Canada op de Olympische Winterspelen 2022

Canada was een van de deelnemende landen aan de Olympische Winterspelen 2022 in Peking, China.

Canada op de Olympische Spelen
Canada op de Olympische Winterspelen 2022
Land Canada
IOC-landcode CAN
NOC Canadian Olympic Committee
externe link
Olympische Winterspelen 2022 in Peking
Aantal deelnemers 215
Aantal disciplines 14
Medailles
Rang: 11
goud
4
zilver
8
brons
14
totaal
26
Canada op de Zomerspelen
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Canada op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

MedailleoverzichtBewerken

Sport Olympiër(s) Onderdeel Medaille
IJshockey Erin Ambrose
Ashton Bell
Kristen Campbell
Emily Clark
Mélodie Daoust
Ann-Renée Desbiens
Renata Fast
Sarah Fillier
Brianne Jenner
Rebecca Johnston
Jocelyne Larocque
Emma Maltais
Emerance Maschmeyer
Sarah Nurse
Marie-Philip Poulin
Jamie Lee Rattray
Jillian Saulnier
Ella Shelton
Natalie Spooner
Laura Stacey
Claire Thompson
Blayre Turnbull
Micah Zandee-Hart
vrouwen  
Schaatsen Ivanie Blondin
Valérie Maltais
Isabelle Weidemann
ploegenachtervolging (v)  
Shorttrack Pascal Dion
Steven Dubois
Charles Hamelin
Maxime Laoun
Jordan Pierre-Gilles
relay (m)  
Snowboarden Max Parrot slopestyle (m)  
Freestyleskiën Mikaël Kingsbury moguls (m)  
Freestyleskiën Marielle Thompson skicross (v)  
Freestyleskiën Cassie Sharpe halfpipe (v)  
Schaatsen Lauren Dubreuil 1000 m (m)  
Schaatsen Ivanie Blondin massastart (v)  
Schaatsen Isabelle Weidemann 5000 m (v)  
Shorttrack Steven Dubois 1500 m (m)  
Snowboarden Éliot Grondin snowboardcross (m)  
Alpineskiën James Crawford combinatie (m)  
Bobsleeën Ben Coakwell
Justin Kripps*
Ryan Sommer
Cam Stones
viermansbob (m)  
Bobsleeën Christine de Bruin monobob (v)  
Curling Brad Gushue
Mark Nichols
Brett Gallant
Geoff Walker
Marc Kennedy
mannen  
Freestyleskiën Miha Fontaine
Lewis Irving
Marion Thénault
aerials
(team gemengd)
 
Freestyleskiën Rachael Karker halfpipe (v)  
Schaatsen Isabelle Weidemann 3.000 m (v)  
Schansspringen Alexandria Loutitt
Matthew Soukup
Abigail Strate
MacKenzie Boyd-Clowes
landenwedstrijd  
Shorttrack Steven Dubois 500 m (m)  
Shorttrack Kim Boutin 500 m (v)  
Snowboarden Max Parrot big air (m)  
Snowboarden Mark McMorris slopestyle (m)  
Snowboarden Meryeta O'Dine snowboardcross (v)  
Snowboarden Éliot Grondin
Meryeta O'Dine
snowboardcross
(gemengd)
 

Deelnemers en resultatenBewerken

  AlpineskiënBewerken

  Zie Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Maximaal vier deelnemers per onderdeel

Mannen
Naam Onderdeel 1e run 2e run Totaal
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
James Crawford Combinatie 1:43,14 2 48,97 7 2:32,11  
Afdaling n.v.t. 1:42,92 4
Super G n.v.t. 1:20,79 6
Trevor Philp Combinatie 1:46,84 19 niet gefinisht
Reuzenslalom 1:07,14 25 1:11,94 24 2:19,08 24
Slalom niet gefinisht niet geplaatst
Super G n.v.t. 1:21,34 10
Erik Read Reuzenslalom 1:04,77 16 1:07,67 12 2:12,44 13
Slalom 55,90 22 53,20 24 1:49,10 24
Brodie Seger Combinatie 1:43,54 3 51,49 10 2:35,09 9
Afdaling n.v.t. 1:44,68 22
Super G n.v.t. niet gefinisht
Broderick Thompson Combinatie 1:44,39 8 49,81 8 2:34,20 8
Afdaling n.v.t. niet gefinisht
Super G n.v.t. niet gefinisht
Vrouwen
Naam Onderdeel 1e run 2e run Totaal
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Marie-Michèle Gagnon Afdaling n.v.t. 1:33,45 8
Super G n.v.t. 1:14,65 14
Cassidy Gray Reuzenslalom niet gefinisht niet geplaatst
Valérie Grenier Reuzenslalom niet gefinisht niet geplaatst
Erin Mielzynski Slalom 53,93 17 53,59 22 1:47,52 16
Ali Nullmeyer Slalom 54,67 23 53,29 17 1:47,96 21
Roni Remme Combinatie niet gefinisht
Afdaling n.v.t. 1:35,36 24
Super G n.v.t. 1:15,78 24
Amelia Smart Slalom 55,26 28 54,06 26 1:49,32 27
Laurence St. Germain Slalom 54,51 22 53,06 10 1:47,57 17
Gemengd
Naam Onderdeel Eerste ronde Kwartfinale Halve finale Finale / BM
Tegenstander
Resultaat
Tegenstander
Resultaat
Tegenstander
Resultaat
Tegenstander
Resultaat
Rang
Cassidy Gray
Erin Mielzynski
Trevor Philp
Erik Read
Landenwedstrijd   SLO
2 - 2*
niet geplaatst 9

  BiatlonBewerken

  Zie Biatlon op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
Naam Onderdeel Tijd Missers Rang
Jules Burnotte Individueel 52:23,3 3 36
Sprint 25:50,3 2 29
Achtervolging 43:48,2 5 28
Massastart 41:35,0 5 18
Christian Gow Individueel 52:21,9 2 24
Sprint 25:15,5 0 12
Achtervolging 44:10,5 5 35
Massastart 41:02,5 3 13
Scott Gow Individueel 49:53,0 1 5
Sprint 25:56,7 2 34
Achtervolging 43:18,7 4 20
Massastart 42:17,6 7 25
Adam Runnalls Individueel 53:24,7 3 33
Sprint 26:00,5 2 35
Achtervolging 43:59,9 5 30
Jules Burnotte
Christian Gow
Scott Gow
Adam Runnalls
Estafette 1:21:46,5 11 6
Vrouwen
Naam Onderdeel Tijd Missers Rang
Megan Bankes Individueel 48:47,2 2 33
Sprint 24:35,4 3 77
Sarah Beaudry Individueel 53:55,0 5 80
Sprint 24:45,9 2 80
Emily Dickson Individueel 52:26,1 5 70
Sprint 24:50,3 3 81
Emma Lunder Individueel 52:02,4 7 67
Sprint 22:47,6 1 32
Achtervolging 42:19,3 7 54
Megan Bankes
Sarah Beaudry
Emily Dickson
Emma Lunder
Estafette 1:15:34,3 8 10
Gemengd
Naam Onderdeel Tijd Missers Rang
Sarah Beaudry
Christian Gow
Scott Gow
Emma Lunder
Estafette 1:11:12,4 20 14

  BobsleeënBewerken

  Zie Bobsleeën op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Naam Onderdeel Run 1 Run 2 Run 3 Run 4 Totaal
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Taylor Austin*
Daniel Sunderland
Tweemansbob (m) 1:00,11 21 1:00,41 21 1:00,29 19 1:00,55 19 4:01,36 20
Justin Kripps*
Cam Stones
59,61 8 1:00,08 14 59,71 7 1:00,00 8 3:59,40 10
Christopher Spring*
Mike Evelyn
59,54 6 1:00,03 10 59,76 8 59,93 5 3:59,26 7
Taylor Austin*
Jay Dearborn
Chris Patrician
Daniel Sunderland
Viermansbob (m) 59,67 22 59,81 22 59,79 24 niet geplaatst 23
Ben Coakwell
Justin Kripps*
Ryan Sommer
Cam Stones
58,38 3 59,00 5 58,44 5 59,27 3 3:55,09  
Mike Evelyn
Sam Giguere
Cody Sorensen
Christopher Spring*
59,10 12 59,33 10 59,10 10 59,46 11 3:56,99 9
Cynthia Appiah Monobob (v) 1:05,75 =12 1:05,53 5 1:05,78 8 1:05,98 9 4:23,04 8
Christine de Bruin 1:05,12 =3 1:05,02 2 1:05,38 4 1:05,51 5 4:21,03  
Cynthia Appiah*
Dawn Richardson Wilson
Tweemansbob (v) 1:01,75 8 1:01,89 7 1:01,95 10 1:01,93 9 4:07,52 8
Christine de Bruin*
Kristen Bujnowski
1:01,45 5 1:01,76 4 1:01,43 5 1:01,73 6 4:06,37 5
Melissa Lotholz*
Sara Villani
1:02,12 18 1:02,09 10 1:01,85 8 1:02,31 15 4:08,37 12

* – Geeft de bestuurder van de slee aan

  CurlingBewerken

  Zie Curling op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Team Onderdeel Groepsfase Tiebreaker Halve finale Finale / BM
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Rang Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Rang
Brad Gushue
Mark Nichols
Brett Gallant
Geoff Walker
Marc Kennedy
Mannen   DEN
10 - 5
  NOR
6 - 5
  SUI
3 - 5
  SWE
4 - 7
  USA
10 - 5
  ITA
7 - 3
  CHN
10 - 8
  ROC
6 - 7
  GBR
2 - 5
3 n.v.t.   SWE
3 - 5
  USA
8 - 5
 
Jennifer Jones
Kaitlyn Lawes
Jocelyn Peteman
Dawn McEwen
Lisa Weagle
Vrouwen   KOR
12 - 7
  JPN
5 - 8
  SWE
6 - 7
  SUI
4 - 8
  ROC
11 - 5
  GBR
7 - 3
  USA
7 - 6
  CHN
9 - 11
  DEN
10 - 4
5 --
Rachel Homan
John Morris
Gemengddubbel   GBR
4 – 6
  NOR
7 – 6
  SUI
7 – 5
  CHN
8 – 6
  SWE
2 – 6
  USA
7 – 2
  CZE
7 – 5
  AUS
8 – 10
  ITA
7 – 8
5 --

  FreestyleskiënBewerken

  Zie Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Aerials

Individueel

Naam Onderdeel Kwalificatie Finale
Sprong 1 Sprong 2 Sprong 1 Sprong 2 Rang
Miha Fontaine Mannen 115,05 11 107,69 7 niet geplaatst 13
Lewis Irving 103,98 19 80,99 17 niet geplaatst 23
Émile Nadeau 112,83 13 102,26 11 niet geplaatst 17
Flavie Aumond Vrouwen 76,86 18 73,95 13 niet geplaatst 19
Naomy Boudreau-Guertin 77,43 16 77,43 12 niet geplaatst 18
Marion Thénault 93,06 5 Bye 91,29 7 niet gepl. 7

Gemengd

Naam Onderdeel Finale 1 Finale 2
Punten Totaal Rang Punten Totaal Rang
Marion Thénault
Miha Fontaine
Lewis Irving
Team 93,06
113,97
119,91
326,94 3 62,74
116,48
111,76
290,98  


Big air & Slopestyle
Naam Onderdeel Kwalificatie Finale
Run 1 Run 2 Run 3 Beste Rang Run 1 Run 2 Run 3 Beste Rang
Teal Harle Big air (m) 26,50 24,25 20,25 46,75 31 niet geplaatst 31
Slopestyle (m) 36,05 33,81 n.v.t. 36,05 26 niet geplaatst 26
Evan McEachran Big air (m) 81,75 88,50 39,75 170,25 11 93,00 22,50 11,50 115,50 9
Slopestyle (m) 40,90 33,70 n.v.t. 40,90 24 niet geplaatst 24
Max Moffatt Big air (m) 83,00 64,00 61,00 147,00 20 niet geplaatst 20
Slopestyle (m) 74,06 35,16 n.v.t. 74,06 11 47,18 65,31 70,40 70,40 9
Édouard Therriault Big air (m) 83,50 42,00 84,50 168,00 13 niet geplaatst 13
Slopestyle (m) 70,40 23,75 n.v.t. 70,40 13 niet geplaatst 13
Olivia Asselin Big air (v) 60,75 87,00 16,00 147,75 11 62,00 60,25 85,00 147,50 8
Slopestyle (v) 64,68 6,75 n.v.t. 64,68 11 16,83 niet gestart 16,83 11
Elena Gaskell Big air (v) niet gestart niet geplaatst
Megan Oldham Big air (v) 80,00 91,25 8,25 171,25 1 85,00 89,25 88,75 178,00 4
Slopestyle (v) 6,45 63,10 n.v.t. 63,10 13 niet geplaatst 13
Halfpipe
Naam Onderdeel Kwalificatie Finale
Run 1 Run 2 Beste Rang Run 1 Run 2 Run 3 Beste Rang
Noah Bowman Mannen 78,25 85,50 85,50 6 84,25 84,75 21,25 84,75 4
Simon d'Artois 82,50 68,25 82,50 8 7,25 7,00 63,75 63,75 10
Brendan MacKay 87,25 85,00 87,25 5 4,00 65,50 27,00 65,50 9
Amy Fraser Vrouwen 75,25 75,75 75,75 11 75,25 35,75 11,00 75,25 8
Rachael Karker 88,50 89,50 89,50 2 87,75 85,25 38,00 87,75  
Cassie Sharpe 86,25 79,00 86,25 6 89,00 90,00 90,75 90,75  
Moguls
Naam Onderdeel Kwalificatie Finale
Run 1 Run 2 Run 1 Run 2 Run 3
Tijd Score Totaal Rang Tijd Score Totaal Rang Tijd Score Totaal Rang Tijd Score Totaal Rang Tijd Score Totaal Rang
Laurent Dumais Mannen 24,52 54,09 69,76 24 25,32 46,78 71,39 16 niet geplaatst 26
Mikaël Kingsbury 24,71 65,74 81,15 1 Bye 25,30 67,14 91,78 1 25,50 65,22 79,59 2 25,02 67,17 82,18  
Chloé Dufour-Lapointe Vrouwen 28,85 54,82 70,31 11 28,77 54,87 70,45 6 28,93 58,20 73,60 12 28,65 57,25 72,96 9 niet geplaatst 9
Justine Dufour-Lapointe 29,29 56,46 71,45 10 Bye niet gefinisht niet geplaaatst 20
Sofiane Gagnon 28,61 52,71 68,47 14 28,39 59,62 75,63 1 28,36 58,40 74,44 8 niet gefinisht niet geplaatst 12
Skicross
Naam Onderdeel Plaatsingsronde Achtste finale Kwartfinale Halve finale Finale
Run 1
Tijd Rang Plaats Plaats Plaats Plaats Rang
Kevin Drury Mannen 1:13,11 15 2 3 niet geplaatst 12
Reece Howden 1:12,37 5 1 3 niet geplaatst 9
Brady Leman 1:12,30 4 2 2 4 2 6
Jared Schmidt 1:12,39 6 2 3 niet geplaatst 10
Courtney Hoffos Vrouwen 1:18,28 8 1 2 4 2 6
Brittany Phelan 1:18,17 7 1 2 3 1 5
Hannah Schmidt 1:18,07 4 1 2 3 3 7
Marielle Thompson 1:18,16 5 1 1 2 2  

  IJshockeyBewerken

  Zie IJshockey op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Onderdeel Groepsfase Play-off Kwartfinale Halve finale Finale / BM
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Rang Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Rang
Mannen   GER
5-1
  USA
2-4
  CHN
5-0
n.v.t. 2   CHN
7-2
  SWE
0-2
niet geplaatst 6
Vrouwen   SUI
12-1
  FIN
11-1
  ROC
6-1
  USA
4-2
1 n.v.t.   SWE
11-0
  SUI
10-3
  USA
3-2
 
Naam Onderdeel Resultaat
Mark Barberio
Daniel Carr
Adam Cracknell
Jason Demers
David Desharnais
Landon Ferraro
Brandon Gormley
Alex Grant
Josh Ho-Sang
Corban Knight
Devon Levi
Jack McBain
Mason McTavish
Maxim Noreau
Eric O’Dell
Edward Pasquale
Owen Power
Mat Robinson
Eric Staal
Ben Street
Adam Tambellini
Matt Tomkins
Jordan Weal
Daniel Winnik
Tyler Wotherspoon
Mannen 6
Erin Ambrose
Ashton Bell
Kristen Campbell
Emily Clark
Mélodie Daoust
Ann-Renée Desbiens
Renata Fast
Sarah Fillier
Brianne Jenner
Rebecca Johnston
Jocelyne Larocque
Emma Maltais
Emerance Maschmeyer
Sarah Nurse
Marie-Philip Poulin
Jamie Lee Rattray
Jillian Saulnier
Ella Shelton
Natalie Spooner
Laura Stacey
Claire Thompson
Blayre Turnbull
Micah Zandee-Hart
Vrouwen  

  KunstrijdenBewerken

  Zie Kunstrijden op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Individueel
Naam Onderdeel KK VK Totaal
Score Rang Score Rang Score Rang
Keegan Messing Mannen 93,24 9 127,37 10 265,61 11
Roman Sadovsky 62,77 29 niet geplaatst 29
Madeline Schizas Vrouwen 60,53 20 115,03 18 175,56 19
Gemengd
Naam Onderdeel KK VK Totaal
Score Rang Score Rang Score Rang
Vanessa James
Eric Radford
Paren 63,03 12 117,96 12 180,99 12
Kirsten Moore-Towers
Michael Marinaro
62,51 13 118,86 10 181,37 10
Laurence Fournier Beaudry
Nikolaj Sørensen
IJsdansen 78,54 8 113,81 11 192,35 9
Piper Gilles
Paul Poirier
83,52 6 121,26 7 204,78 7
Marjorie Lajoie
Zachary Lagha
72,59 13 108,43 13 181,02 13
Team
Naam Onderdeel Korte kür Vrije kür
Mannen Vrouwen Paren IJsdansen Totaal Mannen Vrouwen Paren IJsdansen Totaal
Score
Teamscore
Score
Teamscore
Score
Teamscore
Score
Teamscore
Score Rang Score
Teamscore
Score
Teamscore
Score
Teamscore
Score
Teamscore
Score Rang
Roman Sadovsky
Madeline Schizas
Kirsten Moore-Towers
Michael Marinaro
Vanessa James
Eric Radford
Piper Gilles
Paul Poirier
Landenteam 71,06
3
69,60
8
67,34
6
82,72
7
24 4 112,60
6
132,04
8
130,07
7
124,39
8
53 4

  LanglaufenBewerken

  Zie Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Lange afstanden
Mannen
Naam Onderdeel Uitslag
Tijd Rang
Antoine Cyr 15 km klassieke stijl 41:17,7 37
30 km skiatlon 1:25:26,0 42
Rémi Drolet 15 km klassieke stijl 41:07,7 33
30 km skiatlon LAP 55
50 km vrije stijl 1:16:21,7 35
Olivier Léveillé 15 km klassieke stijl 40:52,0 29
30 km skiatlon 1:23:42,0 31
50 km vrije stijl 1:15:54,3 27
Antoine Cyr
Rémi Drolet
Olivier Léveillé
Graham Ritchie
4×10 km estafette 1:40:21,5 12
Vrouwen
Naam Onderdeel Uitslag
Tijd Rang
Dahria Beatty 10 km klassieke stijl 30:00,2 18
15 km skiatlon 48:52,0 28
30 km vrije stijl 1:32:33,3 39
Cendrine Browne 10 km klassieke stijl 31:47,9 48
15 km skiatlon 47:58,1 20
30 km vrije stijl 1:31:21,6 16
Olivia Bouffard-Nesbitt 10 km klassieke stijl 33:01,1 61
15 km skiatlon 50:11,7 44
Laura Leclair 30 km vrije stijl 1:40:14,5 51
Katherine Stewart-Jones 10 km klassieke stijl 31:08,6 36
15 km skiatlon 48:17,3 23
30 km vrije stijl 1:32:33,3 30
Dahria Beatty
Olivia Bouffard-Nesbitt
Cendrine Browne
Katherine Stewart-Jones
4×5 km estafette 57:20,9 9
Sprint
Mannen
Naam Onderdeel Kwalificatie Kwartfinales Halve finales Finale
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Antoine Cyr Sprint 3:02,59 56 niet geplaatst 56
Olivier Léveillé 3:02,26 54 niet geplaatst 54
Graham Ritchie 2:55,04 34 niet geplaatst 34
Antoine Cyr
Graham Ritchie
Teamsprint n.v.t. 20:18,71 4 19:45,30 5
Vrouwen
Naam Onderdeel Kwalificatie Kwartfinales Halve finales Finale
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Dahria Beatty Sprint 3:23,54 28 3:18,73 5 niet geplaatst 25
Olivia Bouffard-Nesbitt 3:25,92 40 niet geplaatst 40
Cendrine Browne 3:24,85 35 niet geplaatst 35
Laura Leclair 3:35,31 58 niet geplaatst 58
Dahria Beatty
Katherine Stewart-Jones
Teamsprint n.v.t. 24:03,7 6 niet gepl. 12

  RodelenBewerken

  Zie Rodelen op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Individueel
Naam Onderdeel Run 1 Run 2 Run 3 Run 4 Totaal
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Reid Watts Mannen 58,049 14 59,071 25 58,108 15 58,065 16 3:53,293 17
Natalie Corless Vrouwen 59,193 15 59,316 17 59,176 21 59,570 15 3:57,255 16
Trinity Ellis 59,219 16 59,053 11 58,888 13 59,704 17 3:56,864 14
Makena Hodgson 59,505 19 59,477 18 59,286 22 59,568 13 3:57,536 17
Gemengd
Naam Onderdeel Run 1 Run 2 Run 3 Totaal
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Tristan Walker
Justin Snith
Dubbels 58,895 7 59,023 8 n.v.t. 1:57,918 7
Trinity Ellis
Reid Watts
Tristan Walker
Justin Snith
Estafette 1:00,880 7 1:00,210 7 1:00,110 3 3:05,235 6

  SchaatsenBewerken

  Zie Schaatsen op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
Naam Onderdeel Uitslag
Tijd Rang
Ted-Jan Bloemen 5000 m 6:19,11 10
10.000 m 13:01,39 8
Lauren Dubreuil 500 m 34,522 4
1000 m 1:08,32  
Graeme Fish 10.000 m 12:58,80 6
Antoine Gélinas-Beaulieu 500 m 35,840 29
1000 m 1:10,075 22
1500 m 1:48,00 23
Connor Howe 1000 m 1:08,97 12
1500 m 1:44,86 5
Gilmore Junio 500 m 35,162 21
Tyson Langelaar 1500 m 1:47,81 22
Vrouwen
Naam Onderdeel Uitslag
Tijd Rang
Ivanie Blondin 1500 m 1:56,49 13
3000 m 4:06,40 14
5000 m 1:56,49 13
Marsha Hudey 500 m 38,79 21
Valérie Maltais 3000 m 4:04,27 12
Brooklyn McDougall 500 m 38,84 22
Heather McLean 500 m 39,31 27
Maddison Pearman 1000 m 1:17,66 26
1500 m 1:59,89 24
Alexa Scott 1000 m 1:15,79 12
Isabelle Weidemann 3000 m 3:58,64  
5000 m 6:48,18  
Massastart
Naam Onderdeel Halve finale Finale
Punten Tijd Rang Punten Tijd Rang
Jordan Belchos Mannen 8 7:46,05 5 0 7:48,14 13
Antoine Gélinas-Beaulieu 3 7:56,93 6 0 8:13,35 15
Ivanie Blondin Vrouwen 65 8:28,68 1 40 8:14,79  
Valérie Maltais 3 8:35,47 7 6 8:20,46 6
Ploegenachtervolging
Naam Onderdeel Kwartfinale Halve finale Finale
Tijd Rang Tegenstander
Tijd
Rang Tegenstander
Tijd
Rang
Jordan Belchos
Ted-Jan Bloemen
Connor Howe
Tyson Langelaar
Mannen 3:40,17 5 niet geplaatst   KOR
3:40,39
5
Ivanie Blondin
Valérie Maltais
Alexa Scott
Isabelle Weidemann
Vrouwen 2:53,97 2   NED
2:54,96
1   JPN
2:53,43
 

  SchansspringenBewerken

  Zie Schansspringen op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
Naam Onderdeel Kwalificatie Eerste ronde Finaleronde Totaal
Afstand Score Rang Afstand Score Rang Afstand Score Rang Score Rang
MacKenzie Boyd-Clowes Normale schans 94,5 97,1 17 100,5 129,8 12 100,0 122,8 19 252,6 16
Grote schans 122,0 115,8 18 128,5 119,2 33 niet geplaatst 33
Matthew Soukup Normale schans 75,0 52,7 47 92,0 103,0 45 niet geplaatst 45
Grote schans 108,5 82,0 47 115,0 90,8 49 niet geplaatst 49
Vrouwen
Naam Onderdeel Kwalificatie Eerste ronde Finaleronde Totaal
Afstand Score Rang Afstand Score Rang Afstand Score Rang Score Rang
Alexandria Loutitt Normale schans n.v.t. gediskwalificeerd niet geplaatst DSQ
Abigail Strate Normale schans n.v.t. 75,5 71,7 26 84,5 90,12 12 161,9 23
Gemengd
Naam Onderdeel Eerste ronde Finaleronde Totaal
Afstand Score Rang Afstand Score Rang Score Rang
Alexandria Loutitt
Matthew Soukup
Abigail Strate
MacKenzie Boyd-Clowes
Landenwedstrijd 366,0 415,4 4 372,0 429,2 5 844,6  

  ShorttrackBewerken

  Zie Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
Naam Onderdeel Series Kwartfinale Halve finale Finale
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Steven Dubois 500 m 40,399 1 40,494 2 40,825 4 40,669  
1500 m n.v.t. 2:15,123 3 2:38,000 6 2:09,254  
Maxime Laoun 500 m niet gefinisht niet geplaatst 28
Jordan Pierre-Gilles 500 m 40,488 2 niet gefinisht niet geplaatst 18
1000 m 1:24,067 2 niet gefinisht niet geplaatst 16
Pascal Dion 1000 m 1:24,771 2 niet gefinisht niet geplaatst 12
1500 m n.v.t. 2:09,723 2 2:15,271 7 niet geplaatst 18
Charles Hamelin 1500 m n.v.t. 2:11,239 1 gediskwalificeerd niet geplaatst 19
Pascal Dion
Steven Dubois
Charles Hamelin
Maxime Laoun
Jordan Pierre-Gilles
5000 m
relay
n.v.t. 6:38,752 1 6:41,257  
Vrouwen
Naam Onderdeel Series Kwartfinale Halve finale Finale
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Danaé Blais 1500 m n.v.t. geen tijd 4 niet geplaatst 25
Kim Boutin 500 m 42,732 1 42,391 1 42,664 2 42,724  
1000 m niet gefinisht niet geplaatst 29
1500 m n.v.t. 2:17,739 1 2:22,371 3 2:45,568 10
Florence Brunelle 500 m 43,477 2 gediskwalificeerd niet geplaatst 19
Alyson Charles 500 m 42,991 2 1:07,206 4 42,829 4 43,273 8
1000 m 1:29,863 3 1:30,161 5 niet geplaatst 20
Courtney Sarault 1000 m 1:27,798 1 1:29,450 3 niet geplaatst 11
1500 m n.v.t. 2:20,365 1 2:18,316 4 2:45,606 11
Danaé Blais
Kim Boutin
Florence Brunelle
Alyson Charles
Courtney Sarrault
3000 m
relay
n.v.t. 4:05,89 1 4:04,329 4
Gemengd
Naam Onderdeel Kwart finale Halve finale Finale
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Kim Boutin
Florence Brunelle
Pascal Dion
Steven Dubois
Jordan Pierre-Gilles
Courtney Sarrault
2000 m
relay
2:36,747 2 2:36,808 1 DSQ 6

  SkeletonBewerken

  Zie Skeleton op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Naam Onderdeel Run 1 Run 2 Run 3 Run 4 Totaal
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Blake Enzie Mannen 1:01,65 19 1:01,76 20 1:01,93 21 1:01,54 19 4:06,88 20
Jane Channell Vrouwen 1:02,59 13 1:03,31 22 1:02,71 19 1:02,34 10 4:09,95 17
Mirela Rahneva 1:02,03 1 1:03,14 18 1:01,72 2 1:02,26 6 4:09,15 5

  SnowboardenBewerken

  Zie Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Freestyle
Naam Onderdeel Kwalificatie Finale
Run 1 Run 2 Run 3 Beste Rang Run 1 Run 2 Run 3 Beste Rang
Mark McMorris Big air (m) 81,50 65,75 65,75 147,25 8 80,50 21,00 33,25 113,75 10
Slopestyle (m) 62,70 83,30 n.v.t. 83,30 2 76,98 80,85 88,53 88,53  
Max Parrot Big air (m) 78,25 86,50 26,50 164,75 1 28,25 94,00 76,25 170,25  
Slopestyle (m) 70,11 36,68 n.v.t. 70,11 10 79,86 90,96 36,56 90,96  
Darcy Sharpe Big air (m) 29,00 77,50 64,50 142,00 12 20,00 82,00 5,75 87,75 12
Slopestyle (m) 45,46 25,15 n.v.t. 45,46 23 niet geplaatst 23
Sébastien Toutant Big air (m) 67,00 22,50 11,25 89,50 26 niet geplaatst 26
Slopestyle (m) 23,68 71,06 n.v.t. 71,06 8 52,63 30,40 54,00 54,00 9
Jasmine Baird Big air (v) 69,00 60,50 69,00 129,50 10 68,75 48,75 61,25 130,00 7
Slopestyle (v) 49,50 14,41 n.v.t. 49,50 16 niet geplaatst 16
Laurie Blouin Big air (v) 68,00 67,25 88,25 156,25 4 13,50 86,25 28,75 115,00 8
Slopestyle (v) 66,85 71,55 n.v.t. 71,55 7 77,96 46,70 81,42 81,42 4
Brooke Voigt Big air (v) 65,00 31,00 17,50 96,00 21 niet geplaatst 21
Slopestyle (v) 37,11 12,78 n.v.t. 37,11 22 niet geplaatst 22
Halfpipe
Naam Onderdeel Kwalificatie Finale
Run 1 Run 2 Beste Rang Run 1 Run 2 Run 3 Beste Rang
Liam Gill Mannen 16,75 15,50 16,75 23 niet geplaatst 23
Brooke D’Hondt Vrouwen 69,25 70,00 70,00 10 66,75 11,00 9,00 66,75 10
Elizabeth Hosking 10,00 70,53 70,53 9 73,00 79,25 5,00 79,25 6
Parallelreuzenslalom
Naam Onderdeel Kwalificatie Achtste finale Kwartfinale Halve finale Finale
Tijd Rang Tegenstander
Tijd
Tegenstander
Tijd
Tegenstander
Tijd
Tegenstander
Tijd
Rang
Sébastien Beaulieu Mannen 1:24,52 27 niet geplaatst 27
Arnaud Gaudet 1:24,43 26 niet geplaatst 26
Jules Lefebvre 1:22,94 20 niet geplaatst 20
Kaylie Buck Vrouwen 1:30,14 21 niet geplaatst 21
Megan Farrell 1:28,37 10 Ulbing   AUT
+0,50
niet geplaatst 12
Jennifer Hawkrigg niet gefinisht niet geplaatst DNF
Snowboardcross
Naam Onderdeel Plaatsingsronde Achtste finale Kwartfinale Halve finale Finale
Run 1
Tijd Rang Plaats Plaats Plaats Plaats Rang
Éliot Grondin Mannen 1:16,29 1 1 1 1 2  
Kevin Hill 1:19,45 26 4 niet geplaatst 27
Liam Moffatt 1:18,45 13 3 niet geplaatst 19
Zoe Bergermann Vrouwen 1:25,84 24 2 4 niet geplaatst 15
Tess Critchlow 1:26,13 26 2 1 3 2 6
Audrey McManiman 1:24,98 13 2 3 niet geplaatst 11
Meryeta O'Dine 1:23,01 3 1 1 1 3  
Liam Moffatt
Tess Critchlow
Gemengd n.v.t. 3 niet geplaatst =9
Éliot Grondin
Meryeta O'Dine
n.v.t. 2 2 3  

Externe linkBewerken