Atchison, Topeka and Santa Fe Railway: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
poets |
|||
Regel 50:
|-
|
|align=
|align=
|-
! Gross operating opbrengst
| align=
| align=
|-
! Totale spoor lengte
| align=
| align=
|-
! Vervoerde vracht
| align=
| align=
|-
! Vervoeerde aantal personen
| align=
| align=
|-
! Aantal locomotieven
| align=
| align=
|-
! Aantal niet aangedreven voertuigen
| align=
| align=
|}
:<small>
[[Bestand: ATSF 5000 Madam Queen.jpg|thumb|right|250px|Atchison, Topeka & Santa Fe Railway 2-10-4 stoomlocomotief #5000 "Madame Queen" wachtend op een zijspoor voor het kruisen van een trein naaar het oosten. Ricardo, New Mexico, maart 1943]]
|