Sjabloon:Tabelrij treinserie TER HDF K14
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
K 14 | TER (SNCF) | Paris-Nord – Creil – Pont-Sainte-Maxence – Compiègne – Noyon – Chauny – Tergnier – Saint-Quentin |
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
K 14 | TER (SNCF) | Paris-Nord – Creil – Pont-Sainte-Maxence – Compiègne – Noyon – Chauny – Tergnier – Saint-Quentin |