Team SD Worx/2021

jaarpagina van vrouwenwielerploeg

Deze pagina geeft een overzicht van de vrouwenwielerploeg Team SD Worx in 2021.

AlgemeenBewerken

 
Ploegauto in de Amstel Gold Race 2021.
 
Toerbus in de Amstel Gold Race 2021.
Algemeen manager: Erwin Janssen
Ploegleiders: John Seehafer, Bram Sevens, Danny Stam
Fietsmerk: Specialized

RenstersBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2020
Chantal Blaak 22-09-1989   Nederland
Anna van der Breggen 18-04-1990   Nederland
Karol-Ann Canuel 18-04-1988   Canada
Elena Cecchini 25-05-1992   Italië Canyon-SRAM
Jolien D'Hoore 14-03-1990   België
Niamh Fisher-Black 12-08-2000   Nieuw-Zeeland Paule Ka
Roxane Fournier 07-11-1991   Frankrijk Cronos-Casa Dorada
Christine Majerus 25-02-1987   Luxemburg
Ashleigh Moolman-Pasio 09-12-1985   Zuid-Afrika CCC-Liv
Nikola Nosková 01-07-1997   Tsjechië Paule Ka
Amy Pieters 01-06-1991   Nederland
Anna Shackley 17-05-2001   Verenigd Koninkrijk Neo
Lonneke Uneken 02-03-2000   Denemarken
Kata Blanka Vas * 03-09-2001   Hongarije Doltcini-Van Eyck Sport
Demi Vollering 15-11-1996   Nederland Parkhotel Valkenburg
* Kata Blanka Vas vanaf 1 juni 2021[1]

VertrokkenBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2021
Jip van den Bos 12-04-1996   Nederland Team Jumbo-Visma
Eva Buurman 07-09-1994   Nederland Team Tibco
Amalie Dideriksen 24-05-1996   Denemarken Trek-Segafredo
Katie Hall 06-01-1987   Verenigde Staten gestopt
Skylar Schneider 03-09-1998   Verenigde Staten n.n.b

OverwinningenBewerken

Kampioenschappen
  NK tijdrijden Hongarije: Kata Blanka Vas
  NK wegwedstrijd Hongarije: Kata Blanka Vas
  NK tijdrijden Luxemburg: Christine Majerus
  NK wegwedstrijd Luxemburg: Christine Majerus
  NK tijdrijden Nederland: Anna van der Breggen
  NK wegwedstrijd Nederland: Amy Pieters
  NK tijdrijden Tsjechië: Nikola Nosková
  NK tijdrijden Verenigd Koninkrijk (U23): Anna Shackley

Omloop Het Nieuwsblad
Anna van der Breggen
Strade Bianche
Chantal Blaak
Healthy Ageing Tour
1e etappe: Jolien D'hoore
3e etappe: Lonneke Uneken
Puntenklassement: Amy Pieters
Ploegenklassement: *1)
Nokere Koerse
Amy Pieters
Omloop van de Westhoek
Christine Majerus
Waalse Pijl
Anna van der Breggen
Luik-Bastenaken-Luik
Demi Vollering
GP Ciudad de Eibar
Anna van der Breggen
Emakumeen Saria
Anna van der Breggen
Ronde van Burgos
4e etappe: Anna van der Breggen
Eindklassement: Anna van der Breggen
Puntenklassement: Anna van der Breggen
Bergklassement: Anna van der Breggen
Jongerenklassement: Niamh Fisher-Black
Ploegenklassement: *2)
Dwars door het Hageland
Chantal Blaak
La Course by Le Tour de France
Demi Vollering
Ronde van Italië
2e etappe: Anna van der Breggen
4e etappe: Anna van der Breggen
9e etappe: Ashleigh Moolman-Pasio
Eindklassement: Anna van der Breggen
Puntenklassement: Anna van der Breggen
Jongerenklassement: Niamh Fisher-Black
Ploegenklassement: *3)
Baloise Ladies Tour
3e etappe: Lonneke Uneken
Ronde van Noorwegen
Jongerenklassement: Niamh Fisher-Black
Ploegenklassement: *4)
Simac Ladies Tour
3e etappe: Lonneke Uneken
Eindklassement: Chantal Blaak
Ploegenklassement: *5)
The Women's Tour
2e etappe: Amy Pieters
3e etappe: Demi Vollering
Drentse Acht van Westerveld
Chantal Blaak

*1) Ploeg Healthy Ageing Tour: Canuel, D'hoore, Fournier, Majerus, Pieters, Uneken
*2) Ploeg Ronde van Burgos: van der Breggen, Canuel, Fisher-Black, Moolman-Pasio, Shackley, Vollering
*3) Ploeg Ronde van Italië: Blaak, van der Breggen, Cecchini, Fisher-Black, Moolman-Pasio, Vollering
*4) Ploeg Ronde van Noorwegen: Cecchini, Fisher-Black, Fournier, Majerus, Moolman-Pasio, Shackley
*5) Ploeg Simac Ladies Tour: Blaak, Cecchini, Majerus, Pieters, Uneken, Vollering