Hoofdmenu openen

Schermen op de Olympische Zomerspelen 2000

sportevenement op de Olympische Spelen

Schermen is een van de sporten die beoefend werden tijdens de Olympische Zomerspelen 2000 in Sydney.

Inhoud

HerenBewerken

floret individueelBewerken

rang sporter(s) land
  Kim Young-ho   KOR
  Ralf Bißdorf   GER
  Dmitri Sjevtsjenko   RUS
4 Jean-Noël Ferrari   FRA
5 Salvatore Sanzo   ITA
6 Sergei Goloebitsky   UKR
7 Richard Breutner   GER
8 Márk Marsi   HUN

floret teamBewerken

rang sporter(s) land
  Jean-Noël Ferrari
Lionel Plumenail
Brice Guyart
Patrice Lhotellier
  FRA
  Dong Zhaozhi
Wang Haibin
Ye Chong
Zhang Jie
  CHN
  Salvatore Sanzo
Matteo Zennaro
Daniele Crosta
Gabriele Magni
  ITA
4 Adam Krzesiński
Ryszard Sobczak
Sławomir Mocek
  POL
5 Sergei Goloebitsky
Oleksij Bryzgalov
Oleksij Kroegljak
  UKR
6 Ralf Bißdorf
Richard Breutner
Wolfgang Wienand
David Hausmann
  GER
7 Elvis Gregory Gil
Óscar García Pérez
Rolando Tucker León
  CUB
8 Dmitri Sjevtsjenko
Ilgar Mamedov
Andrej Dejev
Aleksandr Lakatosj
  RUS

degen individueelBewerken

rang sporter(s) land
  Pavel Kolobkov   RUS
  Hugues Obry   FRA
  Lee Sang-ki   KOR
4 Marcel Fischer   SUI
5 Péter Vánky   SWE
6 Ivan Trevejo Pérez   CUB
7 Éric Srecki   FRA
8 Zhao Gang   CHN

degen teamBewerken

rang sporter(s) land
  Angelo Mazzoni
Paolo Milanoli
Maurizio Randazzo
Alfredo Rota
  ITA
  Jean-François di Martino
Robert Leroux
Hugues Obry
Éric Srecki
  FRA
  Nelson Loyola Torriente
Candido Alberto Maya
Carlos Pedroso Curiel
Ivan Trevejo Pérez
  CUB
4 Yang Roy-Sung
Lee Sang-Yup
Lee Sang-ki
  KOR
5 Arnd Schmitt
Jörg Fiedler
Daniel Strigel
Marc Steifensand
  GER
6 Vitali Zakharov
Vitali Moerasjko
Vladimir Psjenikin
  BLR
7 Iván Kovács
Attila Fekete
Márk Marsi
  HUN
8 Nick Heffernan
Luc Cartillier
Gerard Adams
  AUS

sabel individueelBewerken

rang sporter(s) land
  Mihai Covaliu   ROU
  Mathieu Gourdain   FRA
  Wiradech Kothny   GER
4 Domonkos Ferjancsik   HUN
5 Damien Touya   FRA
6 Aleksej Frossin   RUS
7 Tonhi Terenzi   ITA
8 Victor Găureanu   ROU

sabel teamBewerken

rang sporter(s) land
  Sergej Tsjarikov
Aleksej Diatsjenko
Aleksej Frossin
  RUS
  Mathieu Gourdain
Julien Pillet
Cedric Seguin
  FRA
  Dennis Bauer
Wiradech Kothny
Eero Lehmann
  GER
4 Mihai Covaliu
Florin Lupeică
Victor Găureanu
  ROU
5 Zsolt Nemcsik
Domonkos Ferjancsik
Péter Takács
  HUN
6 Vadim Goettsajt
Vladimir Loekasjenko
Vladimir Kaljoezhnii
  UKR
7 Marcin Sobala
Norbert Jaskot
Rafał Sznajder
  POL
8 Raffaello Caserta
Luigi Tarantino
Giampiero Pastore
  ITA

DamesBewerken

floret individueelBewerken

rang sporter(s) land
  Valentina Vezzali   ITA
  Rita König   GER
  Giovanna Trillini   ITA
4 Laura Cârlescu Badea   ROU
5 Xiao Aihua   CHN
6 Diana Bianchedi   ITA
7 Aida Mohamed   HUN
8 Réka Szabó   ROU

floret teamBewerken

rang sporter(s) land
  Diana Bianchedi
Annamaria Giacometti
Giovanna Trillini
Valentina Vezzali
  ITA
  Sylwia Gruchała
Magdalena Mroczkiewicz
Anna Rybicka
Barbara Wolnicka
  POL
  Sabine Bau
Rita König
Gesine Schiel
Monika Weber
  GER
4 Ann Marsh
Felicia Zimmermann
Iris Zimmermann
  USA
5 Svetlana Bojko
Jekaterina Joesjeva
Olga Sjarkova
  RUS
6 Edina Knapek
Aida Mohamed
Gabriella Lantos
  HUN
7 Xiao Aihua
Yuan Li
Zhang Lei
Meng Jie
  CHN
8 Olena Koltsova
Olga Lelejko
Ljoedmila Vasyljeva
  UKR

degen individueelBewerken

rang sporter(s) land
  Tímea Nagy   HUN
  Gianna Hablützel-Bürki   SUI
  Laura Flessel-Colovic   FRA
4 Tatjana Logoenova   RUS
5 Valérie Barlois-Leroux   FRA
6 Zuleydis Ortiz   CUB
7 Margherita Zalaffi   ITA
8 Claudia Bokel   GER

degen teamBewerken

rang sporter(s) land
  Karina Aznavoerjan
Oksana Jermakova
Tatjana Logoenova
Marija Masina
  RUS
  Gianna Hablützel-Bürki
Sophie Lamon
Diana Romagnoli
Tabea Steffen
  SUI
  Li Na
Qin Liang
Yinqinq Liu
Shaoqi Yang
  CHN
4 Tímea Nagy
Ildikó Mincza
Gyöngyi Szalay
  HUN
5 Laura Flessel-Colovic
Valérie Barlois-Leroux
Sophie Moressée-Pichot
Sangita Tripathi
  FRA
6 Imke Duplitzer
Claudia Bokel
Katja Nass
  GER
7 Zuleydis Ortiz
Mirayda García
Tamara Esterí Almeida
  CUB
8 Silvia Lesoil
Ragnhild Andenæs
Margrethe Mørch
  NOR

MedaillespiegelBewerken

rang land   goud   zilver   brons totaal
1   Italië 3 0 2 5
2   Rusland 3 0 1 4
3   Frankrijk 1 4 1 6
4   Zuid-Korea 1 0 1 2
5   Hongarije 1 0 0 1
  Roemenië 1 0 0 1
7   Duitsland 0 2 3 5
8   Zwitserland 0 2 0 2
9   China 0 1 1 2
10   Polen 0 1 0 1
11   Cuba 0 0 1 1
totaal 10 10 10 30

Externe linksBewerken