Hoofdmenu openen
Quick Step in 2010

Deze pagina geeft een overzicht van de Quick Step-wielerploeg in 2010.

Inhoud

AlgemeenBewerken

RennersBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2009/Contract
Carlos Barredo 05-06-1981   Spanje
Tom Boonen 15-10-1980   België
Dario Cataldo 17-03-1985   Italië
Sylvain Chavanel 30-06-1979   Frankrijk
Dries Devenyns 22-07-1983   België
Stijn Devolder 26-08-1979   België
Kevin De Weert 27-05-1982   België
Addy Engels 16-06-1977   Nederland
Mauro Facci 11-05-1982   Italië
Kurt Hovelynck 02-06-1981   België
Kevin Hulsmans 11-04-1978   België
Iljo Keisse 21-12-1982   België Geen
Andrej Koenitski 02-07-1984   Wit-Rusland
Thomas Kvist 18-08-1987   Denemarken
Nikolas Maes 09-04-1986   België Topsport Vlaanderen
Davide Malacarne 11-07-1987   Italië
Jérôme Pineau 02-01-1980   Frankrijk
Francesco Reda 19-11-1982   Italië
Branislaw Samojlaw 25-05-1985   Wit-Rusland
Kevin Seeldraeyers 12-09-1986   België
Andreas Stauff 22-01-1987   Duitsland Team Kuota - Senges
Matteo Tosatto 14-05-1974   Italië
Jurgen Van De Walle 09-02-1977   België
Kevin Van Impe 19-04-1981   België
Marco Velo 19-03-1974   Italië
Wouter Weylandt 27-09-1984   België
Maarten Wynants 13-05-1982   België
Stagiairs
Fréderique Robert (stagiair) 25-01-1989   België
Guillaume Van Keirsbulck (stagiair) 14-02-1991   België

Belangrijke overwinningen op de wegBewerken

Ronde van Qatar
3e etappe: Tom Boonen
5e etappe: Tom Boonen
Ronde van Oman
5e etappe: Tom Boonen
Tirreno-Adriatico
2e etappe: Tom Boonen
Ronde van Catalonië
2e etappe: Davide Malacarne
Ronde van Italië
3e etappe: Wouter Weylandt
5e etappe: Jérôme Pineau
Ronde van België
Eindklassement: Stijn Devolder
Gullegem Koerse
Winnaar: Wouter Weylandt
Halle-Ingooigem
Winnaar: Jurgen Van De Walle
NK wielrennen
België: wegwedstrijd: Stijn Devolder
België: wegtijdrit: Stijn Devolder
Wit-Rusland: wegtijdrit: Branislaw Samojlaw
Ronde van Frankrijk
2e etappe: Sylvain Chavanel
7e etappe: Sylvain Chavanel
Ronde van Spanje
15e etappe: Carlos Barredo
GP Briek Schotte
Winnaar: Kevin Van Impe
Circuit Franco-Belge
4e etappe: Wouter Weylandt

Overwinningen op de pisteBewerken

Zesdaagse van Rotterdam
Winnaar: Iljo Keisse (en Danny Stam)
Zesdaagse van Vlaanderen-Gent
Winnaar: Iljo Keisse (en Peter Schep)
Belgisch kampioenschap baanwielrennen
Ploegkoers: Iljo Keisse
Derny: Iljo Keisse
Scratch: Iljo Keisse