Lijst van voetbalinterlands Roemenië - Slowakije

Wikimedia-lijst

Deze lijst van voetbalinterlands is een overzicht van alle officiële voetbalwedstrijden tussen de nationale teams van Roemenië en Slowakije. De landen speelden tot op heden[1] elf keer tegen elkaar. Het eerste duel, een vriendschappelijke wedstrijd, werd gespeeld in Boekarest op 12 oktober 1941. De laatste ontmoeting, eveneens een vriendschappelijke wedstrijd, vond plaats op 14 augustus 2013 in de Roemeense hoofdstad.

WedstrijdenBewerken

Plaats Datum Competitie Wedstrijd Uitslag
1 Boekarest 12 oktober 1941 Vriendschappelijk   RoemeniëSlowakije   3 – 2
2 Bratislava 23 augustus 1942 Vriendschappelijk   SlowakijeRoemenië   1 – 0
3 Boekarest 13 juni 1943 Vriendschappelijk   RoemeniëSlowakije   2 – 2
4 Boekarest 12 november 1994 EK 1996 kwalificatie   RoemeniëSlowakije   3 – 2
5 Košice 15 november 1995 EK 1996 kwalificatie   SlowakijeRoemenië   0 – 2
6 Boekarest 27 maart 1999 EK 2000 kwalificatie   RoemeniëSlowakije   0 – 0
7 Bratislava 4 september 1999 EK 2000 kwalificatie   SlowakijeRoemenië   1 – 5
8 Ploiești 25 april 2001 Vriendschappelijk   RoemeniëSlowakije   0 – 0
9 Larnaca 12 februari 2003 Vriendschappelijk   RoemeniëSlowakije   2 – 1
10 Larnaca 9 februari 2005 Vriendschappelijk   RoemeniëSlowakije   2 – 2
11 Boekarest 14 augustus 2013 Vriendschappelijk   RoemeniëSlowakije   1 – 1

SamenvattingBewerken

Competitie Totaal
gespeeld
Winst
  Roemenië
Gelijk Winst
  Slowakije
Doelsaldo
  RoemeniëSlowakije  
EK-kwalificatie 4 3 1 0 10 − 3
Vriendschappelijk 7 2 4 1 10 − 5
Totaal 11 5 5 1 20 − 12

DetailsBewerken

Eerste ontmoetingBewerken

Vriendschappelijk (Boekarest, Roemenië, 12 oktober 1941):
Roemenië   3 – 2   Slowakije
Kostas Houmis   29'
Silviu Bindea   44'
Silviu Bindea   50'
goals   15' Jozef Kuchár
  58' František Bolček
Virgil Economu   bondscoach   Štefan Priboj
Robert Sadowski
Iosif Lengheriu
Alexandru Negrescu
Ion Şiclovan
Gheorghe Răşinaru   35'
Ioachim Moldoveanu
Silviu Bindea  
Silviu Ploeşteanu
Kostas Houmis
Bazil Marian
Ionică Bogdan
opstellingen Teodor Reimann
Anton Ujváry
Ľudovít Rado
Ervín Kováč
Tomáš Porubský
Štefan Biró
František Bolček
  66' Jozef Bielek
Ján Arpáš
Jozef Kuchár
Ľudovít Dubovský
Gheorghe Constantinescu   35' wissels   66' Jozef Luknár

Tweede ontmoetingBewerken

Vriendschappelijk (Bratislava, Slowakije, 23 augustus 1942):
Slowakije   1 – 0   Roemenië
František Bolček   15' goals
Ferdinand Daučík   bondscoach   Ion Lăpuşneanu
Teodor Reimann   87'
Vladimír Venglár
Ľudovít Rado
Ervín Kováč
Tomáš Porubský
Ivan Chodák
František Bolček
Anton Malatinský
Štefan Biró
Jozef Luknár
Ján Podhradský
opstellingen Dumitru Pavlovici
Iacob Felecan
Alexandru Negrescu
Nicolae Simatoc
Alexandru Drăgan
Ioachim Moldoveanu
Ionică Bogdan
Bazil Marian
Gheorghe Constantinescu
Ion Mihăilescu
Traian Iordache
Jozef Molnár   87' wissels

Derde ontmoetingBewerken

Vriendschappelijk (Boekarest, Roemenië, 13 juni 1943):
Roemenië   2 – 2   Slowakije
Marian Bazil   12'
Iosif Kovacs   48'
goals   50' Jozef Balázsy
  88' František Bolček
Emerich Vogl   bondscoach   Ferdinand Daučík
Mircea David  
Ioachim Moldoveanu
Iacob Felecan
Gheorghe Constantinescu
Alexandru Mari
Ioan Wetzer   75'
Iosif Kovacs
Bazil Marian
Gheorghe Popescu   40'
Kostas Houmis
Ştefan Filote
opstellingen Teodor Reimann
Viliam Vanák
Štefan Stankovič
Jozef Bielek
Tomáš Porubský
  46' Tibor Kováč
František Bolček
Ján Arpáš
Jozef Balázsy
Ľudovít Venutti
Miroslav Danko
Vasile Naciu   40'
Ion Lupaş   75'
wissels   46' Anton Malatinský

Vierde ontmoetingBewerken

EK 1996 kwalificatie (Boekarest, Roemenië, 12 november 1994):
Roemenië   3 – 2   Slowakije
Gheorghe Popescu   7'
Gheorghe Hagi   47'
Daniel Prodan   81'
goals   56' Peter Dubovský
  79' Miroslav Chvíla
Anghel Iordănescu   bondscoach   Jozef Vengloš
Bogdan Stelea
Dan Petrescu
Daniel Prodan
Miodrag Belodedici
Dorinel Munteanu
Ioan Lupescu
Marius Lăcătuș   75'
Gheorghe Popescu
Florin Răducioiu   85'
Gheorghe Hagi  
Ilie Dumitrescu
opstellingen Ladislav Molnár
Miloš Glonek
Tomáš Stúpala
Miroslav Chvíla
Vladimír Kinder
Ondrej Krištofík
Róbert Tomaschek
Dušan Tittel
  Ľubomír Moravčík
  46' Marek Penksa
Peter Dubovský
Ion Vlădoiu   75'
Daniel Timofte   85'
wissels   46' Jaroslav Timko
gele kaarten   88' Ľubomír Moravčík
  90' Miroslav Chvíla

Vijfde ontmoetingBewerken

EK 1996 kwalificatie (Košice, Slowakije, 15 november 1995):
Slowakije   0 – 2   Roemenië
goals   66' Gheorghe Hagi
  82' Dorinel Munteanu

Zesde ontmoetingBewerken

EK 2000 kwalificatie (Boekarest, Roemenië, 27 maart 1999):
Roemenië   0 – 0[2]   Slowakije
goals

Zevende ontmoetingBewerken

EK 2000 kwalificatie (Bratislava, Slowakije, 4 september 1999):
Slowakije   1 – 5   Roemenië
Vladimír Labant   22' (pen.) goals   6' Adrian Ilie
  30' Gheorghe Hagi
  66' Liviu Ciobotariu
  88' Viorel Moldovan
  90' Viorel Moldovan

Achtste ontmoetingBewerken

Vriendschappelijk (Ploiești, Roemenië, 25 april 2001):
Roemenië   0 – 0   Slowakije
goals

Negende ontmoetingBewerken

Vriendschappelijk (Larnaca, Cyprus, 12 februari 2003):
Roemenië   2 – 1   Slowakije
Dorinel Munteanu   38'
Ionel Ganea   40'
goals   6' Róbert Vittek

Tiende ontmoetingBewerken

Vriendschappelijk (Larnaca, Cyprus, 9 februari 2005):
Roemenië   2 – 2[3]   Slowakije
Daniel Pancu   38' (pen.)
Daniel Oprița   89'
goals   12' Róbert Vittek
  44' Miroslav Karhan

Elfde ontmoetingBewerken

Vriendschappelijk (Boekarest, Roemenië, 14 augustus 2013):
Roemenië   1 – 1   Slowakije
Bogdan Stancu   44' goals   46' Stanislav Šesták
Victor Pițurcă   bondscoach   Ján Kozák
Ciprian Tătărușanu
Iasmin Latovlevici
Alexandru Mățel   71'
Vlad Chiricheș  
Valerică Găman   46'
Costin Lazăr   46'
Gabriel Torje   62'
Cristian Tănase   76'
Ovidiu Hoban
Alexandru Maxim   46'
Bogdan Stancu
opstellingen Ján Mucha
Peter Pekarík
Marián Čišovský
Ján Ďurica
  62' Tomáš Kóňa
  78' Stanislav Šesták
  65'   Marek Hamšík
Juraj Kucka
  62' Michal Breznaník
  69' Vladimír Weiss
  46' Martin Jakubko
Dorin Goian   46'
Mihai Pintilii   46'
Gheorghe Grozav   46'
Bănel Nicoliță   62'
Constantin Nica   71'
Ciprian Marica   76'
wissels   46' Adam Nemec
  62' Kornel Saláta
  62' Viktor Pečovský
  65' Samuel Štefánik
  69' Róbert Mak
  78' David Depetris
Costin Lazăr   23'
Constantin Nica   90+3'
gele kaarten   33' Tomáš Kóňa
  41' Marián Čišovský
  73' Ján Ďurica

Zie ookBewerken

FRF · A-internationals · Selecties · Bondscoaches · Statistieken · Roemeens vrouwenelftal · Olympisch elftal · Roemenië U21 · Roemenië U20 · Roemenië U19 · Roemenië U18 · Roemenië U17

1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 – 2029

OS 1924 · WK 1930 · WK 1934 · WK 1938 · OS 1952 · OS 1964 · WK 1970 · EK 1984 · WK 1990 · WK 1994 · EK 1996 · WK 1998 · EK 2000 · EK 2008 · EK 2016

1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Albanië · Algerije · Andorra · Argentinië · Armenië · Australië · Azerbeidzjan · België · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Chili · China · Colombia · Congo-Kinshasa · Cuba · Cyprus · DDR · Denemarken · Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Honduras · Hongarije · Ierland · IJsland · Irak · Iran · Israël · Italië · Ivoorkust · Japan · Joegoslavië · Kameroen · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nigeria · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Paraguay · Peru · Polen · Portugal · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Turkmenistan · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland

Wedstrijden in detail

Albanië (2016) · Frankrijk (2008) · Frankrijk (2016) · Italië (2008) · Nederland (2008) · Zwitserland (2016)

SFZ · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Slowaaks vrouwenelftal · Olympisch elftal · Slowakije U21 · Slowakije U20 · Slowakije U19 · Slowakije U18 · Slowakije U17 · Slowakije U16

1939 – 1944 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 − 2029

OS 2000 · WK 2010 · EK 2016

1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945–1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Algerije · Andorra · Argentinië · Armenië · Australië · Azerbeidzjan · België · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Chili · Colombia · Costa Rica · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Guatemala · Hongarije · Ierland · IJsland · Iran · Israël · Italië · Japan · Joegoslavië · Jordanië · Kameroen · Kazachstan · Koeweit · Kroatië · Letland · Libanon · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nieuw-Zeeland · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oeganda · Oekraïne · Oezbekistan · Oostenrijk · Paraguay · Peru · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië en Montenegro · Slovenië · Spanje · Thailand · Tsjechië · Turkije · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland

Wedstrijden in detail

Nieuw-Zeeland (2010) · Polen (2021) · Rusland (2016) · Spanje (2021) · Wales (2016) · Zweden (2021)