Hoofdmenu openen

Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2014 - Teamsprint vrouwen

sportevenement op de Olympische Spelen

De teamsprint (klassieke stijl) voor vrouwen tijdens de Olympische Winterspelen 2014 vindt plaats op 19 februari 2014 in het Laura langlauf & biatloncentrum in Krasnaja Poljana. Regerend olympisch kampioen is de Duitsland, in 2010 werd de teamsprint afgewerkt in de vrije stijl.

Teamsprint vrouwen
Gehouden in Vlag van Rusland Sotsji
Jaar 2014
Data 19 februari
Sport Langlaufen
Accommodatie(s) Laura langlauf & biatloncentrum
Deelnemers 32 atleten uit 16 landen
Medailles
Goud  Ingvild Flugstad Østberg
 Marit Bjørgen
 Vlag van Noorwegen Noorwegen
Zilver  Aino-Kaisa Saarinen
 Kerttu Niskanen
 Vlag van Finland Finland
Brons  Ida Ingemarsdotter
 Stina Nilsson
 Vlag van Zweden Zweden
Vorige: 2010     Volgende: 2018
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen
Langlaufen
op de
Olympische Winterspelen 2014
Pictogram langlaufen
Individueel
Sprint mannen vrouwen
Klassiek mannen vrouwen
Skiatlon mannen vrouwen
Vrije stijl mannen vrouwen
Team
Teamsprint mannen vrouwen
Estafette mannen vrouwen

Inhoud

TijdschemaBewerken

Datum Lokale tijd MET Ronde
19 februari 13:15 10:15 Kwalificatie
15:45 12:45 Finale

UitslagBewerken

Halve finalesBewerken

Heat 1
# Bib Land Namen Tijd Opm.
1 1   Noorwegen Ingvild Flugstad Østberg
Marit Bjørgen
16:43.45 Q
2 3   Zweden Ida Ingemarsdotter
Stina Nilsson
16:48.76 Q
3 2   Verenigde Staten Sophie Caldwell
Kikkan Randall
16:51.36 LL
4 7   Zwitserland Bettina Gruber
Seraina Boner
17:02.14 LL
5 6   Canada Perianne Jones
Daria Gaiazova
17:09.13
6 5   Frankrijk Aurore Jéan
Célia Aymonier
17:10.07
7 4   Italië Ilaria Debertolis
Gaia Vuerich
17:35.98
8 8   China Man Dandan
Li Hongxue
17:40.90
9 9   Kazachstan Jelena Kolomina
Anastassia Slonova
17:49.66
Heat 2
# Bib Land Namen Tijd Opm.
1 11   Finland Aino-Kaisa Saarinen
Kerttu Niskanen
16:42.15 Q
2 13   Polen Sylwia Jaśkowiec
Justyna Kowalczyk
16:49.43 Q
3 14   Rusland Anastasia Dotsenko
Joelia Ivanova
16:49.61 LL
4 12   Duitsland Stefanie Böhler
Denise Herrmann
16:58.98 LL
5 15   Oostenrijk Katerina Smutna
Teresa Stadlober
16:59.50 LL
6 10   Slovenië Alenka Čebašek
Katja Višnar
17:00.32 LL
7 16   Slowakije Alena Procházková
Daniela Kotschová
18:51.94
17   Oekraïne Marina Lisogor
Kateryna Serdjoek
DNS

FinaleBewerken

# Bib Land Namen Tijd Verschil
  1   Noorwegen Ingvild Flugstad Østberg
Marit Bjørgen
16:04.05
  11   Finland Aino-Kaisa Saarinen
Kerttu Niskanen
16:13.14 +9.09
  3   Zweden Ida Ingemarsdotter
Stina Nilsson
16:23.82 +19.77
4 12   Duitsland Stefanie Böhler
Denise Herrmann
16:24.97 +20.94
5 13   Polen Sylwia Jaśkowiec
Justyna Kowalczyk
16:35.54 +31.49
6 14   Rusland Anastasia Dotsenko
Joelia Ivanova
16:44.91 +40.86
7 7   Zwitserland Bettina Gruber
Seraina Boner
16:45.47 +41.42
8 2   Verenigde Staten Sophie Caldwell
Kikkan Randall
16:48.08 +44.03
9 15   Oostenrijk Katerina Smutna
Teresa Stadlober
16:49.16 +45.11
10 10   Slovenië Alenka Čebašek
Katja Višnar
16:57.98 +53.93

BronvermeldingBewerken