ATP-toernooi van Tel Aviv

tennistournooi

Het ATP-toernooi van Tel Aviv (ook bekend onder de naam Tel Aviv Open) was een tennistoernooi van de ATP-Tour dat tussen 1979 en 1996 plaatsvond op outdoor-hardcourtbanen van het Israel Tennis Center in de Israëlische stad Ramat HaSharon, nabij Tel Aviv.

ATP-toernooi van Tel Aviv
Officiële naam Tel Aviv Open
Stad, land Vlag van Israël Tel Aviv, Israël
Auspiciën ATP
Categorie ATP World Series (1990–1996)
Grand Prix tenniscircuit (1979-1989)
ATP Tour 250 (2022)
Deelnemers 32 enkel / 16 dubbel
Ondergrond Hardcourt, buiten
Hardcourt, binnen (2022)
Jaargangen 1979 - 1996
Portaal  Portaalicoon   Tennis

FinalesBewerken

EnkelspelBewerken

Jaar Winnaar Runner–up Score in Finale
2022   Novak Djokovic   Marin Čilić 6–3, 6–4
2021
1997
Geen Toernooi
1996   Javier Sánchez   Marcos Ondruska 6-4, 7-5
1995   Ján Krošlák   Javier Sánchez 6-3, 6-4
1994   Wayne Ferreira   Amos Mansdorf 7-6, 6-3
1993   Stefano Pescosolido   Amos Mansdorf 7-6, 7-5
1992   Jeff Tarango   Stephane Simian 4-6, 6-3, 6-4
1991   Leonardo Lavalle   Christo van Rensburg 6-2, 3-6, 6-3
1990   Andrei Tsjesnokov   Amos Mansdorf 6-4, 6-3
1989   Jimmy Connors   Gilad Bloom 2-6, 6-2, 6-1
1988   Brad Gilbert   Aaron Krickstein 4-6, 7-6, 6-2
1987   Amos Mansdorf   Brad Gilbert 3-6, 6-3, 6-4
1986   Brad Gilbert   Aaron Krickstein 7-5, 6-2
1985   Brad Gilbert   Amos Mansdorf 6-3, 6-2
1984   Aaron Krickstein   Shahar Perkiss 6-4, 6-1
1983   Aaron Krickstein   Christoph Zipf 7-6, 6-3
1982 Geen Toernooi
1981   Mel Purcell   Per Hjertquist 6-1, 6-1
1980   Harold Solomon   Shlomo Glickstein 6-2, 6-3
1979   Tom Okker   Per Hjertquist 6-4, 6-3

DubbelspelBewerken

Jaar Winnaars Runners–up Score in Finale
2022   Rohan Bopanna
  Matwé Middelkoop
  Santiago González
  Andrés Molteni
6–2, 6–4
2021
1997
Geen Toernooi
1996   Marcos Ondruska
  Grant Stafford
  Noam Behr
  Eyal Erlich
6-3, 6-2
1995   Jim Grabb
  Jared Palmer
  Kent Kinnear
  David Wheaton
6-4, 7-5
1994   Lan Bale
  John-Laffnie de Jager
  Jan Apell
  Jonas Björkman
6-7, 6-2, 7-6
1993   Sergio Casal
  Emilio Sánchez
  Mike Bauer
  David Rikl
6-4, 6-4
1992   Mike Bauer
  João Cunha Silva
  Mark Koevermans
  Tobias Svantesson
6-3, 6-4
1991   David Rikl
  Michiel Schapers
  Javier Frana
  Leonardo Lavalle
6-2, 6-7, 6-3
1990   Nduka Odizor
  Christo van Rensburg
  Ronnie Båthman
  Rikard Bergh
6-3, 6-4
1989   Jeremy Bates
  Patrick Baur
  Rikard Bergh
  Per Henricsson
6-1, 4-6, 6-1
1988   Roger Smith
  Paul Wekesa
  Patrick Baur
  Alexander Mronz
6-3, 6-3
1987   Gilad Bloom
  Shahar Perkiss
  Wolfgang Popp
  Huub van Boeckel
6-2, 6-4
1986   John Letts
  Peter Lundgren
  Christo Steyn
  Danie Visser
6-3, 3-6, 6-3
1985   Brad Gilbert
  Ilie Năstase
  Michael Robertson
  Florin Segărceanu
6-3, 6-2
1984   Peter Doohan
  Brian Levine
  Colin Dowdeswell
  Jakob Hlasek
6-3, 6-4
1983   Colin Dowdeswell
  Zoltán Kuhárszky
  Peter Elter
  Peter Feigl
6-3, 7-5
1982 Geen Toernooi
1981   Steve Meister
  Van Winitsky
  John Feaver
  Steve Krulevitz
3-6, 6-3, 6-3
1980   Per Hjertquist
  Steve Krulevitz
  Eric Fromm
  Cary Leeds
7-6, 6-3
1979   Ilie Năstase
  Tom Okker
  Mike Cahill
  Colin Dibley
7-5, 6-4

Tennistoernooien

ITF-toernooien (mannen en vrouwen)

Grand slam:Australian Open · Roland Garros · Wimbledon · US Open
Landenteams:Davis Cup · Billie Jean King Cup · Hopman Cup

ATP-toernooien (mannen)ATP-seizoen 2023

Officieus WK:ATP Finals
International finale:Next Generation ATP Finals
Teams:Laver Cup, United Cup
ATP 1000:Indian Wells · Miami · Monte Carlo · Madrid · Rome · Toronto · Cincinnati · Shanghai · Parijs
ATP 500:Rotterdam · Rio de Janeiro · Acapulco · Dubai · Barcelona · Halle · Londen · Hamburg · Washington · Peking · Tokio · Wenen · Bazel
ATP 250:Adelaide · Pune · Auckland · Montpellier · Córdoba · Dallas · Buenos Aires · Delray Beach · Marseille · Doha · Santiago · Marrakesh · Houston· Estoril · Banja Luka · München · Genève · Lyon · Rosmalen · Stuttgart · Eastbourne · Mallorca · Newport · Båstad · Gstaad · Umag · Atlanta · Kitzbühel · Cabo San Lucas · Winston-Salem · Zhuhai · Chengdu · Astana · Antwerpen · Stockholm · Metz

WTA-toernooien (vrouwen)WTA-seizoen 2023

Officieus WK:WTA Finals
Teams:United Cup
WTA 1000:Dubai · Indian Wells · Miami · Madrid · Rome · Toronto · Cincinnati · Wuhan · Peking · Guadalajara
WTA 500:Adelaide 1 · Adelaide 2 · Antwerpen · Doha · Charleston · Stuttgart · Berlijn · Eastbourne · San José · Zhengzhou · Tokio (Pan Pacific)
WTA 250:Auckland · Hobart · Lyon · Hua Hin · Linz · Mérida · Monterrey · Austin · Bogota · Istanboel · Straatsburg · Rabat · Rosmalen · Nottingham · Birmingham · Bad Homburg · Boedapest · Palermo · Hamburg · Warschau· Lausanne · Praag · Cleveland · Granby · Chennai · Nanjing · Guangzhou · Seoel · Hongkong · Tianjin · Cluj-Napoca
WTA 125:Marbella · Saint-Malo · Parijs · Karlsruhe · Makarska · Valencia · Gaiba · Båstad · Contrexéville · Iași · Concord · Vancouver · Bari

Voormalige toernooien mannen

ATP:Amersfoort · Amsterdam · Ancona · Antalya · Athene · Atlanta/Orlando · Bangkok · Belgrado · Belgrado 2 · Berlijn · Bermuda · Birmingham Indoor · Boedapest · Boekarest · Bogota · Bologna · Bolzano · Mumbai · Boston · Bordeaux · Bournemouth · Brasilia · Brighton · Brisbane · Brisbane Indoor · Brussel Indoor · Brussel Outdoor · Búzios · Cagliari · Chicago · Düsseldorf · Florence · Gijón · Guarujá · Hilversum · Ho Chi Minhstad · Hongkong · Istanboel · Itaparica · Jakarta · Johannesburg · Keulen · Keulen 1 · Keulen 2 · Kopenhagen · Kuala Lumpur Indoor · Kuala Lumpur · Las Vegas · Linz · Londen Indoor · Long Island · Los Angeles · Maceió · Madrid (voormalig) · Mallorca · Manchester · Marbella · Melbourne 1 · Melbourne 2 · Memphis · Meran · Metz · Milaan · Montevideo · Moskou · Napels · New Haven · Nice · Nottingham · Oahu · Osaka · Ostrava · Palermo · Parma · Philadelphia · Pinehurst · Porto · Saint-Vincent · Pörtschach · Praag · Quito · San Diego · San José · San Marino · San Remo · São Paulo · Schenectady · Scottsdale · Seoel · Shenzhen · Singapore · Sint-Petersburg ·Sofia · Sopot · Split · Stuttgart Indoor · Sydney · Sydney Indoor · Taipei · Tampa · Tampa Outdoor · Tasjkent · Tel Aviv · Tokio Indoor · Toronto Indoor · Toulouse · Uniondale · Valencia · Wembley · Warschau · Wellington · Zagreb · Zaragoza
Landenteams: ATP Cup · World Team Cup

Voormalige toernooien vrouwen

WTA:Abu Dhabi · Acapulco · Aix-en-Provence · Albuquerque · Amelia Island · Angers · Anning · Arcachon · Athene · Atlanta · Australisch gravelkampioenschap · Bad Gastein · Bahia · Bakoe · Bali · Bangalore · Bangkok · Barcelona · Båstad · Bayonne · Bazel · Beckenham · Belgrado · Biel/Bienne · Boekarest · Bol · Boston · Bournemouth · Bratislava · Bregenz · Brighton · Brisbane · Brussel · Buenos Aires · Caïro · Calcutta · Cali · Calgary · Californië · Canberra · Cardiff · Carlsbad · Casablanca · Cesena · Chicago · Chichester · Colina · Contrexéville · Courmayeur · Dalian · Dallas · Denver · dubbelspel · Elite Trophy · Essen · Estoril · Fez · Florianópolis · Florida · Forest Hills · Genève · Gold Coast · Gstaad · Haiderabad · Hamburg · Hannover · Hasselt · Hawaï · Hilversum · Houston · Indianapolis (US clay courts) · Indianapolis (Virginia Slims) · Jakarta · Japan Open · Jūrmala · Kansas · Katowice · Kitzbühel · Klagenfurt · Knokke-Heist · Kopenhagen · Kuala Lumpur · Leipzig · Limoges · Lissabon · Little Rock · Los Angeles · Lugano · Luik · Luzern · Mahwah · Makarska · Mallorca · Marbella · Marco Island · Melbourne 1 · Melbourne 2 · Maria Lankowitz · Marrakesh · Melbourne · Memphis · Milaan · Modena · Montpellier · Moskou Open · Mumbai · Nagoya · Nanchang · Nashville · Neurenberg · New Haven · New Jersey · New Orleans · New York · Newport (VK) · Newport (VS) · Newport Beach · Nice · Nichirei · Ningbo · Oeiras · Osaka (indoor) · Oslo · Palm Springs · Parijs · Parijs Clarins · Pattaya · Pennsylvania · Philadelphia · Phoenix · Ponte Vedra Beach · Porto · Portorož · Pörtschach · Pune · Quebec · Rabat · Rio de Janeiro · Salt Lake City · San Antonio · San Diego · San Juan · San Marino · São Paulo · Sapporo · Sarasota · Schenectady · Scottsdale · Sint-Petersburg · Shenzhen · Singapore · Sofia · Sopot · South Carolina · South Orange · Stockholm · Surabaya · Suzhou · Sydney · Taipei · Taiwan · Tampa · Tarente · Tasjkent · The Bronx · Tokio (Borden Classic) · Tokio (Gunze Classic) · Tokio (Lion's Cup) · Tournament of Champions · Toyota · Tulsa · US Hardcourt · US Indoor · Vancouver · Viña del Mar · Waregem · Warschau · Washington · Wellington · Wenen · Worcester · Zürich