Sjabloon:Tabelrij treinserie 5000
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
5000 | Sprinter (NS) | Den Haag Centraal – Den Haag HS – Delft – Schiedam Centrum – Rotterdam Centraal – Rotterdam Blaak – Rotterdam Lombardijen – Dordrecht | Rijdt niet na 20:00 en in het weekend. |
Alle Stations:
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
5000 | Sprinter (NS) | Den Haag Centraal – Den Haag HS – Den Haag Moerwijk – Rijswijk – Delft – Delft Campus – Schiedam Centrum – Rotterdam Centraal – Rotterdam Blaak – Rotterdam Zuid – Rotterdam Lombardijen – Barendrecht – Zwijndrecht – Dordrecht | Rijdt niet na 20:00 en in het weekend. |