Venus (Shocking Blue): verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
k -/- spaties voor ref (verzoek op WP:VPB) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 155:
! colspan="11" |[[Evergreen Top 1000]] "Venus"
|-
!Jaar !! 2008 !! 2009 !! 2010 !! 2011 !! 2012 !! 2013 !! 2014 !! 2015 !! 2016 !! 2017
|-
! Positie
| - || - || - || - || - || 285 || 215 || 231 || '''131''' || 127
|}
==== Radio 2 Top 2000 ====
|