Serie
|
Treinsoort
|
Route
|
Bijzonderheden
|
6900
|
Sprinter (NS)
|
Den Haag Centraal – Voorburg – Den Haag Ypenburg – Zoetermeer – Zoetermeer Oost – Lansingerland-Zoetermeer – Gouda – Gouda Goverwelle – Woerden – Vleuten – Utrecht Terwijde – Utrecht Leidsche Rijn – Utrecht Centraal
|
Is van maandag t/m donderdag tot 20:00 uur te Utrecht Centraal gekoppeld aan serie 6700. Is na 20:00 uur en van vrijdag t/m zondag te Utrecht Centraal gekoppeld aan serie 6000.
|
8800,6000
|
Sprinter
|
Leiden Centraal – Leiden Lammenschans – Alphen a/d Rijn – Bodegraven – Woerden – Utrecht Centraal – Utrecht Vaartsche Rijn – Utrecht Lunetten – Houten – Houten Castellum – Culemborg – Geldermalsen – Zaltbommel – 's-Hertogenbosch
|
|
8900
|
Sprinter (NS)
|
(Leiden Centraal – Leiden Lammenschans – Alphen a/d Rijn – Bodegraven – )Woerden – Vleuten – Utrecht Terwijde – Utrecht Leidsche Rijn – Utrecht Centraal
|
Rijdt alleen van maandag t/m donderdag in de spitsuren en vormt dan tussen Leiden Centraal en Woerden een kwartierdienst met serie 8800. Enkele ritten aan de randen van de spits rijden niet tussen Leiden Centraal en Woerden.
|