion Draica, Mikhail Mamiasjvili, Péter Farkas, Hamza Yerlikaya, Aleksej Misjin, Alan Choegajev, Davit Tsjakvetadze -
Halfzwaargewicht Grieks-Romaans Verner Weckman, Claes Johansson, Carl Westergren, Ibrahim Moustafa, Rudolf Svensson, Axel Cadier, Karl-Erik Nilsson, Kelpo Gröndahl, Valentin Nikolajev, Tevfik Kış, Bojan Radev, Valeri Rezantsev, Norbert Növényi, Steven Fraser, Atanas Komtsjev, Maik Bullmann, Vjatsjeslav Olejnik -
Zwaargewicht Grieks-Romaans Richárd Weisz, Yrjö Saarela, Adolf Lindfors, Henri Deglane, Rudolf Svensson, Carl Westergren, Kristjan Palusalu, Ahmet Kireççi, Johannes Kotkas, Anatoli Parfenov, Ivan Bogdan, István Kozma, Nicolae Martinescu, Nikolai Balbosjin, Georgi Raikov, Vasile Andrei, Andrzej Wroński, Hector Milián Pérez, Andrzej Wroński, Karam Ibrahim Gaber, Aslanbek Khustov, Ghasem Rezaei, Artoer Aleksanjan -
Zwaargewicht Grieks-Romaans Anatoli Rosjtsjin, Aleksandr Koltsjinski, Jeffrey Blatnick, Rulon Gardner, Chasan Barojev, Mijaín López Núñez -
Lichtvlieggewicht vrije stijl Robert Curry, Roman Dmitrijev, Khassan Issajev, Claudio Pollio, Robert Weaver, Takashi Kobayashi, Kim Il -
Vlieggewicht vrije stijl George Mehnert, Lennart Viitala, Hasan Gemici, Mirian Tsakalamanidze, Ahmet Bilek, Yoshikatsu Yoshida, Shigeo Nakata, Kiyomi Kato, Yuji Takada, Anatoli Beloglazov, Šaban Trstena, Mitsuru Satō, Li Hak-son, Valentin Jordanov, Namik Abdoellajev Irini Merleni, Carol Huynh
Vedergewicht vrije stijl Benjamin Bradshaw, George Dole, Charles Ackerly, Robin Reed, Allie Morrison, Hermanni Pihlajamäki, Kustaa Pihlajamäki, Gazanfer Bilge, Bayram Şit, Shozo Sasahara, Mustafa Dağıstanlı, Osamu Watanabe, Masaki Kaneko, Zagalav Abdoelbekov, Yang Jung-mo, Magomedgasan Aboesjev, Randy Lewis, John Smith, Tom Brands, Moerad Oemachanov, Yandro Miguel Quintana, Mavlet Batirov, Toghroel Asgarov -
Bantamgewicht vrije stijl Isidor Niflot, George Mehnert, Kustaa Pihlajamäki, Kaarlo Mäkinen, Robert Pearce, Ödön Zombori, Nasuh Akar, Shohachi Ishii, Mustafa Dağıstanlı, Terrence McCann, Yōjirō Uetake, Yōjirō Uetake, Hideaki Yanagida, Vladimir Joemin, Vladimir Joemin, Sergej Beloglazov, Hideaki Tomiyama, Sergej Beloglazov, Alejandro Puerto Díaz, Kendall Cross, Alireza Dabir, Mavlet Batirov, Dzjamal Otarsoeltanov, Vladimer Chintsjegasjvili Helen Maroulis
Lichtgewichtt vrije stijl Otto Roehm, George de Relwyskow, Kalle Anttila, Russell Vis, Osvald Käpp, Charles Pacôme, Károly Kárpáti, Celal Atik, Olle Anderberg, Imam-Ali Habibi, Shelby Wilson, Enjoe Valtsjev Dimov, Abdollah Movahed Ardabili, Dan Gable, Pavel Pinigin, Saipoella Absaidov, You In-tak, Arsen Fadzajev, Vadim Bogijev, Daniel Igali, Elbroes Tedejev, Ramazan Şahin, Tatsuhiro Yonemitsu, Soslan Ramonov Saori Yoshida
Weltergewichtt vrije stijl Charles Ericksen, Hermann Gehri, Arvo Haavisto, Jack van Bebber, Frank Lewis, Yaşar Doğu, William Smith, Mitsuo Ikeda, Douglas Blubaugh, Ismail Ogan, Mahmut Atalay, Wayne Wells, Jiichiro Date, Valentin Raitsjev, David Schultz, Kenny Monday, Park Jang-soon, Boevajsa Sajtijev, Brandon Slay, Jordan Burroughs, Hassan Aliazam Yazdanicharati Compleet
Middengewicht vrije stijl Stanley Bacon, Eino Leino, Fritz Hagmann, Ernst Kyburz, Ivar Johansson, Emile Poilvé, Glen Brand, David Tsimakoeridze, Nikola Stantsjev, Hasan Güngör, Prodan Gardzjev, Boris Goerevitsj, Levan Tediasjvili, John Peterson, Ismail Abilov, Mark Schultz, Han Myung-woo, Kevin Jackson, Chadzjimoerat Magomedov, Adam Sajtijev, Cael Sanderson, Revaz Mindorasjvili, Sjarif Sjarifov, Abdoelrasjid Sadoelajev Compleet
Halfzwaargewicht vrije stijl Anders Larsson, John Spellman, Thure Sjöstedt, Peter Mehringer, Knut Fridell, Viking Palm, Gholam Reza Takhti, Ismet Atli, Aleksandr Medved, Ahmet Ayık, Benjamin Peterson, Levan Tediasjvili, Sanasar Oganesjan, Ed Banach, Makharbek Khadartsev, Rasoul Khadem Azghadi Sara Dosho
Zwaargewicht vrije stijl Bernhuff Hansen, George Con O'Kelly, Harry Steel, Johan Richthoff, Kristjan Palusalu, Gyula Bóbis, Arsen Mekokisjvili, Hamit Kaplan, Wilfried Dietrich, Aleksandr Ivanitski, Aleksandr Medved, Ivan Jarygin, Ilja Mate, Lou Banach, Vasile Puşcaşu, Leri Khabelov, Saghid Moertasalijev, Chadjimoerat Gatsalov, Shirvani Muradov, Jake Varner, Kyle Frederick Snyder Wang Xu, Wang Jiao, Natalja Vorobjeva, Erica Wiebe
Superzwaargewicht vrije stijl Aleksandr Medved, Soslan Andijev, Soslan Andijev, Bruce Baumgartner, David Gobedzjisjvili, Mahmut Demir, David Moesoelbes, Artoer Tajmazov, Taha Akgül -

ZeilenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
470 Compleet Compleet
49er/49er FX Compleet Compleet
finn Compleet -
flying dutchman Compleet -
laser/laser ridial Compleet Compleet
Zeilplank Compleet Compleet
nacra 17 Compleet
ton klasses Compleet -
meter klasses Compleet -
Drakenklasse Compleet -
Soling Compleet -
star Compleet -
Overige Oude klasses Compleet Compleet

ZwemmenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
4x100m vrije slag Clark, Austin, Ilman, Zorn, Rerych, Walsh, Edgar, Murphy, Heindereich, Cavanaugh, Heath, Gaines, Jacobs, Dalbey, Jager, Davis, Schumacher, Fydler Moore, Fletcher, Speirs, Steer, Woodbridge, Schroth, Guest, Donnelly, Lackie, Wehselau, Lambert, Osipowich, Saville, Johns, Saville, McKim, Corridon, Kalama, Helser, I. Novák, Temes, É. Novák, Szöke, Leech, Morgan, Crapp, Spillane, Stobs, Wood, Stouder, de Varona, Watson, Ellis, Barkman, Gustavson, Pedersen, Henne, Barkman, Kemp, Peyton, Sterkel, Boglioli, Hülsenbeck, Johnson, Steinseifer, Hogshead Krause, Metschuck, Meißner, Stellmach, Haislett, Fox, Shealy
4x100m wisselslag McKinney, Halt, Larson, Farrell, Mann, Craig, Schmidt, Clark, McKenzie, Walsh, Stamm, Bruce, Heidenreich, Montgomery, Kerry, Evans, Tonelli, Brooks, Carey, Lundquist, Gaines, Berkoff, Schroeder, Jacobs, Linn, Henderson Kempner, Schuler, Ferguson, Goyette, Stouder, Ellis, Hall, Ball, Daniel, Pedersen, Carr, Deardurff, Richter, Anke, Pollack, Metschuck, Andrews, Caulkins, Meagher, Hogshead, Hörner, Weigang, Meißner, Ahmann-Leighton, Loveless, Nall, Bedford
4x200m vrije slag Foster, Taylor, Healy, Champion, Boardman, Hardwick, McGilivray, Kealoha, Ross, O'Connor, Glancy, Breyer, Clapp, Laufer, Kojac, Yusa, Yomoyama, Suguira, Wolf, Moore, Woolsey, Konno, O'Halloran, Devitt, Rose, Henricks, Harrison, Blick, Troy, Farrell, Clark, Saari, Ilman, Nelson, Rerych, Kinsella, Tyler, Genter, Bruner, Furniss, Montgomery, Stukolkin, Krylov, Heath, Larson, Float, Hayes, Dalbey, Cetlinski, Gjertsen, Lepikov, Pysjnenko, Tajanovitsj, Davis, Schumacher, Berube, Kirby Jackson, Munz, Benko
100m rugslag Arno Bieberstein, Harry Hebner, Warren Paoa Kealoha, George Kojac, Masaji Kiyokawa, Adolph Kiefer, Allen Stack, Yoshinobu Oyakawa, David Theile, Rick Carey Cathy Ferguson, Kaye Hall, Ulrike Richter, Theresa Andrews
200m rugslag Rick Carey, Martin López-Zubero, Brad Bridgewater Lillian Watson, Ulrike Richter
100m schoolslag Don McKenzie, Duncan Goodhew, Steve Lundquist Catherine Carr, Hannelore Anke, Tania Dangalakova
200m schoolslag Frederick Holman, Walther Bathe, Robert Skelton, Yoshiyuki Tsuruta, Yoshiyuki Tsuruta, Tetsuo Hamuro, Joseph Verdeur, John Davies, Masaru Furukawa, Bill Mulliken, Ian O'Brien, Victor Davis, József Szabó, Lucy Morton, Hildegard Schrader, Clare Dennis, Hideko Maehata, Ursula Happe, Anita Lonsbrough, Sharon Wichman, Marina Koshevaya, Lina Kačiušytė, Anne Ottenbrite, Silke Hörner, Kyoko Iwasaki
100m vlinderslag Compleet Shelley Mann, Carolyn Schuler, Sharon Stouder, Lyn McClements, Caren Metschuck, Mary Meagher, Hong Qian
200m vlinderslag William Yorzyk,Michael Troy, Kevin Berry, Mike Bruner, Sergey Fesenko, Jon Sieben, Melvin Stewart Andrea Pollack, Ines Geißler, Mary Meagher, Kathleen Nord, Summer Sanders
50m vrije slag Compleet Wenyi Yang
100m vrije slag Charles Daniels, Jon Henricks, John Devitt, Mike Wenden, Jim Montgomery, Rowdy Gaines Ethel Lackie, Albina Osipowich, Katalin Szöke, Jan Henne, Barbara Krause, Nancy Hogshead, Carrie Steinseifer, Zhuang Yong
200m vrije slag Frederick Lane, Mike Wenden, Bruce Furniss Debbie Meyer, Barbara Krause, Mary Wayte, Nicole Haislett
400m vrije slag Otto Scheff, Henry Taylor, George Hodgson, Norman Ross, Jack Medica, Murray Rose, Michael Burton, Brad Cooper, George DiCarlo Valéria Gyenge, Lorraine Crapp, Virginia Duenkel, Debbie Meyer, Petra Thümer, Brooke Bennett
1500m/800m vrije slag Henry Taylor, George Hodgson, Norman Ross, Andrew Charlton, Kusuo Kitamura, Noboru Terada, Ford Konno, Murray Rose, John Konrads, Robert Windle, Michael Burton, Mike O'Brien Debbie Meyer, Keena Rothhammer, Petra Thümer, Michelle Ford, Brooke Bennett
200m wisselslag Attila Czene Claudia Kolb, Tracy Caulkins, Lin Li
400m wisselslag Richard Roth, Rod Strachan, Aleksandr Sidorenko Donna de Varona, Claudia Kolb, Gail Neall, Ulrike Tauber, Petra Schneider, Tracy Caulkins
Openwaterzwemmen Compleet Compleet
Zwemmen overig Ioannis Malokinis, Paul Neumann, Frederick Lane, Charles de Vendeville, Emil Rausch, Charles Daniels, Leo Goodwin, Louis Handley, Georg Zacharias, Walter Bathe Compleet

Voormalige sportenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Cricket Compleet -
Croquet Compleet -
Jeu de paume Compleet -
Lacrosse Compleet -
Motorbootracen Compleet -
Pelota Compleet -
Polo John Beresford, Denis St. George Daly, Alfred Rawinson, Foxhall Parker Keene, Frank Mackey, Charles Darley Miller, George Arthur Miller, Patteson Nickalls, Herbert Haydon Wilson, Vivian Lockett, Teignmouth Melville, Arturo Kenny, Juan Miles, Guillermo Naylor, Juan Nelson, Enrique Padilla, Manuel Andrada, Roberto Cavanagh, Louis Duggan, Andrés Gazzotti -
Rackets Compleet -
Rogue Charles Jacobus -
Touwtrekken August Nilsson, Gustaf Söderström, Karl Gustaf Staaf, Oscar Olson, Sidney Johnson, Henry Seiling, Conrad Magnusson, Patrick Flanagan, Edward Barrett, H. Duke, Frederick W. Goodfellow, Frederick Humphreys, William Hirons, Albert Ireton, Frederick Merriman, Edwin Mills, John James Shepherd, Arvid Andersson, Adolf Bergman, Johan Edman, Erik Algot Fredriksson, August Gustafsson, Carl Jonsson, Erik Larsson, Herbert Lindström, George Canning, Frederick Holmes, John Sewell, Harry Stiff, Ernest Thorn -

Olympische WinterspelenBewerken

AlpineskiënBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Afdaling Compleet (2 jul 2008) Compleet (4 jul 2008)
Combinatie Compleet (2 jul 2008) Compleet (4 jul 2008)
Reuzenslalom Compleet (2 jul 2008) Compleet (4 jul 2008)
Slalom Compleet (2 jul 2008) Compleet (4 jul 2008)
Super-g Compleet (2 jul 2008) Compleet (4 jul 2008)
Landenwedstrijd Compleet (3 november 2018)

BiatlonBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Achtervolging Compleet Compleet
Estafette Compleet Compleet
Individueel Compleet Compleet
Massastart Compleet Compleet
Sprint Compleet Compleet
Gemengde Estafette Compleet
Militaire patrouille Compleet -

BobsleeënBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
2-bob Compleet Compleet
4-bob Compleet -

CurlingBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Andres, Hürlimann, Lörtscher, Müller, Perren, Davanger, Nergård, Ramsfjell, Trulsen, Vågberg,Adam, Gushue, Howard, Korab, Nichols, Enright, Hebert, Kennedy, Martin, Morris, Flaxey, Fry, Jacobs, E. Harnden, R. Harnden, Shuster, George, Hamilton, Landsteiner, Polo Betker, Ford, Gudereit, McCusker, Schmirler, Knox, MacDonald, Martin, Morton, Rankin, Bergman, Lindahl, Lund, Svärd, Bergman, Svärd, McEwen, Officer, Wall, Mabergs, McManus, Wåhlin
Gemengd Dubbel John Morris

FreestyleskiënBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Aerials Compleet Compleet
Halfpipe Compleet Compleet
Moguls Compleet Compleet
Ski cross Compleet Compleet
Slopestyle Compleet Compleet

IJshockeyBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Sergej Baoetin, Igor Boldin, Nikolaj Borsjtsjevski, Vjatsjeslav Boetsajev, Jevgeni Davydov, Darius Kasparaitis, Joeri Chmyljov, Andrej Kovalenko, Aleksej Kovaljov, Vladimir Malachov, Dmitri Mironov, Vitali Prochorov, Michail Sjtalenkov, Andrej Trefilov, Aleksej Zjamnov, Dmitri Joesjkevitsj, Aleksej Zjitnik, Sergej Zoebov, Håkan Algotsson, Christian Due-Boje, Patrik Juhlin, Leif Rohlin, Magnus Svensson, Roger Hansson, Håkan Loob, Fredrik Stillman, Stefan Örnskog, Niklas Eriksson, Daniel Rydmark, Jonas Bergkvist, Kenny Jönsson, Jörgen Jönsson, Charles Berglund, Andreas Dackell, Roger Johansson, Tommy Salo, Patric Kjellberg, Josef Beránek, Jan Čaloun, Jiří Dopita, Roman Hamrlík, Milan Hejduk, František Kučera, Robert Lang, David Moravec, Pavel Patera, Libor Procházka, Martin Procházka, Robert Reichel, Martin Ručinský, Vladimír Růžička, Jiří Šlégr, Richard Šmehlík, Martin Straka, Jaroslav Špaček, Petr Svoboda, Ed Jovanovski, Curtis Joseph, Simon Gagné, Chris Pronger, Mike Peca, Owen Nolan, Joe Nieuwendyk, Adam Foote, Theo Fleury, Eric Brewer, Rob Blake, Steve Yzerman, Ryan Smyth, Brendan Shanahan, Al MacInnis, Henrik Lundqvist, Mikael Tellqvist, Christian Bäckman, Niclas Hävelid, Niklas Kronwall, Nicklas Lidström, Mattias Öhlund, Ronnie Sundin, Daniel Tjärnqvist, Daniel Alfredsson, P. J. Axelsson, Mika Hannula, Tomas Holmström, Fredrik Modin, Samuel Påhlsson, Mikael Samuelsson, Daniel Sedin, Patrice Bergeron, Dan Boyle, Drew Doughty, Dany Heatley, Duncan Keith, Roberto Luongo, Brenden Morrow, Rick Nash, Corey Perry, Mike Richards, Brent Seabrook, Jonathan Toews, Shea Weber, Jamie Benn, Jay Bouwmeester, Jeff Carter, Matt Duchene, Dan Hamhuis, Chris Kunitz, Alex Pietrangelo, Carey Price, Patrick Sharp, Mike Smith, P. K. Subban, John Tavares, Marc-Édouard Vlasic, Sergei Andronov, Alexander Barabanov, Pavel Datsjoek, Vladislav Gavrikov, Nikita Goesev, Michail Grigorenko,Jegor Jakovlev, Ilja Kabloekov, Sergei Kalinin, Kirill Kaprizov, Bogdan Kiselevitsj, Vasili Kosjetsjkin, Ilja Kovaltsjoek, Alexei Martsjenko, Sergei Mozjakin, Nikita Nesterov, Nikolai Prochorkin, Igor Sjestjorkin, Vadim Sjipatsjyov, Sergei Sjirokov, Ilja Sorokin, Ivan Telegin, Vjatsjeslav Voinov, Artjom Zoeb, Andrei Zoebarev

Chris Bailey, Laurie Baker, Alana Blahoski, Lisa Brown, Karyn Bye, Colleen Coyne, Sara DeCosta, Tricia Dunn, Cammi Granato, Katie King, Shelley Looney, Sue Merz, Allison Mleczko, Tara Mounsey, Vicki Movsessian, Angela Ruggiero, Jenny Schmidgall, Sarah Tueting, Gretchen Ulion, Sandra Whyte, Sami Jo Small, Becky Kellar, Colleen Sostorics, Thérèse Brisson, Cherie Piper, Cheryl Pounder, Lori Dupuis, Caroline Ouellette, Danielle Goyette, Jayna Hefford, Jennifer Botterill, Dana Antal, Kelly Béchard, Tammy Shewchuk, Kim St-Pierre, Vicky Sunohara, Isabelle Chartrand, Cassie Campbell, Geraldine Heaney, Meghan Agosta, Gillian Apps, Gillian Ferrari, Gina Kingsbury, Charline Labonté, Carla MacLeod, Sarah Vaillancourt, Katie Weatherston, Tessa Bonhomme, Haley Irwin, Rebecca Johnston, Meaghan Mikkelson, Marie-Philip Poulin, Catherine Ward, Cayla Barnes, Mélodie Daoust, Laura Fortino, Brianne Jenner, Geneviève Lacasse, Jocelyne Larocque, Lauriane Rougeau, Natalie Spooner, Jennifer Wakefield, Tara Watchorn, Kacey Bellamy, Hannah Brandt, Dani Cameranesi, Brianna Decker, Meghan Duggan, Kali Flanagan, Nicole Hensley, Megan Keller, Amanda Kessel, Gigi Marvin, Sidney Morin, Amanda Pelkey, Emily Pfalzer, Alex Rigsby, Haley Skarupa, Lee Stecklein

KunstrijdenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Individueel Compleet (2018) Compleet (2018)
Paren Compleet (2018)
Ijsdansen Compleet (2018)
Landenwedstrijd Compleet (2018)

LanglaufenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
15km / 10km Compleet (17 augustus 2018) Compleet (10 oktober 2018)
50km / 30km Compleet (8 april 2018) Compleet (11 oktober 2018)
Achtervolging Compleet (17 augustus 2018) Compleet (14 november 2018)
Estafette Compleet (23 maart 2019) Compleet (23 maart 2019)
Sprint Compleet (27 januari 2008) Compleet (21 november 2018)
Team sprint Compleet (17 augustus 2018) Compleet (23 december 2008)
Middenafstand Compleet (25 augustus 2018) Compleet (23 maart 2019)

Noordse combinatieBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Individueel Compleet -
Sprint Compleet -
Estafette Compleet -

RodelenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Individueel Compleet Compleet
Dubbel Compleet
Estafette
Compleet

SchaatsenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
500m Compleet Compleet
1000m Compleet Compleet
1500m Compleet Compleet
5000m / 3000m Compleet Compleet
10000m / 5000m Compleet Compleet
Achtervolging Compleet Compleet
Massastart Compleet Compleet

SchansspringenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Grote schans individueel Compeet -
Kleine schans individueel Compeet Compeet
K120 team Compeet -

ShorttrackBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
500m Compleet Compleet
1000m Compleet Compleet
1500m Compleet Compleet
5000m / 3000m relay Compleet Compleet

SkeletonBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Compleet Compleet

SnowboardenBewerken

Onderdeel Olympisch kampioenen zonder artikel
Heren Dames
Big air Compleet Compleet
Cross Compleet Compleet
Halfpipe Compleet Compleet
Parallel reuzenslalom Compleet Compleet
Slopestyle Compleet Compleet