Hoofdmenu openen

Deze pagina geeft een overzicht van de Team Saxo Bank-wielerploeg in 2010.

AlgemeenBewerken

Sponsor: Saxo Bank
Algemeen manager: Bjarne Riis
Ploegleiders: Dan Frost, Bradley McGee, Lars Michaelsen, Torsten Schmidt
Fietsmerk: Specialized

RennersBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2009
Jonathan Bellis 16-08-1988   Verenigd Koninkrijk
Matti Breschel 31-08-1984   Denemarken
Fabian Cancellara 18-03-1981   Zwitserland
Baden Cooke 12-10-1978   Australië Vacansoleil
Laurent Didier 19-07-1984   Luxemburg Team Designa Køkken
Jakob Fuglsang 22-03-1985   Denemarken
Juan José Haedo 26-01-1981   Argentinië
Lucas Sebastian Haedo 18-04-1983   Argentinië
Frank Høj 04-01-1973   Denemarken
Jonas Aaen Jørgensen 20-04-1986   Denemarken Team Capinordic
Dominic Klemme 31-10-1986   Duitsland
Kasper Klostergaard 22-05-1983   Denemarken
Gustav Larsson 20-09-1980   Zweden
Anders Lund 14-02-1985   Denemarken
Jarosław Marycz 17-04-1987   Polen
Michael Mørkøv 30-04-1985   Denemarken
Stuart O'Grady 06-08-1973   Australië
Richie Porte 30-01-1985   Australië Praties
Alex Rasmussen 09-06-1984   Denemarken
Andy Schleck 10-06-1985   Luxemburg
Fränk Schleck 15-04-1980   Luxemburg
Chris Anker Sørensen 05-09-1984   Denemarken
Nicki Sørensen 14-05-1975   Denemarken
André Steensen 12-10-1987   Denemarken
Jens Voigt 17-09-1971   Duitsland

Belangrijke overwinningenBewerken

Jayco Bay Cycling Classic
4e etappe: Baden Cooke
Ronde van Oman
Eindklassement: Fabian Cancellara
Ronde van Andalusië
4e etappe: Alex Rasmussen
Dwars door Vlaanderen
Winnaar: Matti Breschel
Ronde van Catalonië
4e etappe: Jens Voigt
7e etappe: Juan José Haedo
E3 Prijs Vlaanderen
Winnaar: Fabian Cancellara
Ronde van Vlaanderen
Winnaar: Fabian Cancellara
Rund um Köln
Winnaar: Juan José Haedo
Parijs-Roubaix
Winnaar: Fabian Cancelarra
Ronde van Romandië
3e etappe: Richie Porte
GP Herning
Winnaar: Alex Rasmussen
Vierdaagse van Duinkerken
1e etappe: Alex Rasmussen
3e etappe: Alex Rasmussen
Ronde van Italië
8e etappe: Chris Anker Sørensen
21e etappe: Gustav Larsson
Jongerenklassement: Richie Porte
Ronde van Luxemburg
2e etappe: Fränk Schleck
Critérium du Dauphiné
2e etappe: Juan José Haedo
Ronde van Zwitserland
1e etappe: Fränk Schleck
13e etappe: Fränk Schleck
Eindklassement: Fränk Schleck
Nationale kampioenschappen
Zweden (tijdrit): Gustav Larsson
Ronde van Madrid
1e etappe: Gustav Larsson
Ronde van Frankrijk
Proloog: Fabian Cancelarra
8e etappe: Andy Schleck
17e etappe: Andy Schleck
19e etappe (tijdrit): Fabian Cancelarra
Jongerenklassement: Andy Schleck
Ronde van Denemarken
3e etappe: Matti Breschel
Eindklassement: Jakob Fuglsang
Ronde van de Limousin
4e etappe: Gustav Larsson
Eindklassement: Gustav Larsson
Wereldkampioenschappen
Wegtijdrit: Fabian Cancelarra