Halfregelmatig veelvlak: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting |
k |{{Largethumb}}| is redundant, gebruik voortaan |thumb| |
||
Regel 1:
{| class="wikitable" align=right
|+ Halfregelmatig veelvlakken:<
|-
| [[
| [[
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
| [[
| [[
|}
[[Bestand:Trunc-icosa.jpg|
Een '''halfregelmatig veelvlak''' is een convex [[driedimensionaal]] object dat uit [[regelmatige veelhoek]]en is opgebouwd.
|