Hoofdmenu openen

Deze pagina geeft een overzicht van de UAE Team Emirates UCI World Tour wielerploeg in 2019.

AlgemeenBewerken

RennersBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2018
Fabio Aru 03-07-1990   Italië
Tom Bohli 17-01-1994   Zwitserland BMC Racing Team
Sven Erik Bystrøm 21-01-1992   Noorwegen
Simone Consonni 12-09-1994   Italië
Valerio Conti 30-03-1993   Italië
Rui Costa 05-10-1986   Portugal
Kristijan Đurasek 26-07-1987   Kroatië
Roberto Ferrari 09-03-1983   Italië
Fernando Gaviria 19-08-1994   Colombia Quick-Step Floors
Sergio Henao 05-08-1993   Colombia Team Sky
Alexander Kristoff 05-07-1987   Noorwegen
Vegard Stake Laengen 07-02-1989   Noorwegen
Marco Marcato 11-02-1984   Italië
Daniel Martin 20-08-1986   Ierland
Yousif Mirza 08-10-1988   Verenigde Arabische Emiraten
Sebastián Molano 04-11-1994   Colombia Manzana Postobón Team
Manuele Mori 09-08-1980   Italië
Cristian Camilo Muñoz 20-03-1996   Colombia Coldeportes Zenu Sello Rojo
Ivo Oliveira 05-09-1996   Portugal Hagens Berman Axeon
Rui Oliveira 05-09-1996   Portugal Hagens Berman Axeon
Simone Petilli 04-05-1993   Italië
Jasper Philipsen 02-03-1998   België Hagens Berman Axeon
Tadej Pogačar 21-09-1998   Slovenië Ljubljana Gusto Xaurum
Jan Polanc 06-10-1992   Slovenië
Edward Ravasi 05-06-1994   Italië
Aljaksandr Raboesjenka 12-10-1995   Wit-Rusland
Rory Sutherland 08-02-1982   Australië
Oliviero Troia 01-09-1994   Italië
Diego Ulissi 15-07-1989   Italië

VertrokkenBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2019
Anass Aït El Abdia 21-03-1993   Marokko VIB Sports
Darwin Atapuma 15-01-1988   Colombia Cofidis, Solutions Crédits
Matteo Bono 11-11-1983   Italië gestopt
Filippo Ganna 25-07-1996   Italië Team Sky
Przemysław Niemiec 11-04-1980   Polen gestopt
Ben Swift 05-11-1987   Verenigd Koninkrijk Team Sky

OverwinningenBewerken

Nationale kampioenschappen wielrennen
Slovenië - tijdrit: Tadej Pogačar
Verenigde Arabische Emiraten - wegwedstrijd: Yousif Mirza

Tour Down Under
5e etappe: Jasper Philipsen
Ploegenklassement *1)
Ronde van San Juan
1e etappe: Fernando Gaviria
4e etappe: Fernando Gaviria
Tour Colombia
3e etappe: Juan Sebastián Molano
Ronde van Oman
1e etappe: Alexander Kristoff
Ronde van de Algarve
2e etappe: Tadej Pogačar
Eindklassement: Tadej Pogačar
Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten
2e etappe: Fernando Gaviria
Gent-Wevelgem
Alexander Kristoff
Ronde van het Baskenland
Jongerenklassement: Tadej Pogačar
Ronde van Italië
3e etappe: Fernando Gaviria
Ronde van Californië
6e etappe: Tadej Pogačar
Eindklassement: Tadej Pogačar
Jongerenklassement: Tadej Pogačar
Ronde van Noorwegen
5e etappe: Alexander Kristoff
Eindklassement: Alexander Kristoff
Puntenklassement: Alexander Kristoff
GP Lugano
Diego Ulissi
GP Kanton Aargau
Alexander Kristoff
Ronde van Slovenië
3e etappe: Diego Ulissi
Eindklassement: Diego Ulissi
Jongerenklassement: Tadej Pogačar
Ploegenklassement: *2)
Ronde van Duitsland
2e etappe: Alexander Kristoff
Ronde van Spanje
9e etappe: Tadej Pogačar
13e etappe: Tadej Pogačar
20e etappe: Tadej Pogačar
Coppa Agostoni
Aljaksandr Raboesjenka

*1) Ploeg Tour Down Under: Bystrøm, Ivo Oliveira, Philipsen, Pogačar, Polanc, Sutherland, Ulissi
*2) Ploeg Ronde van Slovenië: Consonni, Marcato, Oliveira, Pogačar, Polanc, Ulissi