Hockey Pro League 2019 (vrouwen)

sportseizoen van een veldhockeycompetitie

De Hockey Pro League voor vrouwen werd in 2019 voor de eerste keer gehouden. Het toernooi begon in januari en eindigde in juni. Het finaletoernooi werd in het Wagenerstadion in Amstelveen gespeeld.[1] De eerste vier teams in dit toernooi plaatsten zich voor het kwalificatietoernooi voor de Olympische Spelen van 2020. Nederland won het toernooi door in de finale Australië via shoot-outs te verslaan. Duitsland werd derde na een overwinning met shoot-outs op Argentinië.

Hockey Pro League 2019
Toernooi-informatie
Datum 26 januari - 29 juni
Teams (van 4 FIH confederaties)
Winnaar Vlag van Nederland Nederland (1e titel)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 76
Doelpunten 266  (3,5 per wedstrijd)
Topscorer(s) Vlag Olivia Merry (15 goals)
Beste speler Vlag Frédérique Matla
Navigatie
    Volgende
Portaal  Portaalicoon   Sport

KwalificatieBewerken

De negen deelnemende landen werden in 2017 aangewezen door de FIH.[2]

OpzetBewerken

De negen landen spelen twee keer tegen elk ander land; een keer thuis en een keer uit. De wedstrijden worden gespeeld van januari tot juni. Allereerst worden de wedstrijden gespeeld op het zuidelijk halfrond; de landen van het noordelijk halfrond spelen daar al hun uitwedstrijden tegen de landen van het zuidelijk halfrond. In dezelfde periode spelen alle landen van het zuidelijk halfrond hun onderlinge wedstrijden. Vervolgens wordt het noordelijk halfrond aangedaan en spelen de noordelijke landen hun thuiswedstrijden tegen de zuidelijke en spelen ze hun onderlinge wedstrijden.

De top vier speelt direct aansluitend in een finaletoernooi om de titel.

Het speelschema voor de groepswedstrijden werd begin 2018 door de FIH gepresenteerd.[3]

Deelnemende landen

UitslagenBewerken

Alle tijden zijn locale tijden.[4]

GroepsfaseBewerken

Team GS W SOW SOV V DV DT +/− Pnt
  Nederland 16 15 0 0 1 41 10 +31 45
  Argentinië 16 10 4 0 2 31 15 +16 38
  Australië 16 9 1 1 5 35 23 +12 30
  Duitsland 16 9 0 2 5 34 24 +10 29
  België 16 6 1 1 8 21 27 -6 21
  Nieuw-Zeeland 16 6 0 0 10 29 32 -3 18
  China 16 4 0 2 10 27 40 -13 14
  Groot-Brittannië 16 3 2 1 13 22 37 -15 14
  Verenigde Staten 16 1 1 2 12 15 47 -32 7

26 januari 2019
20:00
  Argentinië 2-0   België Estadio Municipal de Hockey, Córdoba
Scheidsrechters:
Kelly Hudson (NZL)
Maggie Giddens (USA)
Jankunas   12'
Habif   42'
(verslag)


27 januari 2019
14:30
  Nieuw-Zeeland 0-1   Nederland North Harbour Hockey Stadium, Auckland
Scheidsrechters:
Aleisha Neumann (AUS)
Annelize Rostron (RSA)
(verslag) Krekelaar   38'


1 februari 2019
17:30
  Nieuw-Zeeland 0-1   België North Harbour Hockey Stadium, Auckland
Scheidsrechters:
Aleisha Neumann (AUS)
Liu Xiaoying (CHN)
(verslag) Boon   59'


2 februari 2019
15:30
  Argentinië 2-2   Verenigde Staten Estadio Municipal de Hockey, Córdoba
Scheidsrechters:
Michelle Joubert (RSA)
Amber Church (NZL)
Rebecchi   46'
Merino   50'
(verslag) Allessie   14'
Moyer   24'
Shoot-out
Merino  
d'Elia  
Rebecchi  
Von der Heyde  
3-1   Sharky
  Gonzales
  Manley
  Woods

2 februari 2019
17:00
  Australië 1-0   Nederland State Netball Hockey Centre, Melbourne
Scheidsrechters:
Aleesha Unka (NZL)
Emi Yamada (JPN)
Claxton   21' (verslag)


3 februari 2019
16:45
  Australië 1-2   België State Netball Hockey Centre, Melbourne
Scheidsrechters:
Aleesha Umka (NZL)
Emi Yamada (JPN)
Peris   57' (verslag) Struijk   35'
Versavel   47'


8 februari 2019
17:30
  Nieuw-Zeeland 5-1   Groot-Brittannië Nga Puna Wai Hockey Stadium, Christchurch
Scheidsrechters:
Irene Presenqui (ARG)
Ayanna McClean (TRI)
Merry   5'
Gunson   19'
Merry   35'
Merry   51'
Robinson   59'
(verslag) Ansley   11'


9 februari 2019
16:45
  Australië 4-3   China Tasmanian Hockey Centre, Hobart
Scheidsrechters:
Aleesha Unka (NZL)
Annelize Rostron (RSA)
Williams   13'
Malone   28'
Stewart   48'
Fitzpatrick   50'
(verslag) Zhong   25'
Dan   29'
Yong   56'


10 februari 2019
16:45
  Australië 2-2   Duitsland Tasmanian Hockey Centre, Hobart
Scheidsrechters:
Aleesha Unka (NZL)
Annelize Rostron (RSA)
Taylor   9'
Stewart   32'
(verslag) Granitzki   22'
Granitzki   47'
Shoot-out
Bone  
Williams  
Peris  
3-1   Lorenz
  Gräve
  Hauke
  Pieper


15 februari 2019
17:30
  Nieuw-Zeeland 1-3   Duitsland Nga Puna Wai Hockey Stadium, Christchurch
Scheidsrechters:
Michelle Joubert (RSA)
Hyun Young Kang (KOR)
Robinson   1' (verslag) Stapenhorst   21'
Maertens   29'
Gablac   40'


16 februari 2019
17:15
  Australië 3-0   Groot-Brittannië Perth Hockey Stadium, Perth
Scheidsrechters:
Kelly Hudson (NZL)
Jung Hee Kim (KOR)
Commerford   15'
Williams   23'
Fitzpatrick   50'
(verslag)

16 februari 2019
19:00
  Verenigde Staten 0-5   Nederland Kentner Stadium, Winston-Salem
Scheidsrechters:
Alison Keogh (IRL)
Carolina de la Fuente (ARG)
(verslag) Welten   5'
Leurink   8'
Matla   11'
Keetels   17'
Matla   25'


17 februari 2019
14:30
  Nieuw-Zeeland 2-0   China Nga Puna Wai Hockey Stadium, Christchurch
Scheidsrechters:
Michelle Joubert (RSA)
Hyun Young Kang (KOR)
Merry   32'
Merry   57'
(verslag)


22 februari 2019
21:00
  Argentinië 2-2   Duitsland CeNARD, Buenos Aires
Scheidsrechters:
Maggie Giddens (USA)
Annelize Rostron (RSA)
Merino   3'
Rebecchi   43'
(verslag) Grote   37'
Müller-Wieland   39'
Shoot-out
Merino  
d'Elia  
Von der Heyde  
Rebecchi  
Albertario  
Sudden Death:
Von der Heyde  
Rebecchi  
4-3   Lorenz
  Hauke
  Vivot
  Gräve
  Müller-Wieland
Sudden Death:
  Lorenz
  Hauke


23 februari 2019
14:00
  China 2-2   Groot-Brittannië Changzhou
Scheidsrechters:
Ivona Makar (CRO)
Michelle Meister (GER)
Liang   11'
Gu   59'
(verslag) Neal   20'
Ansley   22'
Shoot-out
Liang  
Zhang  
Zhong  
Wang  
He  
2-3   Martin
  Sanders
  Robertson
  Pearne-Webb
  Toman


24 februari 2019
18:00
  Argentinië 1-2   Nederland Buenos Aires
Scheidsrechters:
Maggie Giddens (USA)
Annelize Rostron (RSA)
d'Elia   14' (verslag) Matla   17'
Sanders   34'


2 maart 2019
16:45
  Australië 2-1   Verenigde Staten Sydney
Scheidsrechters:
Amber Church (NZL)
Xiaoying Liu (CHN)
Kenny   46'
Williams   52'
(verslag) Grega   7'


3 maart 2019
14:00
  China 1-2   Nederland Changzhou
Scheidsrechters:
Alison Keogh (IRL)
Maggie Giddens (USA)
Guo   52' (verslag) Stam   21'
Moes   56'


6 maart 2019
14:00
  China 2-1   Duitsland Changzhou
Scheidsrechters:
Kelly Hudson (NZL)
Maggie Giddens (USA)
Cui   29'
Zhang   40'
(verslag) Gablac   53'


8 maart 2019
17:30
  Nieuw-Zeeland 3-1   Verenigde Staten Auckland
Scheidsrechters:
Laurine Delforge (BEL)
Emi Jamada (JPN)
Merry   19'
Pearce   25'
Gunson   34'
(verslag) Grega   51'


10 maart 2019
14:30
  Nieuw-Zeeland 0-3   Argentinië North Harbour Hockey Stadium, Auckland
Scheidsrechters:
Laurine Delforge (BEL)
Emi Yamada (JPN)
(verslag) Albertario   14'
Retegui   23'
Luchetti   47'


16 maart 2019
16:45
  Australië 0-1   Argentinië Sydney Olympic Park, Sydney
Scheidsrechters:
Laurine Delforge (BEL)
Liu Xiaoying (CHN)
(verslag) Merino   24'


17 maart 2019
16:45
  Australië 1-3   Nieuw-Zeeland Sydney Olympic Park, Sydney
Scheidsrechters:
Laurine Delforge (BEL)
Liu Xioaying (CHN)
S. Fitzpatrick   48' (verslag) Merry   17'32'
Robinson   52'


21 maart 2019
16:00
  China 0-1   Argentinië Wujin Hockeystadion, Changzhou
Scheidsrechters:
Michelle Meister (GER)
Ivona Makar (CRO)
(verslag) Albertario   10'


22 maart 2019
16:00
  China 5-3   Nieuw-Zeeland Wujin Hockeystadion, Changzhou
Scheidsrechters:
Michelle Meister (GER)
Celine Martin-Schmets (BEL)
Cui   9'
Zhang X.   19'
Gu   51'60+'
Guo   56'
(verslag) Michelsen   52'
Gloyn   54'
Keddell   60'


29 maart 2019
19:00
  Verenigde Staten 1-1   België Spooky Nook Sports, Lancaster
Scheidsrechters:
Ayanna McClean (TTO)
Irene Presenqui (ARG)
Grega   50' (verslag) Gerniers   5'
Shoot-out
Gonzales  
Manley  
Moyer  
Paolino  
Matson  
Manley  
Moyer  
Matson  
Gonzales  
5–4   Versavel
  Leclef
  Ballenghien
  Limauge
  Puvrez
  Leclef
  Limauge
  Versavel
  Ballenghien


31 maart 2019
18:00
  Argentinië 1-0   China Estadio Mundialista Luciana Aymar, Rosario
Scheidsrechters:
Laurine Delforge (BEL)
Allison Keogh (IRE)
D'Elía   37' (verslag)

31 maart 2019
18:00
  Verenigde Staten 1-3   Groot-Brittannië Spooky Nook Sports, Lancaster
Scheidsrechters:
Michelle Joubert (RSA)
Irene Presenqui (ARG)
Allessie  22' (verslag) Owsley   27'41'
Defroand   34'


6 april 2019
18:00
  Argentinië 4-2   Groot-Brittannië Estadio Mundialista Luciana Aymar, Rosario
Scheidsrechters:
Laurine Delforge (BEL)
Allison Keogh (IRE)
Jankunas   26'31'
Zuloaga   34'
M. Granatto   56'
(verslag) Balsdon   28'
Jones   57'


7 april 2019
15:30
  België 4-1   China Royal Uccle Sport, Brussel
Scheidsrechters:
Michelle Meister (GER)
Ivona Makar (CRO)
Gerniers  22'36'40'
Ballenghien   33'
(verslag) Liang   52'


10 april 2019
18:30
  België 2-1   Verenigde Staten Royal Uccle Sport, Brussel
Scheidsrechters:
Carolina de la Fuente (ARG)
Ivona Makar (CRO)
Weyns   39'
Versavel   60'
(verslag) Gonzales  44'

10 april 2019
19:00
  Nederland 6-0   China De Klapperboom, Utrecht
Scheidsrechters:
Celine Martin-Schmets (BEL)
Ayanna McClean (TTO)
Van Maasakker   7'42'54'
Matla   48'
De Waard   51'
Veen   53'
(verslag)


13 april 2019
15:30
  Argentinië 3-1   Nieuw-Zeeland Estadio Mundialista Luciana Aymar, Rosario
Scheidsrechters:
Aleisha Neumann (AUS)
Sarah Wilson (SCO)
Alonso   29'
Jankunas   48'
Trinchinetti   52'
(verslag) Michelsen   26'


14 april 2019
16:00
  Nederland 7-1   Verenigde Staten Hazelaarweg Stadion, Rotterdam
Scheidsrechters:
Carolina de la Fuente (ARG)
Ayanna McClean (TTO)
De Waard   13'22'
Fortuin   18'37'
Jansen   41'
Keetels   45'
Van Maasakker   56'
(verslag) West   6'


24 april 2019
18:30
  Duitsland 2-0   Groot-Brittannië Hockeypark, Mönchengladbach
Scheidsrechters:
Kim Jung Hee (KOR)
Irene Presenqui (ARG)
Gablać   38'58' (verslag)


25 april 2019
14:30
  Nieuw-Zeeland 1-5   Australië North Harbour Hockey Stadium, Auckland
Scheidsrechters:
Annelize Rostron (RSA)
Liu Xiaoying (CHN)
Ritchie   30' (verslag) Nobbs   2'
Chalker   21'
S. Fitzpatrick   31'
Stewart   53'58'


26 april 2019
18:30
  Duitsland 0-1   Nederland Hockeypark, Mönchengladbach
Scheidsrechters:
Kim Jung Hee (KOR)
Irene Presenqui (ARG)
(verslag) Matla   3'


27 april 2019
14:00
  Groot-Brittannië 1-1   Verenigde Staten Lee Valley Hockey and Tennis Centre, Londen
Scheidsrechters:
Michelle Meister (GER)
Celine Martin-Schmets (BEL)
Ansley   30' (verslag) Moyer   44'
Shoot-out
Sanders  
Pearne-Webb  
Martin  
Howard  
Toman  
2–1   Sharkey
  Moyer
  Gonzales
  Magadan
  West


28 april 2019
12:00
  Duitsland 4-1   China Hockeypark, Mönchengladbach
Scheidsrechters:
Kim Hung-hee (KOR)
Irene Presenqui (ARG)
Lorenz  13'21'
Micheel   49'
Grote   53'
(verslag) Peng   2'


30 april 2019
18:30
  Duitsland 2-1   Verenigde Staten Hockeypark, Mönchengladbach
Scheidsrechters:
Laurine Delforge (BEL)
Irene Presenqui (ARG)
Micheel   11'
Lorenz   53'
(verslag) West   45'


3 mei 2019
19:30
  Groot-Brittannië 1-2   China Lee Valley Hockey and Tennis Centre, Londen
Scheidsrechters:
Celine Martin-Schmets (BEL)
Alison Keogh (IRL)
Ansley   41' (verslag) Ou   35'
Peng   44'


4 mei 2019
18:00
  Argentinië 1-1   Australië CeNARD, Buenos Aires
Scheidsrechters:
Amber Church (NZL)
Karen Bennett (NZL)
D'Elía   18' (verslag) M. Fitzpatrick   2'
Shoot-out
D'Elía  
Von der Heyde  
Alonso  
Rebecchi  
Jankunas  
3–1   Bone
  Bates
  Peris
  Nobbs


10 mei 2019
19:00
  Verenigde Staten 0-4   Australië Spooky Nook Sports, Lancaster
Scheidsrechters:
Kelly Hudson (NZL)
Ayanna McClean (TTO)
(verslag) Malone   19'
S. Fitzpatrick   50'51'
Chalker   58'


12 mei 2019
18:00
  Verenigde Staten 0-4   Argentinië Spooky Nook Sports, Lancaster
Scheidsrechters:
Kelly Hudson (NZL)
Ivona Makar (CRO)
(verslag) Albertario   21'
Rebecchi   37'
V. Granatto   52'53'


18 mei 2019
17:00
  Groot-Brittannië 1-1   Argentinië Lee Valley Hockey and Tennis Centre, Londen
Scheidsrechters:
Liu Xiaoying (CHN)
Kelly Hudson (NZL)
Owsley   56' (verslag) Albertario   52'
Shoot-out
Toman  
Martin  
Pearne-Webb  
Jones  
Evans  
1–2   D'Elía
  Albertario
  Alonso
  Rebecchi
  Jankunas

18 mei 2019
19:00
  Verenigde Staten 3-1   China Spooky Nook Sports, Lancaster
Scheidsrechters:
Celine Martin-Schmets (BEL)
Ayanna McClean (TTO)
Dessoye   20'
Moyer   27'
Gonzales   40'
(verslag) Peng   53'


19 mei 2019
18:00
  Groot-Brittannië 2-0   België Lee Valley Hockey and Tennis Centre, Londen
Scheidsrechters:
Liu Xiaoying (CHN)
Kelly Hudson (NZL)
Balsdon   43'
Owsley   53'
(verslag)


22 mei 2019
18:30
  Duitsland 1-2   Argentinië Crefelder Hockey und Tennis Club, Krefeld
Scheidsrechters:
Annelize Rostron (RSA)
Alison Keogh (IRL)
Stapenhorst   33' (verslag) Costa Biondi   55'
D'Elía   60'


25 mei 2019
16:00
  China 3-3   België Wujin Hockeystadion, Changzhou
Scheidsrechters:
Aleisha Neumann (AUS)
Kang Hyun-young (KOR)
Zhang X.   2'
Liang   3'
Peng   40'
(verslag) Puvrez   33'
Leclef   51'
Struijk   53'
Shoot-out
Liang  
He  
Zhong  
Zhang X.  
Peng  
Liang  
4–5   Leclef
  Duquesne
  Gerniers
  Puvrez
  Vanden Borre
  Gerniers


30 mei 2019
15:30
  België 4-1   Groot-Brittannië Wilrijkse Plein, Antwerpen
Scheidsrechters:
Alison Keogh (IRL)
Ivona Makar (CRO)
Leclef   7'
Vandermeiren   15+'
Weyns   38'
Nelen   52'
(verslag) Robertson   51'


1 juni 2019
18:00
  Nederland 2-0   Groot-Brittannië Sportpark Aalsterweg, Eindhoven
Scheidsrechters:
Laurine Delforge (BEL)
Michelle Meister (GER)
Matla   12'
Veen   20'
(verslag)

1 juni 2019
19:00
  Verenigde Staten 0-3   Nieuw-Zeeland Spooky Nook Sports, Lancaster
Scheidsrechters:
Celine Martin-Schmets (BEL)
Kang Hyun-young (KOR)
(verslag) Davey   20'
Gloyn   32'
Merry   51'


2 juni 2019
15:30
  België 0-4   Duitsland Wilrijkse Plein, Antwerpen
Scheidsrechters:
Carolina de la Fuente (ARG)
Sarah Wilson (SCO)
(verslag) Stapenhorst   3'10'58'
Grote   40'

2 juni 2019
16:00
  China 2-3   Australië Wujin Hockeystadion, Changzhou
Scheidsrechters:
Karen Bennett (NZL)
Emi Yamada (JPN)
Chen   14'
Xu  59'
(verslag) M. Fitzpatrick   45'
Chalker   49'
Malone   56'


4 juni 2019
17:30
  Nederland 2-1   Duitsland Sportpark Aalsterweg, Eindhoven
Scheidsrechters:
Alison Keogh (IRE)
Liu Xiaoying (CHN)
Matla   6'
Van Maasakker   46'
(verslag) Maertens   48'


7 juni 2019
19:30
  Groot-Brittannië 3-4   Duitsland Lee Valley Hockey and Tennis Centre, Londen
Scheidsrechters:
Michelle Joubert (RSA)
Carolina de la Fuente (ARG)
Howard   10'17'
Petter  52'
(verslag) Wortmann   26'
Lorenz   40'
Micheel   54'
Stapenhorst   60'


8 juni 2019
15:30
  België 1-2   Nederland Wilrijkse Plein, Antwerpen
Scheidsrechters:
Sarah Wilson (SCO)
Ayanna McClean (TTO)
Sinia   52' (verslag) Jansen   20'
Zerbo   41'


9 juni 2019
12:00
  Duitsland 2-1   Nieuw-Zeeland Crefelder Hockey und Tennis Club, Krefeld
Scheidsrechters:
Alison Keogh (IRE)
Sarah Wilson (SCO)
Maertens   48'
Pieper   52'
(verslag) Pearce   8'

9 juni 2019
13:30
  Nederland 2-0   België Stadion HC Den Bosch, 's-Hertogenbosch
Scheidsrechters:
Michelle Meister (GER)
Ivona Makar (CRO)
Matla   44'
Van Maasakker   60'
(verslag)

9 juni 2019
16:00
  Groot-Brittannië 2-4   Australië Lee Valley Hockey and Tennis Centre, Londen
Scheidsrechters:
Michelle Joubert (RSA)
Carolina de la Fuente (ARG)
Pearne-Webb   43'
Howard   53'
(verslag) Fitzpatrick   18'
Peris   18'
Claxton   23'
Williams   37'


12 juni 2019
18:30
  Duitsland 2-1   België Crefelder Hockey und Tennis Club, Krefeld
Scheidsrechters:
Maggie Giddens (USA)
Ayanna McClean (TRI)
Lorenz   51'
Maertens   56'
(verslag) Ballenghien   4'

12 juni 2019
19:30
  Nederland 3-2   Nieuw-Zeeland Stadion HC Den Bosch, 's-Hertogenbosch
Scheidsrechters:
Michelle Meister (GER)
Sarah Wilson (SCO)
Jonker   21'
Albers   24'
De Waard   55'
(verslag) Merry   44'54'


15 juni 2019
16:00
  China 4-0   Verenigde Staten Wujin Hockeystadion, Changzhou
Scheidsrechters:
Ivona Makar (CRO)
Aleisha Neumann (AUS)
Peng   29'
Gu   37'
Zhang X.   40'
Guo   46'
(verslag)

15 juni 2019
16:00
  Groot-Brittannië 0-1   Nederland Lee Valley Hockey and Tennis Centre, Londen
Scheidsrechters:
Laurine Delforge (BEL)
Ayanna McClean (TTO)
(verslag) Jonker   59'


16 juni 2019
12:00
  Duitsland 1-3   Australië Crefelder Hockey und Tennis Club, Krefeld
Scheidsrechters:
Celine Martin-Schmets (BEL)
Sarah Wilson (SCO)
Gablac   32' (verslag) Claxton   2'3'
Chalker   21'

16 juni 2019
15:30
  België 0-3   Nieuw-Zeeland Wilrijkse Plein, Antwerpen
Scheidsrechters:
Michelle Meister (GER)
Alison Keogh (IRL)
(verslag) Merry   36'42'59'


19 juni 2019
18:30
  België 1-0   Australië Wilrijkse Plein, Antwerpen
Scheidsrechters:
Alison Keogh (IRE)
Michelle Meister (GER)
Ballenghien   54' (verslag)


20 juni 2019
19:30
  Nederland 2-1   Argentinië De Klapperboom, Utrecht
Scheidsrechters:
Laurine Delforge (BEL)
Sarah Wilson (SCO)
Welten   24'
Matla   26'
(verslag) Retegui   22'


22 juni 2019
19:00
  Verenigde Staten 2-3   Duitsland Spooky Nook Sports, Lancaster
Scheidsrechters:
Ayanna McClean (TTO)
Karen Bennett (NZL)
Grega   19'
Hoffman   45'
(verslag) Granitzki   20'
Hauke   34'
Grote   39'


23 juni 2019
15:00
  Nederland 3-1   Australië Wagenerstadion, Amstelveen
Scheidsrechters:
Michelle Joubert (RSA)
Amber Church (NZL)
Van den Assem   14'
Leurink   51'

Verschoor   54'

(verslag) Chalker   57'

23 juni 2019
15:30
  België 1-2   Argentinië Wilrijkse Plein, Antwerpen
Scheidsrechters:
Sarah Wilson (SCO)
Alison Keogh (IRL)
Vanden Borre   60' (verslag) Retegui   17'
Granatto   23'

23 juni 2019
16:00
  Groot-Brittannië 3-1   Nieuw-Zeeland Twickenham Stoop, Londen
Scheidsrechters:
Liu Xiaoying (CHN)
Michelle Meister (GER)
Martin   23'
Owsley   34'42'
(verslag) Merry   44'

FinalerondeBewerken

De vier beste landen uit de groepsfase spelen de finaleronde. Ze plaatsen zich tevens voor het olympisch kwalificatietoernooi.

  Halve finale Finale
             
27 juni
   Nederland 2  
   Duitsland 1  
 
29 juni
       Nederland 2 (4)
     Australië 2 (3)
 
Derde plaats
27 juni 29 juni
   Argentinië 1 (3)    Duitsland  1 (3)
   Australië 1 (4)      Argentinië  1 (1)


Halve finalesBewerken

27 juni 2019
17:15
  Argentinië 1-1   Australië Wagenerstadion, Amstelveen
Scheidsrechters:
Michelle Meister (GER)
Michelle Joubert (RSA)
Jankunas   4' (verslag) Kenny   29'
Shoot-out
Rebecchi  
d'Elia  
Albertario  
Jankunas  
Di Santo  
d'Elia  
3-4   Malone
  Nobbs
  Kenny
  Peris
  Williams
  Malone


27 juni 2019
20:00
  Nederland 2-1   Duitsland Wagenerstadion, Amstelveen
Scheidsrechters:
Amber Church (NZL)
Sarah Wilson (SCO)
Matla   52'
Welten   56'
(verslag) Grote   14'

Wedstrijd om de derde plaatsBewerken

29 juni 2019
14:30
  Duitsland 1-1   Argentinië Wagenerstadion, Amstelveen
Scheidsrechters:
Amber Church (NZL)
Michelle Joubert (RSA)
Schröder   32' (verslag) Retegui   6'
Shoot-out
Schröder  

Gräve  
Müller-Wieland  
Maertens  
Huse  

3-1   Albertario

  Habif
  Rebecchi
  Von der Heyde


FinaleBewerken

29 juni 2019
17:00
  Nederland 2-2   Australië Wagenerstadion, Amstelveen
Scheidsrechters:
Laurine Delforge (BEL)
Sarah Wilson (SCO)
Veen   24'
Jonker   49'
(verslag) Williams   19'
Nobbs   58'
Shoot-out
Keetels  

De Waard  
Verschoor  
Veen  
Stam  

4-3   Nobbs

  Malone
  Fitzpatrick
  Williams
  Peris


EindstandBewerken

Pos. Team
1   Nederland
2   Australië
3   Duitsland
4   Argentinië
5   België
6   Nieuw-Zeeland
7   China
8   Groot-Brittannië
9   Verenigde Staten