Marat Safin: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
k robot: defaultsort |
k Linkfix ivm sjabloonnaamgeving / parameterfix |
||
Regel 1:
{{
| naam= Marat Safin
| afbeelding=
| bijnaam= ''Mad Marat''
| nationaliteit= {{RU-VLAG}} [[Rusland|Russische]]
| geboorteplaats= {{SU-VLAG}} [[Moskou]], [[Sovjet-Unie]]
| verblijfplaats= {{MC-VLAG}} [[Monte Carlo (Monaco)|Monte Carlo]], [[Monaco]]
| geboortedatum= [[27 januari]] [[1980]]
| lengte= 1,93 m
Regel 19:
| Enkelhoogstepositie= '''1e''' ([[20 november]] [[2000]])
| ATP-Masters =
| AustralianOpen= '''Winnaar''' (2005)
| Roland Garros= Halve finale (2002)
| Wimbledon= Halve finale (2008)
| USOpen= '''Winnaar''' (2000)
| Dubbelrecord=
| Dubbeloverwinningen= 2
| Dubbelhoogstepositie= 71e ([[22 april]] [[2002]])
Regel 53:
|-
| 1.
| [[23 augustus]] [[1999]]
| {{US-VLAG}} [[ATP-toernooi van Boston|ATP Boston]]
| Hardcourt
| {{GB-VLAG}} [[Greg Rusedski]]
| 6-4, 7-6
| [[ATP-toernooi van Boston 1999|Details]]
Regel 64:
| {{ES-VLAG}} [[ATP-toernooi van Barcelona|ATP Barcelona]]
| Gravel
| {{ES-VLAG}} [[Juan Carlos Ferrero]]
| 6-3, 6-3, 6-4
| [[ATP-toernooi van Barcelona 2000|Details]]
|-
| 3.
| [[1 mei]] [[2000]]
| {{ES-VLAG}} [[ATP-toernooi van Mallorca|ATP Mallorca]]
| Gravel
Regel 75:
| 6-4, 6-3
| [[ATP-toernooi van Mallorca 2000|Details]]
|- bgcolor="#dfe2e9"
| 4.
| 31 juli 2000
| {{CA-VLAG}} [[ATP-toernooi van Montréal/Toronto|ATP Toronto]]
| Hardcourt
Regel 85:
|- bgcolor="#e5d1cb"
| 5.
| 28 augustus 2000
| {{US-VLAG}} [[US Open (tennis)|US Open]]
| Hardcourt
| {{US-VLAG}} [[Pete Sampras]]
| 6-4, 6-3, 6-3
| [[US Open 2000 (tennis, mannen)|Details]]
|-
| 6.
| 9 november 2000
| {{UZ-VLAG}} [[ATP-toernooi van Tasjkent|ATP Tasjkent]]
| Harcourt
| {{IT-VLAG}} [[Davide Sanguinetti]]
| 6-3, 6-4
| [[ATP-toernooi van Tashkent|Details]]
Regel 102:
| 7.
| 11 juni 2000
| {{RU-VLAG}} [[ATP-toernooi van Sint-Petersburg|ATP Sint-Petersburg]]
| Hardcourt
| {{SK-VLAG}} [[Dominik Hrbatý]]
| 2-6, 6-4, 6-4
| [[ATP-toernooi van Sint-Petersburg 2000|Details]]
Regel 112:
| {{FR-VLAG}} [[ATP-toernooi van Parijs|ATP Parijs]]
| Tapijt
| {{AU-VLAG}} [[Mark Philippoussis]]
| 3-6, 7-6, 6-4, 3-6, 7-6
| [[ATP-toernooi van Parijs 2000|Details]]
|-
| 9.
| 10 september 2001
| {{UZ-VLAG}} [[ATP-toernooi van Tasjkent|ATP Tasjkent]]
| Hardcourt
| {{RU-VLAG}} [[Jevgeni Kafelnikov]]
| 6-2, 6-2
| [[ATP-toernooiv an Tasjkent 2001|Details]]
Regel 128:
| {{RU-VLAG}} [[ATP-toernooi van Sint Petersburg|ATP Sint Petersburg]]
| Hardcourt
| {{DE-VLAG}} [[Rainer Schüttler]]
| 3-6, 6-3, 6-3
| [[ATP-toernooi van Sint Petersburg 2001|Details]]
|- bgcolor="#dfe2e9"
| 11.
| 28 oktober 2002
| {{FR-VLAG}} [[ATP-toernooi van Parijs|ATP Parijs]]
| Tapijt
| {{AU-VLAG}} [[Lleyton Hewitt]]
| 7-6, 6-0, 6-4
| [[ATP-toernooi van Parijs 2002|Details]]
Regel 147:
| 7-6, 7-5
| [[ATP-toernooi van Peking 2004|Details]]
|- bgcolor="#dfe2e9"
| 13.
| 18 oktober 2004
| {{ES-VLAG}} [[ATP-toernooi van Madrid|ATP Madrid]]
| Hardcourt
| {{AR-VLAG}} [[David Nalbandian]]
| 6-2, 6-4, 6-3
| [[ATP-toernooi van Madrid 2004|Details]]
|- bgcolor="#dfe2e9"
| 14.
| 1 november 2004
| {{FR-VLAG}} [[ATP-toernooi van Parijs|ATP Parijs]]
| Tapijt
| {{CZ-VLAG}} [[Radek Štěpánek]]
| 6-3, 7-6, 6-3
| [[ATP-toernooi van Parijs 2004|Details]]
|-
| 15.
| 17 januari 2005
| {{AU-VLAG}} [[Australian Open]]
| Hardcourt
Regel 183:
|-
|style="background:#EFEFEF;"| [[Australian Open]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[Roland Garros (tennistoernooi)|Roland Garros]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[Wimbledon (tennistoernooi)|Wimbledon]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[US Open (tennis)|US Open]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | '''Winst-verlies'''
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|colspan="15" align = "center" | '''[[ATP World Tour Finals|Tennis Masters Cup]]'''
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP World Tour Finals]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
|colspan="15" align = "center" | '''[[ATP World Tour Masters 1000|ATP Masters 1000]]'''
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Indian Wells|Indian Wells]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[ATP-toernooi van Miami|Miami]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[ATP-toernooi van Monte Carlo|Monte Carlo]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[ATP-toernooi van Rome|Rome]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[ATP-toernooi van Madrid|Madrid]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[ATP-toernooi van Montréal/Toronto|Montréal/Toronto]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" |[[ATP-toernooi van Cincinnati|Cincinnati]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Sjanghai|Shanghai]]
|colspan="11" style="color:#cccccc;"| Geen Masters 1000
|
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[ATP-toernooi van Parijs|Parijs]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[ATP-toernooi van Hamburg|Hamburg]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|style="color:#cccccc;"| n.v.t.
|{{
|-
| colspan="15" align = "center" | '''Statistieken'''
|-
|'''Totaal aantal titels'''
|align="center"|0
|align="center"|1
Regel 434:
|-
|style="background:#EFEFEF;" | '''Totaal winst-verlies'''
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|'''Eindejaarsranking'''
Regel 461:
|align="center"|'''29
|align="center"|
|{{
|}
== Prestatietabel dubbelspel, grand slam ==
{| class
! Toernooi !! [[ATP-seizoen 2000|2000]] !! [[ATP-seizoen 2001|2001]] !! [[ATP-seizoen 2002|2002]] !! [[ATP-seizoen 2003|2003]] !! [[ATP-seizoen 2004|2004]] !! [[ATP-seizoen 2005|2005]] !! [[ATP-seizoen 2006|2006]] !! [[ATP-seizoen 2007|2007]] !! [[ATP-seizoen 2008|2008]] !! [[ATP-seizoen 2009|2009]]
|-
| {{AU-VLAG}} [[Australian Open]]
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
|-
| {{FR-VLAG}} [[Roland Garros (tennistoernooi)|Roland Garros]]
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
|-
| {{GB-VLAG}} [[Wimbledon (tennistoernooi)|Wimbledon]]
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
|-
| {{US-VLAG}} [[US Open (tennis)|US Open]]
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
|}
== Externe links ==
* {{Link ATP
* {{Link ITF
* {{Link Davis Cup
{{Appendix|1=alles|2=
<references />
}}
{{Nummer 1 mannen}}
|