Sjabloon:Tabelrij treinserie NMBS P 7670/8670
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
P 7670/8670 | Piekuurtrein (NMBS) | [ Namen – Sart-Bernard ] / [ Rochefort-Jemelle – [ Libramont ] / [ Rivage – Luik-Guillemins – Luik-Sint-Lambertus ] ] | Rijdt alleen op werkdagen. |