Gebruiker:Kevster/Special Qliners in Groningen en Drenthe/Lijnen 315, 325, 335
Route
bewerkenGroningen - Heerenveen - Joure - Lemmer - Emmeloord - Nagele - Lelystad
Haltes
bewerken- Groningen, Centraal Station
- Heerenveen, Oost (A32)
- Heerenveen, Busstation
- Heerenveen, Oost (A32)
- Joure, Rotonde
- Lemmer, Busstation
- Emmeloord, Busstation
- Emmeloord, Ziekenhuis
- Nagele, Domineesweg
- Lelystad, Oostervaart
- Lelystad, Lelycentre
- Lelystad, Station NS/Centrum
Parallelle lijnen
bewerkenGeen parallelle lijnen bekend.
Tariefeenheden
bewerkenGeen tariefeenhedentabel bekend.
Bijzonderheden
bewerkenLijn 315 wordt niet gereden door Arriva, maar door Connexxion.