Saxon Sharbino: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Infobox acteur | naam = Saxon Sharbino | afbeelding = Saxon Sharbino at the Millie Thrasher's Sweet 16 Party-adj.jpg | onderschrift...' |
→Filmografie: Tabel |
||
Regel 26:
==Filmografie==
{{Tabel filmografie|als=actrice}}
|-
*2017 ''[[Stalker's Prey]]'' - als Laura Wilcox▼
{{Tabel filmografie/Titel|titel=Films}}
*2016 ''[[Bedeviled]]'' - als Alice Gorman▼
|-
*2015 ''[[Poltergeist (2015)|Poltergeist]]'' - als Kendra Bowen▼
|| [[Film in 2010|2010]] || ''[[Red White & Blue]]'' || dochter van Ed ||
*2013 ''[[Trust Me]]'' - als Lydia ▼
|-
*2012 ''[[Rogue (2012)|Rogue]]'' - als Jane Forsythe ▼
|-
|-
|-
|| [[Film in 2011|2011]] || ''[[Julia X]]'' || jonge Julia ||
|-
|-
|-
|-
|-
|-
{{Tabel filmografie/Titel|titel=Televisieseries}}
|-
|-
|-
|-
|}
== Externe link ==
* {{Link IMDb naam |id=3061574}}
▲*2017 ''[[Freakish]]'' - als Anka - 9 afl.
▲*2017 ''[[American Vandal]]'' - als Sarah Pearson - 3 afl.
▲*2016-2017 ''[[Love (2016)|Love]]'' - als Simone - 4 afl.
▲*2013 ''[[Touch (televisieserie)|Touch]]'' - als Amelia Robbins - 13 afl.
{{Appendix|2=
|