Sjabloon:Tabelrij treinserie 4800
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
4800 | Sprinter (NS) | Amsterdam Centraal – Haarlem – Alkmaar – Hoorn | Rijdt vanaf 20:00 uur één keer per uur tussen Alkmaar en Hoorn. |
Alle Stations:
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
4800 | Sprinter (NS) | Amsterdam Centraal – Amsterdam Sloterdijk – Halfweg-Zwanenburg – Haarlem Spaarnwoude – Haarlem – Bloemendaal – Santpoort Zuid – Santpoort Noord – Driehuis – Beverwijk – Heemskerk – Uitgeest – Castricum – Heiloo – Alkmaar – Alkmaar Noord – Heerhugowaard – Obdam – Hoorn | Rijdt vanaf 20:00 uur één keer per uur tussen Alkmaar en Hoorn. |