Hoofdmenu openen

Tsjechisch kampioenschap veldrijden

Het Tsjechisch kampioenschap veldrijden wordt georganiseerd sinds 1993. Recordhouders zijn Petr Dlask en drievoudig wereldkampioen Zdeněk Štybar met zes titels.

Tsjechisch kampioenschap veldrijden
Flag of the Czech Republic.svg
Plaats Variërend
Geschiedenis
Eerste editie 1993
Aantal edities 27 (2019)
Eerste winnaar Radovan Fort (M)
Jana Jeřábková (V)
Meest recente winnaar Michael Boroš (M)
Pavla Havlíková (V)
Meeste zeges Petr Dlask en Zdeněk Štybar 6x (M)
Pavla Havlíková 6x (V)
Veldrijden
Portaal  Portaalicoon   Wielersport

Voor 1993 werd er samen met Slowakije een kampioenschap georganiseerd voor het toenmalige Tsjecho-Slowakije.

ErelijstBewerken

MannenBewerken

Jaar Plaats  
Kampioen
 
Zilver
 
Brons
2019 Hole Vrchy Michael Boroš Tomas Paprstka Jan Nesvadba
2018 Mladá Boleslav Michael Boroš Jan Nesvadba Adam Ťoupalík
2017 Hlinsko Michael Boroš Tomas Paprstka Jan Nesvadba
2016 Kolín Radomír Šimůnek jr. Michael Boroš Adam Ťoupalík
2015 Slaný Adam Ťoupalík Vojtěch Nipl Michael Boroš
2014 Loštice Martin Bína Michael Boroš Vladimir Kyzivat
2013 Stribro Zdeněk Štybar Martin Bína Vojtech Nipl
2012 Uničov Zdeněk Štybar Radomír Šimůnek jr. Karel Hnik
2011 Hlinsko Zdeněk Štybar Martin Zlamalik Jaroslav Kulhavý
2010 Tábor Zdeněk Štybar Petr Dlask Martin Bina
2009 Kolín Zdeněk Štybar Radomír Šimůnek jr. Petr Dlask
2008 Mnichovo Hradiště Zdeněk Štybar Radomír Šimůnek jr. Lukas Kloucek
2007 Česká Lípa Petr Dlask Zdeněk Štybar Radomír Šimůnek jr.
2006 Podbořany Petr Dlask Martin Bína Radomír Šimůnek jr.
2005 Mladá Boleslav Petr Dlask Kamil Ausbuher Martin Zlamalik
2004 Pilsen Kamil Ausbuher Martin Zlamalik Radomír Šimůnek jr.
2003 Louny Petr Dlask Václav Jezek Jiri Pospisil
2002 Hlinsko Jiri Pospisil Kamil Ausbuher Václav Jezek
2001 Tábor Petr Dlask Jiri Pospisil Václav Jezek
2000 Mladá Boleslav Petr Dlask Radomír Šimůnek sr. Kamil Ausbuher
1999 Hole Vrchy Jiri Pospisil Petr Dlask Radomír Šimůnek sr.
1998 Loštice Radomír Šimůnek sr. Jiri Pospisil Kamil Ausbuher
1997 Kolín Radomír Šimůnek sr. Jiri Pospisil Zdeněk Mlynář
1996 Mladá Boleslav Jiri Pospisil Ondrej Lukes Radomír Šimůnek sr.
1995 Pilsen Radomír Šimůnek sr. Pavel Elsnic Ondrej Lukes
1994 Tábor Radomír Šimůnek sr. Ondrej Lukes Karel Camrda
1993 Brno Radovan Fort Pavel Elsnic Ondrej Lukes

VrouwenBewerken

Seizoen  
Kampioen
 
Zilver
 
Brons
2018-2019 Pavla Havlíková Jana Czeczinkarova Kamila Janu
2017-2018 Pavla Havlíková Adéla Šafářová Nikola Nosková
2016-2017 Pavla Havlíková Nikola Nosková Adéla Šafářová
2015-2016 Martina Mikulášková Pavla Havlíková Nikola Nosková
2014-2015 Kateřina Nash Martina Mikulášková Pavla Havlíková
2013-2014 Martina Mikulášková Pavla Havlíková Nikola Nosková
2012-2013 Pavla Havlíková Martina Mikulášková Elena Vaníčková
2011-2012 Martina Mikulášková Pavla Havlíková Pavlína Šulcová
2010-2011 Kateřina Nash Pavla Havlíková Martina Mikulášková
2009-2010 Kateřina Nash Pavla Havlíková Jana Kyptová
2008-2009 Pavla Havlíková Jana Kyptová Jitka Škarnitzlová
2007-2008 Pavla Havlíková Barbora Bohatá Jitka Škarnitzlová
2006-2007 Jana Kyptová
2005-2006 Kateřina Bohatá
2004-2005 Barbora Bohatá Kateřina Bohatá Šárka Chmurová
2003-2004 Barbora Bohatá Lenka Ochmanová Klára Nepustilová
2002-2003 Jindřiška Bejstová Barbora Bohatá Kateřina Bohatá
2001-2002 Jindřiška Bejstová
2000-2001 Karla Polívková Pavla Havlíková Zdeňka Havlíková
1999-2000 Jana Jeřábková Pavla Havlíková Pavla Neradilová

* In het vetgedrukte jaar vond het kampioenschap plaats.[1]

JuniorenBewerken