Hoofdmenu openen

Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2014 - Estafette vrouwen

sportevenement op de Olympische Spelen

De 4×5 kilometer estafette voor vrouwen tijdens de Olympische Winterspelen 2014 vond plaats op 15 februari 2014 in het Laura langlauf & biatloncentrum in Krasnaja Poljana. Regerend olympisch kampioen was Noorwegen.

4×5 km estafette vrouwen
Gehouden in Vlag van Rusland Sotsji
Jaar 2014
Data 15 februari
Sport Langlaufen
Accommodatie(s) Laura langlauf & biatloncentrum
Deelnemers 56 atleten uit 14 landen
Medailles
Goud  Ida Ingemarsdotter
 Emma Wikén
 Anna Haag
 Charlotte Kalla
 Vlag van Zweden Zweden
Zilver  Anne Kyllönen
 Aino-Kaisa Saarinen
 Kerttu Niskanen
 Krista Lähteenmäki
 Vlag van Finland Finland
Brons  Nicole Fessel
 Stefanie Böhler
 Claudia Nystad
 Denise Herrmann
 Vlag van Duitsland Duitsland
Vorige: 2010     Volgende: 2018
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen
Langlaufen
op de
Olympische Winterspelen 2014
Pictogram langlaufen
Individueel
Sprint mannen vrouwen
Klassiek mannen vrouwen
Skiatlon mannen vrouwen
Vrije stijl mannen vrouwen
Team
Teamsprint mannen vrouwen
Estafette mannen vrouwen

De eerste twee lopers van elk team werkten vijf kilometer af in de klassieke stijl, de nummers drie en vier liepen in de vrije stijl.

TijdschemaBewerken

Datum Lokale tijd MET
15 februari 14:00 11:00

UitslagBewerken

# Bib Land
Namen
Tijd Verschil
  2   Zweden
Ida Ingemarsdotter
Emma Wikén
Anna Haag
Charlotte Kalla
53:02.7
14:09.8
14:02.3
12:40.2
12:10.4
  5   Finland
Anne Kyllönen
Aino-Kaisa Saarinen
Kerttu Niskanen
Krista Lähteenmäki
53:03.2
14:21.2
13:51.3
12:14.4
12:36.6
+0.5
  7   Duitsland
Nicole Fessel
Stefanie Böhler
Claudia Nystad
Denise Herrmann
53:03.6
14:13.4
13:59.9
12:19.1
12:31.2
+0.9
4 6   Frankrijk
Aurore Jéan
Célia Aymonier
Anouk Faivre Picon
Coraline Hugue
53:47.7
14:12.1
14:13.8
12:34.5
12:47.3
+45.0
5 1   Noorwegen
Heidi Weng
Therese Johaug
Astrid Uhrenholdt Jacobsen
Marit Bjørgen
53:56.3
14:12.0
14:13.5
12:34.5
12:56.3
+53.6
6 3   Rusland
Joelia Ivanova
Olga Koezjoekova
Natalja Zjoekova
Joelia Tsjekaleva
54:06.3
14:05.5
14:37.2
12:34.9
12:48.7
+1:03.6
7 9   Polen
Kornelia Kubińska
Justyna Kowalczyk
Sylwia Jaśkowiec
Paulina Maciuszek
54:38.9
14:37.4
13:47.7
12:34.2
13:39.6
+1:36.2
8 8   Italië
Virginia De Martin Topranin
Elisa Brocard
Marina Piller
Ilaria Debertolis
55:19.9
14:26.9
14:49.4
12:43.9
13:20.7
+2:17.2
9 4   Verenigde Staten
Kikkan Randall
Sadie Bjornsen
Elizabeth Stephen
Jessica Diggins
55:33.4
14:45.2
14:31.8
12:48.2
13:32.2
+2:30.7
10 12   Tsjechië
Eva Vrabcová-Nývltová
Karolína Grohová
Petra Nováková
Klára Moravcová
56:29.8
14:06.1
15:25.3
13:06.4
13:52.0
+3:27.1
11 13   Slovenië
Alenka Čebašek
Katja Višnar
Barbara Jezeršek
Vesna Fabjan
56:37.0
14:18.2
15:39.1
12:56.1
13:43.6
+3:34.3
12 10   Oekraïne
Tetyana Antypenko
Valentyna Sjevtsjenko
Maryna Antsybor
Kateryna Grygorenko
56:56.1
15:10.6
14:55.4
13:01.7
13:48.4
+3:53.4
13 11   Oostenrijk
Katerina Smutna
Nathalie Schwarz
Teresa Stadlober
Veronika Mayerhofer
57:04.7
14:20.3
15:36.8
13:08.7
13:58.9
+4:02.0
14 14   Canada
Perianne Jones
Daria Gaiazova
Emily Nishikawa
Brittany Webster
59:13.6
15:50.9
15:09.5
13:27.3
14:52.9
+6:10.9

BronvermeldingBewerken