Europees kampioenschap curling mannen 2022

Het Europees kampioenschap curling voor mannen 2022 werd van 19 tot en met 26 november 2022 gehouden in Östersund, Zweden. Schotland prolongeerde zijn titel en behaalde zijn vijftiende gouden medaille. Het Schotse team won in de finale met 5-4 van Zwitserland.

EK curling mannen 2022
2022 Le Gruyère European Curling Championships
Toernooi-informatie
Gastland Vlag van Zweden Zweden
Datum 19 - 26 november 2022
Teams 31 (van 1 confederatie)
Winnaar Schotland (15e titel)
← Vorige
Volgende →
Portaal  Portaalicoon   Sport

Eerder werd het kampioenschap in de C-divisie van 30 april tot 5 mei gehouden in Kaunas, Litouwen. Ierland wist dit toernooi te winnen en promoveerde samen met Oekraïne naar de B-divisie.

A-divisieBewerken

GroepsfaseBewerken

Geplaatst voor play-offs
Degradatie naar B-divisie 2023
Pos Land Skip W V
1   Zwitserland Yannick Schwaller 8 1
2   Schotland Bruce Mouat 8 1
3   Italië Joël Retornaz 8 1
4   Zweden Oskar Eriksson 6 3
5   Noorwegen Steffen Walstad 4 5
6   Turkije Uğurcan Karagöz 4 5
7   Tsjechië Lukáš Klima 3 6
8   Duitsland Sixten Totzek 3 6
9   Spanje Sergio Vez 1 8
10   Denemarken Mikkel Krause 0 9

Eerste speelrondeBewerken

Zaterdag 19 november 2022, 09:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EE T
  Spanje 1 0 1 0 0 1 1 0 1 0 0 5
  Turkije 0 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 6
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Italië 0 2 2 2 0 0 0 2 X X 8
  Noorwegen 1 0 0 0 1 0 1 0 X X 3
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zweden 2 0 0 3 0 4 0 X X X 9
  Denemarken 0 1 0 0 1 0 1 X X X 3
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zwitserland 1 1 0 3 0 2 0 X X X 7
  Tsjechië 0 0 1 0 1 0 1 X X X 3
Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EE T
  Schotland 0 1 0 0 1 0 1 0 1 0 2 6
  Duitsland 0 0 1 0 0 1 0 1 0 1 0 4

Tweede speelrondeBewerken

Zaterdag 19 november 2022, 19:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Noorwegen 0 1 0 0 2 0 0 0 0 X 3
  Zwitserland 0 0 0 1 0 2 1 2 1 X 7
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Turkije 1 0 1 1 2 0 0 1 0 1 7
  Tsjechië 0 1 0 0 0 2 0 0 2 0 5
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Schotland 2 0 0 4 1 0 0 3 X X 10
  Spanje 0 1 1 0 0 2 0 0 X X 4
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EE T
  Duitsland 4 0 0 2 0 0 2 0 0 1 1 10
  Denemarken 0 3 4 0 0 1 0 1 0 0 0 9
Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Italië 1 0 2 1 0 2 0 1 0 1 8
  Zweden 0 1 0 0 2 0 1 0 3 0 7

Derde speelrondeBewerken

Zondag 20 november 2022, 14:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Denemarken 0 1 0 0 0 0 1 X X X 2
  Italië 2 0 3 0 3 0 0 X X X 8
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Spanje 0 0 2 0 1 0 2 1 0 0 6
  Duitsland 0 2 0 1 0 2 0 0 2 1 8
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Turkije 0 0 2 0 0 1 0 0 X X 3
  Zwitserland 2 0 0 1 1 0 3 4 X X 11
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zweden 2 0 0 1 0 1 0 1 2 0 7
  Schotland 0 2 1 0 1 0 3 0 0 1 8
Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Noorwegen 3 1 3 3 0 0 X X X X 10
  Tsjechië 0 0 0 0 1 2 X X X X 3

Vierde speelrondeBewerken

Maandag 21 november 2022, 08:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Tsjechië 0 1 0 3 0 1 0 1 0 X 6
  Schotland 1 0 4 0 1 0 2 0 3 X 11
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zweden 0 1 0 0 1 0 1 0 2 1 6
  Zwitserland 1 0 1 0 0 3 0 2 0 0 7
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Duitsland 0 4 0 2 0 0 1 0 0 2 9
  Noorwegen 0 0 1 0 1 1 0 1 1 0 5
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Denemarken 0 3 0 1 0 3 0 0 0 0 7
  Spanje 0 0 1 0 2 0 2 1 1 1 8
Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Turkije 2 0 1 0 0 1 0 0 X X 4
  Italië 0 1 0 3 2 0 1 2 X X 9

Vijfde speelrondeBewerken

Maandag 21 november 2022, 16:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zweden 1 0 1 0 2 1 0 0 0 1 6
  Noorwegen 0 1 0 2 0 0 2 0 0 0 5
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Schotland 2 0 3 0 2 0 3 X X X 10
  Turkije 0 1 0 1 0 2 0 X X X 4
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Spanje 0 0 1 0 1 0 2 0 X X 4
  Tsjechië 0 3 0 3 0 2 0 2 X X 10
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Italië 1 1 0 1 0 2 0 1 0 0 6
  Duitsland 0 0 1 0 2 0 0 0 1 1 5
Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zwitserland 0 2 0 1 0 0 0 2 0 X 5
  Denemarken 0 0 2 0 0 0 1 0 0 X 3

Zesde speelrondeBewerken

Dinsdag 22 november 2022, 09:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Schotland 0 2 0 2 0 0 0 2 1 X 7
  Denemarken 1 0 1 0 1 1 0 0 0 X 4
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Noorwegen 2 0 0 1 0 0 0 1 0 1 5
  Spanje 0 0 1 0 0 1 1 0 1 0 4
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zwitserland 1 0 2 0 2 0 0 1 0 1 7
  Italië 0 3 0 2 0 2 0 0 1 0 8
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Tsjechië 0 0 1 0 0 1 0 0 X X 2
  Zweden 0 1 0 0 2 0 2 3 X X 8
Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Duitsland 1 0 1 0 0 2 0 0 X X 4
  Turkije 0 1 0 4 2 0 2 2 X X 11

Zevende speelrondeBewerken

Dinsdag 22 november 2022, 19:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Italië 0 1 0 2 0 1 2 0 1 X 7
  Tsjechië 2 0 1 0 1 0 0 0 0 X 4
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Duitsland 0 0 1 0 0 0 2 0 X X 3
  Zweden 1 0 0 0 2 2 0 3 X X 8
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Denemarken 0 0 0 0 0 0 0 1 X X 1
  Turkije 1 0 2 0 1 1 1 0 X X 6
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Schotland 2 1 1 2 0 2 X X X X 8
  Noorwegen 0 0 0 0 1 0 X X X X 1
Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Spanje 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 3
  Zwitserland 1 1 0 1 0 0 2 0 0 1 6

Achtste speelrondeBewerken

Woensdag 23 november 2022, 14:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Turkije 0 0 1 0 0 1 0 X X X 2
  Zweden 3 1 0 2 1 0 3 X X X 10
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zwitserland 0 2 0 0 2 0 3 X X X 7
  Schotland 0 0 0 1 0 1 0 X X X 2
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Tsjechië 1 0 0 2 0 3 0 1 1 X 8
  Duitsland 0 0 2 0 1 0 1 0 0 X 4
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Spanje 0 0 2 0 2 0 0 1 0 X 5
  Italië 2 1 0 1 0 2 2 0 1 X 9
Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Denemarken 1 0 0 2 0 1 0 2 0 0 6
  Noorwegen 0 1 3 0 1 0 1 0 2 1 9

Negende speelrondeBewerken

Donderdag 24 november 2022, 08:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zwitserland 2 0 3 0 0 3 0 0 X X 8
  Duitsland 0 2 0 1 0 0 0 2 X X 5
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Tsjechië 1 1 0 2 1 0 3 2 X X 10
  Denemarken 0 0 3 0 0 1 0 0 X X 4
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Italië 0 0 0 1 0 2 1 0 1 0 5
  Schotland 0 0 1 0 2 0 0 2 0 2 7
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Noorwegen 2 0 2 1 0 2 1 0 2 X 10
  Turkije 0 2 0 0 1 0 0 3 0 X 6
Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EE T
  Zweden 2 0 0 2 0 2 0 0 3 0 2 11
  Spanje 0 2 0 0 4 0 0 1 0 2 0 9

Play-offsBewerken

  Halve finales Finale
                 
  1    Zwitserland 6  
4    Zweden 3  
  1    Zwitserland 4
  2    Schotland 5
2    Schotland 7
  3    Italië 4  
Derde plaats
     
4    Zweden 7
3    Italië 10

Eerste halvefinaleBewerken

Donderdag 24 november 2022, 20:00 uur

Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Schotland 1 0 0 1 0 1 0 4 0 X 7
  Italië 0 0 1 0 0 0 2 0 1 X 4

Tweede halvefinaleBewerken

Vrijdag 25 november 2022, 09:00 uur

Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zwitserland 1 1 0 0 1 0 2 1 0 X 6
  Zweden 0 0 2 1 0 0 0 0 0 X 3

Derde plaatsBewerken

Vrijdag 25 november 2022, 19:00 uur

Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zweden 0 1 0 2 0 2 0 2 0 0 7
  Italië 3 0 1 0 2 0 1 0 2 1 10

FinaleBewerken

Zaterdag 26 november 2022, 13:00 uur

Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Zwitserland 0 1 0 0 1 0 0 1 1 0 4
  Schotland 0 0 0 2 0 1 0 0 0 2 5
Rang A-divisie
    Schotland
    Zwitserland
    Italië
4   Zweden

B-divisieBewerken

GroepsfaseBewerken

Geplaatst voor play-offs
Geplaatst voor play-downs
Pos Groep A Skip W V
A1   Finland Kalle Kiiskinen 6 1
A2   Wales James Pougher 4 3
A3   Ierland John Wilson 4 3
A4   Engeland Andrew Woolston 4 3
A5   Slowakije Juraj Gallo 3 4
A6   Litouwen Konstantin Rykov 3 4
A7   Oekraïne Eduard Nikolov 3 4
A8   Estland Eduard Veltsman 1 6
Geplaatst voor play-offs
Geplaatst voor play-downs
Pos Groep B Skip W V
B1   Nederland Wouter Gösgens 6 1
B2   Frankrijk Eddy Mercier 6 1
B3   Letland Mārtin̩š Trukšāns 5 2
B4   Oostenrijk Mathias Genner 3 4
B5   Hongarije Kristof Czermann 3 4
B6   Portugal Steve Seixeiro 2 5
B7   België Timo Verreycken 2 5
B8   Slovenië Štefan Sever 1 6

Eerste speelrondeBewerken

Zaterdag 19 november 2022, 09:00 uur

Groep A - Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Estland 0 1 0 0 0 0 0 0 1 X 2
  Wales 1 0 0 0 3 1 0 1 0 X 6
Groep B - Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Hongarije 0 1 0 4 0 0 3 0 1 X 9
  België 2 0 1 0 0 2 0 1 0 X 6
Groep B - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Oostenrijk 0 0 1 0 0 1 0 X X X 2
  Nederland 2 1 0 1 3 0 2 X X X 9
Groep B - Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Portugal 0 0 2 0 2 0 2 0 2 X 8
  Letland 6 0 0 1 0 1 0 2 0 X 10
Groep B - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Frankrijk 0 0 2 0 2 0 0 1 3 X 8
  Slovenië 0 0 0 1 0 1 2 0 0 X 4

Derde speelrondeBewerken

Zaterdag 19 november 2022, 19:00 uur

Groep A - Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EE T
  Engeland 0 0 1 0 0 2 0 0 0 1 2 6
  Slowakije 1 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 4
Groep B - Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Oostenrijk 2 0 2 1 0 1 0 1 0 X 7
  Portugal 0 1 0 0 1 0 1 0 1 X 4
Groep A - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Litouwen 0 1 0 0 0 1 0 0 1 X 3
  Finland 1 0 1 1 2 0 0 2 0 X 7
Groep B - Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Letland 0 2 2 0 1 0 0 1 0 1 7
  Nederland 1 0 0 2 0 1 2 0 0 0 6
Groep A - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Oekraïne 0 1 2 0 0 0 1 0 1 1 6
  Ierland 1 0 0 0 2 0 0 2 0 0 5

Vijfde speelrondeBewerken

Zondag 20 november 2022, 12:00 uur

Groep A - Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EE T
  Ierland 0 1 0 2 0 0 3 1 0 2 1 10
  Engeland 2 0 2 0 2 2 0 0 1 0 0 0
Groep A - Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Oekraïne 0 1 0 0 2 0 1 0 0 2 6
  Slowakije 0 0 0 2 0 2 0 2 1 0 7
Groep B - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Slovenië 0 0 3 0 0 0 1 0 X X 4
  Hongarije 2 0 0 3 1 1 0 2 X X 9
Groep A - Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Estland 1 0 2 0 0 0 1 1 0 X 5
  Litouwen 0 2 0 1 1 2 0 0 3 X 9
Groep B - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  België 0 0 0 1 0 1 1 0 0 X 3
  Frankrijk 0 0 3 0 1 0 0 1 1 X 6

Zevende speelrondeBewerken

Zondag 20 november 2022, 20:00 uur

Groep B - Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Oostenrijk 0 2 3 1 0 3 X X X X 9
  Hongarije 0 0 0 0 1 0 X X X X 1
Groep B - Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EE T
  Frankrijk 0 0 0 1 0 1 1 0 1 0 2 6
  Letland 0 0 0 0 2 0 0 1 0 1 0 4
Groep B - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Portugal 1 1 0 0 1 0 0 2 0 2 7
  België 0 0 3 0 0 1 1 0 1 0 6
Groep A - Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EE T
  Finland 0 3 0 0 0 2 0 0 0 2 0 7
  Wales 0 0 0 1 1 0 3 0 2 0 1 8
Groep B - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Slovenië 0 2 0 2 0 0 0 0 0 X 4
  Nederland 3 0 1 0 2 0 1 1 2 X 10

Negende speelrondeBewerken

Maandag 21 november 2022, 12:00 uur

Groep A - Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Oekraïne 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 3
  Litouwen 0 2 0 0 0 0 0 1 1 1 5
Groep A - Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Finland 3 0 0 3 1 0 1 3 X X 11
  Ierland 0 0 1 0 0 1 0 0 X X 2
Groep A - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Slowakije 0 4 0 1 0 0 0 3 0 2 10
  Wales 1 0 2 0 0 2 1 0 3 0 9
Groep A - Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EE T
  Engeland 0 2 1 0 2 0 0 0 2 0 1 8
  Estland 1 0 0 1 0 2 1 1 0 1 0 7
Groep B - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Nederland 0 0 3 0 2 1 0 2 4 X 12
  België 0 2 0 1 0 0 2 0 0 X 5

Elfde speelrondeBewerken

Maandag 21 november 2022, 20:00 uur

Groep B - Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Hongarije 0 1 0 0 0 2 0 2 0 X 5
  Letland 1 0 1 4 1 0 1 0 4 X 12
Groep B - Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Portugal 0 0 1 1 1 0 1 2 1 0 7
  Slovenië 1 1 0 0 0 2 0 0 0 1 5
Groep B - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Frankrijk 0 2 3 0 0 1 0 2 0 X 8
  Oostenrijk 2 0 0 1 0 0 1 0 2 X 6





Groep A - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Ierland 1 3 0 4 0 1 0 2 X X 11
  Litouwen 0 0 3 0 2 0 1 0 X X 6

Twaalfde speelrondeBewerken

Dinsdag 22 november 2022, 09:00 uur

Groep A - Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Slowakije 0 2 0 0 1 0 0 0 0 X 3
  Finland 2 0 0 0 0 3 1 0 0 X 6
Groep A - Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Litouwen 0 0 3 0 1 0 1 0 1 0 6
  Engeland 1 1 0 2 0 2 0 1 0 1 8
Groep A - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Wales 0 0 2 0 2 0 0 0 3 X 7
  Ierland 0 1 0 2 0 1 1 0 0 X 5





Groep A - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Estland 2 0 0 0 1 0 0 3 0 0 6
  Oekraïne 0 2 0 2 0 2 1 0 0 3 10

Veertiende speelrondeBewerken

Dinsdag 22 november 2022, 19:00 uur

Groep B - Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Portugal 0 0 2 0 1 0 1 0 X X 4
  Frankrijk 4 0 0 2 0 1 0 3 X X 10
Groep B - Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Nederland 1 1 2 1 2 0 X X X X 7
  Hongarije 0 0 0 0 0 1 X X X X 1
Groep B - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  België 0 1 0 0 0 1 0 0 X X 2
  Letland 1 0 3 1 1 0 2 1 X X 9
Groep B - Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Oostenrijk 0 4 0 2 0 0 3 X X X 9
  Slovenië 1 0 1 0 1 1 0 X X X 4
Groep A - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Wales 0 2 1 0 3 0 1 0 2 X 9
  Engeland 1 0 0 1 0 2 0 3 0 X 7

Zestiende speelrondeBewerken

Woensdag 23 november 2022, 12:00 uur

Groep B - Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Slovenië 0 1 0 3 1 0 1 0 2 0 8
  België 2 0 1 0 0 3 0 2 0 1 9
Groep A - Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Engeland 0 1 0 0 0 3 X X X X 4
  Finland 4 0 3 1 2 0 X X X X 10
Groep A - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Ierland 3 0 4 0 2 3 0 4 X X 16
  Estland 0 2 0 2 0 0 2 0 X X 6
Groep A - Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Wales 0 0 0 1 1 0 2 0 3 0 7
  Oekraïne 1 2 2 0 0 1 0 1 0 1 8
Groep A - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Litouwen 0 1 0 2 0 0 3 0 X X 6
  Slowakije 2 0 5 0 1 1 0 3 X X 12

Achttiende speelrondeBewerken

Woensdag 23 november 2022, 20:00 uur

Groep A - Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Finland 1 1 0 1 0 0 1 0 2 1 7
  Oekraïne 0 0 0 0 1 1 0 2 0 0 4
Groep A - Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Slowakije 0 1 1 0 1 0 1 0 0 X 4
  Estland 1 0 0 1 0 1 0 1 2 X 6
Groep B - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Nederland 1 2 0 2 3 0 X X X X 8
  Portugal 0 0 1 0 0 1 X X X X 2
Groep B - Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Hongarije 0 0 0 0 2 0 0 0 0 X 2
  Frankrijk 0 0 0 1 0 0 2 2 3 X 8
Groep B - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Letland 1 0 3 0 0 5 0 3 X X 12
  Oostenrijk 0 1 0 1 1 0 4 0 X X 7

Twintigste speelrondeBewerken

Donderdag 24 november 2022, 13:30 uur

Groep B - Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Frankrijk 0 2 0 0 0 0 2 0 X X 4
  Nederland 2 0 1 1 0 2 0 5 X X 11
Groep B - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Letland 0 0 1 0 3 0 0 1 0 X 5
  Slovenië 2 0 0 1 0 2 1 0 2 X 8
Groep B - Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  België 0 5 1 0 1 1 2 X X X 10
  Oostenrijk 1 0 0 2 0 0 0 X X X 3
Groep B - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Hongarije 2 0 4 0 2 0 3 X X X 11
  Portugal 0 1 0 1 0 1 0 X X X 3

Eenentwintigste speelrondeBewerken

Donderdag 24 november 2022, 19:00 uur

Groep A - Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Wales 0 1 0 0 1 0 1 0 2 0 5
  Litouwen 0 0 1 2 0 0 0 1 0 2 6
Groep A - Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Oekraïne 0 1 0 1 0 1 0 2 0 X 5
  Engeland 3 0 2 0 1 0 1 0 3 X 10
Groep A - Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Slowakije 0 1 0 0 0 2 0 2 0 X 5
  Ierland 2 0 3 0 5 0 2 0 1 X 13
Groep A - Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Finland 4 0 3 0 4 0 X X X X 11
  Estland 0 2 0 1 0 1 X X X X 4

Play-downsBewerken

Plaatsing degradatie B-divisie
     
A7    Oekraïne 2
B7    België 10
  Voorronde Tweede plaats
   
      A7    Oekraïne 5
A8    Estland 5     A8    Estland 6
B8    Slovenië 4  

Plaatsing degradatie B-divisieBewerken

Vrijdag 25 november 2022, 13:00 uur

Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Oekraïne 0 0 1 0 1 0 X X X X 2
  België 0 3 0 6 0 1 X X X X 10

VoorrondeBewerken

Vrijdag 25 november 2022, 13:00 uur

Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EE T
  Estland 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 1 5
  Slovenië 0 0 0 1 0 0 0 2 0 1 0 4

Tweede plaatsBewerken

Vrijdag 25 november 2022, 19:30 uur

Baan F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 EE T
  Oekraïne 0 1 0 0 1 0 1 0 1 1 0 5
  Estland 0 0 1 0 0 2 0 2 0 0 1 6
Land Plaatsing
  België Blijft in B-divisie in 2023
  Estland Blijft in B-divisie in 2023
  Oekraïne Degradeert naar C-divisie in 2023
  Slovenië Degradeert naar C-divisie in 2023

Play-offsBewerken

  Kwartfinale     Halve finale     Finale
                           
      A1    Finland 6  
  B2    Frankrijk 6     B2    Frankrijk 3    
  A3    Ierland 5         A1    Finland 6
      B1    Nederland 11
      B1    Nederland 13    
  A2    Wales 8     B3    Letland 1  
  B3    Letland 12  
Derde plaats
     
B2    Frankrijk 10
B3    Letland 3

KwartfinaleBewerken

Vrijdag 25 november 2022, 13:00 uur

Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Frankrijk 0 2 0 0 0 0 1 1 0 2 6
  Ierland 0 0 2 1 0 0 0 0 2 0 5
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Wales 0 1 0 2 0 0 3 2 0 X 8
  Letland 2 0 3 0 3 1 0 0 3 X 12

HalvefinaleBewerken

Vrijdag 25 november 2022, 19:30 uur

Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Nederland 3 3 1 5 0 0 0 1 X X 13
  Letland 0 0 0 0 1 0 0 0 X X 1
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Finland 0 1 0 2 0 0 0 3 0 X 6
  Frankrijk 0 0 1 0 0 1 0 0 1 X 3

Derde plaatsBewerken

Zaterdag 26 november 2022, 09:00 uur

Baan E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Frankrijk 3 0 1 0 0 4 2 0 X X 10
  Letland 0 1 0 0 1 0 0 1 X X 3

FinaleBewerken

Zaterdag 26 november 2022, 09:00 uur

Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 T
  Finland 0 0 0 2 0 2 0 2 0 X 6
  Nederland 2 2 1 0 1 0 2 0 3 X 11
Promoveert naar A-divisie 2023
Rang B-divisie
    Nederland
    Finland
    Frankrijk
4   Letland
5   Ierland
  Wales

C-divisieBewerken

GroepsfaseBewerken

Geplaatst voor play-offs
Pos Land Skip W V
1   Ierland John Wilson 7 1
2   Oekraïne Edoeard Nikolov 6 2
3   Litouwen Konstantin Rykov 6 2
4   Portugal Steve Seixeiro 5 3
5   Roemenië Allen Coliban 5 3
6   Kroatië Alen Čadež 4 4
7   Bulgarije Reto Seiler 2 6
8   Andorra Josep García 1 7
9   Liechtenstein Lukas Matt 0 8

Eerste speelrondeBewerken

Zaterdag 30 april 2022, 17:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 EE T
  Litouwen 0 1 0 0 0 1 1 1 0 4
  Ierland 0 0 1 3 0 0 0 0 1 5
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Roemenië 0 2 1 4 0 2 2 X 11
  Andorra 0 0 0 0 2 0 0 X 2
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Portugal 0 5 0 0 0 2 1 2 10
  Bulgarije 3 0 1 0 2 0 0 0 6
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 EE T
  Kroatië 0 2 0 0 1 1 1 0 0 5
  Oekraïne 1 0 2 1 0 0 0 1 1 6

Tweede speelrondeBewerken

Zondag 1 mei 2022, 08:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Kroatië 0 2 1 1 0 1 0 1 6
  Bulgarije 0 0 0 0 4 0 0 0 4
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Ierland 0 1 2 0 2 0 0 1 6
  Oekraïne 0 0 0 2 0 1 1 0 4
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Andorra 0 0 0 1 0 0 X X 1
  Litouwen 3 2 1 0 2 1 X X 9
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Liechtenstein 0 0 0 0 1 1 0 X 2
  Roemenië 1 4 2 2 0 0 2 X 11

Vierde speelrondeBewerken

Zondag 1 mei 2022, 16:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Oekraïne 1 2 1 1 0 4 X X 9
  Litouwen 0 0 0 0 1 0 X X 1
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Bulgarije 2 0 0 0 0 1 0 0 3
  Roemenië 0 1 1 1 1 0 2 1 7
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Liechtenstein 0 0 1 0 1 1 0 0 3
  Ierland 1 2 0 3 0 0 2 1 9
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 EE T
  Portugal 3 0 0 1 0 3 2 0 3 12
  Kroatië 0 3 1 0 2 0 0 3 0 9

Zesde speelrondeBewerken

Maandag 2 mei 2022, 08:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Portugal 3 0 1 1 3 0 3 X 11
  Liechtenstein 0 1 0 0 0 1 0 X 2
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Kroatië 2 0 1 0 0 1 0 X 4
  Litouwen 0 2 0 4 2 0 2 X 10
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Roemenië 0 0 1 3 0 0 0 2 6
  Oekraïne 0 0 0 0 2 1 1 0 4
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Ierland 0 0 3 0 1 2 0 X 6
  Andorra 1 1 0 1 0 0 0 X 3

Achtste speelrondeBewerken

Maandag 2 mei 2022, 16:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Ierland 0 0 1 2 0 1 1 2 7
  Roemenië 4 1 0 0 1 0 0 0 6
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Andorra 1 3 0 4 1 1 X X 10
  Liechtenstein 0 0 1 0 0 0 X X 1
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Litouwen 0 0 5 0 6 0 0 X 11
  Portugal 1 2 0 1 0 2 1 X 7
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 EE T
  Oekraïne 0 0 1 0 3 1 0 0 1 6
  Bulgarije 1 1 0 1 0 0 0 2 0 5

Tiende speelrondeBewerken

Dinsdag 3 mei 2022, 08:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Andorra 4 0 1 1 0 1 0 0 7
  Kroatië 0 3 0 0 2 0 1 2 8
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Portugal 0 0 2 0 0 1 X X 3
  Ierland 2 6 0 4 0 0 X X 12
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Bulgarije 0 3 0 3 0 1 1 0 8
  Liechtenstein 2 0 3 0 1 0 0 1 7
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Roemenië 1 0 1 0 2 0 0 X 4
  Litouwen 0 2 0 5 0 3 1 X 11

Twaalfde speelrondeBewerken

Dinsdag 3 mei 2022, 16:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Liechtenstein 0 3 0 1 0 0 X X 4
  Oekraïne 3 0 2 0 3 2 X X 10
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 EE T
  Litouwen 0 0 1 0 1 0 0 2 1 5
  Bulgarije 2 1 0 0 0 1 0 0 0 4
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Kroatië 0 0 0 0 1 0 X X 1
  Roemenië 2 1 2 2 0 2 X X 9
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Andorra 0 0 1 0 1 0 1 X 3
  Portugal 2 1 0 2 0 1 0 X 6

Veertiende speelrondeBewerken

Woensdag 4 mei 2022, 08:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Roemenië 1 0 0 0 1 0 1 0 3
  Portugal 0 2 0 0 0 2 0 1 5
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Liechtenstein 0 0 1 0 0 0 2 0 3
  Kroatië 0 1 0 0 1 3 0 2 7
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Oekraïne 0 0 1 0 2 0 3 X 6
  Andorra 0 1 0 1 0 1 0 X 3
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Bulgarije 0 0 0 1 0 1 X X 2
  Ierland 5 3 2 0 1 0 X X 11

Zestiende speelrondeBewerken

Woensdag 4 mei 2022, 19:00 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Bulgarije 3 0 2 3 3 1 X X 12
  Andorra 0 2 0 0 0 0 X X 2
Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Oekraïne 1 1 0 3 0 1 1 X 7
  Portugal 0 0 2 0 0 0 0 X 2
Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Ierland 2 0 0 1 0 2 0 X 5
  Kroatië 0 1 0 0 3 0 3 X 7
Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Litouwen 3 0 0 4 0 5 X X 12
  Liechtenstein 0 2 1 0 1 0 X X 4

Play-offsBewerken

  Halve finales Finale
                 
  1    Ierland 8  
4    Portugal 2  
  1    Ierland 8
  2    Oekraïne 2
3    Litouwen 7
  2    Oekraïne 10  
Derde plaats
     
3    Litouwen 5
4    Portugal 8

Eerste halvefinaleBewerken

Donderdag 5 mei 2022, 09:30 uur

Baan C 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Ierland 1 0 4 0 2 1 X X 8
  Portugal 0 1 0 1 0 0 X X 2

Tweede halvefinaleBewerken

Donderdag 5 mei 2022, 09:30 uur

Baan D 1 2 3 4 5 6 7 8 EE T
  Litouwen 2 0 2 0 2 0 0 1 0 7
  Oekraïne 0 1 0 2 0 1 3 0 3 10

Derde plaatsBewerken

Donderdag 5 mei 2022, 15:30 uur

Baan A 1 2 3 4 5 6 7 8 EE T
  Litouwen 1 1 0 1 0 0 2 0 0 5
  Portugal 0 0 1 0 2 1 0 1 3 8

FinaleBewerken

Donderdag 5 mei 2022, 15:30 uur

Baan B 1 2 3 4 5 6 7 8 T
  Ierland 1 0 1 0 1 0 5 X 8
  Oekraïne 0 1 0 0 0 1 0 X 2
Rang Land
    Ierland
    Oekraïne
    Portugal
4   Litouwen

Ierland en Oekraïne plaatsten zich voor de B-divisie, in november. Portugal en Litouwen promoveerden ook naar de B-divisie vanwege de uitsluiting van Rusland en Wit-Rusland.

EindstandBewerken

Rang Land
    Schotland
    Zwitserland
    Italië
4   Zweden
5   Noorwegen
6   Turkije
7   Tsjechië
8   Duitsland
9   Spanje
10   Denemarken
Groep B
11   Nederland
12   Finland
13   Frankrijk
14   Letland
15   Ierland
  Wales
17   Oostenrijk
18   Engeland
19   Slowakije
20   Hongarije
21   Litouwen
22   Portugal
23   België
24   Estland
25   Oekraïne
26   Slovenië
Groep C
27   Roemenië
28   Kroatië
29   Bulgarije
30   Andorra
31   Liechtenstein

Externe linksBewerken